Půjčka bez doložení příjmu.

Půjčka bez doložení příjmu – jak na ni i v bance.

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 993,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Potřebujete půjčku bez doložení příjmu?

Ocitli jste se najednou bez příjmů nebo jste nuceni rychle zaplatit nečekaný výdaj? Chybí vám několik tisíc korun a výplata je ještě v nedohlednu? V nouzi vám pomohou online půjčky Ferratum Bank.

K uzavření smlouvy o půjčce v bance Ferratum vám většinou stačí minimum dokladů a ani nemusíte na žádnou osobní schůzku. Může se stát, že od vás budeme potřebovat dodatečné dokumenty pro posouzení žádosti o půjčku. Je to však vždy rychlé online vyřizování.

S Ferratum Bank vždy férově

Obvykle u půjčky nevyžadujeme doložení příjmů, samozřejmě s dodržením zásad zodpovědného půjčování. Vše, co zjišťujeme, je v zájmu vaší bezpečnosti a schopnosti splácet půjčku. I tak se s novým spotřebitelským zákonem očekává sjednocení (zpřísnění) podmínek pro banky i nebankovní instituce. 

Více informací o online půjčce od banky Ferratum

Ferratum Bank poskytuje onliny půjčky po celém světě. Dříve vystupovala pod názvem Ferratum Czech a nabízela především nebankovní půjčky bez doložení příjmů. 

Od 1.5.2019 nabízí Ferratum Bank pouze jedinečný Ferratum Credit, moderní produkt, který vám umožní mít peníze kdykoliv k dispozici, aniž byste museli průběžně dokládat příjem, nebo byli prověřování v registrech.

Půjčky úplně každému, kdo se ocitne zcela bez příjmů, ani půjčky bez registru ve Ferratum Bank neslibujeme, ale zaručujeme vám vždy jasná pravidla a poctivé jednání. 

Půjčka bez doložení příjmu pro všechny zamilované

Ferratum Credit – rychlá půjčka s úrokem od 5,75%

Ferratum Credit je oblíbený flexibilní úvěr fungující podobně jako kontokorent nebo revolvingový úvěr. Kdykoliv převedeme na váš účet až 80 000 Kč, a jen na vás záleží, kdy a v kolika splátkách nám peníze vrátíte. Můžete splatit celou půjčku naráz, nebo využít možnosti libovolných měsíčních splátek bez jakýchkoliv poplatků navíc. Hradíte jen denní úrok a poplatek za čerpání částky 12,5 %, takže ušetříte až 33 % oproti mikropůjčkám. Ferratum Credit je prostě pohotová půjčka, která vám pomůže ve chvílích, kdy to nejvíce potřebujete.

Výhodnější než běžné krátkodobé půjčky

Na úvěru Ferratum Credit lidé oceňují to, že umožňuje převádění peněz podle aktuálních potřeb, výběr lhůty splácení půjček i opakované čerpání. Využívají ho při akčních nabídkách, ale i jako finanční rezervu pro nečekané situace. Jak přibližuje klientka Iva: „Zajímavý produkt. Nedávno mi pomohl po krádeži peněženky v autobuse.“ Pan Oldřich uvádí: „Půjčku Ferratum Credit jsem už doporučil několika známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já, protože vychází levněji než běžné krátkodobé půjčky.

Praktické je i to, že kvůli produktu Ferratum Credit nemusíte u banky Ferratum zřizovat běžný účet ani čekat na zaslání kreditní karty. „Ferratum Credit mi vyhovuje i tím, že pokud zrovna nečerpám peníze, neplatím žádné poplatky,“ předává svou zkušenost paní Dagmar. „Na vlastní kůži jsem poznala, že halasně propagované půjčky bez doložení příjmů mívají skryté poplatky, o nichž vás nikdo předem neinformuje. Zatímco u půjčky Ferratum Credit jsou všechny podmínky jasně dané,“ doplňuje nová spokojená klientka Ferratum Bank.

Nejvíce žádaný úvěrový účet Ferratum Credit umožňuje i půjčky pro problémové klienty a zařídíte ho opravdu jednoduše. Poskytuje se občanům ČR, kteří aktuálně nemají žádné závazky vůči Ferratum Bank.

Půjčka bez doložení o příjmu na nákupy

Veškeré vyřizování zvládnete v řádu minut a v pohodlí vašeho domova nebo kanceláře. V  online formuláři žádosti o Ferratum půjčku uvedete pouze jméno, příjmení, číslo mobilního telefonu, rodné číslo, e-mail, číslo občanského průkazu a místo narození. Vyplňuje se rovněž korespondenční adresa, případně adresa trvalého bydliště (ulice, PSČ a město).

Další informace se vztahují k osobním financím. Aby pro vás byla rychlá půjčka dostupná ihned, vypište číslo vlastního bankovního účtu a vyplňte kolonky měsíční příjmy, měsíční výdaje, zdroj příjmu. Můžete zatrhnout i možnost kontaktování ve večerních a nočních hodinách. Nakonec nahrajte scan či foto obou stran občanského průkazu.

Souhlasíte-li s možnou částkou půjčky (až 80 000 Kč), potvrďte přečtení Standardních podmínek, Souhlas se zpracováním osobních údajů a online žádost odešlete.

Ferratum Bank je už v 24 zemích a má přes 2,5 milionu klientů

Díky rychlým půjčkám Ferratum vás už nenadálé výdaje nerozhodí. „Potřebovala jsem pro svou rozvíjející se šicí dílnu 30 000 Kč na nákup italských látek. Nebankovní půjčka se mi zdála riziková, měla vysoké úroky. Využila jsem Ferratum půjčku, nastavila si tříměsíční splátky a vše bez problémů vyrovnala,“ uvedla začínající podnikatelka paní Hedvika z Prahy.

„Se službami Ferratum jsem mimořádně spokojen, oceňuji především opravdu rychlé jednání,“ připojuje se v online recenzi pan Aleš.

Půjčka bez doložení příjmu pomohla i panu Janovi z Plzně: „Potřeboval jsem 3500 Kč na doplatek energií a banka Ferratum mi poskytla půjčku ihned. Do 10 dnů po výplatě jsem peníze vrátil s malým navýšením. Vše proběhlo rychle a bez papírování.“

Vyzkoušejte Ferratum Credit na způsob kontokorentu i vy. Poslouží vám dlouhodobě a bezpečněji než nebankovní půjčka bez doložení příjmu, u níž může být problém s ověřením poskytovatele. Služby mezinárodní Ferratum Bank jsou prověřené již v 24 zemích, více než 2,5 miliony klientů i nezávislými finančními poradci.

CHCI FERRATUM CREDIT

Půjčka na op

Pouze jediný doklad a nic víc – i taková je Ferratum půjčka vázaná jen na číslo op. Vychází totiž z ideálu oboustranně výhodného vztahu, v němž si musí finanční společnost a její klienti při úvěrování důvěřovat. Pokud při první půjčce k občanskému průkazu žádáme doklad navíc, je to za účelem vaší ochrany před pádem do nepříjemné dluhové pasti a rukou exekutorů. Při opakovaném čerpání Ferratum Credit rezervy už nepotřebujeme doložení příjmu ani bankovní či nebankovní registry. „Takto rychlé a snadné schválení půjčky jsem opravdu nečekal,“ napsal do recenze Ferratum Bank pan Radek.

Půjčka 24 hodin denně

Někdy je placení najednou tolik, že se prostě nedá zvládnout. Na Ferratum Bank, spolehlivého pomocníka v nouzi, se však můžete obrátit kdykoli, třeba o víkendu ve čtyři hodiny ráno, když kvůli finančním potížím nespíte… Stačí si nachystat občanský průkaz. S Ferratum Bank zvládnete i náročný konec roku, kdy je každoročně největší rozmach půjček. To proto, že lidé naráz pořizují dárky na Vánoce, zimní sportovní potřeby, hradí školní kroužky, lyžařské výcviky, školy v přírodě i zálohy na letní first minute dovolené. Ale s dobrým parťákem je vše snazší. Potřebujete-li rychlou půjčku, neváhejte, vyberte si ideální způsob komunikace a pracovníci banky Ferratum vám okamžitě vyjdou vstříc.

Půjčka na op pro OSVČ

Nezapomeňte, že ve Ferratum Bank je k dispozici i půjčka na op pro OSVČ. Drobní podnikatelé ji často využívají k zajištění cash flow. Ať jste soukromá osoba, nebo podnikatel, ve Ferratum Bank automaticky získáte přehledný zákaznický účet Ferratum Credit, za jehož vedení nic neplatíte. Až při skutečném čerpání půjčky hradíte denní úroky z příslušné částky. Nastavují se individuálně v rozmezí od 0,1890 % do 0,3941 %, což je od 5,75 % do 11,99 % měsíčně. Zjistěte sami, jak rychlé a bezpečné jsou Ferratum půjčky na op!

Půjčka bez doložení příjmů ihned

Ferratum Credit půjčky bez doložení příjmu ihned na účtu využívá i domácnost paní Jany, která vylíčila: „Občas se nám stane, že potřebujeme pár tisíc, když je do výplaty ještě daleko. Takže jsme na internetu hledali, který úvěr by pro nás byl nejvýhodnější, a padla nám do oka nabídka Ferratum Bank. Přesvědčily nás dobré reference a Ferratum Credit jsme zařídili opravdu snadno. První půjčka na sebe nenechala dlouho čekat. Manžel totiž zatoužil po nové televizi, aby si mohl užít mistrovství světa v hokeji. Na Ferratum Bank se určitě obrátíme zas. Vyhovuje nám férové odesílání peněz ihned na účet bez poplatku navíc, který si často účtovaly nebankovní firmy.“

Půjčka bez doložení příjmu na ruku

Ani vy už nemusíte riskovat nebankovní půjčky na ruku. Ferratum online bankovní půjčka bez doložení příjmu je nejrychlejším a nejdostupnějším způsobem, jak si zajistit potřebné finanční prostředky. Nenechte si ujít příležitost první bezúročné půjčky Ferratum až 80 000 Kč, kterou Ferratum Bank otevírá dveře novým klientům. Osvědčila se jako účinná pomoc i pro studenty, seniory či nezaměstnané, které jiné instituce často opomíjejí.

Expres půjčka bez doložení příjmu

„Ferratum půjčky bez doložení příjmu vřele doporučuji. Rychlé vyřízení, žádné problémy, úplná spokojenost,“ napsala do online recenze klientka paní Jarmila. „Super jednání a expresní připsání peněz. Vzala jsem si půjčku od Ferratum Bank už dvakrát. Ta první byla bezúročná,“ přidala svou recenzi paní Petra. „Jsem velice spokojená, peníze rychle na účtu a malá splátka, Ferratum Bank schvaluji,“ potvrdila hbitost banky v říjnu 2018 další zákaznice.

Půjčka bez doložení příjmů a registru

Díky diskrétní pomoci Ferratum Bank snadno překlenete akutní nedostatek financí, ale také si můžete splnit své sny. Ferratum Credit půjčka bez neustálého dokládání příjmu a pátrání v registrech nadchla i paní Květoslavu: „Paráda, můžete si kdykoli půjčit a postupně splácet.“

Půjčka bez rizika – od banky

Proč byste měli riskovat nebankovní půjčky bez doložení příjmu, když je zde osvědčená Ferratum dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu. Lidé oceňují i to, že při zodpovědném splácení funguje Ferratum Credit jako rychlá půjčka bez registru – finanční rezerva na náhlé výdaje, kterou mají k dispozici kdykoli, ihned, bez stresování.

„Zákazníci si vybírají bezpečnou půjčku od Ferratum Bank z mnoha důvodů. Využívají výhod bezpečnosti a profesionality banky. Užívají si rychlosti, jednoduchosti a otevřenosti našich nekomplikovaných služeb,“ uvádí zakladatel a generální ředitel instituce Jorma Jokela. „Ferratum Bank obvykle půjčky schvaluje během pár minut a s minimální byrokracií. Náš úspěch spočívá v jednoduchém procesu žádosti o půjčku, rychlém servisu a přísném zabezpečení. A tkví i v odbornosti našich zaměstnanců, jejichž obětavost, know-how a schopnosti pomáhají udržet zákazníky a získat doporučení na celém světě.“

Diskrétní online půjčka

Ferratum Credit, dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu, slouží v ČR i rodině paní Jaroslavy, která přiblížila: „Každé naše čerpání z úvěrového účtu Ferratum Credit je stejně jako dřívější nebankovní půjčky ihned na účtu. Ferratum Credit nám vyhovuje více než půjčování od rodiny a přátel. Nechceme být mezi nimi za dlužníky.“ Maminka tří dětí z Jihlavy využívá Ferratum Credit typicky týden před výplatou mateřské, když se něco musí okamžitě zaplatit a na účtu chybějí peníze.

Potěšila nás rychlost vyřízení, pouze jsme okopírovali občanku a vyplnili stručnou online žádost. Vše klaplo na jedničku,“ uvedla v online recenzi další česká klientka Ferratum, paní Adéla. Je to dáno tím, že tým nadšených odborníků ve společnosti Ferratum nevěří v banky. Alespoň ne v tradičním slova smyslu. Věří ve finanční technologie, které jsou mobilní, uživatelsky vstřícné, mezinárodní a vysoce zabezpečené.

Přidejte se i vy ke statisícům spokojených zákazníků z celého světa, kteří opakovaně využívají pohotových služeb progresivní Ferratum Bank. Obstarejte si jednoduše online finanční rezervu Ferratum Credit až 80 000 Kč. K tomu získáte Vedení účtu, Platební prázdniny a Změnu data splatnosti za 0 Kč.

Nechte papírování minulosti a pojďte s námi ještě dnes na půjčování nově, moderně!

 

 

Sorry, there are errors on the page: