Úvěr

Online žádost o
úvěr a půjčku
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
 • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Spolehlivý úvěr od Ferratum Bank

Rychlý bankovní úvěr pro české občany od 19 do 85 let

Dnes je díky rychlému vyřízení oblíbený bankovní úvěr online, kvůli němuž nemusíte nikdy chodit na pobočku. Vše vyřídíte z pohodlí vašeho bytu nebo kanceláře.

K uzavření smlouvy o úvěru u Ferratum Bank vám většinou stačí platný český občanský průkaz. Veškeré dokumenty bance odesíláte přes online formulář. Českým občanům od 19 do 85 let s vyrovnanými předchozími závazky je zde dostupný:

 • Micro úvěr od 500 Kč do 10 000 Kč na 7 až 45 dní (můžete ho prodloužit až o 60 dnů). Po schválení žádosti získáte peníze ihned na váš účet.
 • Úvěr Ferratum Credit od 2500 Kč do 80 000 Kč – umožní vám čerpat rychlé půjčky opakovaně.
 • Úvěr Ferratum Plus pro opakované zákazníky do 25 000 Kč se splatností od 2 měsíců do 1 roku.

Nejlevnější úvěr je Ferratum Credit

Nejlevnější úvěr je Ferratum Credit, fungující podobně jako kontokorent. Klienty stojí až o 33 % méně než Micro úvěry. Také podle expertů je Ferratum Credit bezpečný úvěr, na našem finančním trhu již dávno prověřený.

Úvěr Ferratum Credit se splácí buď naráz, nebo formou měsíčních splátek (úrok je pouze 0,2833 procent denně). K úrokům náleží jednorázový poplatek 12,5 % z částky aktuálně čerpaného úvěru. Výhodou je, že pokud úvěr Ferratum Credit zrovna nevyužíváte, nebo jste vše splatili, máte vedení úvěrového účtu bezplatné.

Reference na úvěr Ferratum Credit

 • „Rychlý a spolehlivý úvěr. Peníze mám během pár minut na účtu. Jsem stálou klientkou u Ferratum Bank už druhý rok,“ přibližuje paní Lucie.
 •  „Je ideální jako finanční rezerva pro ty, kteří nemohou mít klasický bankovní kontokorent. Jsem ráda, že ho mám sjednaný,“ uvádí paní Jana.
 •  „Několikrát mi už doslova vytrhl trn z paty, když jsem musel bleskově uhradit některé platby. Doporučil jsem ho i známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já,“ říká pan Oldřich.
 • „Úvěr Ferratum Credit vřele doporučuji. Rychlé vyřízení, žádné problémy, úplná spokojenost,“ sděluje paní Jarmila.
 • Moderní úvěr Ferratum pomáhá i panu Martinovi: „Banka mi půjčila rychle online 4000 Kč na nákup materiálu. Do 25 dnů po zaplacení faktury jsem čtyři tisíce vrátil s malým navýšením.“

Jak vidíte, úvěr Ferratum Credit je dostupný pro soukromé osoby i živnostníky, kterým pomáhá překlenout přechodný nedostatek finančních prostředků. Zařiďte si ho i vy – přímo z tohoto webu a za pár minut.

Rychlé schválení úvěru až 80 000 Kč – poprvé s nulovým úrokem

Sjednejte si úvěr Ferratum Credit až 80 000 Kč poprvé až na 30 dní zdarma a navíc trvale získáte Vedení úvěru, Platební prázdniny a Změnu data splatnosti za 0 Kč!

Vyzkoušejte služby mezinárodní Ferratum Bank bezplatně. Například při úvěru ve výši 8000 Kč vrátíte za 30 dní zase 8000 Kč. Teprve od 31. dne vám „naskočí“ denní úrok ve výši 0,2833 %. U příslušného úvěru představují denní úroky 22,66 Kč.

Úvěr Ferratum Credit využívá ve své domácnosti také paní Jana. „Občas nám doma před výplatou scházejí peníze. Když jsme na internetu hledali, který úvěr by pro nás byl nejvýhodnější, padla nám do oka nabídka Ferratum Bank,“ popsala. „Zaujaly nás dobré reference, tak jsme si zařídili Ferratum Credit. První půjčka na sebe nenechala dlouho čekat. Tentokrát to nebyla finanční nouze, ale touha manžela po nové televizi, aby si mohl lépe užít mistrovství světa v hokeji. Vypůjčili jsme si 17 000 Kč a za 28 dní vrátili stejnou částku, protože jako noví klienti jsme měli první úvěr zdarma. Na Ferratum Bank se určitě obrátíme zas.“

Jak požádat o úvěr Ferratum Credit?

Online žádosti o úvěry Ferratum Credit lze podávat 24 hodin denně. Stejně jako si zakládáme na kvalitě a neustálé dostupnosti poskytovaných služeb, také náš profesionálně vyškolený zákaznický servis je tu pro vás 7 dní v týdnu. Ať už potřebujete pomoci se žádostí o úvěr, dozvědět se termín a výši splátky, nebo nemůžete uhradit splátku včas, neváhejte nás kontaktovat. Lze využít také telefonní linku 245 001 715, e-mail info@ferratumbank.cz nebo Ferratum online chat.

Osobní přístup je pro nás samozřejmostí. Vždy se snažíme najít nejlepší řešení vaší situace a jsme rádi, že vám prostřednictvím produktu Ferratum Credit můžeme nabídnout úvěr „na míru“. Zvolte pro vás nejlepší způsob komunikace a naši pracovníci vám ihned pomohou s jakýmkoli dotazem.

Ferratum Credit úvěry ihned na účet až do výše 80 000 Kč mohou opakovaně a komfortně pomáhat i vám. Stačí se odhodlat k prvnímu krok a vyplnit online žádost. Ihned po schválení úvěru získáte příslušný obnos na váš bankovní účet.