Krátkodobá půjčka online pro všechny.

Bezpečná a rychlá krátkodobá půjčka Ferratum

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 993,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Chybí vám peníze do výplaty? Objevil se nečekaný výdaj, který musíte zaplatit okamžitě, do další výplaty by nepočkal? Čekáte na dávky od státu? Chtěli byste dětem dopřát lyžařský výcvik či vodácký kurz, ale nezbývají na to peníze? Ať už vás z finančního hlediska trápí cokoliv, krátkodobá půjčka online tenhle problém vyřeší. Už nemusíte chodit nikam do banky, ani zdlouhavě žádat o úvěr a čekat, zda vám žádost vůbec schválí. Vše vyřídíte přes internet ze svého počítače, notebooku či telefonu a peníze můžete mít na účtu už do pár desítek minut. Vyplnění online žádosti je rychlé a v případě schválení budete mít peníze k dispozici do několika desítek minut.

Ferratum Credit – krátkodobá půjčka na splátky pro každého

Pokud potřebujete půjčit peníze, vždy je samozřejmě nejlepší se zeptat svých blízkých, rodiny a přátel. Možná vám pomohou a peníze vám půjčí. Možná ale potřebujete takovou částku, kterou vám nemohou poskytnout, protože tolik peněz navíc sami nemají. Případně se nacházíte v situaci, kdy se na ně obrátit nechcete. Máte strach, že by se moc vyptávali, a vy jim netoužíte sdělovat, na co peníze sháníte. Nebo se chcete vyhnout lítostným reakcím či odsouzení za to, že nedokážete zacházet s penězi.

Ve Ferratum Bank nikoho nesoudíme. Víme, že do finančních potíží se může snadno dostat kdokoliv, a kolikrát ne svojí vlastní vinou. Někdy za to může nepřízeň osudu, jindy třeba nedorozumění. Krátkodobá půjčka na splátky vám pomůže tak či tak. Tedy aspoň pokud k ní budete přistupovat zodpovědně a úvěr Ferratum Credit vás právě v tomto podpoří. Stane se vaší dostatečnou finanční rezervou, a tak se nebudete muset upisovat k dalším a dalším úvěrům. Navíc dostanete velmi výhodné podmínky se skvělou úrokovou sazbou.

Ferratum Credit je velice flexibilní krátkodobá půjčka online, která vám umožní využívat finanční rezervu podle toho, jak potřebujete. Zvolíte si limit, jež lze později navýšit, a do tohoto limitu můžete čerpat peníze. Libovolně si je berete a opět je vracíte, podmínkou je pouze splatit každý měsíc minimální měsíční splátku. Její výši vidíte ihned ve webové kalkulačce ve chvíli, kdy si zvolíte výši úvěru. Produkt Ferratum Credit tedy můžete mít zařízený a využívat ho pouze v případě potřeby. Když úvěr nevyužíváte, samozřejmě nic neplatíte. Všechny podmínky úvěru jsou nastaveny férově, ve Ferratum Bank si totiž zakládáme na transparentním přístupu. Ostatně i proto vidíte veškeré informace o splácení ještě před tím, než o úvěr požádáte.

VÍCE INFORMACÍ O FERRATUM CREDIT

Krátkodobá půjčka před výplatou

Výplata je skoro za dveřmi, ale vy potřebujete peníze nyní? Chybí vám pár tisíc, z nichž byste zaplatili nájem či nakoupili jídlo? Chcete dětem zaplatit školní výlet, jenže peníze je třeba donést do konce tohoto týdne? Rozbil se vám domácí spotřebič a vy nemáte žádnou finanční rezervu, kterou byste mohli použít na nákup nového? Úvěr Ferratum Credit vám vytrhne trn z paty, neboť funguje skvěle také jako krátkodobá půjčka před výplatou.

Ferratum Credit lze využít jednorázově, když vám chybí pár tisíc korun. Splácení je flexibilní, nutností je pouze splacení minimální částky každý měsíc. Znamená to, že můžete volně splatit třeba celou výši úvěru hned za týden po výplatě a dál se o nic nestarat. Stejně tak je však možné si Ferratum Credit nechat dlouhodobě jako finanční rezervu. Až vám budou příště chybět peníze do výplaty, budete vědět, kam sáhnout. Za Ferratum Credit neplatíte, dokud ho nevyužíváte. Jakmile už ho jednou máte zřízený a potřebujete peníze, nemusíte o nic žádat, jednoduše si jen sáhnete pro peníze.

Online krátkodobá půjčka Ferratum Credit z pohledu klientů

A co na Ferratum Credit říkají klienti? Proč je tato krátkodobá půjčka na splátky tak oblíbená a v čem doopravdy vyniká? Přečtěte si názory těch, kdo ji již využili.

Výhod Ferratum půjčky využil pan Radek S. z Brna, který říká: „Prošel jsem mnoho nabídek, někde chtěli poplatky, jinde zaslat drahou sms. Nakonec mi pomohla krátkodobá půjčka od Ferratum Bank. Půjčil jsem si 3 000 Kč na 14 dní."

„Už jsem Ferratum Credit doporučil několika známým a zatím všem vyhovuje, stejně jako mně,“ uvádí pan Oldřich.

„Jsem velmi spokojena. Vždy, když potřebuji, je tu pomoc. Jsou milí a ochotní,“ vyjadřuje se ke klientskému servisu Ferratum Bank paní Alena.

„Ferratum Credit mi vyhovuje i tím, že pokud zrovna nečerpám peníze, neplatím žádné poplatky,“ doplňuje paní Dagmar. „Je ideální jako finanční rezerva.“

„Ferratum Credit vychází levněji než běžné mikro půjčky. Už jsem ho doporučil několika známým a zatím byli všichni spokojení, stejně jako já,“ hodnotí službu jeden z klientů, pan Oldřich.

Krátkodobá půjčka se hodila i paní Marii z Valašských Klobouk, která potřebovala peníze na zaplacení poznávacího zájezdu. Protože byla k dispozici už jen poslední místa, musela cestovce poukázat celou částku okamžitě. Do výplaty penze bylo ještě daleko, a tak se paní Marie obrátila na banku Ferratum. „Půjčila jsem si tu 4000 Kč na 22 dní. Po splacení tohoto úvěru jsem přešla mi zůstala finanční rezerva Ferratum Credit, kde mám k dispozici úvěr 20 000 Kč, který můžu kdykoliv použít.“

Přesvědčily vás recenze? Krátkodobá půjčka na splátky by vám přinesla finanční úlevu? Neváhejte požádat o Ferratum Credit. Jde to snadno online během pár minut.

 

CHCI FERRATUM CREDIT

Sorry, there are errors on the page: