Rychlá půjčka na splátky.

Ferratum Credit – rychlá půjčka na splátky

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Micro půjčky nahradila rychlá půjčka na splátky

Moderní úvěrový produkt Ferratum Credit na způsob kontokorentu nabízí svobodu ve splácení a vychází až o 33 % levněji než Micro půjčky. A hlavně je bezpečnější než nebankovní půjčky.

Funguje tak, že si u Ferratum Bank nastavíte takzvaný Credit Limit od 2500 do 80 000 Kč, a z něho si pak berete opakované výhodné půjčky bez obtěžující administrativy. Rychlá půjčka Ferratum Credit může být jednorázová, třeba na tři týdny, ale také rozložená na splátky. Přehledný kalkulátor měsíčních splátek (u vyšší částky i na několik let) si nastavujete a kontrolujete přes internet.

 

Rychlá půjčka na splátky


Rychlá půjčka na splátky

 

Rychlá půjčka na splátky

Rychlá půjčka na splátky pomohla i paní Hedvice, úspěšné internetové prodejkyni oděvů. „Potřebovala jsem 30 000 Kč na nákup italských látek. Nebankovní půjčka pro podnikatele se mi zdála riziková kvůli vysokým úrokům a zástavě. Využila jsem Ferratum půjčku, nastavila si tříměsíční splátky a vše bez problémů vyrovnala,“ uvedla. Paní Hedvika oceňuje, že může Ferratum Credit používat opakovaně a splátky přizpůsobovat aktuální situaci ve svém podnikání. Jako spolehlivá klientka nedokládá příjmy a obejde se bez registru. Přitom nemá u Ferratum Bank běžný účet. Důležité je oboustranné respektování zásad bezpečného úvěrování.

Kdy se hodí rychlá půjčka na splátky

Ferratum Credit rychlá půjčka na splátky se domácnostem hodí v řadě situací. Typicky při nečekaných výdajích souvisejích s bydlením (nájem, doplatek za energie, rekonstrukce…), dopravou, školní docházkou dětí, se zdravím či podnikáním. Hojně se však využívají i slevy na zboží či služby.

Zařiďte si rychlou půjčku na splátky pohodlně přes tento web. Stačí, když máte vyrovnané předchozí závazky.

CHCI RYCHLOU PŮJČKU NA SPLÁTKY

Rychlá půjčka na splátky bez registru

Pokud si chcete z úvěrového účtu Ferratum Credit vypůjčit peníze až do nastaveného limitu opakovaně a máte předchozí dluhy zodpovědně splacené, obejdete se už bez prověřování registrů. Ferratum Credit je přímo stvořený pro opakované rychlé zápůjčky na splátky. Pomáhá rodinám z celého světa v nejrůznějších situacích. Své zkušenosti popsal pan Daniel: „Nejlepší je půjčka Ferratum Credit, při opakovaném čerpání s výhodami nebankovní sms půjčky bez registru. Banka Ferratum po vás nežádá poplatky předem, návštěvy na pobočce ani neustálé skenování dokumentů.“

Rychlá půjčka na splátky na účet

Pro Ferratum půjčky platí, že se neprodleně po schválení převádějí na běžné účty klientů (nemusíte si kvůli nim zřizovat nový běžný účet). Ve Ferratum Bank automaticky získáte přehledný zákaznický účet Ferratum Credit, jehož vedení máte zdarma. Teprve až čerpáte půjčku, hradíte denní úroky z příslušné částky (nastavené individuálně dle vnitřních pravidel banky v rozmezí od 0,1890 % do 0,3941 %).

 

Rychlá půjčka na splátky pro sportovce


Rychlá půjčka na splátky pro sportovce

 

První půjčka

Flexi půjčky s volně nastavitelnou dobou splácení i výší splátek vycházejí vstříc současnému hektickému životnímu stylu. U nepřetržitě fungující Ferratum Bank si můžete vypůjčit peníze i o víkendu, třeba ve tři hodiny ráno. Stačí být v poklidu domova online…

Příkladem je zkušenost paní Adély: „O víkendu nás napadlo, že by se nám ihned hodila rychlá půjčka. V Lidlu totiž končila super akce na zahradní vybavení. Na internetu nás zaujala nabídka Ferratum Bank a hned jsme si zařídili Ferratum Credit. Denní úroky jsou přijatelné. Potěšila nás rychlost vyřízení, pouze jsme okopírovali občanku a vyplnili stručnou online žádost. Vše klaplo na jedničku.“

Dopřejte si i vy Ferratum úvěr až 80 000 Kč, s libovolnými splátkami a poprvé s úrokem 0 %!

1/12

 

Sorry, there are errors on the page: