Rychlá půjčka před výplatou.

Chybí vám momentálně pár tisícovek na běžný výdaj, jako je například jídlo, přičemž výplatní den je až za pár dní? Rozbila se vám lednice, potřebujete hned novou, ale není možné čekat až do další výplaty? Zpozdila se vám výplata, protože se vaší firmě zrovna moc nedaří, jenže složenky nepočkají? Právě pro takové situace je tady rychlá půjčka do výplaty.

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Půjčka před výplatou ihned na účet 

Pokud vás trápí nenadálý finanční nedostatek, pravděpodobně vážně nemáte čas na to, abyste obcházeli banky a čekali, kde vám úvěr schválí. V takové situaci vás zachrání půjčka před výplatou ihned na účet – a přesně takovou vám můžeme poskytnout ve Ferratum Bank.

Vše vyřešíte online. Vyplníte stručnou a jednoduchou žádost, analytici ji posoudí a v případě schválení budou peníze obratem zaslány na váš účet.

Rychlá půjčka do výplaty u Ferratum Bank

Získat peníze do výplaty dnes není až tak komplikované, krátkodobé úvěry tohoto typu nabízí velké množství nebankovních společností. Avšak ne všechny jsou tak důvěryhodné. Kterým půjčkám se tedy vyhnout? Těm, u kterých banky vyžadují nějaký poplatek dopředu, ať už je za vedení účtu nebo zpracování žádosti. Platit ještě dříve, než něco dostanete, je holý nesmysl.

Ferratum Bank na vás čeká rychlá půjčka do výplaty s názvem Ferratum Credit. Jde o velmi flexibilní půjčku, která se přizpůsobí vašim potřebám. Získáte předem schválený limit, do nějž můžete bez obav čerpat peníze. A to třeba každý měsíc před výplatou, když vám zrovna nevyjdou finance.

Ferratum Credit je průlomový úvěr na českém finančním trhu jako dělaný pro ty, jimž chybí peníze do výplaty. Skvělým řešením je pro ty, co se poprvé v životě setkali s nedostatkem financí. Ještě více se ovšem vyplatí těm, co nemohou zaplatit účty pravidelně. Takovým lidem ušetří spoustu starostí, protože nemusí žádat o půjčku opakovaně. Jakmile je vám Ferratum Credit jednou schválen, můžete ho čerpat bez dalších žádostí o schválení, prostě si z něj vezmete tolik peněz, kolik zrovna potřebujete. Nikdo se vás neptá ani na to, na co peníze použijete. Je pouze na vás, jak s nimi naložíte, a také jakým způsobem je budete splácet.

Jedinou podmínkou, abyste nemuseli platit penále, je splacení aspoň minimální splátky každý měsíc. Jak vysoká bude, samozřejmě víte již na začátku, když o úvěr žádáte. Neupisujete se k ničemu neznámému, zakládáme si na tom, aby klienti přesně věděli, jaké má úvěr podmínky a kolik za něj přesně zaplatí. A kdybyste si náhodou uvědomili, že finanční nesnáze dokážete zvládnout i nějak jinak, do 14 dnů je možné od smlouvy odstoupit. Ferratum Bank si zakládá na tom, aby byl úvěr maximálně flexibilní a každý klient si ho mohl přizpůsobit vlastním potřebám. Díky tomu může každý respektovat zásady bezpečného půjčování a nastavit si minimální splátky do takové výše, aby je neměl problémy splácet.

VÍCE O PŮJČCE FERRATUM CREDIT

Ferratum Credit – bezúčelová online půjčka online do 80 000 Kč

Jak funguje Ferratum Credit? Požádáte si o úvěr ve výši, kterou potřebujete. Maximum je 80 000 Kč. Je-li vám schválen, získáváte automaticky flexibilní půjčku, již lze podle vašich potřeb upravovat. Její výši si vyberete na začátku, avšak později ji lze navýšit. Je-li vám úvěr jednou schválen, později si můžete vyžádat více peněz.

Ferratum Credit je více než klasickou půjčkou spíše finanční rezervou. Jestliže žijete od výplaty k výplatě a před tou další vám častokrát chybí pár tisíc na jídlo nebo nájem, lepší řešení než Ferratum Credit pravděpodobně nenajdete. Produkt se totiž chová podobně, jako kdybyste měli naspořeno. Z úvěru si libovolně čerpáte peníze a opět je tam vracíte. Každý měsíc je nutné tam vrátit aspoň minimální částku. Není však nezbytné úvěr pokaždé zcela splatit, než si půjčíte další peníze.

Ferratum Credit jako rychlá sms půjčka před výplatou

Vytrhla by vám trn z paty rychlá SMS půjčka před výplatou? Dříve se dalo o úvěr požádat rychle pomocí SMS zprávy. Dnes jsou populární hlavně úvěry zřizované online. Internetové připojení má téměř každý, získat rychlou půjčku do výplaty přes internet je snadné a rychlé. Ferratum Bank se však snaží myslet na všechny klienty, úvěry poskytuje třeba i důchodcům, kteří internetové připojení nemusí mít zřízené. Právě proto stále umožňuje komunikaci přes SMS zprávy. Sami si zvolíte, který způsob komunikace vám vyhovuje.

Zajímavost: Setkali jste se již někdy s pojmem finská půjčka? Tímto názvem se označují právě rychlé SMS půjčky před výplatou, a to díky Ferratum Bank. Tato banka byla totiž založena Jormem Jokkelem ve Finsku. A banka, která s SMS půjčkami začala, s nimi pokračuje dodnes. Jen s postupující dobou své služby modernizuje. Dnes tedy umožňuje namísto SMS zprávy si úvěr zařídit rychle raději přes internet.

Proč zrovna Ferratum Credit?

  • Od smlouvy můžete odstoupit do 14 dnů.
  • Vedení účtu máte zdarma.
  • Schválení a čerpání půjčky bez poplatků.
  • Získáte flexibilní finanční rezervu.
  • Požádat o ni lze online.
  • Ferratum Credit má spoustu dobrých recenzí.
  • Žádosti o půjčku se zpracovávají denně.
  • Úvěr je dostupný každému –⁠ soukromým osobám i živnostníkům.

Potřebujete i vy překlenout přechodný nedostatek finančních prostředků? Zařiďte si Ferratum Credit za pár minut online. Když potřebujete zaplatit nájem nebo nakoupit potraviny, nemůžete si dovolit čekat několik dní, než vám bude úvěr schválen a peníze doručen. S úvěrem Ferratum to ani není nutné. Půjčky jsou schvalovány neprodleně a peníze se ihned po schválení převádí na účet klienta. Není nutné otevírat nový běžný účet. U Ferratum Credit získáte zákaznický účet úplně zdarma. Neplatíte nic za sjednání, vedení ani doplacení úvěru.

Krátkodobé půjčky před výplatou? Lepší je dlouhodobá rezerva

Pokud se vám stane jednou, že vám chybí peníze do výplaty, a to kvůli nějakému výjimečnému nenadálému výdaji, rychlá půjčka do výplaty to spraví. Jestliže ale k této situaci dochází pravidelně, měli byste se zamyslet, jak se situací naložit. Chybí-li vám peníze do výplaty téměř každý měsíc, znamená to, že vaše výdaje jsou vyšší než vaše příjmy. Můžete se zamyslet, zda nedokážete na něčem ušetřit, případně jestli není nějakým způsobem možné zvýšit příjmy.

Není? Zvažte, jak si poradit. Jednou z možností je opravdu krátkodobá půjčka před výplatou. Peníze si vypůjčíte na pár týdnů či měsíc a rychle je splatíte. Uvědomte si, že taková krátkodobá půjčka je ve skutečnosti kontokorent, tedy kontokorentní úvěr umožňující čerpat prostředky z klasického účtu do mínusu. Spousta lidí ho využívá, ovšem neuvědomují si, jak nevýhodný je. Kontokorentní úvěr se typicky vyznačuje dost vysokou úrokovou sazbou a poplatky.

U Ferratum Bank nedostanete kontokorentní úvěr, nýbrž jeho obdobu – Ferratum Credit. Funguje v podstatě stejně, jen nejste vázáni podmínkami běžného účtu a platíte mnohem méně, než se platí za kontokorentní úvěry. Peníze čerpáte podle svých potřeb, každý měsíc splácíte aspoň minimální splátku, případně více, když jste na tom zrovna finančně dobře. A v období, kdy ho zrovna nepoužíváte a splatili jste vše, neplatíte vůbec nic. Funguje jako vaše finanční rezerva. Vždy, když vám chybí peníze do výplaty, pak máte kam sáhnout.

Klienti oceňují rychlost a vstřícnost Ferratum Bank

I recenze spokojených zákazníků jsou důkazem, že u Ferratum Bank to jde doopravdy rychle a bez problémů. Přečtěte si pár názorů našich klientů, jimiž se rádi pochlubíme. A třeba se zde brzy objeví i vaše recenze. Budeme rádi, když se přidáte k našim spokojeným zákazníkům.

Paní Milada z Brna uvádí: „Ferratum Credit mi slouží jako finanční rezerva, kdy nemohu mít klasický bankovní kontokorent, například kvůli krátké historii v bance. Jsem ráda, že mám Ferratum credit zařízený a že vše šlo tak rychle.“

„Jsem překvapený rychlostí a vstřícným jednáním. Ferratum Bank vřele doporučuji,“ napsal do online recenze klient pan René.

 „Někdy nám před výplatou schází pár tisíc. Takže jsme na internetu hledali, která rychlá půjčka by pro nás byla nejvýhodnější a padla nám do oka nabídka Ferratum Bank. Přesvědčily nás dobré reference a Ferratum Credit jsme zařídili opravdu snadno,“ připojila se paní Jana.

Vřele doporučuji, projednání prakticky ihned, žádné problémy, úplná spokojenost,“ hovoří o výhodách půjčky před výplatou produktu Ferratum Credit paní Jarmila H.

Pan Jaroslav B. dodává: „Rychlost a spokojenost. Schváleno ihned, asi i díky tomu, že jsem u Ferratum měl před třemi lety rychlou půjčku a splatil jsem ji bez problémů. Nyní mám Credit 30 tisíc a můžu ho kdykoliv využít pro nečekané výdaje. Zatím jsem ho použít nemusel, takže ani nic neplatím.“

„Super. Takto rychlé a snadné schválení půjčky jsem opravdu nečekal,“ uvedl v recenzi pan Radek. „Objevila se na mém běžném účtu prakticky okamžitě. Podmínky jsou dobré a zákaznický účet přehledný.“

„Naposledy jsme si z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 8 000 Kč na novou televizi a splatili je v několika splátkách s rozumným navýšením. Ferratum rychlé půjčky před výplatou jsou diskrétní a pohodlné. 

Na dřívější drahé sms nebankovní půjčky nebo půjčování od přátel si už ani nevzpomeneme,“ přiblížila další klientka.

„Jednoduše si nastavíte výši rychlé půjčky od 2 500 Kč do 80 000 Kč, která je po schválení pro vás připravená. Jakmile potřebujete půjčit peníze, jen požádáte o jejich zaslání. Protože je vše předjednané, bude převod okamžitý. Takto můžete vyčerpat celý Ferratum Credit naráz, nebo si ho nechat zasílat postupně,“ přiblížil půjčku Ferratum Credit potenciálním zájemcům pan Stanislav, který ho využil už nejednou. „Opakovaně jsou už Ferratum půjčky do výplaty bez registru. Bance stačí, že spolehlivě splácíte,“ doplnil.

 

CHCI FERRATUM CREDIT

Sorry, there are errors on the page: