Nebankovní půjčka ihned na účet

Žádost o půjčku
ihned na účet
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Do banky nebo nebankovní společnosti pro půjčku?

Nebankovní půjčka ihned na účet i na ruku

Internet i tiskoviny jsou zavaleny inzeráty na nebankovní půjčky. Všemožní poskytovatelé slibují modré z nebe, jen, aby ulovili nové klienty. Na co si dát pozor?

Nebankovní půjčky – větší šance na schválení, ale i vyšší úroky

Odmítli vás v bance? Dokonce v té „vaší“, kde máte běžný účet? Vaše kroky (nebo kliky na internetu) zamíří k nebankovním společnostem. Nemusí! Existují i banky, které jsou pružné, rychlé a nabízejí zajímavé podmínky.

Jednou z nich je i Ferratum Bank, dříve nebankovní společnost poskytující rychlé půjčky. Půjčka vyřízená ihned, peníze na účtu do 1 minuty od schválení. To bylo a je krédo dnes již banky.  

Nebankovní půjčka ihned - a můžete na nákup

Ihned až 80 tisíc korun na účtu

Běžná nebankovní půjčka má obvykle méně omezující podmínky pro schválení. S novým spotřebitelským zákonem to tak již nebude a vypadá to, že se podmínky sjednotí pro „nebanky“ i banky.  

I nebankovní společnosti se budou muset řídit přísnějšími pravidly. A není se co divit, když jde o peníze.

Další informace o nebankovních půjčkách

Ferratum Bank dříve vystupovala pod názvem Ferratum Czech a nabízela především rychlé, nebankovní půjčky. Po získání bankovní licence rozšířila nabídku o flexibilní úvěr Ferratum Credit. A tím novinky nekončí, Ferratum se chce stát plnohodnotnou online bankou. 

Nejvíce IN je kontokorent Ferratum Credit

Opravdu výhodná půjčka má přijatelné úroky a poplatky, je snadno dostupná, ihned na účtě, bez poplatků navíc a s dobrými recenzemi na nezávislých serverech.

V současnosti je nejvíce žádaný flexibilní úvěr Ferratum Credit na způsob kontokorentu, stejně rychlý jako někdejší nebankovní půjčka ihned, ale mnohem bezpečnější. Poskytuje ho totiž ověřená Ferratum Bank s mezinárodní působností, jíž důvěřují statisíce klientů.

Nebankovní půjčka ihned přes internet

Jak si zařídit Ferratum Credit?

Ferratum Credit si nastavíte jednoduše online, s limitem od 2 500 Kč do 80 000 Kč. Jako nový klient banky Ferratum si můžete poprvé vypůjčit až 80 000 Kč s úrokem 0 % na 30 dnů. Následně je váš kreditní účet otevřen k opakovanému čerpání s možností volitelných měsíčních splátek. Pro ověřené klienty je Ferratum Credit bez registru – opět podobně jako benevolentnější nebankovní půjčka, avšak se zárukou bankovní instituce.

Budete-li mít nějaké dotazy, obraťte se telefonicky, e-mailem nebo přes chat na klientský servis Ferratum Bank, který funguje 24 hodin denně. Ať už potřebujete pomoci se žádostí o půjčku, zjistit termín a výši splátky, nebo máte potíže se splacením půjčky v dohodnutém termínu. Vše se dá vyřešit, jednáte-li včas.

Co o půjčce Ferratum Credit říkají klienti?

„Ferratum Credit mě zachránil, když jsem potřeboval 3500 Kč na doplatek energií,“ přibližuje pan Jan z Plzně. „Na mém účtě byla tato půjčka ihned. Do 10 dnů po výplatě jsem peníze vrátil s malým navýšením. Vše bylo rychlé a bez papírování.“

 „Každé naše čerpání z úvěrového účtu Ferratum Credit je stejně jako dřívější nebankovní půjčka ihned na účtu. A je mnohem diskrétnější než půjčování od rodiny a přátel. Nechceme být mezi nimi za dlužníky,“ uvádí paní Jaroslava, maminka tří dětí předškolního věku z Jihlavy, jejíž rodině Ferratum Credit pomáhá poměrně často. Typicky týden před výplatou mateřské, když účet zeje prázdnotou a najednou se něco musí okamžitě zaplatit.

Paní Ludmila doplňuje: „Na službě Ferratum se mi líbí dostupnost, rychlé vyřízení a vstřícnost zaměstnanců banky k zakazníkům.“

Zařiďte si toto moderní flexibilní úvěrování i ve vaší domácnosti. Zvládnete to ihned online, přímo z tohoto webu.