Půjčka od soukromníka.

Seriózní bankovní půjčky pro důchodce do 85 let

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Nebankovní půjčka pro důchodce může být riziková

Láká vás inzerát, v němž se nabízí nebankovní půjčka pro důchodce? Pozor však na její rizika. Mnozí zájemci se setkali s tím, že museli zaplatit registrační poplatek, nebo volat na drahou linku, takže ve skutečnosti o peníze naopak přišli. A často půjčku ani nezískali.

Na nebankovní společnosti si už sice „posvítí“ přísnější zákon, experti přesto doporučují vzít si rychlou půjčku od seriózní banky. Sjednáte ji ihned, stejně jako nebankovní půjčku.  

 

Půjčky pro důchodce - dobře si je spočítejte

 

Kde se dají získat spolehlivé půjčky pro důchodce?

Důchodci, začínající podnikatelé, studenti, maminky na mateřské dovolené a další lidé s nízkým příjmem bývají v tradičních bankách považováni za problémové klienty.

Rychlá půjčka online od Ferratum Bank je však dostupná i těmto skupinám zájemců, navíc ji získáte bez ručitele, zástavy a zbytečného papírování. Stačí, je-li vám 19–85 let a máte splacené předchozí půjčky Ferratum.

Rychlá půjčka pro důchodce je zde tedy dostupná všem zodpovědným seniorům do 85 let. Navíc, pokud se na Ferratum Bank obracíte poprvé, můžete si ji vzít zdarma – až do 9 000 Kč, až na 30 dní. Banka od vás žádá pouze minimum informací, vše v zájmu vaší bezpečnosti a schopnosti splácet.

Více informací o Ferratum půjčkách

Společnost Ferratum proslavily nebankovní půjčky, které neustále vylepšuje od roku 2005.

Dnes je Ferratum bankou s kromě Micro půjček prvních zdarma poskytuje také oblíbený produkt Ferratum Credit, který je koncipován i jako půjčka pro důchodce. Umožňuje převádění finančních prostředků podle vašeho přání, volbu termínu splácení i opětovné čerpání.

 

Půjčky pro důchodce - ušetříte

 

Všechny půjčky Ferratum vyřídíte přes počítač a telefon, nemusíte nikam chodit.

O půjčce Ferratum Credit hovoří paní Ivana ze Šumperka: „Zajímavý produkt, finanční rezerva na horší časy. Zatím jsem nečerpala z povoleného limitu, ale jsem ráda, že ho mám k dispozici.“ A o to právě jde – mít i v penzi možnost rychlé půjčky a nemuset v nouzi žádat o riskantní nebankovní půjčky.

Ferratum Credit pomohl i paní Dagmar, která nutně potřebovala 6000 Kč na zaplacení zájezdu, když byla výplata penze ještě daleko. Obrátila se na zákaznický servis Ferratum, který jí navrhl půjčku Ferratum Credit. „Zařídila jsem si finanční rezervu 35 000 Kč na neomezeně dlouhou dobu. Ihned jsem čerpala 9 000 Kč. Takto jsem měla dostatek peněz i na kapesné. A dluh jsem vyrovnala už za 14 dnů.“

„Z úvěrového účtu Ferratum Credit jsem čerpal už čtyřikrát a vždy bez problémů,“ uvádí pan Petr.

 „Very good… Zkuste to! Všechno zařídíte přes internet, nemusíte nikam chodit,“ přidává se pan Jakub.

„Jsem překvapen rychlostí a vstřícným jednáním. Ferratum Bank vřele doporučuji,“ doplňuje pan René.

Jak se zařizuje a splácí kontokorentní půjčka Ferratum Credit

Ferratum Credit půjčka s možností opakovaného čerpání financí se zařizuje jednoduše online, s limitem čerpání 2500 Kč až 80 000 Kč. Postupujte takto:

  • Vyberte si částku půjčky a vyplňte potřebné informace do internetové žádosti dostupné na tomto webu.
  • Souhlasíte-li s možnou částkou půjčky, potvrďte pročtení Standardních podmínek, Souhlas se zpracováním osobních údajů a odešlete online žádost.
  • Zákaznický servis Ferratum Bank vás bude záhy kontaktovat prostřednictvím mobilního telefonu.
  • Po kladném vyřízení žádosti o Ferratum půjčku získáte peníze ihned na váš účet. Za 15 dnů obdržíte fakturu s povinnou minimální měsíční splátkou a dalšími detaily.

Co se týče splácení: Půjčku Ferratum Credit můžete splatit buď celou naráz, nebo v měsíčních splátkách dle úvěrové kalkulačky, bez poplatků navíc. Hradíte jen nízký úrok za příslušný počet dnů a poplatek za čerpání částky ve výši 12,5 %. U půjček do 6000 Kč splácíte jen 1000 Kč měsíčně. Oproti opakovaným tradičním Micro půjčkám ušetříte s úvěrovým účtem Ferratum Credit až 33 %. Úrok se počítá jen z vyčerpané částky – pokud si zrovna peníze nepůjčujete, máte úvěr Ferratum Credit k dispozici zdarma. K tomu si můžete až dvakrát do roka od splácení ulevit – vzít si platební prázdniny. I první čerpání půjčky Ferratum Credit je pro nové klienty zdarma (v dohodnutém termínu vrátíte tutéž částku).

Komfortní bezúčelové půjčky pro důchodce – až 80 000 Kč

Nehazardujte s nebankovními půjčkami a dopřejte si i v penzi možnost bezpečné bankovní půjčky. Pokud si netykáte s počítačem a internetem, jistě vám rodina či přátelé pomohou. Peníze máte obratem na svém bankovním účtu – dle předem schváleného limitu až 80 000 Kč. A protože jsou půjčky Ferratum bezúčelové, můžete je využít na cokoli, třeba na cestování, nový nábytek, zahradní potřeby či elektrospotřebiče. Mohou vám pomoci i v případě náhlých zdravotních výdajů. Splátky si vždy nastavíte podle aktuální situace. Veškeré nejasnosti vám vysvětlí nonstop pracující klientský servis Ferratum Bank.

 

 

Sorry, there are errors on the page: