Rychlá půjčka před výplatou do 1 minuty na účet

Rychlá půjčka před výplatou

AKCE: Chcete půjčku na 30 dnů zdarma? Podmínky kampaně najdete zde

Částka

Jsme transparentní, s produktem Ferratum Credit se tedy nemusíte bát žádných (ani skrytých) poplatků spojených s jeho využíváním. 
ČERPANÁ ČÁSTKA: 24500 Kč
CELKEM ZA 30 DNÍ (při vrácení celé Čerpané částky za 30 dní): X
DENNÍ ÚROK od 31. dne (procentuální výše denního úroku od: 0.1890%*): 69 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ A VEDENÍ ÚVĚROVÉHO ÚČTU: 0 Kč
POPLATEK ZA ČERPÁNÍ (jednorázový Poplatek za čerpání částky): 0 Kč
POPLATEK ZA PŘEDČASNÉ SPLACENÍ: 0 Kč
POPLATEK ZA ZMĚNU DATA SPLATNOSTI: 0 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ PLATEBNÍCH PRÁZDNIN: 0 Kč
RPSN (Denní úroky jsou již zahrnuty) od: 258.02%

Kalkulátor splátek

Půjčka před výplatou je chytré a bezpečné řešení akutních finančních problémů. Znáte to, zpozdí se platby na mateřské, výplata od zaměstnavatele a problém je na světě. Složenky nepočkají…

Rychlá půjčka před výplatou každému

Slibují vám rychlou půjčku bez registru a každému? Nesmíte naletět. Řada finančních společností doslova na každém rohu nabízí rychlou půjčku před výplatou každému, kdo o ni požádá. Ale zodpovědná firma myslí na vaši bezpečnost a schopnost splácet. 

Naštěstí je tu rychlá půjčka před výplatou od Ferratum Bank, světového lídra v poskytování malých půjček. Žádosti zpracová 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Peníze máte k dispozici kdykoliv a můžete si je poslat na svůj běžný bankovní účet. Kvůli Ferratum půjčce si nemusíta žádný nový účet zakládat.

Rychlá půjčka před výplatou díky Ferratum Credit

Vyhněte se nabídkám půjček před výplatou, které po vás požadují jakýkoliv poplatek předem. Proč také platit ještě dříve, než něco dostanete. Rychlá půjčka před výplatou od Ferratum Bank je bez poplatku za zřízení půjčky či za podpis smlouvy. Platíte pouze předem dohodnutou splátku v jasně daném termínu. U novinky na trhu - flexibilní půjčky Ferratum Credit máte kdykoliv k dispozici předem schválený limit, který můžete čerpat dle potřeby. Splácíte pouze úrok z vyčerpané částky.

Rychlá půjčka před výplatou každému, kdo splní podmínky – stačí doklad totožnosti, věk 21 až 85 let a nesmíte mít předchozí nesplacenou půjčku u Ferratum Bank.

Na trhu najdete i rychlé půjčky před výplatou bez registru, většinou se však jedná o půjčky s extrémními úroky a s nejasnými podmínkami. Svěřte se raději do péče seriózní banky.

Další informace o rychlé půjčce před výplatou

Ferratum Bank má od vzniku jednoduché poselství – poskytovat férové rychlé krátkodobé půjčky před výplatou v řadě zemí celého světa. Prvními produkty byly rychlé SMS půjčky před výplatou, pro něž se vžilo označení finské půjčky (podle Finska, kde Ferratum založil Jorma Jokkela). Půjčka do výplaty od Ferratum Bank, to je limit až 80 000 Kč, které si dle potřeby můžete kdykoliv převést na svůj bankovní účet. A pro nové klienty na prvních 30 dnů bez úroků!
 

Někdejší půjčky Ferratum Micro a Ferratum Plus k 1. květnu 2019 skončily. Zažádejte si nyní o flexibilní půjčku Ferratum Credit s měsíční úrokovou sazbou od 5,75 %, která je ještě výhodnější a pokryje všechny vaše potřeby. (Jak už bylo řečeno, pokud si ji berete poprvé, počítejte první měsíc s dárkem – nulovým úrokem.)

Moderní online bankovní služby vás nadchnou

Zvolíte si částku půjčky – vyplníte stručnou online žádost – peníze jsou obratem na vašem účtu. Takhle snadné to je!

„Ferratum Credit je ideální flexibilní úvěr, který funguje podobně jako kontokorent nebo revolvingový úvěr,“ upřesňuje zákaznické centrum Ferratum Bank na webových stránkách. „Kdykoli převedeme až 80 000 Kč na váš účet a jen na vás záleží, kdy a v kolika splátkách nám peníze vrátíte zpět. Můžete splatit celou vypůjčenou částku jednorázově, nebo využít možnosti libovolných měsíčních splátek bez jakéhokoli poplatku navíc. Vždy hradíte pouze denní úrok z částky, kterou zrovna čerpáte. Ferratum Credit je optimální rychlá půjčka před výplatou, která vám pomůže ve chvílích, kdy to nejvíce potřebujete.“

Shrnutí: 5 hlavních výhod Ferratum Credit

  • Půjčka až do výše 80 000 Kč.
  • Prvních 30 dnů úrok 0 %.
  • Možnost opětovného čerpání půjček.
  • Platební prázdniny až 2× ročně
  • Flexibilní měsíční splátky.

Klienti oceňují rychlost a vstřícnost Ferratum Bank

„Jsem překvapený rychlostí a vstřícným jednáním. Ferratum Bank vřele doporučuji,“ napsal do online recenze klient pan René. „Někdy nám před výplatou schází pár tisíc. Takže jsme na internetu hledali, která rychlá půjčka by pro nás byla nejvýhodnější, a padla nám do oka nabídka Ferratum Bank. Přesvědčily nás dobré reference a Ferratum Credit jsme zařídili opravdu snadno,“ připojila se paní Jana.

Ani vaši domácnost nemusí děsit náhlé finanční starosti – od těch je tu rychlá půjčka před výplatou Ferratum Credit. Neváhejte, dělí vás od ní jen chvilka strávená u počítače, nemusíte nikam chodit. „Vstřícnost, ochota a ohleduplnost, jakou jsem ještě u žádné společnosti nezažila,“ popsala služby Ferratum Bank paní Eliška. Vstupte i vy mezi její klienty!

Půjčku před výplatou si pošlete ihned na účet

Pokud využijete flexibilní úvěrový produkt Ferratum Credit, můžete si kdykoliv poslat peníze ihned na účet. Částku až do výše vašeho schváleného nevyčerpaného limitu si kdykoliv pošlete na běžný účet u jakékoliv české banky. Ať už vám nezbývá několik tisíc před výplatou, nebo si chcete udělat radost právě zlevněným produktem z e-shopu.  
Pro stávající zákazníky Ferratum Bank je možné navýšit postupně rezervu až na 80 000 Kč. A ta už pokryje veškeré nečekané výdaje v domácnosti. A platíte pouze, pokud rezervu použijete.

Krátkodobé půjčky před výplatou? Lepší je dlouhodobá rezerva

Sláva krátkodobých půjček, které fungovaly na principu „půjč si pevnou částku a do stanoveného data vrať peníze navýšené o úvěr“ již pominula. Do dluhů před výplatou se můžete dostat opakovaně a jak pak řešit finanční potřebu? Opakovanou půjčkou? Lepší je mít rezervu dlouhodobou. Krátkodobé půjčky tak nahrazují finanční rezervy na bázi kontokorentu, který vám však neposkytne každá banka. Požádejte o flexibilní úvěr Ferratum Bank, která má dlouholeté zkušenosti s klienty požadujícími krátkodobé půjčky.

Ferratum Credit do 80 000 Kč je bezúčelový

Ferratum Credit se dá využít jakkoliv. Nejen jako rychlá půjčka před výplatou, kterou potřebujete na úhradu nezbytných výdajů, ale můžete si díky němu dopřát i zboží či služby v akci a tak ve výsledku ušetřit. Například elektroniku, nábytek, dovolenou na poslední chvíli… S částkou, kterou Ferratum Credit nabízí, se dá podniknout opravdu cokoliv. Účel půjčky nemusíte nijak dokládat, nutné je pouze hlídat domluvené termíny splátek.

Pro tento úvěrový produkt se rozhodla i paní Milada z Brna, která uvádí: „Ferratum Credit mi slouží jako finanční rezerva pro ty, kteří nemohou mít klasický bankovní kontokorent, například kvůli krátké historii v bance. Jsem ráda, že ji mám zařízenou a že vše šlo tak rychle.

Připojte se i vy k více než 2 milionům spokojených klientů celosvětové Ferratum Bank. Půjčku vybranou dle svých potřeb sjednáte komfortně online, přímo na tomto webu a můžete ji použít jako půjčku před výplatou.

Ferratum Bank: půjčky před výplatou a rychlý servis již od roku 2005

To, že dobré účty dělají dobré přátele, platí i ve vztahu mezi bankou a klientem. Za každou institucí jsou lidé, jen se dostat k těm správným, jimž můžete důvěřovat. Ferratum Bank je na českém finančním trhu už od roku 2005, a po celém světě má nyní více než 3 miliony klientů, ke kterým každý den přibývají tisíce dalších.

Ferratum rychlá půjčka před výplatou je bez ověřovacího poplatku, bez poplatku za schválení. V nové podobě, kterou aktuálně nabízí, finanční rezervě Ferratum Credit již nemusíte opakovaně žádat o půjčku. Půjčka před výplatou je nyní produktem, který funguje podobně jako kontokorent. Založte si jej a máte po problémech.

Užívejte si pohodlí nové půjčky Ferratum Credit

Klasické půjčky před výplatou jsou pro občany ČR dostupné obvykle od 18 až 19 let věku, stejně jako dnes velmi žádaný úvěr Ferratum Credit podobný kontokorentu, díky kterému můžete získat od 2 500 Kč do 80 000 Kč dostupných kdykoliv převodem na váš běžný účet u banky. Ferratum Credit není určený jen pro ověřené zákazníky banky, peníze z něho čerpáte opakovaně a za lepších podmínek, než jaké nabízejí tradiční Micro rychlé půjčky před výplatou.

Výhodou také je, že svůj Ferratum Credit obsluhujete kompletně online a nemůže se vám stát, že byste zapomněli například na termín splátky a dostali se tak do problémů. Všechny podmínky půjčky jsou předem dané, stačí si hlídat včasné splácení podle dohodnutého rozpisu.

S půjčkou před výplatou Ferratum Credit se pojí i další výhody – flexibilní měsíční úhrady, volba doby splácení nebo platební prázdniny až 2× ročně. Vždy hradíte pouze denní úrok (0,2833 %) a poplatek za čerpání částky (12,5 %). S akční nabídkou se můžete dostat až na roční úrokovou sazbu 5,75%, která je srovnatelná s nabídkou ostatních bank.

„Vřele doporučuji, projednání prakticky ihned, žádné problémy, úplná spokojenost,“ hovoří o výhodách půjčky před výplatou produktu Ferratum Credit paní Jarmila H. Pan Jaroslav B. dodává: „Rychlost a spokojenost. Schváleno ihned, asi i díky tomu, že jsem u Ferratum měl před třemi lety rychlou půjčku a splatil jsem ji bez problémů. Nyní mám Credit 30 tisíc a můžu ho kdykoliv využít pro nečekané výdaje. Zatím jsem ho použít nemusel, takže ani nic neplatím.“

Téměř v každé domácnosti se občas musí něco rychle zaplatit, ale zrovna chybí tisícovka nebo pár tisíc. Bohužel dle zákona schválnosti se to většinou stane ve chvíli, kdy jsou účty vyčerpány. Dnes už je ale účinná pomoc nablízku – vyzkoušejte i vy rychlou půjčku před výplatou od tradiční a spolehlivé Ferratum Bank.