Konsolidace půjček.

Jak dosáhnout levnějších půjček bez konsolidace

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Ferratum Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Co je to konsolidace půjček?

Konsolidace půjček představuje sloučení více půjček do jedné. Lze konsolidovat půjčky i od několika věřitelů. Konsolidace dlužníkům nabízí zpřehlednění závazků a možnost vyjednání výhodnějších podmínek.

Sloučit je možné spotřebitelské úvěry, účelové i neúčelové půjčky, úvěry od splátkových společností, kontokorentní úvěry, kreditní karty a za určitých podmínek i leasing. U bank však není možná konsolidace půjček bez registru (například online půjčky, půjčky v hotovosti či nebankovní rychlé půjčky před výplatou).

Konsolidace půjček je přínosná ve finanční tísni, máte-li větší dluhy a splátky jsou pro vás neúnosné. Každou konsolidaci je však nutné dobře promyslet – vždy porovnat více nabídek. Stále také musíte počítat s pravidelným splácením a skromnějším živobytím.

 

Konsolidace půjček - ušetřete


S konsolidací půjček ušetříte na úrocích, jako byste šetřili do pomyslného prasátka

 

S produktem Ferratum Credit proti nahromadění dluhů

Nahromadění dluhů můžete předejít tím, že si zavčasu zařídíte online Ferratum Credit na způsob kontokorentu až do 80 000 Kč, který obsluhujete sami podle svých aktuálních splátkových možností. Výhodou je, že pokud ho zrovna nevyužíváte, nestojí vás nic na poplatcích. Také si kvůli němu nemusíte v bance Ferratum zřizovat běžný účet, což mnohé banky u konsolidace půjček vyžadují. Navíc nově můžete začít splácet až po 90 dnech.

Nyní v akci - první půjčka na 30 dní zcela bez úroků. Co si půjčíte, to do 30 dní vrátíte.

Ferratum Credit vám umožní flexibilní půjčky na cokoli, které jsou až o 33 % levnější než tradiční micro půjčky. Je určen i pro drobné podnikatele, důchodce, studenty či maminky na mateřské. Pro Ferratum Bank je nejdůležitější vaše schopnost splácet a spolehlivá komunikace se zákaznickým centrem.

Konsolidace půjček od banky

S produktem Ferratum Credit do výše 80 000 Kč můžete sloučit do jedné své malé úvěry u jiných společností. Získáte i peníze navíc, finanční rezervu, kterou můžete ihned využít na nenadále výdaje bez nutnosti prokazovat příjmy. Konsolidujte své malé závazky do jednoho flexibilního.

 

Dluhová spirála? Ne - konsolidujte své půjčky


Dluhová spirála? Ne, konsolidujte své půjčky

 

Zkušenosti klientů s moderní půjčkou Ferratum

A co o něm říkají samotní klienti?

  • Paní Jarmila: „Ferratum Credit vřele doporučuji. Rychlé vyřízení, žádné problémy, úplná spokojenost. Místo několika nepřehledných půjček mám teď jediný spolehlivý zdroj.“
  • Pan Martin, drobný podnikatel, potřeboval 4 000 Kč na nákup materiálu, takže ocenil, že je půjčka Ferratum Credit bezúčelová. Uvedl: „Ferratum mi půjčilo rychle. Do 25 dnů po zaplacení faktury jsem čtyři tisíce vrátil s malým navýšením. Vše bylo rychlé a přehledné, toho si dnes vážím.“
  • Paní Jana: „Ferratum Credit je ideální finanční rezerva pro ty, kteří nemohou mít klasický bankovní kontokorent. Jsem ráda, že ji mám zařízenou.“

CHCI KONSOLIDOVAT PŮJČKY

Jak se ochránit před nadměrným zadlužováním

Současná situace na trhu je charakteristická nárůstem zájmu o půjčky, také v důsledku nízké nezaměstnanosti a dlouhodobé ekonomické prosperity. Z toho vyplývá, že pokud máte stálé a dostatečné příjmy, nemusíte mít z rozumné výše půjčky obavy. Podmínkou je samozřejmě etické půjčování, které nezpůsobí vaše trvalé zadlužování a nezatíží extrémně rodinný rozpočet. Jednoduše řečeno, každou půjčku je třeba dobře promyslet a poté ji zodpovědně splácet. Zhruba podle následujících 6 pravidel:

  1. Půjčujte si jen na nutné věci. Vždy pečlivě zvažte, na co si půjčujete. Nebylo by lepší třeba na dovolenou nebo vánoční dárky našetřit? Ideální je, máte-li předmět půjčky dlouhodobě na očích: například elektroniku, nábytek, opravenou střechu či automobil, kterým pravidelně jezdíte do práce.
  2. Dodržujte rozumnou výši půjčky, aneb nezadlužujte se příliš. Vždy reálně zhodnoťte své splátkové možnosti, zejména u rizikových nebankovních půjček bez doložení příjmů. Lépe se určitě budete cítit u bankovního subjektu.
  3. Nastavte si přiměřenou splatnost. Vždy zvolte reálnou dobu splatnosti, například si půjčku s pomocí úvěrové kalkulačky rozložte do splátek. Důsledkem nastavení velmi krátké splatnosti mohou být následné poplatky navíc za prodlužování půjčky.
  4. Využijte online srovnání půjček. Šikovné bezplatné srovnání půjček na internetu vám napoví mnohé. Zjistíte, jaká je situace na trhu, jaké jsou nové půjčky, jak si navzájem stojí a jaké mají recenze.
  5. Pečlivě pročítejte smlouvy. Ač je řeč čísel a strohých právnických faktů nezáživná, před uzavřením jakékoli úvěrové smlouvy si pečlivě prostudujte její podmínky. A samotnou smlouvu si přečtěte i těsně před jejím podepsáním.
  6. Okamžité řešení potíží. Problémy se splácením mohou potkat kohokoli. Je-li to váš případ, neváhejte, kontaktujte věřitele a snažte se domluvit na přijatelném řešení. Předejdete tím mnohem větším finančním problémům.

Půjčka čerpaná z úvěrového účtu Ferratum Credit je 100% spolehlivá a může diskrétně pomáhat i vaší domácnosti. Zařiďte si ji co nejdříve, abyste mohli využít možnosti první až 30denní půjčky pro nové klienty zdarma, až do výše 80 000 Kč.

CHCI KONSOLIDOVAT PŮJČKY

Ferratum Credit: moderní půjčka použitelná i pro konsolidaci úvěrů

Moderní online půjčka Ferratum Credit funguje tak, že každý měsíc odesíláte bance dohodnutou minimální částku (úrok činí pouze 0,2833 % denně), nebo i vyšší částku podle vašich možností. K tomu zaplatíte jednorázově 12,5 % za každé čerpání z úvěrového účtu Ferratum Credit. Peníze z Ferratum Bank můžete použít na cokoliv, třeba na konsolidaci drahých nebankovních úvěrů s vysokými úrokovými sazbami.

Půjčka Ferratum posloužila už miliónům klientů po celém světě (Ferratum Bank poskytuje své služby ve více než 20 zemích), ke kterým se každý den přidávají tisíce další. Jako paní Monika, která uvedla v recenzi: „Ferratum je nejlepší půjčka, měla jsem díky ní peníze ihned. Zažádala jsem online a během pár minut mi přišel výsledek na mobil. Nyní mám k dispozici limit, který jsem částečně použila na vyrovnání drahého závazku u nebankovní firmy a zbyla mi ještě rezerva na nečekané výdaje. Na ně si již dávám pozor a tak můžu v klidu splácet po menších částkách a něco i našetřit. Děkuji moc a přeji všem krásný den.“

Sloučení dosavadních půjček do úvěrového produktu Ferratum Credit si pochvaluje i paní Iveta: „Naposledy jsme si z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 8000 Kč na novou televizi a splatili je v několika splátkách s rozumným navýšením. Diskrétní rychlá půjčka Ferratum Credit je pro nás lepší než dřívější nepříjemné půjčování od rodiny a přátel. Nechceme, aby nás pořád měli za dlužníky.“

Spojte i vy nepřehledné půjčky do jediné a těšte se z výhodnějších úroků, splátek, které si nastavujete sami a třeba i z platebních prázdnin. I ty umožňuje až dvakrát do roka populární kontokorentní úvěr Ferratum Credit.

Konsolidace zdarma pro nové klienty

Představte si situaci, kdy víte, že za měsíc vás čekají prémie v práci, nebo dorazí peníze po výpovědní době u termínovaného vkladu, nebo stavebního spoření. Ale vy musíte do 14 dnů uhradit splátky s vysokými úrokovými sazbami (desítky procent měsíčně) u jiných úvěrových firem.

Řešením může být rezerva Ferratum Credit. Jako nový zákazník po schválení limitu získáte první čerpání zdarma. Peníze z rezervy u Ferratum Bank použijete na uhrazení splátek s vysokou úrokovou sazbou a po 30 dnech splatíte půjčenou částku u Ferratum Bank bez úroků. Ušetřit tak můžete až tisíce korun na úrocích u jiných úvěrů.   

Konsolidace úvěrů opravdu zdarma díky prvnímu čerpání bez úroků. Je to jednoduché a záleží jen na vás, pro jakou banku se rozhodnete, když chcete konsolidovat menší drahé úvěry.

Jak na získání konsolidace u Ferraum Bank? Je to jednoduché, stačí vyplnit žádost online na počítači, nebo mobilu, zaslat do banky nafocené osobní doklady a popsat aktuální finanční situaci. Banka vše posuzuje automaticky online a během pár minut se dozvíte výsledek online, nebo v SMS zprávě ve svém mobilním telefonu. Po schválení je vám zpřístupněn online úvěrový účet, s kterého můžete poslat peníze až do výše limitu na běžné bankovní účty v ČR. Neváhejte a konsolidujete s Ferratum Bank.

CHCI KONSOLIDOVAT PŮJČKY

Význam konsolidace půjčky

Díky konsolidaci se zbavíte poplatků za vedení několika úvěrových účtů. Ostatně za správu kontokorentu Ferratum Credit neplatíte nic. Také se vám sníží měsíční splátka, sami stanovíte termín splatnosti i délku splácení půjčky. Sice budete splácet déle, ale nezatížíte tolik rodinný rozpočet. A v neposlední řadě, vaše dluhy budou konečně přehledné.

Mnozí klienti si pod Ferratum Credit převedli všechny rodinné kreditní karty a kontokorenty, přičemž ušetřili i stovky korun měsíčně. „Můžete si kdykoli půjčit a postupně splácet,“ potvrdila klientka Ferratum Bank, paní Květoslava. „Online úvěrový účet je výborně uspořádaný.“

Pokud si přece jen nevíte s něčím rady, obraťte se telefonicky, e-mailem nebo chatem na pracovníky Ferratum Bank. Po celých 24 hodin denně se vám dostane kvalifikovaných rad.

Využijte Ferratum konsolidace půjček online

I pro vás je připravená jediná flexibilní půjčka Ferratum Credit s měsíční úrokovou sazbou od 5,75 %, která je ještě výhodnější než dříve a můžete ji využít na úhradu veškerých nečekaných výdajů. Nyní se už nemusíte klepat strachy z upomínek různých věřitelů… Kromě neodkladných plateb v domácnosti může být zkonsolidovaná půjčka Ferratum využitá třeba na novou televizi, ojetý automobil nebo na vánoční dárky, když vás zrovna před výplatou nalákají v letácích výhodné ceny.

„Půjčka Ferratum Credit se na mém běžném účtě objevila prakticky okamžitě. Podmínky jsou dobré a zákaznický účet přehledný,“ napsal do recenze pan Radek. Ferratum půjčky slouží jako rychlá pomoc i pro OSVČ, studenty, rodiče na MD, seniory či nezaměstnané, které jiné instituce mnohdy jako dlužníky nechtějí.

Obraťte se rovnou na ověřenou mezinárodní Ferratum Bank a dopřejte si její konsolidace půjček. Moderní úvěr Ferratum Credit – první zdarma – vám poslouží ihned a pak znovu a znovu, diskrétně, bez průtahů a papírování. Zařídíte si ho přímo na tomto webu.

Konsolidace nebankovních půjček

Máte nevýhodné půjčky od nebankovních společností? Příliš vysoké splátky vám nedávají spát a nemůžete je z vlastních prostředků splatit? Obraťte se na banku Ferratum Bank, která působí na českém trhu již více než 10 let. Aktuálně nabízí finanční produkt Ferratum Credit, který na rozdíl od klasických půjček nemá pevnou výši splátky a odvíjí se pouze od vyčerpané sumy. S Ferratum Credit totiž získáte finanční limit, který můžete postupně, nebo najednou čerpat. Jedná se o jakousi virtuální kreditní kartu. Čerpání financí je neúčelové, tedy díky Ferratum Credit lze konsolidovat menší nebankovní úvěry až do výše 80 000 Kč.

Konsolidace mikropůjček

Často se nás také ptáte, jak vyřešit problémy s mikropůjčkami od jiných poskytovatelů malých úvěrů. I vám pomůže flexibilní Ferratum Credit. Konsolidace je ideální příležitostí pro revizi vašich závazků včetně mikropůjček. A nezůstaňte jen u nich. Proveďte si revize všech závazků, pravidelných plateb a výdajů. Vše nepotřebné se snažte omezit, nebo sloučit do výhodnějších splátek. Zvláště v dnešní době, kdy nikdo nedokáže odhadnout, kam bude směřovat ekonomika a zda se podaří zvládnout epidemii koronaviru bez obrovských dopadů na osobní finance. Připravte se co nejrychleji a konsolidujte online nevýhodné mikropůjčky.

 

 

Sorry, there are errors on the page: