Nebankovní půjčka ihned na účet.

Do banky nebo nebankovní společnosti pro půjčku?

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 993,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Nebankovní půjčka ihned na účet

Internet i tiskoviny jsou zavaleny inzeráty na nebankovní půjčky. Všemožní poskytovatelé slibují modré z nebe, jen, aby ulovili nové klienty. Na co si dát pozor?

Nebankovní půjčky – větší šance na schválení, ale i vyšší úroky

Odmítli vás v bance? Dokonce v té „vaší“, kde máte běžný účet? Vaše kroky (nebo kliky na internetu) zamíří k nebankovním společnostem. Nemusí! Existují i banky, které jsou pružné, rychlé a nabízejí zajímavé podmínky.

Jednou z nich je i Ferratum Bank, dříve nebankovní společnost poskytující rychlé půjčky. Půjčka vyřízená ihned, peníze na účtu do 1 minuty od schválení. To bylo a je krédo dnes již banky.  

 

Nebankovní půjčka ihned - a můžete na nákup


Nebankovní půjčka ihned na účet na nákupy

 

Ihned až 80 tisíc korun na účtu

Běžná nebankovní půjčka má obvykle méně omezující podmínky pro schválení.

I nebankovní společnosti se musí řídit přísnějšími pravidly. A není se co divit, když jde o peníze.

Další informace o nebankovních půjčkách

Ferratum Bank dříve vystupovala pod názvem Ferratum Czech a nabízela především rychlé, nebankovní půjčky. Po získání bankovní licence rozšířila nabídku o flexibilní úvěr Ferratum Credit. A tím novinky nekončí, Ferratum se chce stát plnohodnotnou online bankou. 

Nejvíce IN je kontokorent Ferratum Credit

Opravdu výhodná půjčka má přijatelné úroky a poplatky, je snadno dostupná, ihned na účtě, bez poplatků navíc a s dobrými recenzemi na nezávislých serverech.

V současnosti je nejvíce žádaný flexibilní úvěr Ferratum Credit na způsob kontokorentu, stejně rychlý jako někdejší nebankovní půjčka ihned, ale mnohem bezpečnější. Poskytuje ho totiž ověřená Ferratum Bank s mezinárodní působností, jíž důvěřují statisíce klientů.

 

Nebankovní půjčka ihned přes internet


Nebankovní půjčka ihned na účet z kanceláře

 

Jak si zařídit Ferratum Credit?

Ferratum Credit si nastavíte jednoduše online, s limitem od 2 500 Kč do 80 000 Kč. Jako nový klient banky Ferratum si můžete poprvé vypůjčit až 80 000 Kč. Následně je váš kreditní účet otevřen k opakovanému čerpání s možností volitelných měsíčních splátek.

Budete-li mít nějaké dotazy, obraťte se telefonicky, e-mailem nebo přes chat na klientský servis Ferratum Bank. Ať už potřebujete pomoci se žádostí o půjčku, zjistit termín a výši splátky, nebo máte potíže se splacením půjčky v dohodnutém termínu. Vše se dá vyřešit, jednáte-li včas.

Co o půjčce Ferratum Credit říkají klienti?

„Ferratum Credit mě zachránil, když jsem potřeboval 3500 Kč na doplatek energií,“ přibližuje pan Jan z Plzně. „Na mém účtě byla tato půjčka ihned. Do 10 dnů po výplatě jsem peníze vrátil s malým navýšením. Vše bylo rychlé a bez papírování.“

 „Každé naše čerpání z úvěrového účtu Ferratum Credit je stejně jako dřívější nebankovní půjčka ihned na účtu. A je mnohem diskrétnější než půjčování od rodiny a přátel. Nechceme být mezi nimi za dlužníky,“ uvádí paní Jaroslava, maminka tří dětí předškolního věku z Jihlavy, jejíž rodině Ferratum Credit pomáhá poměrně často. Typicky týden před výplatou mateřské, když účet zeje prázdnotou a najednou se něco musí okamžitě zaplatit.

Paní Ludmila doplňuje: „Na službě Ferratum se mi líbí dostupnost, rychlé vyřízení a vstřícnost zaměstnanců banky k zakazníkům.“

Zařiďte si toto moderní flexibilní úvěrování i ve vaší domácnosti. Zvládnete to ihned online, přímo z tohoto webu.

CHCI FERRATUM CREDIT

Jak šel čas s finskými půjčkami Ferratum

Společnost Ferratum proslavila nebankovní půjčka odesílaná rychle na účet, s níž do ČR vstoupila v roce 2005. Od začátku se pro tyto nebankovní půjčky vžilo označení finské půjčky – podle země původu společnosti. Nebo také rychlé půjčky díky neskutečné rychlosti vyřízení žádosti a odeslání na účet, nebo poštovní poukázkou.

Dnes už je Ferratum bankou (licenci má na Maltě a podléhá tedy přísným pravidlům Evropské unie) a poskytuje celou škálu moderních půjček:  Ferratum Credit ve stylu kontokorentu pro fyzické osoby a Ferratum Business pro zájemce z řad firem. Ověření klienti tu už získají půjčky i bez doložení příjmu.

V současnosti získala největší oblibu opakovaná flexibilní půjčka Ferratum Credit, protože je klientům dostupná stejně rychle jako někdejší nebankovní rychlá půjčka na účet.

Její snadné vyřízení potvrzuje pan Daniel: „Nejlepší jsou Ferratum Credit opakované rychlé půjčky. Banka po vás skutečně nevyžaduje návštěvy na pobočce ani neustálé skenování dokumentů. Na základě online žádosti vám jdou peníze ihned na účet.“

Finanční rezerva ihned na účet – získejte až 80 000 Kč

Ferratum Credit půjčka na splátky se domácnostem hodí v řadě situací. Typicky při náhlých výdajích souvisejích s bydlením (nájem, doplatek za energie, rekonstrukce…), s dopravou, školní docházkou dětí, s péčí o zdraví nebo podnikáním. Flexibilní úvěr Ferratum Credit se však hodně využívá i v případě akčních cen zboží či služeb. A pokud váš úvěrový účet Ferratum Credit momentálně nevyužíváte, neplatíte žádné poplatky. Tato moderní rychlá půjčka vám dává svobodu ve splácení – můžete ji kdykoli uhradit celou, nebo zvolit měsíční splácení (alespoň ve výši 12,5 % z aktuálního dluhu).

Manželům N. z Olomouce Ferratum Credit pomohl při stavebních úpravách bytu. První měsíc si nechali převést na běžný účet 5000 Kč, druhý 7500 Kč a potřetí dokonce 30 000 Kč na novou plovoucí podlahu. Popsali: „Všechny půjčky byly krátkodobé – po výplatách jsme je vyrovnali, takže poplatky zůstaly nízké. A protože jsme materiál kupovali v akcích, vyplatil se i se započtením nákladů půjček.“

Ferratum Credit – rychlá a výhodná opakovaná bankovní půjčka

Populární úvěr Ferratum Credit od Ferratum Bank vám opakovaně poskytne rychlé bankovní půjčky, které vyžadují minimální administrativu. Produktu se říká také Creditlimit, protože na startu si ve Ferratum Bank nastavíte kredit 2500 Kč až 80 000 Kč, který vám pak umožní opakované půjčky v potřebné výši.

Navíc, ve Ferratum Bank si nemusíte zařizovat běžný účet. Oproti tradičním mikropůjčkám ušetříte až 33 %. Vyjadřuje se k tomu jeden z klientů, pan Radek z Brna: „Prostudoval jsem řadu nabídek, někde chtěli zástavu, jinde poplatky předem, nebo jsou jejich podmínky příliš složité. Nakonec se mi zdála nejlepší bankovní půjčka ihned na účet od Ferratum Bank. Půjčil jsem si 3000 Kč na 14 dní."

„Ferratum Credit je praktický i tím, že pokud zrovna nečerpám peníze, neplatím žádné poplatky,“ přidává se paní Dagmar a popisuje svou dřívější špatnou zkušenost: „Nebankovní půjčka ihned na účet z reklamy vhozené do mé schránky měla zbytečné poplatky, které mi navíc nebyly úplně jasné a i obchodní zástupce firmy byl hodně vyhýbavý, když jsem měl více dotazů. Zatímco u půjčky Ferratum Credit jsou všechny podmínky jasně dané.“

CHCI FERRATUM CREDIT

Jistě oceníte, že Ferratum úvěrování funguje také jako:

Nebankovní půjčky bez zástavy

Ferratum úvěrování charakterizuje rychlé a bezproblémové schválení, stejné jaké mají nebankovní půjčky bez zástavy. Při vyřizování úvěru Ferratum nejenže nepotřebujete zástavu, ale většinou vystačíte s pouhým vyplněním online formuláře a nahráním kopií obou stran občanského průkazu. Plus bonus: při celém tom kratičkém procesu jste v péči mezinárodní bankovní instituce s vysokým kreditem u klientů i finančních poradců.

Nebankovní úvěry i pro OSVČ, studenty…

Také osoby samostatně výdělečně činné potřebují sem tam překlenout krátkodobý nedostatek finančních prostředků. Výhodou je, že kontokorent Ferratum Credit mohou využít soukromé osoby i OSVČNebankovní půjčky pro podnikatele bývají komplikované, ne však podnikatelská půjčka Ferratum, úvěr s transparentními podmínkami. Ferratum úvěry jsou i efektivní pomocí pro studenty, rodiče na MD, seniory či nezaměstnané, jimž jiné instituce mnohdy nevyhoví.

Bankovní půjčka Ferratum je komfortní jako nebankovní půjčka, na niž jste byli zvyklí dříve (a k tomu mnohem bezpečnější). Zařídíte si ji doslova na pár kliknutí přes stručný online formulář. Podstatnější než garantovaný příjem je pro Ferratum Bank vaše schopnost splácet a v případě potíží včasná dohoda o dalším postupu. 

Bankovní dům, který opravdu myslí na klienty

 „Vstřícnost, ochota a ohleduplnost, jakou jsem ještě u žádné společnosti nezažila,“ popsala přístup Ferratum Bank paní Eliška. Vyzkoušejte její moderní služby i vy! 

Nebankovní půjčka, jejímž hlavním účelem bylo klienty „ždímat“, už naštěstí patří minulosti. Využijte ihned moderní Ferratum Bank, instituci s řadou výhod, férovým přístupem a bez byrokracie.

 

 

Sorry, there are errors on the page: