Finanční rezerva až 80 000 Kč pro domácnosti i podnikatele.

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 993,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Jakou mít finanční rezervu? Podle zásad finanční gramotnosti by si člověk měl vytvořit finanční polštář ve výši tří měsíčních platů. Ta by vás měla zachránit ve chvíli, kdy přijdou nečekané situace jako covid, který vás připraví o práci, nebo třeba zvýšené ceny energií. Pro mnohé domácnosti je ovšem finanční rezerva této výše nedosažitelnou metou. Co pak mají dělat? Naštěstí existuje i jiné řešení. Touto rezervou pro nečekané výdaje pro vás může být Ferratum Credit, půjčka od Ferratum Bank.

Šikovná finanční rezerva pro váš klidný spánek

Nečekaný výdaj se dříve či později vždy objeví, finanční rezerva domácnosti je tedy nezbytná. Měli byste si ji vytvářet a uchovávat někde, kde bude snadno dostupná v případě potřeby. Rozhodně tedy za rezervu nelze považovat třeba peníze uložené na termínovaném vkladu – k těm okamžitý přístup nemáte. Vhodnější je si takovou finanční rezervu vytvářet na spořicím účtu.

Ze stejného důvodu je jako finanční rezerva vhodný i produkt Ferratum Credit. Tato půjčka totiž funguje jako jakýsi měšec plný peněz. Požádáte si o půjčku v určité výši, kterou pak máte k dispozici. Postupně ji splácíte a zároveň můžete nadále čerpat peníze až do výše, která vám byla schválena. Peníze tedy vracíte a opět si je berete dle potřeby. Jednoduše a okamžitě, takže vás Ferratum Credit může zachránit při nenadálých finančních výdajích.

Finanční rezerva od Ferratum Bank ihned na vašem účtu

Nejlepší samozřejmě je, když je finanční rezerva připravená a ve chvíli nečekaných výdajů po ní můžete okamžitě sáhnout. A přesně takto produkt Ferratum Credit funguje – peníze můžete mít na účtě opravdu bleskovou rychlostí. Pomohou vám v momentálních nesnázích, a jakmile máte úvěr jednou sjednaný, budete je mít kdykoliv k dispozici i později.

Žádost o Ferratum Credit je možné podat 24 hodin denně, jsme tady pro vás nonstop. Pokud máte jakékoliv dotazy, podpora je pro vás připravena od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin, stačí napsat na online chat. Jelikož se jedná o bezhotovostní půjčku a finance vám jsou zasílány na váš bankovní účet, celý proces je skutečně velmi rychlý.  Jde v podstatě jen o to, jak rychle dokáže banka přijatou transakci zpracovat. Příště už budete mít úvěr schválený, takže si z něj jen sami odčerpáte další částku bez potřeby dalšího schvalování ze strany Ferratum Bank.

Pro koho je finanční rezerva Ferratum Credit určena a jak ji získat?

Finanční rezerva Ferratum Credit je určena komukoliv ve věku od 20 do 75 let. Ve Ferratum Bank půjčujeme maminkám na mateřské dovolené, studentům, důchodcům a také podnikatelům. Podmínkou je vlastnit český občanský průkaz a bankovní účet, na které jsou finance zasílány.

Žádost o finanční rezervu Ferratum Credit je snadná. Stačí vyplnit webový formulář, v němž uvedete částku, o kterou žádáte, vypočítáte si měsíční splátky, zadáte vaše osobní údaje. Pak už pouze počkáte, zda vám bude úvěr schválen. Když ano, budete mít k dispozici finanční polštář pro nenadálé výdaje. Úvěr můžete mít uzavřený, pokud ho ale aktuálně nevyužíváte, to znamená nemáte vypůjčené žádné peníze, nic neplatíte. Nutné je splácet aspoň minimální splátku každý měsíc. A když budete zrovna při penězích, můžete splatit i více.

Finanční rezerva domácnosti

V rodině může nastat spousta situací, kdy jsou potřeba finance navíc. Zdraží se plyn a elektřina a vy nemáte na doplatky. Rozbilo se auto, kterým denně jezdíte do práce, takže ho potřebujete co nejrychleji opravit. Přestala vám fungovat pračka. Ve všech těchto situacích pomůže vytvořená finanční rezerva domácnosti, nebo půjčka Ferratum Credit.

V roce 2020 měla pětina Čechů finanční rezervu, z níž by přežili pouze měsíc. Nemusíte se tedy vůbec cítit špatně, že jste si nezvládli našetřit tolik peněz. V době vysoké inflace, kdy jsou náklady na život vyšší, je šetření složité. Naštěstí je tu Ferratum Bank, která podá pomocnou ruku a zachrání ve chvílích finanční nouze.

Finanční rezerva pro podnikatele

Nejen domácnosti by měly mít našetřené nějaké peníze pro nečekané události. Také firmám se hodí mít k dispozici peníze, jež mohou využít na financování vybavení či surovin k výrobě. I v podnikání se navíc může stát, že se rozbije stroj či něco, co k výkonu činnosti nutně potřebujete. Ferratum Credit funguje rovněž jako finanční rezerva pro podnikatele a firmy.

Firemní finanční rezerva funguje úplně stejně jako ta pro soukromé osoby. Úvěr Ferratum Bank nabízí férové podmínky a flexibilní možnosti – třeba možnost navýšit si částku úvěru, když později zjistíte, že byste potřebovali více peněz. Nezapomínejte, že když úvěr nevyužíváte, tak nic neplatíte. Není tedy lepší mít větší finanční rezervu?

Co říkají o finanční rezervě od Ferratum Bank klienti

Více než náš popis vám samozřejmě napoví zkušenosti reálných klientů. Pojďte se spolu s námi podívat, jak se dlouhodobá finanční rezerva od Ferratum Bank líbí veřejnosti.

„Výhodou Ferratum Credit půjčky je i to, že když zrovna peníze nečerpám, neplatím bance žádné poplatky,“ uvádí paní Dagmar a potvrzuje bezplatné vedení úvěrového účtu Ferratum Credit v období bez půjček, což se nedá říci o většině kreditních karet.

Ferratum finanční rezerva vyhovuje také panu Oldřichovi, který přibližuje: „Půjčka online z úvěrového účtu Ferratum Credit mi už několikrát doslova vytrhla trn z paty, když jsem musel bleskově uhradit některé platby. Doporučil jsem ji už několika známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já.“

Pan Martin zase potřeboval 4 000 Kč na nákup materiálu, které mu scházely také kvůli nezodpovědným odběratelům. Líčí: „Ferratum Bank mi půjčila ihned. Do 25 dnů po zaplacení faktury jsem čtyři tisíce vrátil s malým navýšením. Vše bylo rychlé a přehledné, toho si dnes vážím.“

„Rychlá a spolehlivá půjčka. Peníze mám během pár minut na účtě. Jsem stálou klientkou u Ferratum Bank už druhý rok,“ uvádí paní Lucie.

 „Mám zařízenou možnost Ferratum Credit půjčky do 5 000 Kč. I když jsem z úvěrového účtu zatím nečerpala, mám klidné spaní, protože ho mám jako finanční rezervu,“ připojuje se paní Ivana.

První půjčku zdarma si vzal i podnikatel Petr R. z Kroměříže, který popisuje: „Půjčil jsem si ve Ferratum Bank poprvé, konkrétně 5 000 Kč na nákup nové tiskárny a náhradních náplní. Jakmile jsem získal zpožděné platby od odběratelů, půjčku jsem vrátil.“

Půjčka Ferratum Credit je finanční rezerva dostupná široké škále klientů od soukromých osob až pro podnikatele. Požádejte si o tu svou!

 

CHCI FERRATUM CREDIT

Sorry, there are errors on the page: