Půjčky pro podnikatele.

Ferratum online půjčky jsou i pro podnikatele

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Využijte moderní bankovní půjčky pro podnikatele s možností splátek

I pro podnikatele jsou k dispozici půjčky od Ferratum Bank s personalizovaným zákaznickým servisem 24 hodin denně. Stačí, jste-li občan ČR od 19 do 85 let s vyřešenými předchozími závazky k této mezinárodní instituci.

Aktuálně se největšímu zájmu klientů těší Ferratum Credit online půjčky s možností splátek. Sjednávají se podobně jako kontokorent – s limitem budoucího čerpání od 2500 Kč do 80 000 Kč. Okamžitě po schválení online žádosti obdržíte příslušný obnos na váš bankovní účet (u Ferratum Bank si nemusíte sjednávat běžný účet). Opakované podnikatelské půjčky Ferratum jsou ještě snazší – získáte je bleskově a bez registru.

Ferratum Credit moderní rychlá půjčka vám dává svobodu ve splácení – můžete ji kdykoli uhradit celou, nebo zvolit měsíční splácení (alespoň ve výši 12,5 % z aktuální dlužné částky). Z dlouhodobého hlediska Ferratum Credit vychází až o třetinu levněji než opakované Micro půjčky.

Půjčky Ferratum z pohledu klientů podnikatelů

Ferratum Credit využila i podnikatelka Hedvika z Prahy. „Potřebovala jsem 30 000 Kč na nákup italských látek. Nebankovní půjčky pro podnikatele se mi zdály rizikové kvůli vysokým úrokům a zástavě. Využila jsem Ferratum půjčku, nastavila si tříměsíční splátky a vše bez problémů vyrovnala,“ popsala.

Podnikatel Martin z Frenštátu p. R. zase potřeboval několik tisíc na nákup materiálu, protože mu chyběly kvůli nezodpovědným odběratelům. Uvedl: „Ferratum Bank mi půjčila okamžitě. Do 25 dnů po zaplacení faktury jsem částku vrátil s malým navýšením. Vše bylo rychlé a přehledné, toho si dnes vážím.“

„Vítám, že u půjčky Ferratum jsou všechny podmínky jasně dané. Jsem ráda, že mám Ferratum Credit po ruce jako finanční rezervu,“ uvedla živnostnice paní Dagmar.

Ferratum Bank – novátor v oblasti finančních technologií

Ferratum Bank je jedničkou na mezinárodním trhu s flexibilními finančními službami a novátorem v oblasti finančních technologií. Lidem po celém světě dává hnací motor už od roku 2005 tím, že poskytuje rychlé, snadné a inovativní řešení půjček včetně drobných podnikatelských.

Ať už potřebujete pohotovou půjčku na cokoli, Ferratum Bank vám s tím může pomoci. Neriskujte již nebankovní půjčky na ruku. Ferratum online bankovní půjčky ihned na účet jsou nejrychlejším a nejdostupnějším způsobem, jak si zajistit potřebné finanční prostředky. Využijte možnosti první bezúročné půjčky Ferratum až 80 000 Kč.

 

 

Sorry, there are errors on the page: