Krátkodobá půjčka pro všechny

Online žádost o
krátkodobou půjčku
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 50.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 60 dnech:  @amount.
 • Až 50.000 Kč, první splátka až za 60 dnů
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 20.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem: @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:@amount. 
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu
Částka

Krátkodobá půjčka online na 7 až 45 dní.

Bezpečná a rychlá krátkodobá půjčka Ferratum

Krátkodobá půjčka Ferratum je chytré a rychlé řešení finančních potřeb. Chybí vám peníze do výplaty, nebo třeba čekáte na dávky od státu? Zažádejte jednoduše online o krátkodobou půjčku Ferratum a získejte až 20 000 Kč s jasnými pravidly.

Půjčka na 7 až 45 dní – jednoduše a rychle

Půjčka Ferratum funguje již řadu let a od roku 2005 pomohla vyřešit finanční potřeby již více než 2 miliónům klientů z více než 20 zemí. O krátkodobou půjčku žádáte online a výsledek se dozvíte do 10 minut 24 hodin denně.

Krátkodobá půjčka Ferratum vám půjčí od 500 Kč na pokrytí potřeb do výplaty. Žádejte zdarma online!

Krátkodobá půjčka pro mladé

Další informace o krátkodobé půjčce

Pokud si u nás žádáte o půjčku poprvé, můžete získat půjčku až 9 000 Kč na 7 až 30 dní zdarma bez poplatků za vyřízení, prostě vrátíte stejnou částku, kterou jste si půjčili. Půjčku vám po schválení zašleme na bankovní účet do 1 minuty. Zažádat můžete kdykoliv – žádost, schválení i předčasné splacení je zdarma.

Výhod Ferratum půjčky využil i pan Radek S. z Brna, který říká: „Prošel jsem mnoho nabídek, někde chtěli poplatky, jinde zaslat drahou sms. Nakonec mi pomohla krátkodobá půjčka od Ferratum Bank. Půjčil jsem si 3 000 Kč na 14 dní."

Ferratum Credit – nová krátkodobá půjčka

Nejvíce žádaná krátkodobá půjčka je v současnosti Ferratum Credit na způsob kontokorentu od 500 Kč do 50 000 Kč. Nabízí se všem klientům, kteří dodržují zásady bezpečného půjčování. Žadatelům ve věku 19–85 let, občanům České republiky s vyrovnanými předchozími půjčkami Ferratum, se poskytuje bez ručitele a zástavy.

Využití produktu Ferratum Credit je ideální v případě nečekaných výdajů, obvykle v době před výplatou, kdy vám najednou chybí pár tisíc. Za několik týdnů vrátíte buď celou vyčerpanou částku, nebo jen minimální měsíční splátku. Rozhodnutí je na vás. Úroková sazba činí pouze 0,2833 % denně z vyčerpaných peněz, a k ní se připočte poplatek za jednotlivý výběr ve výši 12,5 %.

 „Už jsem Ferratum Credit doporučil několika známým a zatím všem vyhovuje, stejně jako mně,“ uvádí pan Oldřich. „Jsem velmi spokojena. Vždy, když potřebuji, je tu pomoc. Jsou milí a ochotní,“ vyjadřuje se ke klientskému servisu Ferratum Bank paní Alena.

Krátkodobá půjčka pro rodiny

Půjčku máte k dispozici bezplatně jako finanční rezervu

 „Ferratum Credit mi vyhovuje i tím, že pokud zrovna nečerpám peníze, neplatím žádné poplatky,“ doplňuje paní Dagmar. „Je ideální jako finanční rezerva.“

A krátkodobá půjčka, kterou lze z úvěrového účtu Ferratum Credit čerpat opakovaně, může pomoci i vám. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář a nastavit limit až do 50 000 Kč. Pak už jen pružně reagujete na vaši aktuální situaci a půjčky si vyřizujete samostatně online. Díky tomu ušetříte mnoho času i peněz, které stojí jednotlivě zařizované krátkodobé půjčky. Navíc můžete využít platební prázdniny až 2× ročně.

 

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +