Půjčka bez doložení příjmu

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 50.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 60 dnech:  @amount.
 • Až 50.000 Kč, první splátka až za 60 dnů
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 20.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem: @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:@amount. 
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu
Částka

Půjčka bez doložení příjmu – jak na ni i v bance.

Potřebujete půjčku bez doložení příjmu?

Ocitli jste se najednou bez příjmů nebo jste nuceni rychle zaplatit nečekaný výdaj? Chybí vám několik tisíc korun a výplata je ještě v nedohlednu? V nouzi vám pomohou online půjčky Ferratum Bank.

K uzavření smlouvy o půjčce v bance Ferratum vám většinou stačí minimum dokladů a ani nemusíte na žádnou osobní schůzku. Může se stát, že od vás budeme potřebovat dodatečné dokumenty pro posouzení žádosti o půjčku. Je to však vždy rychlé online vyřizování.

S Ferratum Bank vždy férově

Obvykle u půjčky nevyžadujeme doložení příjmů, samozřejmě s dodržením zásad zodpovědného půjčování. Vše, co zjišťujeme, je v zájmu vaší bezpečnosti a schopnosti splácet půjčku. I tak se s novým spotřebitelským zákonem očekává sjednocení (zpřísnění) podmínek pro banky i nebankovní instituce. 

Více informací o online půjčce od banky Ferratum

Ferratum Bank poskytuje onliny půjčky po celém světě. Dříve vystupovala pod názvem Ferratum Czech a nabízela především nebankovní půjčky bez doložení příjmů

Současná krátkodobá půjčka od Ferratum může mít hodnotu 500 až 20 000 Kč a poskytuje se na 7 až 45 dní (lze ji prodloužit o 2× 30 dnů). Po schválení žádosti je ihned odeslána na účet klienta. 

Další možnost je Ferratum Credit, moderní produkt, který vám umožní mít peníze kdykoliv k dispozici, aniž byste museli průběžně dokládat příjem, nebo byli prověřování v registrech.

Půjčky úplně každému, kdo se ocitne zcela bez příjmů, ani půjčky bez registru ve Ferratum Bank neslibujeme, ale zaručujeme vám vždy jasná pravidla a poctivé jednání. 

Půjčka bez doložení příjmu

Ferratum Credit – rychlá půjčka bez doložení příjmu

Ferratum Credit je oblíbený flexibilní úvěr fungující podobně jako kontokorent nebo revolvingový úvěr. Kdykoliv převedeme na váš účet až 50 000 Kč, a jen na vás záleží, kdy a v kolika splátkách nám peníze vrátíte. Můžete splatit celou půjčku naráz, nebo využít možnosti libovolných měsíčních splátek bez jakýchkoliv poplatků navíc. Hradíte jen denní úrok a poplatek za čerpání částky 12,5 %, takže ušetříte až 33 % oproti mikropůjčkám. Ferratum Credit je prostě pohotová půjčka bez doložení příjmů, která vám pomůže ve chvílích, kdy to nejvíce potřebujete.

Výhodnější než běžné krátkodobé půjčky

Na úvěru Ferratum Credit lidé oceňují to, že umožňuje převádění peněz podle aktuálních potřeb, výběr lhůty splácení půjček i opakované čerpání. Využívají ho při akčních nabídkách, ale i jako finanční rezervu pro nečekané situace. Jak přibližuje klientka Iva: „Zajímavý produkt. Nedávno mi pomohl po krádeži peněženky v autobuse.“ Pan Oldřich uvádí: „Půjčku Ferratum Credit jsem už doporučil několika známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já, protože vychází levněji než běžné krátkodobé půjčky.

Praktické je i to, že kvůli produktu Ferratum Credit nemusíte u banky Ferratum zřizovat běžný účet ani čekat na zaslání kreditní karty. „Ferratum Credit mi vyhovuje i tím, že pokud zrovna nečerpám peníze, neplatím žádné poplatky,“ předává svou zkušenost paní Dagmar. „Na vlastní kůži jsem poznala, že halasně propagované půjčky bez doložení příjmů mívají skryté poplatky, o nichž vás nikdo předem neinformuje. Zatímco u půjčky Ferratum Credit jsou všechny podmínky jasně dané,“ doplňuje nová spokojená klientka Ferratum Bank.

Nejvíce žádaný úvěrový účet Ferratum Credit umožňuje i půjčky pro problémové klienty a zařídíte ho opravdu jednoduše. Poskytuje se občanům ČR ve věku od 19 do 85 let, kteří aktuálně nemají žádné závazky vůči Ferratum Bank.

Půjčka bez doložení příjmu - třeba na nákupy

Veškeré vyřizování zvládnete v řádu minut a v pohodlí vašeho domova nebo kanceláře. V  online formuláři žádosti o Ferratum půjčku uvedete pouze jméno, příjmení, číslo mobilního telefonu, rodné číslo, e-mail, číslo občanského průkazu a místo narození. Vyplňuje se rovněž korespondenční adresa, případně adresa trvalého bydliště (ulice, PSČ a město).

Další informace se vztahují k osobním financím. Aby pro vás byla rychlá půjčka dostupná ihned, vypište číslo vlastního bankovního účtu a vyplňte kolonky měsíční příjmy, měsíční výdaje, zdroj příjmu. Můžete zatrhnout i možnost kontaktování ve večerních a nočních hodinách. Nakonec nahrajte scan či foto obou stran občanského průkazu.

Souhlasíte-li s možnou částkou půjčky (až 50 000 Kč, poprvé zdarma – bez úroků až na 30 dnů), potvrďte přečtení Standardních podmínek, Souhlas se zpracováním osobních údajů a online žádost odešlete.

Ferratum Bank je už v 24 zemích a má přes 2,5 milionu klientů

Díky rychlým půjčkám Ferratum vás už nenadálé výdaje nerozhodí. „Potřebovala jsem pro svou rozvíjející se šicí dílnu 30 000 Kč na nákup italských látek. Nebankovní půjčka se mi zdála riziková, měla vysoké úroky. Využila jsem Ferratum půjčku, nastavila si tříměsíční splátky a vše bez problémů vyrovnala,“ uvedla začínající podnikatelka paní Hedvika z Prahy.

„Se službami Ferratum jsem mimořádně spokojen, oceňuji především opravdu rychlé jednání,“ připojuje se v online recenzi pan Aleš.

Půjčka bez doložení příjmu pomohla i panu Janovi z Plzně: „Potřeboval jsem 3500 Kč na doplatek energií a banka Ferratum mi poskytla půjčku ihned. Do 10 dnů po výplatě jsem peníze vrátil s malým navýšením. Vše proběhlo rychle a bez papírování.“

Vyzkoušejte Ferratum Micro či Credit na způsob kontokorentu i vy. Poslouží vám dlouhodobě a bezpečněji než nebankovní půjčka bez doložení příjmu, u níž může být problém s ověřením poskytovatele. Služby mezinárodní Ferratum Bank jsou prověřené již v 24 zemích, více než 2,5 miliony klientů i nezávislými finančními poradci.

 

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +