Studentská půjčka.

Studentská půjčka Ferratum Micro a Ferratum Credit

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

 

Studentská půjčka je podle nového zákona komplikovanější

Studujete a občas nevycházíte s penězi? Zdaleka nejste sami. Stačí, když se nahrnou nutné poplatky, k tomu nákup učebnic, zaplacení školní akce, nového mobilu… A také víkendové odreagování něco stojí.

Studenti to mají zkrátka těžké a není divu, že patří mezi časté žadatele o půjčky. Nový zákon o spotřebitelském úvěru však ukládá společnostem poskytujícím úvěry povinnost prověřovat bonitu klienta, aby minimalizovaly riziko nesplacení půjčky a exekuce. Tím se studentská půjčka poněkud zkomplikovala.

Od 19 let věku můžete vyzkoušet studentské půjčky Ferratum

Přesto se máte v případě potřeby půjčky pro studenty na koho obrátit. Vstřícnou institucí je online Ferratum Bank, která má pobočky ve 23 zemích a pomohla už více než 2 milionům klientů. Díky společnosti Ferratum Czech se na našem finančním trhu objevila roku 2005 Micro půjčka, dnes již jen Ferratum Credit až 80 000 Kč, první půjčka zdarma.

Potvrzením je zkušenost studenta Ivan K. z  Rakovníka: „Potřeboval jsem 2 000 Kč na doplatek energií v pražském podnájmu a Ferratum mi půjčilo zdarma. Do 15 dnů po výplatě peněz z brigády jsem dva tisíce vrátil. Vše proběhlo rychle a bez předkládání jakýchkoli papírů.“

CHCI FERRATUM CREDIT

Dopřejte si pohodlí virtuálního kreditního účtu Ferratum Credit

Micro půjčka je pro občany ČR dostupná od 19 let věku, stejně jako populární úvěr Ferratum Credit podobný kontokorentu od 2 500 Kč do 80 000 Kč. Jako ověřený zákazník z něho peníze čerpáte opakovaně a za výhodnějších podmínek, než jaké nabízejí tradiční Micro půjčky.

Výhodou je, že svůj Ferratum Credit obsluhujete kompletně přes internet (který je nedílnou součástí studentského života). Všechny podmínky půjčky jsou předem dané (nikdo vás neošidí), pouze si hlídejte včasné splácení podle dohodnutého rozpisu. To abyste se do budoucna obešli bez registrů a byly pro vás dostupné i další půjčky, například hypotéka.

Online půjčky bez ručitele od Ferratum Bank jsou určeny i pro podnikatele, penzisty či maminky na mateřské. Podstatnější než příjem je pro Ferratum Bank vaše schopnost splácet a v případě problémů včasná komunikace se zákaznickým centrem.

CHCI STUDENTSKOU PŮJČKU

Jak na půjčku pro studenty?

Díky moderní a flexibilní Ferratum Bank dnes není problémem získat kontokorentu podobný produkt Ferratum Credit i pro studenty vysokých škol. Nečekané výdaje nad rámec měsíčního rozpočtu můžete zaplatit díky limitu, který máte u Ferratum Bank sjednaný.

Stačí, když je vám více než 19 let a nemáte u banky nesplacený jiný produkt. Online můžete sjednat nejnovější úvěrový produkt Ferratum Credit na bázi kontokorentu až do výše 80 000 Kč, který je výhodnější než krátkodobé půjčky. Jako ověřený zákazník si poté převádíte peníze ihned na váš studentský účet u klasické banky, už bez ověřování v registru. Půjčku Ferratum Credit splatíte buď jednorázově, či formou minimálních měsíčních splátek.

Zatím jsem nečerpala z povoleného limitu, ale jsem ráda, že mám Ferratum Credit sjednaný, je to takový klid na duši,“ pochvaluje si svou moderní finanční rezervu slečna Ivana ze Šumperka, která studuje medicínu v Brně.

CHCI FERRATUM CREDIT

Výhody moderní půjčky pro studenty

Výhod Ferratum Credit studentské půjčky ihned bez registru využívá i paní Marcela, která přibližuje: „Naše domácnost má zařízený kredit 35 000 Kč jako finanční rezervu. Opravujeme totiž dům, a tak se nám úvěrový limit občas hodí na materiál v akci nebo na řemeslníka. Díky online přístupu můžeme peníze převést kdykoliv, kdy opravdu potřebujeme, nemusíme opakovaně žádat, nebo čekat na schválení u banky, kde máme běžný účet. Tam mi ani nebyli schopni kontokorent zřídit.“

A jak Ferratum Credit používat? Odpovídá paní Hana ze zákaznického servisu Ferratum Bank, mimochodem rovněž studentka, která si na lince Ferratum Bank přivydělává na studia vysoké školy v Praze: „Stačí, když si v naší bance nastavíte kredit od 2500 Kč do 80 000 Kč a po schválení si můžete brát jako kdyby jednotlivé půjčky. Pokud spolehlivě splácíte, můžeme vám studentskou půjčku navýšit až do částky 80 000 Kč. Využíváte služby podobné kontokorentu, přičemž si u nás nemusíte zřizovat běžný účet. A oproti mikropůjčkám ušetříte až 33 %.“

Další výhodou je, že první čerpání z účtu Ferratum Credit máte bezplatné. Tato akce je pro nové klienty, můžete si vypůjčit až 80 000 Kč bez poplatku za čerpání a s nulovým úrokem až na 30 dnů. Znamená to, že v dohodnutém termínu Ferratum Bank vrátíte stejný obnos. Měsíční úroková sazba Ferratum Credit je již od 5,75%.

Studentská půjčka? Vyzkoušejte Ferratum Credit

Nejen pro studenty, ale pro všechny občany ČR starší 19 let, je určen nový produkt Ferratum Bank nazvaný Ferratum Credit. Chybí vám občas peníze před výplatou, před příjmem z brigády, před zasláním kapesného od rodičů? Potřebujete vyřešit nečekaný výdaj v domácnosti, platby ve škole, nebo třeba jednorázové úhrady kroužků pro děti?

Pro všechny případy je tu Ferratum Credit, finanční rezerva, kterou máte kdykoliv k dispozici. Zažádejte zdarma online přes krátký formulář a během pár minut se dozvíte výsledek. Během pár minut můžete mít zřízenou finanční rezervu u Ferratum bank a používat ji třeba jako studentskou půjčku.

 

 

Sorry, there are errors on the page: