Půjčka na mateřské.

Půjčka pro maminky na mateřské od Ferratum Bank

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Půjčka na mateřské dovolené? Obraťte se na Ferratum!

Půjčky Ferratum jsou i pro ženy na mateřské. Od Ferratum Bank může nová klientka, klidně maminka na MD, získat až 9 000 Kč úplně zdarma bez úroků. A po splacení využít i vyšší půjčky nebo flexibilní úvěr Ferratum Credit.

Víme, že být maminkou, zvláště samoživitelkou, není jednoduché. Náklady na dítě do 1 roku dosahují desetitisíců Kč a k tomu je třeba připočíst běžné měsíční výdaje. Snadno se tedy stane, že krátce před výplatou mateřské či rodičovského příspěvku nevyjdete s penězi. V tomto případě je tu rychlá půjčka, vhodná i jako půjčka pro maminky na mateřské.

I na mateřské máte snadný přístup k půjčce

Půjčky od Ferratum Bank, světového lídra v poskytování malých půjček, jsou k dispozici online. Banka zpracovává žádosti nepřetržitě a peníze odesílá na bankovní účty klientů ihned, do 1 minuty od schválení.

Rychlé půjčky od Ferratum Bank jsou bez poplatku za zřízení půjčky či za podpis smlouvy. Hradíte jen předem dohodnutou splátku v jasně daném termínu. Půjčky jsou určené každému, kdo splní podmínky, včetně rodičů na mateřské – stačí doklad totožnosti, věk 21 až 85 let a nesmíte mít aktuálně nesplacenou půjčku u Ferratum Bank.

Více informací o půjčkách Ferratum

Ferratum Bank (dříve Ferratum Czech) poskytuje celosvětově rychlé půjčky už od roku 2005. Patří mezi ně i půjčky na mateřské dovolené, v ČR půjčky Micro do 10 000 Kč, Plus do 25 000 Kč a Ferratum Credit do 80 000 Kč.

Žádaná je zvláště první půjčka zdarma (až do 9 000 Kč) a produkt Ferratum Credit, který umožňuje převádění peněz dle potřeb klientů, výběr doby splácení i opakované čerpání půjček.

Nebojte se v případě finančních potíží na mateřské požádat o rychlou půjčku.

Nová půjčka na mateřské – poprvé až 80 000 Kč zdarma!

Nejvíce žádaná je v poslední době online půjčka Ferratum Credit neboli Creditlimit s předem schváleným limitem od 2500 Kč do 80 000 Kč, která umožňuje opakované čerpání financí bez obtěžujícího papírování. Není důležité, zda pracujete, nebo jste na mateřské, ale zda jste spolehlivý klient (máte splacené předchozí závazky).

A co je výhodou – napoprvé je půjčka Ferratum Credit až na 30 dnů zdarma (v dohodnutém termínu vrátíte bance tutéž částku nezatíženou úroky ani jinými poplatky).

Jak funguje nová půjčka Ferratum Credit?

Kdykoli poté, co si produkt jednoduše online zařídíte, převedeme až 80 000 Kč na váš účet. Pak už je na vás, kdy a v kolika splátkách peníze vrátíte. Buď splatíte celou půjčku jednorázově, nebo formou libovolných měsíčních splátek (bez jakýchkoli poplatků navíc). Hradíte pouze úroky podle počtu dnů a poplatek za čerpání částky ve výši 12,5 %. Při běžném čerpání po bezúročném období je měsíční úroková sazba již od 5,75%.

Oproti Micro půjčkám vám tento nový produkt na způsob kontokorentu, který můžete využívat na mateřské opakovaně, sníží náklady na půjčky až o 33 %.

Šikovná finanční rezerva i půjčka na mateřské

Ferratum Credit půjčka na mateřské se hodila i paní Ivetě z Horní Bečvy, která pořizovala přes internet od jiné maminky pro své dítě kočárek, autosedačku, oblečení a hračky. Potřebovala ihned 7000 Kč, aby jí nabídku někdo „nevyfoukl před nosem“. Využila tedy možnosti Ferratum půjčky a v následujících týdnech dobře promýšlela všechny domácí výdaje. Díky tomu vyrovnala půjčku už po měsíci, jakmile obdržela mateřskou a manžel výplatu. A protože si ve Ferratum Bank půjčovala poprvé, vrátila stejný obnos (7000 Kč).

Nová půjčka Ferratum Credit pomáhá i dalším ženám. „Je ideální jako finanční rezerva pro ty, kteří nemohou mít klasický bankovní kontokorent. Jsem ráda, že ji mám zařízenou,“ přibližuje paní Jana z Brna.

„Rychlá a spolehlivá půjčka. Peníze mám během pár minut na účtě. Jsem stálou klientkou u Ferratum Bank už druhý rok,“ uvádí paní Lucie.

„Výhodou Ferratum Credit půjčky je i to, že když zrovna peníze nečerpám, neplatím žádné poplatky,“ doplňuje paní Dagmar.

CHCI PŮJČKU NA MATEŘSKÉ

 

 

Sorry, there are errors on the page: