Půjčky ihned na účet do 1 minuty

Online žádost o půjčku
ihned na účet
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

 

Půjčka ihned na účet? Ano, s Ferratum to jde!

S finskou půjčkou Ferratum získáte peníze ihned na bankovní účet. Ihned na účet můžete získat až 80 000 Kč.

Schvalujeme nonstop

Ve Ferratum jsme již vyřídili více jak 2 miliony rychlých půjček ve více než 20 zemích světa. Online zápůjčku Ferratum po schválení ihned posíláme na účet, respektive ji díky Ferratum Credit máte kdykoliv k dispozici. A ihned znamená také kdykoliv. Rychlé půjčky nebo flexibilní úvěr Credit Limit schvalujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. 

Ihned na účet až 80 tisíc korun

Půjčit si můžete od 2 500 Kč až po 20 tisíc korun. Bez ručitele, bez většího papírování, bez nutnosti zástavy. Nevyžadujeme víc než nezbytné osobní a kontaktní údaje, abychom vyloučili mladší 19 let a klienty, kteří již mají půjčku Ferratum Bank. Pro všechny ostatní je tu rychlá půjčka odesílaná ihned na účet.

Další informace o půjčce od Ferratum Bank

Ferratum Bank má od svého vzniku ve Finsku jasnou vizi – poskytovat férové rychlé krátkodobé půjčky před výplatou. Postupně k nim přibyly další finanční produkty. Peníze na ruku ani půjčky bez registru ve Ferratum Bank neslibujeme, ale garantujeme vám jasné podmínky a seriózní jednání. Díky nonstop servisu jsou to půjčky ihned, které posíláme do 1 minuty od schválení na váš účet. Jediné, co vám nemůžeme slíbit, jsou půjčky ihned na ruku, nebo půjčky bez doložení příjmu. Ale finance posíláme na bankovní účet opravdu ihned. 

Půjčky ihned na účet a můžete cestovat

Rychlost půjček Ferratum potvrzují samotní klienti

Ferratum Bank už eviduje celosvětově okolo 2,5 milionů klientů. Patří k nim i pan Ivan z  Rakovníka, který popsal: „Potřeboval jsem 2 000 Kč na doplatek elektřiny a Ferratum mi napoprvé půjčilo zdarma. Do 15 dnů po výplatě jsem dva tisíce vrátil. Vše proběhlo rychle a bez předkládání jakýchkoliv papírů.“

Půjčky ihned na účet využívá také paní Jana z Olomouce, která uvádí: „U nás se žije naplno, synové sportují, manžel přes týden pracuje mimo domov. Někdy se stane, že ve finanční tísni před výplatou využijeme služeb Ferratum Bank. Naposledy jsme si z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 5 000 Kč a do měsíce je jednorázově vrátili s malým navýšením. Tato flexi půjčka je rychlá a přehledná, bez skrytých poplatků.“

A zde je dalších 5 recenzí půjček Ferratum:

  1. Karel J.: „Profesionální přístup, rychlé vyřízení.“
  2. Jarmila H.: „Vřele doporučuji, projednání ihned, žádné problémy, úplná spokojenost.“
  3. Radek S.: „Prošel jsem mnoho nabídek, někde chtěli zástavu, jinde poplatky předem. Nakonec jsem využil výhod půjčky ihned na účet od Ferratum Bank. Půjčil jsem si 3 000 Kč na 14 dní."
  4. Jiří B.:Rychlost a spokojenost. Děkuji.“
  5. Dagmar S.: „Oceňuji, že u půjčky Ferratum jsou všechny podmínky jasně dané. Jsem ráda, že mám Ferratum Credit k dispozici jako finanční rezervu.“

Půjčky ihned a můžete vyrazit do restaurace

Díky online půjčce Ferratum Credit máte opravdu peníze vždy po ruce a můžete tak operativně řešit jejich krátkodobý nedostatek (většinou před výplatou). Není však problém využít tyto půjčky i k pořízení zboží v akci, protože jsou bezúčelové. A to představuje skutečnou svobodu i potřebnou diskrétnost. Korektní je i to, že pokud zrovna půjčku nečerpáte, neplatíte žádné poplatky. Novinka - Ferratum Credit - to je vaše rezerva až 80 000 Kč. Nyní v akci - první půjčka na 30 dní zcela bez úroků. Co si půjčíte, to do 30 dní vrátíte.

Také podle nezávislých finančních expertů patří půjčky Ferratum mezi nejznámější a nejlépe prověřené online půjčky v České republice, u nichž nehrozí žádné nebezpečí.