Ferratum Credit - rychlá flexibilní online půjčka.

Online půjčka rychle, jednoduše a diskrétně

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 993,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Ferratum Credit - flexibilní půjčka až 80.000 Kč

Potřebujete peníze okamžitě? Nezajímá nás, jestli vám chybí peníze na nájem, chcete dětem dopřát lyžařský kurz nebo se vám zrovna rozbilo auto. Rychlá online půjčka vás zachrání v každém případě. Nemusíte dokládat ručitele ani příjem, Ferratum Credit je flexibilní úvěr dostupný online a velmi rychle.

Ferratum Credit se chlubí několika výhodami, jež jiné online půjčky nenabízejí:

  • Snadná – stačí vyplnit online formulář, což vám nezabere více než pár minut.
  • Rychlá – peníze na váš účet odešleme do jedné minuty od schválení žádosti, můžete je tedy získat ještě dnes.
  • Bez ručení – nepotřebujete ručitele
  • Od ověřené společnosti – Ferratum Bank je na evropském trhu dobře zavedenou společností, která je známá svým férovým jednáním a dobrými podmínkami.
  • Žádné poplatky – neúčtujeme si nesmyslné poplatky za vedení účtu nebo vytvoření žádosti o půjčku, neplatíte dokonce ani za předčasné splacení celého úvěru.
  • Online kalkulačka – ještě před podáním žádosti o úvěr díky kalkulačce přesně vidíte, kolik peněz na konec zaplatíte a také jaká bude vaše minimální měsíční splátka.

Ferratum Credit je bezpečná a důvěrná půjčka pro každého, kdo splní podmínky.

Půjčka bez rizika s mezinárodní společnosti Ferratum Bank

V dnešní době je trh s půjčkami přesycený. Rychlou půjčku online nabízí tolik bankovních i nebankovních společností, že může být těžké si mezi nimi vybrat tu pravou. Nebankovním společnostem se spousta lidí raději vyhýbá. Dnes už však i ty podléhají přísným kontrolám od České národní banky, takže od lichvářů je trh pročištěn. Na druhou stranu, ve volbě bankovní společnosti vás můžeme jedině podpořit. Ideálně takové, která má za sebou dlouholeté zkušenosti. A ty Ferratum Bank má.

Po celou dobu půjčky jste v dobrých rukou nadnárodní finanční společnosti. Ferratum Bank je součástí skupiny Multitude Group, která poskytuje půjčky bez ručení už od roku 2005. Pobočky v 20 zemích světa, přes 280 finančních specialistů a více než milion spokojených zákazníků jsou pro vás zárukou půjčky bez starostí.

Ferratum půjčka je po celou tu dobu zdokonalována na základě potřeb zákazníků. Neváhejte nás tedy kontaktovat s vašimi nápady nebo připomínkami, rádi je vezmeme v úvahu, a třeba tím pomůžete i dalším budoucím zákazníkům.

Věděli jste, že Ferratum Bank nabízí půjčku Ferratum Credit v České republice již od roku 2005? Tehdy byla docela průlomová, přicházela s netypickou rychlostí schválení a odeslání částky na bankovní účet či složenkou na poštu. Zatímco u ostatních bank jste museli čekat i dny, než byla vaše žádost schválena a peníze jste skutečně dostali, Ferratum půjčka byla okamžitá. A to funguje dodnes. Jen je dnes proces jejího získání ještě jednodušší a rychlejší, vše vyřídíte kompletně online.

Půjčka na cokoliv

Nemusíte nám sdělovat, na co peníze využijete. Nezajímá nás to, nepotřebujeme účtenky ani faktury. Důležité pro nás je, že vyřešíte své finanční potíže. Právě z toho důvodu si neúčtujeme žádné nesmyslné poplatky navíc za schválení nebo čerpání půjčky. A kdyby se vám náhodou podařilo problém vyřešit i nějak jinak, do 14 dnů je možné odstoupit od smlouvy. Flexibilní půjčka vám dává možnost se vždy rozhodnout tak, jak zrovna potřebujete.

Nezapomeňte, že je nutné, abyste dodržovali zásady bezpečného půjčování si. Nepůjčujte si peníze na věci či zážitky, bez nichž se můžete obejít. Půjčit si na dovolenou nebo na vánoční dárky vám přinese pocit krátkodobého štěstí, avšak z dlouhodobého hlediska vás takové jednání přivede do potíží. Ačkoliv my účel úvěru nezkoumáme a půjčíme vám opravdu na cokoliv, aniž bychom se ptali, apelujeme na vás, abyste dobře zvážili, na co peníze použijete.

Dobře si tedy propočítejte a promyslete, zda jste schopni ji každý měsíc splácet. Zodpovědnost tady leží na vaší straně. Věříme, že dokážete zvážit, jestli je pro vás vhodné si úvěr vzít. A kdybyste se přece jenom v průběhu splácení úvěru dostali do ještě větších finančních potíží, určitě nás neváhejte kontaktovat, společně najdeme nějaké řešení.

Kdo může získat flexibilní půjčku od Ferratum Bank?

Kritéria k získání půjčky:

  • Je Vám alespoň 20 let.
  • Máte pravidelný zdroj příjmů, který je dostatečný pro řádné splácení půjčky.
  • Bez evidence v insolvenčním rejstříku.
  • Trvalé bydliště v ČR a platný občanský průkaz.

Stát se to může každému. I tomu, kdo neutrácí za zbytečnosti a snaží se šetřit, se může přihodit, že mu prostě najednou peníze na něco nevystačí. Na nikoho, kdo využije možnost online půjčky, se nedíváme skrz prsty. Rádi pomáháme a někdy je prostě nejlepší pomoc ta finanční.

Půjčíme vám, pokud je vám alespoň 20 let, máte pravidelný zdroj příjmů dostatečný pro splácení půjčky, nejste vedeni v insolvenčním rejstříku, máte platný občanský průkaz a trvalé bydliště v ČR. Cizí národnost není překážkou.

Kolik si můžete půjčit?

Flexibilní půjčka na neomezenou dobu vám ušetří velké starosti. Poskytujeme zápůjčku do částky 80.000 Kč na neomezenou dobu. Nemusíte nikam chodit, protože online půjčku si sjednáte z pohodlí svého domova.

Výše půjčky zcela závisí na vašich osobních potřebách. Na co si chcete půjčit? Je to jednorázová věc, nebo potřebujete finanční flexibilitu na delší časové období? Chcete zjistit, jak velkého úvěrového limitu byste mohli dosáhnout? Vyzkoušejte naši online úvěrovou kalkulačku výše a zjistěte, jak velká by byla minimální měsíční splátka.

Tato měsíční splátka závisí na výši vyčerpané částky – pokud jste nevyčerpali žádnou částku, neplatíte žádnou měsíční splátku ani jiné poplatky. Všimněte si, že kdykoliv můžete ZDARMA splatit zbývající dlužnou částku. Tímto způsobem můžete ušetřit na úrocích vaší půjčky a opětovně čerpat, až když budete potřebovat.

Konsolidace půjček s Ferratum Credit

Pokud máte nevýhodné půjčky, zažádejte si klasicky o finanční rezervu Ferratum Credit a konsolidujte své nevýhodné úvěry do jednoho, který můžete splácet od 1 000 Kč za měsíc.

V naší online kalkulačce ještě před podáním žádosti o úvěr vidíte spočítanou celkovou částku, kterou nám ve finále zaplatíte. Poplatky tam neuvidíte, protože žádné nemáme. Poskytujeme úvěr online bez poplatků. Flexibilní půjčka sice nabízí možnost splácení podle toho, jaké máte finanční možnosti, avšak aspoň minimální částku měsíčně splatit musíte

Získejte peníze na účet ještě dnes

Vyplňte online žádost a svou půjčku dostanete prakticky ihned. Bez osobní schůzky, ručitele nebo dokazování příjmů. Zbavte se starostí s nečekanými výdaji. CHCI FERRATUM CREDIT

Žijeme v digitální době, kde je vše online na dosah ruky. Pouhých pár kliknutí jsou vzdálené i vaše peníze. Prostřednictvím půjčky online ihned je můžete mít na účtu už do minuty od schválení. Pokud tedy potřebujete finanční rezervu na zaplacení neodkladných záležitostí, víte, kde o ni zažádat.

Flexibilní půjčka je tady proto, aby vám co nejvíce zjednodušila život. Ferratum Credit je vlastně taková vaše finanční rezerva, kterou si snadno nastavíte od 2 500 Kč do 80 000 Kč, abyste měli kam sáhnout v případě potřeby. Peníze přijdou ihned na váš bankovní účet, ovšem když půjčku nečerpáte, poplatky neplatíte.

Obrovskou výhodou této půjčky online ihned je možnost splácet ji podle vašich možností. Máme stanovenou minimální měsíční splátku z aktuálního dluhu, tu je nutné splatit. Nemusíte ale platit víc, pokud zrovna nemáte dostatek financí. Další měsíc naopak splatíte třeba dvakrát tolik, když budete v dobré finanční situaci. Vše je flexibilní, vše si přizpůsobujete podle sebe. Klidně je možné splatit celou částku najednou.

Potřebujete poradit či získat více informací o půjčce?

Ferratum Credit je dokonalý, flexibilní úvěr, který funguje na podobném principu jako kontokorent nebo revolvingový úvěr. Kdykoliv převedeme až 80 000 Kč na váš účet a jen na vás záleží, kdy a v kolika splátkách nám peníze vrátíte zpět.

Přidáváme odpovědi na nejčastější otázky našich zákazníků.

Kolik peněz si můžu půjčit?

Ferratum Credit je vaše finanční rezerva ve výši 2 500 Kč až 80 000 Kč. Částku, kterou chcete půjčit, si volíte sami na vaši vlastní zodpovědnost. Nejste-li si jistí, kolik peněz potřebujete či kolik zvládnete splácet, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme. Vzhledem k licenci v EU musíme prověřovat vaši schopnost splácet a vaši bonitu, je tedy možné, že vám půjčku v dané výši neschválíme. Jakmile však už jednou půjčku máte a vzorně splácíte, můžeme vám navýšit limit.

Co potřebuji k žádosti o půjčku?

V prvním kroku pouze vyplníte online formulář, v němž si zvolíte výši půjčky a také výši splátky (ta musí být vyšší než námi vypočítaná minimální splátka). Zadáte vaše kontaktní údaje, tedy jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo a rodné číslo.

Podle čeho určujete, zda na půjčku dosáhnu?

Máme vlastní interní scoring žadatelů, zkoumáme bonitu žadatele a celkovou úvěruschopnost. Toto ověřujeme pro vaše vlastní dobro, nechceme vás přivézt do vážných finančních potíží. Také to po nás vyžaduje zákon o spotřebitelském úvěru. Kdybychom vás před poskytnutím úvěru neprověřili, hrozila by nám několikamilionová pokuta.

Jak budu půjčku splácet?

Fungujeme kompletně online. Peníze vám zašleme na účet a také vy nám budete splátky posílat převodem z bankovního účtu. Chcete-li předejít zapomenutí na platbu splátky, máte možnost nastavit si trvalý příkaz.

Je možné úvěr splatit předčasně?

Ano, toto je možné zcela bez poplatku. Náš flexibilní úvěr splácíte podle vlastních možností. Každý měsíc je nezbytné splatit minimální měsíční splátku, můžete ale splatit více, případně rovnou celý úvěr najednou.

Budu platit nějaké poplatky?

Ne, poplatky za vyřízení, vedení účtu nebo předčasné splacení u nás nemáme.

Je nějaké věkové omezení?

Půjčky poskytujeme svéprávným osobám ve věku od 20 do 85 let, žádné další podmínky nemáme. Ferratum Credit lze využít i jako půjčku pro ženy na mateřské dovolené, půjčku pro důchodce nebo pro studenty. Vždy samozřejmě posuzujeme bonitu a schopnost splácet. Zároveň je nutné, abyste u Ferratum Bank neměli žádné předchozí nesplacené dluhy.

Na jak dlouho je uzavřena smlouva?

Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou. Peníze můžete tedy čerpat opakovaně, a to až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud část úvěru splatíte, později ji můžete zase využít.

Sorry, there are errors on the page: