Online konsolidace půjček pro dlužníky.

Jak dosáhnout levnějších půjček bez konsolidace

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Dostali jste se do nemilé situace, kdy jste zatíženi rovnou několika půjčkami a nevíte, kterou splácet dřív? Přerůstá vám všechno přes hlavu nejen proto, že toho musíte splácet tolik, ale také ze vší té administrativy? Vadí vám, že musíte zvlášť hlídat splatnost každého z úvěrů a pamatovat na každou splátku separátně? Takhle se to už dnes dávno nedělá. Vysvobodí vás konsolidace půjček neboli jejich sloučení do jedné.

Co je to konsolidace půjček?

Konsolidace půjček není nic jiného než sloučení půjček do jedné. Místo několika úvěrů dostanete jeden nový, což s sebou přináší celou řadu výhod. Nemusíte se starat o splatnost každého z nich zvlášť a dost pravděpodobně dostanete i lepší podmínky, například nižší úrokovou sazbu. Nakonec tedy v součtu zaplatíte méně. Na několika oddělených půjčkách byste totiž zaplatili více na poplatcích. A jak to funguje v praxi? Vezmete si jeden velký úvěr u nového věřitele a ten se za vás postará o doplacení všech úvěrů stávajících. Jak to provede, je pouze na něm. Některé úvěry, které jdou splatit najednou bez poplatků, doplatí hned. Ty ostatní bude splácet pravidelně měsíčně. Bude to ale jeho starost, nikoliv vaše. Vy budete splácet pouze jeden nový úvěr a zbavíte se všech starostí kolem.

Konsolidace půjček pro dlužníky představuje úlevu, ale samozřejmě ne úplné vysvobození. Jednou máte dluhy, a tak je potřeba se smířit s tím, že budete muset omezit své zájmy, neutrácet zbytečně a snažit se co nejvíce peněz věnovat na splátky, abyste se dluhu co nejdříve zbavili. S konsolidovaným úvěrem to každopádně půjde daleko snadněji než s několika oddělenými půjčkami.

Sloučit je možné spotřebitelské úvěry, účelové i neúčelové půjčky, úvěry od splátkových společností, kontokorentní úvěrykreditní karty a za určitých podmínek i leasing. U bank však obvykle není možná konsolidace půjček se záznamem v registru. Problematická může být i konsolidace půjček po splatnosti. Vždy se ale vyplatí srovnat nabídky různých věřitelů, třeba se i na vás usměje štěstí a někde vám pomohou.

Ferratum Credit – moderní úvěr pro sloučení půjček

Nahromadily se vám dluhy? Dost pravděpodobně je to proto, že jste se dostali do situace, kdy jste neměli dostatek peněz a museli jste si půjčovat. Přitom by stačilo mít něco našetřeno. Žijete od výplaty k výplatě a šetří se vám doopravdy těžko? Pořiďte si finanční zálohu, která vám našetřené úspory nahradí. Tou zálohou je Ferratum Credit.

Ferratum Credit je moderní úvěr, který se vám přizpůsobí podle toho, jak potřebujete. Zažádáte si o úvěr v požadované výši, a pokud je vám schválen, můžete si ho později nechat navýšit na vyšší částku. Ferratum Credit funguje jako finanční rezerva, z níž podle potřeby čerpáte peníze a zase je vracíte. Podmínky se přizpůsobí každému. Jste povinni každý měsíc splatit alespoň minimální splátku, samozřejmě můžete splatit i více peněz, pokud je zrovna máte. Stejně tak si ale při dodržování podmínek (splácení aspoň minimální splátky každý měsíc) můžete další peníze brát. S tímto produktem se vám dluhy jen tak nenahromadí, protože své závazky budete mít kdykoliv z čeho hradit.

A podobně se dá Ferratum Credit využít i pro sloučení půjček. Vezměte si jeden úvěr Ferratum Credit, splaťte všechny své stávající půjčky a plaťte pouze tuto jednu nově zařízenou. Velkou výhodou Ferratum Credit je, že se dá využít i jako konsolidace půjček po splatnosti, případně konsolidace půjček se záznamem v registru.

Konsolidace nebankovních půjček

Máte uzavřené nebankovní půjčky? Pořiďte si Ferratum Credit až do výše 80 000 Kč a využijte sloučení půjček, které máte u bank či nebankovních společností. U nás lze konsolidovat vše, a to do jednoho flexibilního závazku.

Konsolidace mikropůjček

Vzali jste si jednu mikropůjčku, ale nestačila, takže jste si zanedlouho požádali o další a nyní se v nich ztrácíte? Řešením je konsolidace mikropůjček třeba právě pomocí Ferratum Credit.

Konsolidace půjček od banky

Máte půjčky v bankách, případně jednu v bance a další u nebankovních společností? I konsolidace půjček od banky je možná. Sjednoťte všechny své závazky do jednoho a zbavte se starostí.

Zkušenosti klientů s online půjčkou Ferratum Credit

„Ferratum je nejlepší půjčka, měla jsem díky ní peníze ihned. Zažádala jsem online a během pár minut mi přišel výsledek na mobil. Nyní mám k dispozici limit, který jsem částečně použila na vyrovnání drahého závazku u nebankovní firmy a zbyla mi ještě rezerva na nečekané výdaje. Na ně si již dávám pozor, a tak můžu v klidu splácet po menších částkách a něco i našetřit. Děkuji moc a přeji všem krásný den,“ popsala paní Monika.

Sloučení dosavadních půjček do úvěrového produktu Ferratum Credit si pochvaluje i paní Iveta: „Naposledy jsme si z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 8000 Kč na novou televizi a splatili je v několika splátkách s rozumným navýšením. Diskrétní rychlá půjčka Ferratum Credit je pro nás lepší než dřívější nepříjemné půjčování od rodiny a přátel. Nechceme, aby nás pořád měli za dlužníky.“

„Ferratum Credit je ideální finanční rezerva pro ty, kteří nemohou mít klasický bankovní kontokorent. Jsem ráda, že ji mám zařízenou,“ říká paní Jarmila.

„Ferratum Credit vřele doporučuji. Rychlé vyřízení, žádné problémy, úplná spokojenost. Místo několika nepřehledných půjček mám teď jediný spolehlivý zdroj,“ popisuje pan Martin.

A my jsme za tyto pochvaly jedině rádi. Už od začátku, kdy jsme s Ferratum Credit přišli na český trh, byl tento úvěr revoluční. Dodnes se snaží zákazníkům nabídnout něco víc, přizpůsobit se jim tak, aby byl jejich finanční rezervou pro horší časy. Vyzkoušejte ho i vy a plaťte pouze tehdy, když ho používáte. Vhodný je jako konsolidace půjček, avšak využijete ho také pro vykrytí nedostatku financí před výplatou či jakékoliv další situace, kdy se vám nedostává peněz. Ferratum Credit je flexibilní úvěr, který jinde nedostanete.

Jak předejít nadměrnému zadlužování

O konsolidaci mají zájem obvykle klienti, kteří se dostali do velkých dluhů. Ve Ferratum Bank nikoho takového rozhodně nesoudíme. Současná situace není snadná, dostat se do finančních potíží vinou neštěstí nebo nepříjemné shody okolností je bohužel tak rychlé, že si toho kolikrát nestihnete všimnout, dokud není pozdě. Berete si první půjčku, zanedlouho druhou a pak už se topíte v dluzích. Jak se tomu pro příště vyhnout? Zkuste se řídit následujícími pravidly:

  1. Půjčujte si jen na nutné věci. Vždy pečlivě zvažte, na co si půjčujete. Nebylo by lepší třeba na dovolenou nebo vánoční dárky našetřit? Ideální je, máte-li předmět půjčky dlouhodobě na očích –⁠ například elektroniku, nábytek, opravenou střechu či automobil, kterým pravidelně jezdíte do práce.
  2. Dodržujte rozumnou výši půjčky, aneb nezadlužujte se příliš. Vždy reálně zhodnoťte své splátkové možnosti, zejména u rizikových nebankovních půjček bez doložení příjmů. Lépe se určitě budete cítit u bankovního subjektu.
  3. Nastavte si přiměřenou splatnost. Vždy zvolte reálnou dobu splatnosti, například si půjčku s pomocí úvěrové kalkulačky rozložte do splátek. Důsledkem nastavení velmi krátké splatnosti mohou být následné poplatky navíc za prodlužování půjčky.
  4. Využijte online srovnání půjček. Šikovné bezplatné srovnání půjček na internetu vám napoví mnohé. Zjistíte, jaká je situace na trhu, jaké jsou nové půjčky, jak si navzájem stojí a jaké mají recenze.
  5. Pečlivě pročítejte smlouvy. Ač je řeč čísel a strohých právnických faktů nezáživná, před uzavřením jakékoli úvěrové smlouvy si pečlivě prostudujte její podmínky. A samotnou smlouvu si přečtěte i těsně před jejím podepsáním.
  6. Okamžité řešení potíží. Problémy se splácením mohou potkat kohokoli. Je-li to váš případ, neváhejte, kontaktujte věřitele a snažte se domluvit na přijatelném řešení. Předejdete tím mnohem větším finančním problémům.

Tentokrát jste to nezvládli? Konsolidujte! Půjčka čerpaná z úvěrového účtu Ferratum Credit je 100% spolehlivá a může diskrétně pomáhat i vaší domácnosti. Zařiďte si ji co nejdříve a vyhněte se nabíhajícím vysokým úrokům a poplatkům.

Význam konsolidace půjčky

Co vlastně znamená konsolidace půjček a proč se dělá? Všechny své závazky vůči různým věřitelům nahradíte jedním úvěrem u jednoho věřitele. Nepřiberete si další půjčku, místo několika menších získáte jednu velkou. Nezbavíte se dluhů, stále je musíte splatit, avšak dočkáte se výhodnějších podmínek. Typicky se sníží měsíční splátka, což samozřejmě může prodloužit dobu splácení, ale na druhou stranu tím snížíte šanci, že se dostanete do ještě větších potíží. S nižší splátkou se totiž nebudete muset stresovat, jestli se příští měsíc najdou peníze na další splátku. Kromě toho je v rámci konsolidace půjček možné si půjčit ještě nějaké peníze navrch, pokud je potřebujete.

Jaké jsou tedy hlavní výhody konsolidace půjček online?

  • Ušetříte peníze. Dostanete lepší úrok, zbavíte se poplatků spojených s každou jednotlivou půjčkou.
  • Budete mít ve všem pořádek. Nemusíte hlídat placení mnoha pohledávek každý měsíc, kontrolovat všechny podmínky, data, úroky. Platíte jen jednou měsíčně.
  • Nastavíte si nové podmínky. Při konsolidaci máte šanci ovlivnit výši splátky, délku splácení, změnit den splácení třeba na konec měsíce atd.

Na to všechno samozřejmě nejste sami. Konsolidaci úvěrů vám pomůže vyřešit poskytovatel nového úvěru.

Sorry, there are errors on the page: