Kontokorentní úvěr

Online žádost o
úvěr Ferratum Credit
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Ferratum Credit: Dostupný kontokorentní úvěr

Kontokorentní úvěr definice

Kontokorentní úvěr umožňuje čerpat finanční prostředky z běžného účtu do mínusu. Může sloužit jako finanční rezerva pro případ nečekaných výdajů. Kontokorenty dnes nabízí většina bank, ale s rozdílnými úroky a dalšími poplatky.

Například kontokorentní úvěr Česká spořitelna může být sjednán až do výše 100 000 Kč (úroková sazba 18,9 % p. a.), s lhůtou splacení 12 měsíců, ale pro účet vedený zdarma má ČS řadu podmínek (účastnit se programu Za důvěru, kreditní obrat minimálně 7000 Kč, vlastnit kreditní kartu nebo úvěr od ČS, penzijní připojištění, leasing či jiný produkt ČS, a nejméně jednou měsíčně platit kartou).

Kontokorentní úvěr je v každém případě oblíbený a využívaný produkt, který vám bude dobře sloužit, pokud si pohlídáte podmínky vaší banky. A jak řešit účtování kontokorentního úvěru v podnikatelském prostředí? Je-li na běžném účtu k rozvahovému dni záporný stav, jedná se o krátkodobý úvěrový vztah uváděný v pasívech (zatímco běžné účty s kladným zůstatkem v aktivech).

Ferratum Credit – obdoba kontokorentu bez zřizování běžného účtu

Je ještě jedna cesta, jak využívat předností kontokorentu, aniž byste byli vázáni podmínkami běžného účtu. Zařiďte si úvěr Ferratum Credit, který vás bude stát až o 33 % méně než Micro úvěry. Splácí se buď naráz, či formou měsíčních splátek (úrok je pouze 0,2833 procent denně). K úrokům náleží jednorázový poplatek 12,5 % z vyčerpané částky. Předností je, že pokud kontokorent Ferratum Credit zrovna nevyužíváte, nebo jste vše splatili, máte vedení úvěrového účtu bezplatné.

Reference na kontokorentní úvěr Ferratum Credit

  • „Je ideální jako finanční rezerva pro ty, kteří nemohou mít klasický bankovní kontokorent. Jsem ráda, že ho mám sjednaný,“ přibližuje paní Jana.
  •  „Rychlý a spolehlivý úvěr. Peníze mám během pár minut na účtu. Jsem stálou klientkou u Ferratum Bank už druhý rok,“ uvádí paní Lucie.
  • Kontokorentní úvěr Ferratum využívá i pan Martin: „Banka mi půjčila rychle online 4000 Kč na nákup materiálu. Do 25 dnů po zaplacení faktury jsem čtyři tisíce vrátil s malým navýšením.“

Jak vidíte, kontokorentní úvěr Ferratum Credit je dostupný pro soukromé osoby i živnostníky, kterým pomáhá překlenout přechodný nedostatek finančních prostředků. Zařiďte si ho i vy – přímo zde a za pár minut.