Krátkodobá půjčka pro všechny.

Bezpečná a rychlá krátkodobá půjčka Ferratum

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Ferratum Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Krátkodobá půjčka Ferratum je chytré a rychlé řešení finančních potřeb. Chybí vám peníze do výplaty, nebo třeba čekáte na dávky od státu? Zažádejte jednoduše online o půjčku Ferratum Credit a získejte až 80 000 Kč s jasnými pravidly.

Půjčka na neomezenou dobu – jednoduše a rychle

Půjčka Ferratum funguje již řadu let a od roku 2005 pomohla vyřešit finanční potřeby již více než 2 miliónům klientů z více než 20 zemí. O krátkodobou půjčku žádáte online a výsledek se dozvíte do 10 minut 24 hodin denně.

Krátkodobá půjčka Ferratum vám půjčí od 2 500 Kč na pokrytí potřeb třeba do výplaty. Žádejte zdarma online!

 

Krátkodobá půjčka pro mladé


Krátkodobá půjčka pro všechny páry

 

Další informace o krátkodobé půjčce

Pokud si u nás žádáte o půjčku poprvé, můžete získat půjčku až 80 000 Kč na 30 dní zdarma bez poplatků za vyřízení, prostě vrátíte stejnou částku, kterou jste si půjčili. Půjčku vám po schválení zašleme na bankovní účet do 1 minuty. Zažádat můžete kdykoliv – žádost, schválení i předčasné splacení je zdarma.

Výhod Ferratum půjčky využil i pan Radek S. z Brna, který říká: „Prošel jsem mnoho nabídek, někde chtěli poplatky, jinde zaslat drahou sms. Nakonec mi pomohla krátkodobá půjčka od Ferratum Bank. Půjčil jsem si 3 000 Kč na 14 dní."

Ferratum Credit – nová krátkodobá půjčka

Nejvíce žádaná krátkodobá půjčka je v současnosti Ferratum Credit na způsob kontokorentu od 2 500 Kč do 80 000 Kč. Nabízí se všem klientům, kteří dodržují zásady bezpečného půjčování. Žadatelům ve věku 20–85 let, občanům České republiky s vyrovnanými předchozími půjčkami Ferratum, se poskytuje bez ručitele a zástavy.

Využití produktu Ferratum Credit je ideální v případě nečekaných výdajů, obvykle v době před výplatou, kdy vám najednou chybí pár tisíc. Za několik týdnů vrátíte buď celou vyčerpanou částku, nebo jen minimální měsíční splátku. Rozhodnutí je na vás. Úroková sazba činí pouze 0,2833 % denně z vyčerpaných peněz, a k ní se připočte poplatek za jednotlivý výběr ve výši 12,5 %.

 „Už jsem Ferratum Credit doporučil několika známým a zatím všem vyhovuje, stejně jako mně,“ uvádí pan Oldřich. „Jsem velmi spokojena. Vždy, když potřebuji, je tu pomoc. Jsou milí a ochotní,“ vyjadřuje se ke klientskému servisu Ferratum Bank paní Alena.

 

Krátkodobá půjčka zdarma


Krátkodobá půjčka pro všechny rodiny

 

Půjčku máte k dispozici bezplatně jako finanční rezervu

 „Ferratum Credit mi vyhovuje i tím, že pokud zrovna nečerpám peníze, neplatím žádné poplatky,“ doplňuje paní Dagmar. „Je ideální jako finanční rezerva.“

krátkodobá půjčka, kterou lze z úvěrového účtu Ferratum Credit čerpat opakovaně, může pomoci i vám. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář a nastavit limit až do 80 000 Kč. Pak už jen pružně reagujete na vaši aktuální situaci a půjčky si vyřizujete samostatně online. Díky tomu ušetříte mnoho času i peněz, které stojí jednotlivě zařizované krátkodobé půjčky. Navíc můžete využít platební prázdniny až 2× ročně.

Nyní v akci - první půjčka na 30 dní zcela bez úroků. Co si půjčíte, to do 30 dní vrátíte.

CHCI FERRATUM CREDIT

Ferratum Credit: krátkodobá půjčka před výplatou nyní levněji

Krátkodobá půjčka před výplatou se nyní jmenuje Ferratum Credit. U tohoto produktu si sami určujete, kdy a kolik peněz převedete na svůj běžný bankovní účet. Volíte si i lhůtu splácení, až 2× ročně můžete využít platební prázdnin a splácet až v dalším termínu. Jistě vás potěší opakované čerpání této krátkodobé půjčky, čímž se vyhnete zbytečné administrativě bez nutnosti zasílat osobní a finanční doklady a potvrzení.

„Ferratum Credit vychází levněji než běžné mikro půjčky. Už jsem ho doporučil několika známým a zatím byli všichni spokojení, stejně jako já,“ hodnotí službu jeden z klientů, pan Oldřich.

Více o půjčkách od Ferratum Bank

Ferratum Bank proslavila krátkodobá půjčka před výplatou – takzvaná finská půjčka. Společnost Ferratum ji poskytuje celosvětově už od roku 2005. Od té doby získala přes 2 miliony spokojených klientů ve více než 20 zemích.

Díky nonstop servisu Ferratum Bank si můžete i vy kdykoliv sjednat bankovní půjčky Ferratum Credit pro fyzické osoby nebo  úvěr Ferratum Business pro firmy. V pohodlí svého domova a bez papírování. Po schválení žádosti obdržíte peníze do několika minut na váš bankovní účet, nebo k dispozici na převod na váš běžný účet v bance.

Ferratum krátkodobá půjčka na účet z pohledu klientů

Ferratum Credit je opakovaná krátkodobá půjčka na účet, která pomáhá lidem ve finanční nouzi, obvykle před výplatou. Na tom je založena. Do Ferratum Bank se dovoláte nepřetržitě a také online žádost o půjčku můžete odeslat kdykoli. Zde je několik zkušeností klientů s půjčkou Ferratum Credit:

  • „Při hledání krátkodobé půjčky jsme narazili na nabídku Ferratum Bank. Už nějakou dobu máme sjednaný Ferratum Credit a neměnili bychom,“ uvedli manželé N. z Olomouce. Splátky půjček totiž organizují sami, dvakrát do roka využívají platební prázdniny a celkově značně ušetří. Nedávno využili Ferratum Credit třikrát za sebou při rekonstrukci bytu, když jim krátce před výplatami chyběly peníze na materiál.
  • Krátkodobá půjčka se hodila i paní Marii z Valašských Klobouk, která potřebovala peníze na zaplacení poznávacího zájezdu. Protože byla k dispozici už jen poslední místa, musela cestovce poukázat celou částku okamžitě. Do výplaty penze bylo ještě daleko, a tak se paní Olga obrátila na banku Ferratum.„Půjčila jsem si tu 4000 Kč na 22 dní. Protože to bylo poprvé, byla moje krátkodobá půjčka zdarma, tedy s nulovým poplatkem i úrokem. Po ukončení tohoto produktu jsem přešla na finanční rezervu Ferratum Credit, kde mám k dispozici úvěr 20 000 Kč, který můžu kdykoliv použít.“

 

Krátkodobá půjčka pro všechny přátele


Krátkodobá půjčka pro všechny přátele

 

Ferratum Credit – krátkodobá půjčka pro každého

Nonstop půjčka Ferratum Credit má jednoduchá pravidla. Nastavíte si kredit 2500 až 80 000 Kč, a pak jen požádáte zákaznický servis Ferratum Bank o převod potřebné částky na váš účet. Brzy obdržíte fakturu s povinnou minimální měsíční splátkou a dalšími údaji, které se vztahují k vašemu úvěrovému účtu Ferratum Credit. Faktura je dostupná i v internetovém zákaznickém účtu. Splátky půjček nastavujete podle možností (počítejte s minimální měsíční splátkou 12,5 % z dlužné částky, nejméně však 1000 Kč).

Skvělé je i to, že pokud zrovna žádnou půjčku nečerpáte, máte peníze po ruce bez poplatků za vedení úvěrového účtu. 

„Spolehlivá krátkodobá půjčka, kterou si můžu kdykoliv nechat poslat na svůj účet. Již druhý rok čerpám půjčky během mateřské dovolené od Ferratum Bank,“ připojuje se svou recenzí paní Lucie.

Vyzkoušejte výhody pohotové kontokorentní půjčky Ferratum Credit i vy. Poprvé máte k dispozici až 80 000 až na 30 dnů bez úroků.

 

 

Sorry, there are errors on the page: