Finanční rezerva až 80 000 Kč od Ferratum Bank.

Finanční rezerva až 35 000 Kč od Ferratum Bank

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Ferratum Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Finanční rezerva od Ferratum Bank ihned na vašem účtu

Ferratum Bank proslula jako férový poskytovatel rychlých půjček, krátkodobého finančního úvěru. Doposud si mohli klienti Ferratum půjčit 500 Kč až 10 000 Kč na 7 až 45 dní.

Nyní je tu Credit Limit – finanční rezerva 2 000 Kč až 35 000 Kč na neomezenou dobu. Stejně jako tradiční půjčky Ferratum se ihned po schválení odesílá na bankovní účty klientů.

Pro koho je Credit Limit určen a jak ho získat?

Finanční rezerva Credit Limit je určena pro všechny obyvatele ČR starší 19 let. Žádost o Credit Limit se podává online či přes zákaznickou linku a je vyřízena velmi rychle. Vyplníte jen základní osobní údaje, číslo OP, trvalé bydliště, číslo bankovního účtu, měsíční příjmy a výdaje.

Finanční rezervu Credit Limit pak ovládáte samostatně – nastavujete si výše splátek i data splatnosti. Podmínkou je měsíční úhrada alespoň 12,5 % z aktuálně dlužné částky. Za poskytnutí ani vedení finanční rezervy Credit Limit nic neplatíte. Hradíte jen úroky při skutečném čerpání finančních prostředků. Po úhradě minimální splátky můžete z finanční rezervy čerpat znovu a lze i navýšit její limit.

Co říkají o finanční rezervě od Ferratum Bank klienti

Credit Limit, půjčka neboli finanční rezerva od Ferratum Bank, je dle ohlasů klientů výhodnější než kreditní karta. Zajímá vás proč? Kreditka totiž více svádí k utrácení, stejně jako běžná platební karta, kterou mají denně u sebe. Naopak majitelé „virtuální“ finanční rezervy Credit Limit zjistili, že mnohem více promýšlejí, za co utratit peníze (a za co raději ne).

Credit Limit se obvykle využívá jako krátkodobá půjčka před výplatou, ať už potřebujete narychlo zaplatit cokoliv, ale může se vám hodit i v kritických situacích. Jak uvedla paní Iva S. z Pardubic: „Zajímavý produkt, finanční rezerva na horší časy. Už mi pomohl po krádeži peněženky v autobuse.“

Ferratum Credit je i dobrá finanční rezerva na mateřské. Hodila se například paní Ivetě z Horní Bečvy, která pořizovala přes internet od jiné maminky pro své dítě kočárek, autosedačku, oblečení a hračky. Potřebovala si okamžitě vypůjčit 7000 Kč, aby jí nabídku někdo „nevyfoukl“. Využila tedy finanční rezervy na úvěrovém účtu Ferratum Credit a v následujících týdnech dobře promýšlela všechny domácí výdaje. Díky tomu vyrovnala půjčku už po měsíci, hned jak získala na účet mateřskou a manžel výplatu. A protože si ve Ferratum Bank půjčovala poprvé, vrátila stejnou částku, tedy 7000 Kč.

Šikovná finanční rezerva pro váš klidný spánek

„Rychlá a spolehlivá půjčka. Peníze mám během pár minut na účtě. Jsem stálou klientkou u Ferratum Bank už druhý rok,“ uvádí paní Lucie.

 „Mám zařízenou možnost Ferratum Credit půjčky do 5000 Kč. I když jsem z úvěrového účtu zatím nečerpala, mám klidné spaní, protože ho mám jako finanční rezervu,“ připojuje se paní Ivana.

První půjčku zdarma si vzal i podnikatel Petr R. z Kroměříže, který popisuje: „Půjčil jsem si ve Ferratum Bank poprvé, konkrétně 5000 Kč na nákup nové tiskárny a náhradních náplní. Jakmile jsem získal zpožděné platby od odběratelů, tutéž částku jsem vrátil.“

Pan Martin zase potřeboval 4000 Kč na nákup materiálu, které mu scházely také kvůli nezodpovědným odběratelům. Líčí: „Ferratum Bank mi půjčila ihned. Do 25 dnů po zaplacení faktury jsem čtyři tisíce vrátil s malým navýšením. Vše bylo rychlé a přehledné, toho si dnes vážím.“

Když Ferratum Credit zrovna nevyužíváte, neplatíte bance žádné poplatky

„Výhodou Ferratum Credit půjčky je i to, že když zrovna peníze nečerpám, neplatím bance žádné poplatky,“ uvádí paní Dagmar a potvrzuje bezplatné vedení úvěrového účtu Ferratum Credit v období bez půjček, což se nedá říci o většině kreditních karet.

Pohotová finanční rezerva až 35 000 Kč může být i vaše – stačí využít jednoduchou online žádost o úvěr Ferratum Credit na těchto stránkách. Díky solidní výši půjčky Ferratum Credit pak můžete zrealizovat i větší záměry, například s využitím spotřebitelských akcí nově vybavit byt či zahradu. U krátkodobé půjčky vycházejí nízké úroky, takže prodejní akce se vám stále vyplatí.

Ferratum finanční rezerva vyhovuje také panu Oldřichovi, který přibližuje: „Půjčka online z úvěrového účtu Ferratum Credit mi už několikrát doslova vytrhla trn z paty, když jsem musel bleskově uhradit některé platby. Doporučil jsem ji už několika známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já.“

 

 

Sorry, there are errors on the page: