SMS půjčka rychle na účet

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 50.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 60 dnech:  @amount.
 • Až 50.000 Kč, první splátka až za 60 dnů
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 20.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem: @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:@amount. 
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu
Částka

SMS půjčka před výplatou – jak na ni i v bance.

SMS půjčka a odeslání peněz do 1 minuty na účet – dříve sci-fi, dnes realita

Rychlá sms půjčka a odeslání peněz do 1 minuty na účet by ještě koncem 20. století vypadalo jako sci-fi. Až současnost přinesla opravdu snadné vyřízení online žádosti o půjčku.

O to důležitější je však najít zodpovědnou firmu, které staví na první místo vaši bezpečnost a schopnost splácet. Na trhu jsou totiž i rychlé sms půjčky před výplatou, půjčky bez registru poskytované úplně každému i půjčky pro problémové klienty, často je ale charakterizují extrémní úroky a nejasné podmínky. Proto je lepší využít služeb seriózní banky, tím spíše, že jsou dostupné online a v nonstop režimu.

SMS půjčka přes mobil online a ihned

Rychlá půjčka před výplatou – první půjčka zdarma

Rychlá půjčka před výplatou vám pomůže z krátkodobých finančních nesnází. První půjčka od Ferratum Bank, světového lídra v poskytování malých půjček, je dokonce zdarma. Poprvé tedy neplatíte žádné poplatky ani úroky, přičemž se stáváte klientem spolehlivé instituce.

Banka Ferratum vyřizuje žádosti klientů 7 dní v týdnu / 24 hodin denně a peníze na účet převádí do 1 minuty od schválení. Administrativu má minimální, stačí doklad totožnosti, věk 20 až 85 let a vyrovnané předchozí půjčky u Ferratum Bank. Řadu záležitostí zde vyřídíte přes mobil. 

Další informace o půjčce Ferratum

Ferratum Bank poskytuje rychlé půjčky před výplatou v mnoha zemích světa. Prvními produkty byly rychlé SMS půjčky zvané finské půjčky. Nová online půjčka od Ferratum Bank představuje 500 až 20 000 Kč na 7 až 45 dní s možností prodloužení splatnosti až o 60 dnů.

Další bankovní produkt, který získal mezi klienty ihned popularitu, je Ferratum Credit. Tento moderní flexibilní úvěr využívá podobného principu jako kontokorent, a je stejně rychlý jako sms půjčka.

Na váš běžný účet si můžete kdykoliv nechat převést až 50 000 Kč. A jen na vás je, kdy a v kolika splátkách peníze vrátíte. Buď splatíte celou sumu jednorázově, nebo formou libovolných měsíčních splátek bez jakéhokoliv poplatku navíc. Vždy hradíte pouze denní úrok a poplatek za čerpání částky, který činí 12,5 %. Oproti tradičním rychlým půjčkám ušetříte až 33 %.

A pokud momentálně žádnou půjčku nečerpáte, máte peníze k dispozici bez poplatků. „Ferratum Credit vychází levněji než běžné mikro půjčky. A také je mnohem bezpečnější než sms půjčka. Už jsem ho doporučil několika známým a zatím byli všichni spokojení, stejně jako já,“ uvedl pan Oldřich N. z Pardubic.

SMS půjčka - dnes raději přes tablet a online

Těšte se i vy ze svobody ve splácení půjček

Ferratum Credit je rychlý a jednoduchý způsob, jak mít peníze po ruce ve chvílích, kdy je nejvíce potřebujete. A pro spolehlivé klienty funguje Ferratum Credit jako rychlá půjčka bez registru.

Těšte se i vy ze svobody ve splácení půjček! Jako paní Jana N. z Olomouce, která popisuje: „V naší rodině je rušno, synové sportují, manžel je přes týden pracovně pryč. Občas se nám hodí rychlá půjčka před výplatou od Ferratum Bank. Naposledy jsme si z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 5 000 Kč a do měsíce je naráz vrátili s malým navýšením. Tato flexi půjčka je praktická a přehledná, bez skrytých poplatků. Nakládáme s ní tak, jak zrovna potřebujeme.“

Půjčka Ferratum Credit až 50 000 Kč je nyní poprvé zdarma

Riskantní SMS půjčka už nefrčí. Finančnímu trhu teď vládne Ferratum Credit, půjčka až 50 000 Kč, krátkodobá či na splátky, jejichž výši organizujete sami. Pokud jste Ferratum Credit dosud nevyužili, můžete si poprvé vypůjčit až 50 000 Kč bez poplatku za čerpání a s nulovým úrokem až na 30 dnů. To znamená, že kolik peněz vyčerpáte, tolik k dohodnutému datu vrátíte. Například při půjčce 16 000 Kč vrátíte za 30 dní zase 16 000 Kč. Až od 31. dne se vám začne počítat denní úrok ve výši 0,2833 % (v tomto příkladu představují denní úroky 45,33 Kč).

Recenze klientů, kteří dříve využívali sms půjčky

Zkušeností s pohotovými půjčkami od Ferratum Bank není nikdy dost, a tak přidáváme ještě čtyři:

 1.  „V minulosti nám doma občas pomáhala sms půjčka od nebankovní společnosti,“ popsala paní Marcela. „Dnes máme sjednaný Ferratum Credit 50 000 Kč jako finanční rezervu. Opravujeme totiž dům, a tak máme pořád mnoho výdajů. Po výplatě dluhy obvykle okamžitě vyrovnáme, aby nenarůstaly. Co můžeme, vyřídíme ve Ferratum Bank přes sms. Servis tu funguje 24 hodin denně.“
 2. „Jsem překvapen rychlostí a vstřícným jednáním. Banku Ferratum vřele doporučuji,“ uvedl pan René.
 3. Paní Daniela si nechávala v bytě vyměnit okna a balkónové dveře, přičemž už poněkolikáté čerpala část financí z úvěrového účtu Ferratum Credit. Přiblížila: „Rozpočet byl v akci stanoven na 27 000 Kč. Měla jsem našetřeno 20 000 Kč a zbývajících 7000 Kč jsem si vypůjčila ze svého úvěrového účtu Ferratum Credit. Za 30 dnů jsem vrátila jednorázově 8470 Kč a měla půjčku Ferratum Credit znovu kompletně k dispozici.“
 4. Paní Iveta má rovněž sjednaný Ferratum Credit a objasnila svou nedávnou praxi: „Naposledy jsme si doma z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 8000 Kč na novou televizi a splatili je v několika splátkách s rozumným navýšením. Ferratum rychlá půjčka nám pomáhá před výplatou diskrétně a na dřívější drahé sms půjčky nebo půjčování od přátel si už ani nevzpomeneme.“

Dopřejte si i vy rychlou online bankovní půjčku až 50 000 Kč, poprvé s úrokem 0 %!

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +