Úvěrová kalkulačka.

Naše úvěrová kalkulačka může být použita k výpočtu jakéhokoliv známého typu osobní půjčky.

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 993,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

 

Ať už chcete zjistit výpočet úroků při nákupu jízdenek na poslední chvíli, rezervovat letenku, abyste se mohli zúčastnit pracovního pohovoru po celém světě, nebo dostat vaše auto zpátky do provozu, vše zjistíte během pár vteřin pomocí úvěrové kalkulačky.

Kalkulace půjček

Použitím naší Kalkulačky úrokové sazby si můžete spočítat celkovou částku splátek z našich úvěrů. Jednoduše použijte posuvník na kalkulátoru půjčky a vyberte částku, kterou si přejete půjčit, a pak použijte další posuvník pro výběr počtu dnů, do kdy chcete půjčku splatit. Naše úvěrová kalkulačka poté spočítá úrokové sazby a ve sloupci vpravo uvidíte celkový výpočet úvěru.

Co to je úroková sazba?

Úroková sazba je poplatek, který je zákazník nebo dlužníkovi účtován za půjčení peněz od věřitele. Úrokové sazby jsou vyjádřeny jako procentní podíl z celkové částky úvěru.

Přizpůsobte si svou půjčku

A to nejlepší, můžete snadno spravovat svou půjčku tím, že najdete kombinaci, díky které splatíte svou půjčku nejsnadněji.

Použijte posuvníky v kalkulačce úvěru, abyste změnili počet dní a výši peněz, dokud nenajdete částku výpočtu úvěru, která vám nejlépe vyhovuje.

Žádné další poplatky

Věříme v úplnou transparentnost. Peníze půjčujeme přímo my, neexistují žádné třetí strany ani žádné poplatky třetích stran. Stejně jako u všech našich půjček, to, co vidíte, je to, co dostanete.

Když používáte naši kalkulačku, můžete si být jistí, že v ní nejsou žádné další poplatky nebo skryté náklady. Víte přesně, co budete platit za všech okolností - nečeká vás žádné nepříjemné překvapení.

Ferratum Zodpovědné půjčování

Založeno ve finských Helsinkách, v centru naší pozornosti zůstaly severské hodnoty jako je důvěra, čestnost, spolehlivost a udržitelnost.

Věříme, že úvěr je více než jen finanční záležitost - je to vzájemný vztah založený na důvěře.

Jako zodpovědný věřitel se snažíme dodržovat odpovědné obchodní postupy a zajistit, aby veškeré informace, které poskytujeme našim zákazníkům, byly transparentní přesné.

Náš proces schvalování úvěrů je založen na sofistikovaném scoringovém modelu, který jsme vyvíjeli řadu let. Naše úvěrovová rozhodnutí vychází z pečlivého posouzení finanční situace dlužníka, jeho schopnosti splácet úvěry a také z požadavků a cílů dlužníka.

Přestože náš proces schvalování úvěrů trvá jen několik minut, zohledňují se různé faktory, aby bylo zajištěno, že půjčky jsou poskytovány na základě řádného a etického zvažování. Pokud by naši zákazníci měli problémy se splácením, vždy rádi společně projednáváme a prozkoumáme jejich finanční možnosti.

Úrokové sazby pro různé typy úvěrů

Credit Limit je produkt založený na revolvingovém úvěru. Na rozdíl od splátek úvěrů je revolvingový úvěr druh úvěru bez pevného počtu plateb. Jedná se v podstatě o typ produktu, který umožňuje, aby poskytutá výše úvěru byla vybrána, vrácena a opětovně vybrána, a to jakýmkoli způsobem a po celou dobu, dokud smlouva nezanikne.

Dlužníkům je poskytován maximální úvěrový limit, který lze kdykoli využít, nebo vybrat, a úroky jsou účtovány pouze z peněz, které vyčerpali.

CHCI ÚVĚR OD FERRATUM

Hledáte úvěr bez zástavy? Vyzkoušejte úvěr Ferratum Credit

Odmítla vás banka? Můžete zkusit klasický nebankovní úvěr, ale ten bývá často se zástavou, nadměrnými úroky a může mít skryté poplatky. Naštěstí je tu Ferratum Bank a její produkt Ferratum Credit, finanční rezerva podobná kontokorent, ze které můžete čerpat třeba každý měsíc.

Moderní úvěrový produkt Ferratum Credit od Ferratum Bank je vyřízený ihned, online, bez návštěvy pobočky a opakovaně se klientům neprověřují registry.

Stačí použít úvěrovou kalkulačku, zjistit si jednoduše minimální měsíční splátku vzhledem k čerpané částce ze schváleného limitu a zažádat o úvěr.

Ferratum Bank: mezinárodní banka dostupná nonstop online

Ferratum Bank je mezinárodní banka dostupná online 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Kromě Evropy vstoupila i do Severní Ameriky, Mexika, Brazílie, oblasti Asie a Tichomoří. Po celém světě má již více než 3 miliony klientů a to už je pořádná zodpovědnost a také důvěra. Úspěch Ferratum Bank spočívá v jednoduchém procesu žádosti, okamžitém vyřízení úvěru a přísném zabezpečení. Většina klientů podle statistik banky nejdříve použije úvěrovou kalkulačku a poté žádá o úvěr. Ferratum Bank tuto službu nabízí zdarma, chce, aby klient měl před využitím úvěru o všem jasno.

„Kdykoli převedeme na váš účet až 80 000 Kč, a vy sami stanovíte, kdy a v kolika splátkách nám peníze vrátíte,“ uvádí Hana S., pracovnice jejího zákaznického centra. „Můžete splatit celou půjčku najednou, nebo formou libovolných měsíčních splátek bez poplatků navíc. Hradíte pouze denní úrok a jednorázový poplatek za čerpání částky ve výši 12,5 %. Doporučujeme čerpat 1x až 2x měsíčně, podle vaší potřeby. Aktuálně se můžete dostat na roční úrokovou sazbu 5,75%.“

Takto Ferratum Bank hodnotí paní Jiřina J.: „Vstřícné jednání a perfektní zákaznický servis.“ A pan Daniel S. uvádí: „Mám Ferratum Credit, půjčku na způsob kontokorentu, která opakovaně funguje jako  úvěr bez registru. Banka po vás skutečně nevyžaduje návštěvy na pobočce ani neustálé skenování dokumentů, zasílání e-mailem, nebo poštou.“

Online úvěrová kalkulačka

I na této stránce si můžete jednoduše zjistit v kalkulačce, na kolik vás Ferratum Credit měsíčně přijde. Stačí si určit odhadovanou měsíční čerpanou částku a ihned se dozvíte výsledek. Kolik zaplatíte jednorázově za čerpání částky a kolik činí úroky.

A máme pro vás ještě jednu dobrou zprávu. Pro nové klienty je první čerpání zcela bez úroků. Pošlete si na svůj běžný účet třeba 20 tisíc a do 30 dnů je vrátíte zpět. Je to jednoduché a nic vás to nestojí.

 

 

Sorry, there are errors on the page: