Kontokorentní úvěr.

Ferratum Credit: Dostupný kontokorentní úvěr

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Ferratum Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Kontokorentní úvěr definice

Kontokorentní úvěr umožňuje čerpat finanční prostředky z běžného účtu do mínusu. Může sloužit jako finanční rezerva pro případ nečekaných výdajů. Kontokorenty dnes nabízí většina bank, ale s rozdílnými úroky a dalšími poplatky.

Například kontokorentní úvěr Česká spořitelna může být sjednán až do výše 100 000 Kč (úroková sazba 18,9 % p. a.), s lhůtou splacení 12 měsíců, ale pro účet vedený zdarma má ČS řadu podmínek (účastnit se programu Za důvěru, kreditní obrat minimálně 7000 Kč, vlastnit kreditní kartu nebo úvěr od ČS, penzijní připojištění, leasing či jiný produkt ČS, a nejméně jednou měsíčně platit kartou).

Kontokorentní úvěr je v každém případě oblíbený a využívaný produkt, který vám bude dobře sloužit, pokud si pohlídáte podmínky vaší banky. A jak řešit účtování kontokorentního úvěru v podnikatelském prostředí? Je-li na běžném účtu k rozvahovému dni záporný stav, jedná se o krátkodobý úvěrový vztah uváděný v pasívech (zatímco běžné účty s kladným zůstatkem v aktivech).

Ferratum Credit – obdoba kontokorentu bez zřizování běžného účtu

Je ještě jedna cesta, jak využívat předností kontokorentu, aniž byste byli vázáni podmínkami běžného účtu. Zařiďte si úvěr Ferratum Credit, který vás bude stát až o 33 % méně než Micro úvěry. Splácí se buď naráz, či formou měsíčních splátek (úrok je pouze 0,2833 procent denně). K úrokům náleží jednorázový poplatek 12,5 % z vyčerpané částky. Předností je, že pokud kontokorent Ferratum Credit zrovna nevyužíváte, nebo jste vše splatili, máte vedení úvěrového účtu bezplatné.

Reference na kontokorentní úvěr Ferratum Credit

  • „Je ideální jako finanční rezerva pro ty, kteří nemohou mít klasický bankovní kontokorent. Jsem ráda, že ho mám sjednaný,“ přibližuje paní Jana.
  •  „Rychlý a spolehlivý úvěr. Peníze mám během pár minut na účtu. Jsem stálou klientkou u Ferratum Bank už druhý rok,“ uvádí paní Lucie.
  • Kontokorentní úvěr Ferratum využívá i pan Martin: „Banka mi půjčila rychle online 4000 Kč na nákup materiálu. Do 25 dnů po zaplacení faktury jsem čtyři tisíce vrátil s malým navýšením.“

Jak vidíte, kontokorentní úvěr Ferratum Credit je dostupný pro soukromé osoby i živnostníky, kterým pomáhá překlenout přechodný nedostatek finančních prostředků. Zařiďte si ho i vy – přímo zde a za pár minut.

 

 

Sorry, there are errors on the page: