Ferratum půjčka - online.

Online půjčka rychle, jednoduše a diskrétně

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Ferratum Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Chybí vám před výplatou pár tisíc a potřebujete rychlou půjčku? Díky Ferratum Bank získáte peníze ihned, bez doložení příjmů i ručitele. Stačí poslat žádost online formulářem. Jako přísně kontrolovaná banka dodržujeme zásady zodpovědného půjčování.

Ferratum Credit - flexibilní půjčka až 80.000 Kč

Flexibilní půjčka na neomezenou dobu vám ušetří velké starosti. Poskytujeme zápůjčku do částky 80.000 Kč na neomezenou dobu. Nemusíte nikam chodit, protože půjčku si sjednáte z pohodlí svého domova. Oproti ostatním online půjčkám získáte užitečné výhody:

·         Snadné - stačí vyplnit online formulář

·         Rychlé - peníze na Váš účet odešleme do jedné minuty od schválení žádosti

·         Bez ručení - nepotřebujete ručitele ani potvrzení příjmů (s dodržením zásad zodpovědného půjčování).

Snadno a bez skrytých poplatků

Během online žádosti si zvolíte výši zápůjčky a ihned vidíte poplatek za vaši půjčku.

Jak získat půjčku

Zažádat u nás o půjčku je snadné, bezpečné a důvěrné. Stačí vyplnit online žádost. Zbytek už zařídíme za vás.

Více o žádosti »

Potřebujete poradit?

Další informace o Ferratum Bank půjčce získáte v častých otázkách a odpovědích nebo od pracovníků zákaznického servisu.

Časté dotazy »

Komu se Ferratum půjčka vyplatí

Půjčka od Ferratum Bank je vhodná v případě nečekaných výdajů. Obvykle v době před výplatou, kdy vám najednou chybí pár tisíc. Za pár týdnů ji splatíte a máte po starostech. Zapůjčit si může kdokoli, komu je více než 19 let a nemá u naší společnosti žádné dluhy z předchozích půjček.

Půjčka Ferratum od 5,75% 

1.Flexibilní půjčka – finanční rezerva

Úvěrový účet Ferratum Credit, nastavený snadno online od 2 500 Kč do 80 000 Kč, vám umožní flexibilní půjčku s efektem finanční rezervy. Půjčku získáte ihned na váš bankovní účet. Jistě uvítáte, že když zrovna půjčku Ferratum Credit nečerpáte, neplatíte žádné poplatky. Na rozdíl od Micro půjčky máte svobodu ve splácení – můžete kdykoli splatit celou částku, nebo zvolit splátky v libovolné výši. Jedinou podmínkou je odeslat měsíčně alespoň předepsanou Minimální měsíční splátku z aktuálního dluhu. Kromě flexibilních měsíčních úhrad a možnosti opakovaných půjček bez registru nabízí Ferratum Credit novým klientům první půjčku zdarma – až 80 000 Kč s úrokem 0 % na 30 dnů.

 

Ferratum půjčka - online


Ferratum půjčka - online a ihned

Bez rizika díky mezinárodní společnosti

Po celou dobu půjčky jste v dobrých rukou nadnárodní finanční společnosti. Ferratum Bank je součástí skupiny Ferratum Group, která poskytuje půjčky bez ručení už od roku 2005. Byla první takovou společností v Evropě.

Pobočky v 20 zemích světa, přes 280 finančních specialistů a více než milion spokojených zákazníků jsou pro vás zárukou půjčky bez starostí. 

Ferratum půjčku zdokonalujeme na základě potřeb zákazníků. Neváhejte nás tedy kontaktovat s vašimi nápady nebo připomínkami.

Výši všech poplatků včetně smluvních pokut za nedodržení termínu splatnosti najdete v přehledu poplatků.

Získejte půjčku ještě dnes

Vyplňte online žádost a svou půjčku dostanete prakticky ihned. Bez osobní schůzky, ručitele nebo dokazování příjmů. Zbavte se starostí s nečekanými výdaji.

CHCI FERRATUM CREDIT

Online finanční rezerva Ferratum Credit je vám k dispozici 24 hodin denně, kdykoliv si můžete zaslat peníze na svůj běžný bankovní účet.

První čerpání půjčky zdarma

Pro nové klienty má Ferratum Bank akci. Za první čerpání jakékoliv částky až do výše schváleného limitu neplatíte žádné poplatky, ani úrok. Pokud tu samou částku vrátíte do 30 dnů, tak získáte 0% úrok, nezaplatíte ani korunu navíc. Nabídka platí pro všechny nové majitele finanční rezervy Ferratum Credit.

I pro ně platí stejná jednoduchá pravidla – stačí vyplnit online žádost a v kalkulačce si spočítat měsíční splátku pro požadovanou výši úvěru. S tím, že první splátka vás nebude stát nic navíc. První půjčka je prostě u Ferratum Bank zdarma.

Ferratum Credit je moderní rychlá půjčka

Nejen zdarma, bez zástavy a bez ručitele. Ferratum Credit je novodobá rychlá půjčka. Takto se vžilo označení pro finanční produkt, který Ferratum Bank (dříve Ferratum Czech) nabízela v České republice již od roku 2005. Proslula rychlostí schválení a odeslání schválené částky na bankovní účet, nebo složenkou na poštu. Rychlá půjčka byla obvykle opravdu do minuty na Vašem účtu díky spolupráci Ferratum s více českými bankami. A to byla skvělá zpráva pro všechny klienty, kteří potřebovali co nejrychleji splatit své závazky.

 

Ferratum půjčka - online žádosti


Ferratum půjčka - online žádosti

 

O klasickou rychlou půjčku před výplatou však postupně zájem upadal, a tak Ferratum Bank nabídla nový, flexibilní úvěr na bázi kontokorentu – Ferratum Credit. Pro ověřené klienty nabízí od 2500 Kč až do 80000 Kč k dispozici na účtu u Ferratum Bank. Z něj si jednoduše můžete kdykoliv odeslat částku až do výše nevyčerpaného limitu na váš běžný účet.

Stejně rychle jako u legendární rychlé micro půjčky, tak i s Ferratum Credit můžete vyřešit své akutní finanční problémy, nebo třeba konsolidovat nevýhodné závazky u nebankovních poskytovatelů předražených úvěrů.

Půjčka bez doložení příjmu s Ferratum Credit

Musíme vás maličko zklamat. Vzhledem k odpovědnosti, kterou jako banka s licencí v EU máme vůči svým klientům a bankovním dohlížitelům, musíme pečlivě prověřovat bonitu a schopnost splácet svých potenciálních klientů. Ferratum Credit tak není určen úplně pro všechny klienty a schopnost splácet, případně doklad o příjmu musíme vyžadovat. Taková jsou pravidla a mají chránit především vás před pádem do nepříjemné dluhové pasti a rukou exekutorů.

Pokud vám Ferratum Credit schválíme, tak další používání, čerpání a navyšování limitu již dokládání příjmu nevyžaduje. Dobré účty (dobré splácení) dělá dobré přátele a to platí dvojnásob u Ferratum Bank. Za odpovědné splácení vám rádi navýšíme limit na vašem úvěrovém účtu až do maximální současné výše 80 000 Kč.

Při opakovaném čerpání Ferratum Credit rezervy samozřejmě nepověřujeme ani bankovní, nebo nebankovní registry.

Konsolidace půjček s Ferratum Credit

Máte nevýhodné půjčky s měsíční úrokovou sazbou v desítkách procent? Zažádejte online o finanční rezervu Ferratum Credit a konsolidujte své nevýhodné závazky do jednoho, který můžete splácet minimálně měsíční splátkou od 1000 Kč. Kromě konsolidované částky na splacení jiných úvěrů můžete získat navíc i další rezervu na pokrytí nečekaných výdajů.

Půjčte si třeba 24 000 Kč s měsíční splátkou od 1650 Kč a úrokem od 5,75% měsíčně. Tím se dostanete na mnohem nižší měsíční závazek, než u nebankovních poskytovatelů malých úvěrů. Získání úvěru Ferratum je velmi snadné:

  1. Zvolte si částku od 2 500 Kč do 80 000 Kč
  2. Vyplňte online žádost – potřebujeme vaše osobní údaje a aktuální stav závazků a příjmů
  3. Obdržíte informaci o schválení půjčky a peníze máte ihned k dispozici

Ferratum Credit je dokonalý, flexibilní úvěr, který funguje na podobném principu jako kontokorent nebo revolvingový úvěr. Kdykoliv převedeme až 80.000 Kč na váš účet a jen na vás záleží, kdy a v kolika splátkách nám peníze vrátíte zpět. 

Půjčka na cokoliv

Ve Ferratum Bank se vás neptáme, na co peníze potřebujete. Je jen na vás, zda to bude půjčka na ojeté auto, půjčka na pokrytí nečekaných výdajů, na konsolidaci nevýhodných úvěrů nebo třeba na vybavení domácnosti.

Ferratum Credit může posloužit i jako studentská půjčka, vhodný je i jako půjčka pro ženy na mateřské dovolené, nebo půjčka pro penzisty. Jedinou vstupní podmínkou je věk 19 až 85 let a žádné nesplacené závazky u Ferratum Bank. Pak již posuzujeme pouze vaši schopnost splácet a dostatečnou bonitu.

Ferratum Credit je zkrátka půjčka na cokoliv si přejete, nebo potřebujete. Jednoduše zažádejte online a splňte si svůj sen.

 

 

Sorry, there are errors on the page: