Rychlá půjčka před výplatou do 1 minuty na účet

Online žádost o rychlou
půjčku před výplatou
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

 

Půjčka před výplatou je chytré a bezpečné řešení akutních finančních problémů. Znáte to, zpozdí se platby na mateřské, výplata od zaměstnavatele a problém je na světě. Složenky nepočkají…

Rychlá půjčka před výplatou každému

Slibují vám rychlou půjčku bez registru a každému? Nesmíte naletět. Řada finančních společností doslova na každém rohu nabízí rychlou půjčku před výplatou každému, kdo o ni požádá. Ale zodpovědná firma myslí na vaši bezpečnost a schopnost splácet. 

Naštěstí je tu rychlá půjčka před výplatou od Ferratum Bank, světového lídra v poskytování malých půjček. Žádosti zpracová 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Peníze máte k dispozici kdykoliv a můžete si je poslat na svůj běžný bankovní účet. Kvůli Ferratum půjčce si nemusíta žádný nový účet zakládat.

Rychlá půjčka před výplatou díky Ferratum Credit

Vyhněte se nabídkám půjček před výplatou, které po vás požadují jakýkoliv poplatek předem. Proč také platit ještě dříve, než něco dostanete. Rychlá půjčka před výplatou od Ferratum Bank je bez poplatku za zřízení půjčky či za podpis smlouvy. Platíte pouze předem dohodnutou splátku v jasně daném termínu. U novinky na trhu - flexibilní půjčky Ferratum Credit máte kdykoliv k dispozici předem schválený limit, který můžete čerpat dle potřeby. Splácíte pouze úrok z vyčerpané částky.

Rychlá půjčka před výplatou každému, kdo splní podmínky – stačí doklad totožnosti, věk 21 až 85 let a nesmíte mít předchozí nesplacenou půjčku u Ferratum Bank.

Na trhu najdete i rychlé půjčky před výplatou bez registru, většinou se však jedná o půjčky s extrémními úroky a s nejasnými podmínkami. Svěřte se raději do péče seriózní banky.

Další informace o rychlé půjčce před výplatou

Ferratum Bank má od vzniku jednoduché poselství – poskytovat férové rychlé krátkodobé půjčky před výplatou v řadě zemí celého světa. Prvními produkty byly rychlé SMS půjčky před výplatou, pro něž se vžilo označení finské půjčky (podle Finska, kde Ferratum založil Jorma Jokkela). Půjčka do výplaty od Ferratum Bank, to je limit až 80 000 Kč, které si dle potřeby můžete kdykoliv převést na svůj bankovní účet. A pro nové klienty na prvních 30 dnů bez úroků!
 

Někdejší půjčky Ferratum Micro a Ferratum Plus k 1. květnu 2019 skončily. Zažádejte si nyní o flexibilní půjčku Ferratum Credit s měsíční úrokovou sazbou od 5,75 %, která je ještě výhodnější a pokryje všechny vaše potřeby. (Jak už bylo řečeno, pokud si ji berete poprvé, počítejte první měsíc s dárkem – nulovým úrokem.)

Moderní online bankovní služby vás nadchnou

Zvolíte si částku půjčky – vyplníte stručnou online žádost – peníze jsou obratem na vašem účtu. Takhle snadné to je!

„Ferratum Credit je ideální flexibilní úvěr, který funguje podobně jako kontokorent nebo revolvingový úvěr,“ upřesňuje zákaznické centrum Ferratum Bank na webových stránkách. „Kdykoli převedeme až 80 000 Kč na váš účet a jen na vás záleží, kdy a v kolika splátkách nám peníze vrátíte zpět. Můžete splatit celou vypůjčenou částku jednorázově, nebo využít možnosti libovolných měsíčních splátek bez jakéhokoli poplatku navíc. Vždy hradíte pouze denní úrok z částky, kterou zrovna čerpáte. Ferratum Credit je optimální rychlá půjčka před výplatou, která vám pomůže ve chvílích, kdy to nejvíce potřebujete.“

Shrnutí: 5 hlavních výhod Ferratum Credit

  • Půjčka až do výše 80 000 Kč.
  • Prvních 30 dnů úrok 0 %.
  • Možnost opětovného čerpání půjček.
  • Platební prázdniny až 2× ročně
  • Flexibilní měsíční splátky.

Klienti oceňují rychlost a vstřícnost Ferratum Bank

„Jsem překvapený rychlostí a vstřícným jednáním. Ferratum Bank vřele doporučuji,“ napsal do online recenze klient pan René. „Někdy nám před výplatou schází pár tisíc. Takže jsme na internetu hledali, která rychlá půjčka by pro nás byla nejvýhodnější, a padla nám do oka nabídka Ferratum Bank. Přesvědčily nás dobré reference a Ferratum Credit jsme zařídili opravdu snadno,“ připojila se paní Jana.

Ani vaši domácnost nemusí děsit náhlé finanční starosti – od těch je tu rychlá půjčka před výplatou Ferratum Credit. Neváhejte, dělí vás od ní jen chvilka strávená u počítače, nemusíte nikam chodit. „Vstřícnost, ochota a ohleduplnost, jakou jsem ještě u žádné společnosti nezažila,“ popsala služby Ferratum Bank paní Eliška. Vstupte i vy mezi její klienty!