SMS půjčka ihned na účet.

SMS půjčka před výplatou – jak na ni i v bance.

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

SMS půjčka ihned na účtu – dříve sci-fi, dnes realita

Rychlá sms půjčka a odeslání peněz do 1 minuty na účet by ještě koncem 20. století vypadalo jako sci-fi. Až současnost přinesla opravdu snadné vyřízení online žádosti o půjčku.

SMS půjčka je dnes synonymem rychlé půjčky. Žijeme ve světě, který se mění skokovou rychlostí, a pokud s ním chceme držet krok, musíme i my jednat rychle. Kolikrát to znamená třeba rychle získat peníze a přesně v tom je SMS půjčka skvělá.

SMS půjčka rychle vyřeší váš finanční nedostatek, ať už potřebujete peníze na cokoliv. Peníze můžete použít na nákup nové televize, zaplacení lyžařského výcviku vašim dětem, doplatek za energie, opravu automobilu, koupi nové lednice, rekonstrukci koupelny nebo cokoliv jiného.

Tento typ úvěru má fungovat jako rychlá pomoc při aktuálním nedostatku financí, je rychlý, snadno dostupný a požádat si o něj může kdokoliv. U nás je SMS půjčka poskytována nejen pracujícím, ale také lidem bez práce, maminkám na mateřské dovolené, studentům nebo důchodcům, samozřejmě za předpokladu splnění podmínek.

Ať už jste kdekoliv, SMS půjčka ihned na účet za vámi dorazí, a to ihned. Životní osudy našich klientů jsou různorodé, my jim všem chceme pomoci. Ve Ferratum Bank vyřizujeme žádosti klientů 7 dní v týdnu,24 hodin denně a peníze na účet převádíme do 1 minuty od schválení. Administrativu máme minimální, stačí mít doklad totožnosti, internetové bankovnictví a vyrovnané předchozí půjčky u Ferratum Bank. Řadu záležitostí zde vyřídíte přes mobil, a co nejde přes mobil, vyřešíte přes internet. Čas jsou totiž peníze a my tím vaším rozhodně nechceme plýtvat.

Rychlá SMS půjčka před výplatou

Chybí vám peníze na běžné výdaje, jako je nájem či potraviny, nebo se vám zrovna rozbila lednice, ale do další výplaty je daleko? Rychlá SMS půjčka před výplatou vás zachrání. Produkt Ferratum Credit je k těmto účelům jako dělaný. Lze si požádat třeba jen o pár tisíc korun, které v následujícím měsíci splatíte a vše bude vyřízeno. Na druhou stranu, pokud zjistíte, že potřebujete ještě větší finanční rezervu, není problém si půjčit více či si prodloužit dobu splácení. Ferratum Credit je velmi flexibilní SMS půjčka, která se přizpůsobí vašim potřebám. Každý měsíc je nutné splatit minimální stanovenou splátku, avšak je jen na vás, kdy splatíte víc, nebo případně kdy doplatíte celý úvěr najednou. Za předčasné splacení vám neúčtujeme žádné poplatky, stejně tak neplatíte nic za vedení účtu či vyřízení žádosti.

SMS půjčka ihned na účet

Potřebujete peníze opravdu okamžitě? Vaše finanční situace hoří? Máte před sebou neodkladný výdaj, který skutečně nelze odkládat několik dní, vlastně ani hodin? Pak je pro vás SMS půjčka ihned na účet od Ferratum Bank tou pravou záchranou.

Ve Ferratum Bank jsme k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Našim klientům a žadatelům o úvěr pomáháme neustále, úvěry schvalujeme nonstop. Podání žádosti o úvěr vám zabere maximálně pár minut, vyřešíte ho online. Jakmile formulář odešlete, nám dojde upozornění na novou žádost a tuto žádost okamžitě prověříme. Do minuty vám dáme vědět, zda splňujete požadavky a zda vám úvěr schvalujeme, nebo ne.

Ověřujeme schopnost klientů splácet, protože je nechceme přivést do finančních potíží a také z důvodu, že nám to ukládá zákon. Naše ověřování ovšem probíhá velmi rychle. Nepotřebujeme si prověřovat desítky dokumentů, díky tomu se vám po odeslání žádosti ozveme prakticky okamžitě.

SMS půjčka při záznamu v registru

Jste vedeni v nějakém registru dlužníků? Pak je pro vás samozřejmě složitější získat další úvěr, i když ho doopravdy potřebujete. SMS půjčka při záznamu v registru je však dostupná i vám. Půjčujeme velkému množství klientů, a tak existuje reálná šance, že i vám bude úvěr schválen.

Vaši bonitu samozřejmě prověřujeme, tuto povinnost nám ukládá zákon, a kromě toho vás nechceme přivést do ještě větších finančních potíží. Záznamy v registrech při posuzování žádosti zohledňujeme, neznamená to však, že by Vaše žádost byla automaticky zamítnuta. Všechny podmínky však máme nastavené velmi příznivě, a především o tom, zda na úvěr máte, nebo nemáte nárok, rozhodujeme rychle. Nemusíte čekat dlouhé dny, než se dozvíte, jestli u nás úvěr dostanete. Ferratum Bank funguje nonstop, úvěry schvalujeme do pár minut od podání žádosti.

Půjčka Ferratum Credit až 80 000 Kč

Ferratum Credit je flexibilní SMS půjčka bez nutnosti potvrzení příjmu zaměstnavatelem, kterou získáte za pár minut. SMS půjčky byly populární zejména na přelomu tisíciletí, dnes klienti upřednostňují žádost o půjčku online. Také o Ferratum Credit můžete požádat online, stačí vyplnit webový formulář.

Ve Ferratum Bank i dnes využíváme sílu a jednoduchost SMS komunikace. Prostřednictvím textových zpráv komunikujeme s klienty, zasíláme jim informace o posouzení žádosti nebo upozornění na termín splátky. Jsme s vámi stále ve spojení a také vy se s námi můžete spojit kdykoliv. Fungujeme nonstop, 24 hodin denně.

SMS půjčka od spolehlivého poskytovatele

Trh je přesycený různými mikropůjčkami, krátkodobými úvěry a SMS půjčkami. Pro klienty je obvykle těžké si zvolit, na jakého poskytovatele půjčky se obrátí. Proč by to měla být zrovna Ferratum Bank?

  • Máme dlouholeté zkušenosti nejen v ČR. Klienti nám důvěřují.
  • Naše SMS půjčka je dostupná nonstop, jsme připraveni vaši žádost posoudit opravdu kdykoliv.
  • O úvěr si u nás může zažádat kdokoliv, při splnění podmínek půjčíme skutečně komukoliv.
  • Ferratum Credit je flexibilní SMS půjčka, která se přizpůsobí vašim potřebám.

Neváhejte a vytvořte si svou okamžitou finanční rezervu. Stačí vyplnit online formulář a my vám okamžitě dáme vědět, zda vám úvěr schvalujeme.

Ferratum Credit jako vaše okamžitá finanční rezerva

Ferratum půjčka se neprodleně po schválení převádí na běžné účty klientů (nemusíte si kvůli nim otevírat nový běžný účet). Ve Ferratum Bank automaticky získáte přehledný zákaznický účet Ferratum Credit, jehož vedení je bezplatné. Teprve až čerpáte půjčku, hradíte denní úroky z příslušné částky (nastavené individuálně dle vnitřních kritérií banky v rozmezí od 0,1890 % do 0,3941 %).

SMS půjčka ihned úplně každému je dostupná ve výši 2 500 Kč až 80 000 Kč. Pokud vám na začátku schválíme nižší výši a vy budete poctivě splácet, je možné následné navýšení částky.

Ferratum Credit je více než jen standardní úvěr, stane se vaší finanční rezervou, po které můžete sáhnout vždy, když se ve vašem životě objeví nějaký nečekaný výdaj, přijdete o práci, budete potřebovat zaplatit něco, s čím jste nepočítali atd. Pokud momentálně žádnou půjčku nečerpáte, peníze máte k dispozici bez poplatků.

Celé tohle znamená, že máte peníze k dispozici levněji než u běžných mikropůjček, a především snadněji. O Ferratum Credit zažádáte jednou a pak peníze využíváte kdykoliv je zrovna potřebujete. Snažíme se klientům maximálně zjednodušovat život.

VÍCE INFORMACÍ O PŮJČCE FERRATUM CREDIT

Recenze klientů využívajících SMS půjčku

Podle čeho poznáte, že je daná SMS půjčka bez registru spolehlivá a že jednáte se společností, která se vás nebude snažit přivést do ještě větších problémů? Nejlépe samozřejmě podle zkušeností dalších klientů. I my jsme rádi, že nám zákazníci důvěřují a chválí nás. Přečtěte si několik recenzí od lidí, kteří využili naši půjčku Ferratum Credit:

„V minulosti nám doma občas pomáhala SMS půjčka od nebankovní společnosti,“ popsala paní Marcela. „Dnes máme sjednaný Ferratum Credit 50 000 Kč jako finanční rezervu. Opravujeme totiž dům, a tak máme pořád mnoho výdajů. Po výplatě dluhy obvykle okamžitě vyrovnáme, aby nenarůstaly. Co můžeme, vyřídíme ve Ferratum Bank přes SMS. Servis tu funguje 24 hodin denně.“

„Jsem překvapen rychlostí a vstřícným jednáním. Banku Ferratum vřele doporučuji,“ uvedl pan René.

Paní Daniela si nechávala v bytě vyměnit okna a balkónové dveře, přičemž už poněkolikáté čerpala část financí z úvěrového účtu Ferratum Credit. Přiblížila: „Rozpočet byl v akci stanoven na 27 000 Kč. Měla jsem našetřeno 20 000 Kč a zbývajících 7000 Kč jsem si vypůjčila ze svého úvěrového účtu Ferratum Credit. Za 30 dnů jsem vrátila jednorázově 7845 Kč a měla půjčku Ferratum Credit znovu kompletně k dispozici.“

Paní Iveta má rovněž sjednaný Ferratum Credit a objasnila svou nedávnou praxi: „Naposledy jsme si doma z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 8 000 Kč na novou televizi a splatili je v několika splátkách s rozumným navýšením. Ferratum rychlá půjčka nám pomáhá před výplatou diskrétně a na dřívější drahé SMS půjčky nebo půjčování od přátel si už ani nevzpomeneme.“

„Ferratum Credit vychází levněji než běžné mikropůjčky. A také je mnohem bezpečnější než SMS půjčka. Už jsem ho doporučil několika známým a zatím byli všichni spokojení, stejně jako já,“ uvedl pan Oldřich N. z Pardubic.

Paní Jana N. z Olomouce popisuje: „V naší rodině je rušno, synové sportují, manžel je přes týden pracovně pryč. Občas se nám hodí rychlá půjčka před výplatou od Ferratum Bank. Naposledy jsme si z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 5 000 Kč a do měsíce je naráz vrátili s malým navýšením. Tato flexi půjčka je praktická a přehledná, bez skrytých poplatků. Nakládáme s ní tak, jak zrovna potřebujeme.“

„Nejlepší je půjčka Ferratum Credit, při opakovaném čerpání s výhodami nebankovní SMS půjčky bez registru. Banka Ferratum po vás nevyžaduje poplatky předem, návštěvy na pobočce ani neustálé skenování dokumentů,“ píše pan Daniel v internetové recenzi.

Další pozitivní recenze může být třeba ta vaše. Sjednejte si i vy půjčku až do výše 80 000 Kč s flexibilním splácením.

 

CHCI ZÍSKAT FERRATUM CREDIT

Sorry, there are errors on the page: