Kontokorentní úvěr online.

Ferratum Credit: Dostupný kontokorentní úvěr

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 993,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Většinu měsíců utratíte prakticky vše, co vyděláte? Spořit prostě nezvládáte? A co budete dělat ve chvíli, kdy přijde nějaký nečekaný výdaj, nebo se vaše pravidelné měsíční výdaje zvýší? Stát se to může docela snadno. Rozbije se vám lednice či mrazák, bez kterých dlouho fungovat nelze. Porouchá se něco na autě, kterým denně potřebujete jezdit do práce. Vaše dítě rozbije sousedovi míčem okno a vy budete muset zaplatit opravu. Pro tyto případy je pochopitelně nejlepší mít našetřené nějaké peníze, které máte okamžitě k dispozici. Pokud však k něčemu takovému dojde a vy v tu chvíli penězi nedisponujete, přichází čas na tzv. kontokorent, lépe řečeno kontokorentní úvěr.

Co to je kontokorent

Co je to kontokorent? Klasický kontokorentní úvěr znamená, že máte na své debetní kartě povoleno jít do mínusu. I když tedy na svém účtu nemáte dostatek svých peněz, stále kartou můžete platit. Mít nastavený kontokorent se samozřejmě vyplatí, pokud nemáte nic moc našetřeno. Dává však smysl především v případech, kdy vám chybí pouze pár tisícovek do výplaty a jste si jistí, že je budete schopni za několik týdnů zase splatit. Pokud peníze potřebujete opakovaně či dlouhodobě, klasický kontokorent není tou nejlepší volbou. Jeho úskalím totiž je, že ho aspoň jednou za rok musíte celý splatit.

Kontokorent je v podstatě jen forma úvěru, vlastně si jen půjčujete peníze od banky, avšak ne zrovna s těmi nejvýhodnějšími podmínkami. Lepší než klasický kontokorentní úvěr je půjčka Ferratum Credit. I ta je vystavěná tak, aby pomohla všem, kterým krátkodobě chybí finance. Podobně jako kontokorent ji můžete mít zřízenou trvale a v případě potřeby si z ní brát peníze.

Ferratum Credit – obdoba kontokorentu bez zřizování běžného účtu

Pro kontokorent pochopitelně potřebujete být majiteli běžného účtu. Pak si o něj musíte požádat, což nemusí být vždycky snadná záležitost. Jestliže běžný účet u banky nemáte, stane se z celé záležitosti docela zdlouhavé martyrium. Přitom u Ferratum Bank si lze zřídit kontokorent online. O půjčku Ferratum Credit totiž můžete požádat elektronicky, a to velmi rychle. Vyplníte online formulář, dodáte veškeré náležitosti a během chvíle víte, zda vám byl úvěr schválen. Analytici, kteří posuzují schválení úvěrů, jsou totiž připraveni vaši žádost posoudit kdykoliv. Výsledek se dozvíte do pár desítek minut a do pár minut od schválení budete mít peníze již k dispozici.

A jak tedy Ferratum Credit funguje? Podobně jako klasický kontokorent. Nejste však vázáni podmínkou běžného účtu, vůbec ho nepotřebujete. O úvěr si požádáte v nějaké výši, předem vidíte, kolik celkově zaplatíte a jak vysoké budou měsíční splátky. Jakmile vám však je úvěr jednou schválen, můžete si jeho výši flexibilně změnit. Také splácení je zcela flexibilní. Každý měsíc musíte splatit minimální nastavenou splátku nebo více podle toho, jestli jste ten daný měsíc zrovna při penězích. Ferratum Credit je prostě vaší finanční rezervou, z níž si dle potřeby berete, nebo do ní vracíte peníze. Můžete ho mít zřízený trvale pro případ nouze. Pokud ho zrovna nevyužíváte, samozřejmě nic neplatíte.

Oproti klasickému kontokorentu má Ferratum Credit své výhody. Za prvé nabídne daleko zajímavější úrok, za druhé ho nemusíte jednou za rok celý splatit, splácíte pouze minimální měsíční splátku každý měsíc. Kromě toho si ho můžete zřídit jako kontokorent online. Je dostupný všem, lze ho využít jako kontokorent pro podnikatele, ale třeba i maminky na mateřské dovolenédůchodce či studenty. Oproti konkurenčním mikropůjčkám je jasnou výhodou úrok.  Ferratum Credit vás bude stát až o 80 % méně.

Klasický kontokorentní úvěr je běžně spojený se spoustou podmínek. Musíte si hlídat maximální výši přečerpání, nemůžete jít do mínusu více, než máte povoleno. U Ferratum Credit si lze výši úvěru poměrně snadno a flexibilně navýšit, pokud potřebujete. U kontokorentu nelze být v mínusu trvale, aspoň jednou za rok je nutné celý úvěr doplatit. S Ferratum Credit jste nuceni pouze platit minimální splátku každý měsíc, žádné další složité podmínky nečekejte. Je tady proto, aby vám usnadnil život a stal se vaší finanční rezervou v případě problémů. Díky možnosti využívat až 80 000 Kč poslouží na více než jen běžné výdaje ve výši pár tisícovek. 

Online kontokorent bez registru

Ve Ferratum Bank chceme pomáhat všem, kteří se dostali do finančních nesnází. Právě proto přinášíme flexibilní úvěr Ferratum Credit fungující na principu kontokorentu. Hledáte-li kontokorent bez registru, jste na správné adrese. Nový úvěr se stane vaší finanční rezervou kdykoliv a na cokoliv potřebujete. Funguje jako kontokorent online, tudíž si ho zřídíte z pohodlí domova.

Ferratum Credit je váš online kontokorent až do výše 80 000 Kč. Výši úvěru si ale sami na začátku zvolíte, později si ho můžete navýšit. Jde o flexibilní půjčku, které se nemusíte přizpůsobovat. Ona se přizpůsobí vám a vaším finančním potřebám. Hlavně k ní ale nic nepotřebujete, nemusíte mít zřízený běžný účet, nemusíte si na své debetní kartě žádat o kontokorent. Požádáte jednoduše online.

Reference zákazníků na kontokorentní úvěr Ferratum Credit

A co na kontokorentní úvěr od Ferratum Bank říkají klienti? Přečtěte si pár spokojených recenzí a podívejte se, jaké vlastnosti klienti vyzdvihují.

„Rychlý a spolehlivý úvěr. Peníze mám během pár minut na účtu. Jsem stálou klientkou u Ferratum Bank už druhý rok,“ uvádí paní Lucie.

„Je ideální jako finanční rezerva pro ty, kteří nemohou mít klasický bankovní kontokorent. Jsem ráda, že ho mám sjednaný,“ přibližuje paní Jana.

„Banka mi půjčila rychle online 4 000 Kč na nákup materiálu. Do 25 dnů po zaplacení faktury jsem čtyři tisíce vrátil s malým navýšením,“ popisuje pan Martin.

„Finanční rezervu momentálně nemáme a zřejmě bude ještě nějakou dobu trvat, než ji zase vytvoříme. Manžel přišel o práci a z jednoho platu se rezerva buduje těžko. Když se nám rozbila lednice, přemýšleli jsme, jaký úvěr si vzít, a narazili na Ferratum Credit. Dnes už ho máme splacený, aktuálně ho tedy nevyužíváme a neplatíme za něj. Víme však, že v případě nouze máme kam sáhnout,“ popisuje panní Anna.

Ferratum Credit je produkt dostupný jako kontokorent pro podnikatele, živnostníky i soukromé osoby. Překlenout přechodný nedostatek finančních prostředků pomáhá každému. Máte-li finanční potíže a jste-li přesvědčení, že by je vyřešil flexibilní úvěr, neváhejte. Ferratum Credit je tady pro vás, požádejte si o něj i vy a zařiďte si ho do pár minut online.

 

CHCI ZALOŽIT KONTOKORENT ONLINE

Sorry, there are errors on the page: