Online půjčky ihned schvalujeme

Online žádost o
půjčku ihned
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 50.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 90 dnech:  @amount.
 • Až 50.000 Kč, první splátka až za 90 dnů
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 20.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem: @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:@amount. 
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu
Částka

Online půjčky – ihned po schválení na vašem účtu.

Online půjčky bez registru ihned

Reklamní letáky jsou samá výhodná online či sms půjčka, samé půjčky bez registru, bez dokládání příjmů apod. Jejich poskytovatelé se snaží získat klienty všemi prostředky. Pro vaše bezpečí je však důležité vyhnout se podvodníkům, kteří jsou vždy v předstihu před zákonnou legislativou.

Online půjčky bez registru – rychle schválené, ale dražší

Nebankovní společnosti se při poskytování online půjček jeví flexibilnější, riskujete v nich však příliš vysoké úroky a další nesolidní podmínky. Situaci by měl změnit nový spotřebitelský zákon zpřísňující pravidla pro banky i „nebanky“. Konečné rozhodnutí o půjčce však stále zůstává na klientovi. 

Online půjčky přes internet

Získejte půjčku 5 000 i 10 000 Kč za pár minut po schválení 

Flexibilní jsou však dnes i nové banky, které nabízejí zajímavé produkty s jasnými pravidly. Patří mezi ně Ferratum Bank, někdejší nebankovní společnost poskytující online půjčky bez registru. Rychlé půjčky online bez zástavy a ručitele, peníze na účtu do 1 minuty od schválení – to je stálé krédo dnes již banky. Jste-li v rozmezí 21 až 85 let, můžete od ní snadno získat 500 až 10 000 Kč na 7 až 45 dní s možností prodloužení splatnosti půjčky až o 60 dnů. A poprvé dokonce až 9 000 až na 30 dní zdarma.

Bezpečná půjčka zařízená pohodlně online

Nonstop servis Ferratum Bank, která má už více než 2 miliony spokojených klientů po celém světě, využívá výhod online prostředí. Díky tomu vám nabízí Micro, Plus nebo Credit online půjčku ve stylu kontokorentu opravdu rychle. U produktu Ferratum Credit si peníze na běžný účet převádíte dle potřeby – máte ho tedy zcela ve své režii, navíc za vedení konta nic neplatíte.

Online půjčky 24 hodin denně, až do 85 let věku

Jste-li ve vyšším věku, jistě oceníte dostupnost online půjčky Ferratum až do 85 let, což je na finančním trhu České republiky dosud neobvyklé. K tomu se u produktu Ferratum Credit připočítává flexibilita, kdy si sami podle aktuální potřeby určujete, zda uhradíte jen minimální splátku, nebo vyrovnáte celou půjčku naráz.

Online půjčky pro rodiny s dětmi

Pokud řádně splácíte stanovené minimum, můžete Ferratum Credit do sjednané výše (až 35 000 Kč) využívat pořád dokola. Uživatelkou této online půjčky pro opakované zákazníky je i paní Jana N. z Brna, která uvádí: „Určitě ji doporučuji všem, kteří chtějí mít finanční rezervu a nemohou mít klasický bankovní kontokorent.“

Vyřízení půjčky Ferratum Credit je snadné a rychlé. V online žádosti vyplníte jen několik základních údajů, například adresu trvalého bydliště a číslo bankovního účtu. Poskytnutí úvěru, tedy převedení peněz na váš účet, může být prakticky okamžité. Samozřejmě záleží i na tom, v kterou chvíli o půjčku požádáte – online půjčky Ferratum jsou totiž dostupné od pondělí do neděle, 24 hodin denně.

V praxi to často vypadá tak, že hlava rodiny v neděli večer zjistí, že následující týden bude finančně náročnější, načež požádá přes počítač o krátkodobou půjčku, a v pondělí dopoledne ji už zaznamená na účtu. Pak je důležité dodržet dohodnutý termín splatnosti, aby se vám budoucí možnosti výhodné online půjčky zbytečně neuzavřely.

 

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +