Ferratum půjčka - online

Online půjčka rychle, jednoduše a diskrétně

Chybí vám před výplatou pár tisíc a potřebujete rychlou půjčku? Díky Ferratum Bank získáte peníze ihned, bez doložení příjmů i ručitele. Stačí poslat žádost online formulářem. Jako přísně kontrolovaná banka dodržujeme zásady zodpovědného půjčování.

Krátkodobá zápůjčka do 10.000 Kč

Malá půjčka na krátké období vám ušetří velké starosti. Poskytujeme zápůjčku do částky 20.000 Kč na 7 až 45  dní. Nemusíte nikam chodit, protože půjčku si sjednáte z pohodlí svého domova. Oproti ostatním online půjčkám získáte užitečné výhody:

·         Snadné - stačí poslat SMS nebo vyplnit online formulář

·         Rychlé - peníze na Váš účet odešleme do jedné minuty od schválení žádosti

·         Bez ručení - nepotřebujete ručitele ani potvrzení příjmů (s dodržením zásad zodpovědného půjčování).

Snadno a bez skrytých poplatků

Během online žádosti si zvolíte výši zápůjčky, dobu splatnosti a ihned vidíte poplatek za vaši půjčku.

Prodloužení půjčky v případě potřeby

Termín splatnosti můžete celkem 2x prodloužit – stačí zažádat o prodloužení půjčky, vybrat si dobu splatnosti 7 - 30 dní a získat tak až 60 dní navíc na splacení vaší půjčky.

Jak získat půjčku

Zažádat u nás o půjčku je snadné, bezpečné a důvěrné. Stačí vyplnit online žádost. Zbytek už zařídíme za vás.

Více o žádosti »

Prodloužení půjčky

Nestíháte splatit půjčku včas? Vyhněte se upomínkám a smluvním pokutám prodloužením zápůjčky za výhodný poplatek.

Jak prodloužit půjčku »

Potřebujete poradit?

Další informace o Ferratum Bank půjčce získáte v častých otázkách a odpovědích nebo od pracovníků zákaznického servisu.

Časté dotazy »

Komu se Ferratum půjčka vyplatí

Půjčka od Ferratum Bank je vhodná v případě nečekaných výdajů. Obvykle v době před výplatou, kdy vám najednou chybí pár tisíc. Za pár týdnů ji splatíte a máte po starostech. Zapůjčit si může kdokoli, komu je více než 19 let a nemá u naší společnosti žádné dluhy z předchozích půjček.

Půjčka Ferratum – 3 varianty:

1.Flexibilní půjčka – finanční rezerva

Úvěrový účet Ferratum Credit, nastavený snadno online od 2 500 Kč do 35 000 Kč, vám umožní flexibilní půjčku s efektem finanční rezervy. Půjčku získáte ihned na váš bankovní účet. Jistě uvítáte, že když zrovna půjčku Ferratum Credit nečerpáte, neplatíte žádné poplatky. Na rozdíl od Micro půjčky máte svobodu ve splácení – můžete kdykoli splatit celou částku, nebo zvolit splátky v libovolné výši. Jedinou podmínkou je odeslat měsíčně alespoň 12,5 % z aktuálního dluhu. Kromě flexibilních měsíčních úhrad a možnosti opakovaných půjček bez registru nabízí Ferratum Credit novým klientům první půjčku zdarma – až 35 000 Kč s úrokem 0 % na 30 dnů.

1.Krátkodobá rychlá půjčka před výplatou

Rychlé a jednoduché získání peněz umožňuje Ferratum Micro, krátkodobá půjčka před výplatou od 500 do 20 000 Kč. Dobu splatnosti si nastavíte při sjednání půjčky až na 45 dnů, takže okamžitě víte, kdy a kolik máte uhradit. Půjčka je ihned převedena na váš bankovní účet. Její splatnost si můžete navíc prodloužit až o 60 dnů. Pro nové klienty je první půjčka zdarma – získejte až 9000 Kč s úrokem 0 % na 30 dnů. Pokud zjistíte, že by vám u půjčky vyhovovaly spíše měsíční splátky, kdykoli požádejte o Ferratum Credit, který vychází až o 33 % levněji.

2.Spotřebitelská půjčka pro opakované klienty

Chcete-li větší půjčku a můžete si nastavit měsíční splátky v pevné výši, zvolte Ferratum Plus. Při sjednávání této půjčky online si vyberete dobu splatnosti od 2 měsíců do 1 roku. Pokud však chcete splacené prostředky čerpat opakovaně a sami určovat výši splátky i dobu splatnosti, je pro vás lepší flexibilní půjčka z úvěrového účtu Ferratum Credit. Půjčka Ferratum Plus je dostupná pouze opakovaným ověřeným klientům.

Bez rizika díky mezinárodní společnosti

Po celou dobu půjčky jste v dobrých rukou nadnárodní finanční společnosti. Ferratum Bank je součástí skupiny Ferratum Group, která poskytuje půjčky bez ručení už od roku 2005. Byla první takovou společností v Evropě.

 

Pobočky v 20 zemích světa, přes 280 finančních specialistů a více než milion spokojených zákazníků jsou pro vás zárukou půjčky bez starostí. Více o nás »

Ferratum půjčku zdokonalujeme na základě potřeb zákazníků. Neváhejte nás tedy kontaktovat s vašimi nápady nebo připomínkami.

Výši všech poplatků včetně smluvních pokut za nedodržení termínu splatnosti najdete v přehledu poplatků.

Získejte půjčku ještě dnes

Vyplňte online žádost a svou půjčku dostanete prakticky ihned. Bez osobní schůzky, ručitele nebo dokazování příjmů. Zbavte se starostí s nečekanými výdaji.

Ano, chci rychlou půjčku »