SMS půjčka rychle na účet

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 50.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 90 dnech:  @amount.
 • Až 50.000 Kč, první splátka až za 90 dnů
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 20.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem: @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:@amount. 
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu
Částka

SMS půjčka před výplatou – jak na ni i v bance.

SMS půjčka a odeslání peněz do 1 minuty na účet – dříve sci-fi, dnes realita

Rychlá sms půjčka a odeslání peněz do 1 minuty na účet by ještě koncem 20. století vypadalo jako sci-fi. Až současnost přinesla opravdu snadné vyřízení online žádosti o půjčku.

O to důležitější je však najít zodpovědnou firmu, které staví na první místo vaši bezpečnost a schopnost splácet. Na trhu jsou totiž i rychlé sms půjčky před výplatou, půjčky bez registru poskytované úplně každému i půjčky pro problémové klienty, často je ale charakterizují extrémní úroky a nejasné podmínky. Proto je lepší využít služeb seriózní banky, tím spíše, že jsou dostupné online a v nonstop režimu.

SMS půjčka přes mobil online a ihned

Rychlá půjčka před výplatou – první půjčka zdarma

Rychlá půjčka před výplatou vám pomůže z krátkodobých finančních nesnází. První půjčka od Ferratum Bank, světového lídra v poskytování malých půjček, je dokonce zdarma. Poprvé tedy neplatíte žádné poplatky ani úroky, přičemž se stáváte klientem spolehlivé instituce.

Banka Ferratum vyřizuje žádosti klientů 7 dní v týdnu / 24 hodin denně a peníze na účet převádí do 1 minuty od schválení. Administrativu má minimální, stačí doklad totožnosti, věk 20 až 85 let a vyrovnané předchozí půjčky u Ferratum Bank. Řadu záležitostí zde vyřídíte přes mobil. 

Další informace o půjčce Ferratum

Ferratum Bank poskytuje rychlé půjčky před výplatou v mnoha zemích světa. Prvními produkty byly rychlé SMS půjčky zvané finské půjčky. Nová online půjčka od Ferratum Bank představuje 500 až 20 000 Kč na 7 až 45 dní s možností prodloužení splatnosti až o 60 dnů.

Další bankovní produkt, který získal mezi klienty ihned popularitu, je Ferratum Credit. Tento moderní flexibilní úvěr využívá podobného principu jako kontokorent, a je stejně rychlý jako sms půjčka.

Na váš běžný účet si můžete kdykoliv nechat převést až 50 000 Kč. A jen na vás je, kdy a v kolika splátkách peníze vrátíte. Buď splatíte celou sumu jednorázově, nebo formou libovolných měsíčních splátek bez jakéhokoliv poplatku navíc. Vždy hradíte pouze denní úrok a poplatek za čerpání částky, který činí 12,5 %. Oproti tradičním rychlým půjčkám ušetříte až 33 %.

A pokud momentálně žádnou půjčku nečerpáte, máte peníze k dispozici bez poplatků. „Ferratum Credit vychází levněji než běžné mikro půjčky. A také je mnohem bezpečnější než sms půjčka. Už jsem ho doporučil několika známým a zatím byli všichni spokojení, stejně jako já,“ uvedl pan Oldřich N. z Pardubic.

SMS půjčka - dnes raději přes tablet a online

Těšte se i vy ze svobody ve splácení půjček

Ferratum Credit je rychlý a jednoduchý způsob, jak mít peníze po ruce ve chvílích, kdy je nejvíce potřebujete. A pro spolehlivé klienty funguje Ferratum Credit jako rychlá půjčka bez registru.

Těšte se i vy ze svobody ve splácení půjček! Jako paní Jana N. z Olomouce, která popisuje: „V naší rodině je rušno, synové sportují, manžel je přes týden pracovně pryč. Občas se nám hodí rychlá půjčka před výplatou od Ferratum Bank. Naposledy jsme si z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 5 000 Kč a do měsíce je naráz vrátili s malým navýšením. Tato flexi půjčka je praktická a přehledná, bez skrytých poplatků. Nakládáme s ní tak, jak zrovna potřebujeme.“

 

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +