Půjčky ihned na účet do 1 minuty.

S půjčkou Ferratum Credit získáte peníze ihned na bankovní účet. Ihned na účet můžete získat až 80 000 Kč.

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 993,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Půjčka ihned na účet? Ano, s Ferratum to jde!

S půjčkou Ferratum Credit získáte peníze ihned na bankovní účet. Ihned na účet můžete získat až 80 000 Kč.

Schvalujeme nonstop

Ve Ferratum jsme již vyřídili více jak 2 miliony rychlých půjček ve více než 20 zemích světa. Online zápůjčku Ferratum po schválení ihned posíláme na účet, respektive ji díky Ferratum Credit máte kdykoliv k dispozici. A ihned znamená také kdykoliv. Rychlé půjčky nebo flexibilní úvěr Credit Limit schvalujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. 

Ihned na účet až 80 tisíc korun

Půjčit si můžete od 2 500 Kč až po 80 tisíc korun. Bez ručitele, bez většího papírování, bez nutnosti zástavy. Nevyžadujeme víc než nezbytné osobní a kontaktní údaje, abychom vyloučili klienty, kteří již mají půjčku Ferratum Bank. Pro všechny ostatní je tu rychlá půjčka odesílaná ihned na účet.

Další informace o půjčce od Ferratum Bank

Ferratum Bank má od svého vzniku ve Finsku jasnou vizi – poskytovat férové rychlé krátkodobé půjčky před výplatou. Postupně k nim přibyly další finanční produkty. Peníze na ruku ani půjčky bez registru ve Ferratum Bank neslibujeme, ale garantujeme vám jasné podmínky a seriózní jednání. Díky nonstop servisu jsou to půjčky ihned, které posíláme do 1 minuty od schválení na váš účet. Jediné, co vám nemůžeme slíbit, jsou půjčky ihned na ruku, nebo půjčky bez doložení příjmu. Ale finance posíláme na bankovní účet opravdu ihned. 

 

Půjčky ihned na účet a můžete cestovat


Půjčky ihned na účet? Přes mobilní telefon kdykoliv

 

Rychlost půjček Ferratum potvrzují samotní klienti

Ferratum Bank už eviduje celosvětově okolo 2,5 milionů klientů. Patří k nim i pan Ivan z  Rakovníka, který popsal: „Potřeboval jsem 2 000 Kč na doplatek elektřiny a Ferratum mi půjčilo. Do 15 dnů po výplatě jsem dva tisíce vrátil. Vše proběhlo rychle a bez předkládání jakýchkoliv papírů.“

Půjčky ihned na účet využívá také paní Jana z Olomouce, která uvádí: „U nás se žije naplno, synové sportují, manžel přes týden pracuje mimo domov. Někdy se stane, že ve finanční tísni před výplatou využijeme služeb Ferratum Bank. Naposledy jsme si z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 5 000 Kč a do měsíce je jednorázově vrátili s malým navýšením. Tato flexi půjčka je rychlá a přehledná, bez skrytých poplatků.“

A zde je dalších 5 recenzí půjček Ferratum:

  1. Karel J.: „Profesionální přístup, rychlé vyřízení.“
  2. Jarmila H.: „Vřele doporučuji, projednání ihned, žádné problémy, úplná spokojenost.“
  3. Radek S.: „Prošel jsem mnoho nabídek, někde chtěli zástavu, jinde poplatky předem. Nakonec jsem využil výhod půjčky ihned na účet od Ferratum Bank. Půjčil jsem si 3 000 Kč na 14 dní."
  4. Jiří B.: „Rychlost a spokojenost. Děkuji.“
  5. Dagmar S.: „Oceňuji, že u půjčky Ferratum jsou všechny podmínky jasně dané. Jsem ráda, že mám Ferratum Credit k dispozici jako finanční rezervu.“

 

Půjčky ihned a můžete vyrazit do restaurace


Půjčky ihned na účet třeba z restaurace přes mobil

 

Díky online půjčce Ferratum Credit máte opravdu peníze vždy po ruce a můžete tak operativně řešit jejich krátkodobý nedostatek (většinou před výplatou). Není však problém využít tyto půjčky i k pořízení zboží v akci, protože jsou bezúčelové. A to představuje skutečnou svobodu i potřebnou diskrétnost. Korektní je i to, že pokud zrovna půjčku nečerpáte, neplatíte žádné poplatky. Novinka - Ferratum Credit - to je vaše rezerva až 80 000 Kč.

Také podle nezávislých finančních expertů patří půjčky Ferratum mezi nejznámější a nejlépe prověřené online půjčky v České republice, u nichž nehrozí žádné nebezpečí. 

CHCI FERRATUM CREDIT

Půjčky ihned na účet v recenzích klientů

  •  „Ferratum Bank je jedna z nejlepších společností, která jedná férově, vše na čem jsme se dohodli, vždy splnili,“ sdělil další klient, pan Ondřej J. z Rakovníka.
  • „Ferratum Credit mi už několikrát doslova vytrhl trn z paty, když jsem musel něco urychleně zaplatit. Doporučil jsem ho i přátelům a zatím byli moc spokojení, stejně jako já,“ uvedl pan Oldřich N. Dodal, že půjčku od Ferratum Bank měl ihned na účtu, byla sjednaná stejně rychle jako nebankovní půjčky, které dříve využíval, přičemž ocenil, že jsou mnohem bezpečnější a flexibilnější.
  • Paní Dagmar S. potřebovala 6000 Kč na zaplacení zájezdu a výplata byla v nedohlednu. Kontaktovala zákaznický servis Ferratum, který jí doporučil finanční rezervu Ferratum Credit. „Zařídila jsem si finanční rezervu 25 000 Kč na neomezeně dlouhou dobu. Ihned jsem čerpala 9 000 Kč. Takto jsem měla dostatek peněz i na kapesné. A dluh jsem vyrovnala už za 14 dnů.“
  • Klientem Ferratum Bank je také pan Jan S.: „Ferratum  půjčka ihned na účet mě zachránila, když jsem potřeboval 3500 Kč na doplatek energií. Objevila se na mém účtu v řádu desítek minut. Do 10 dnů po výplatě jsem peníze vrátil s malým navýšením. Vše bylo rychlé a bez papírování.“
  • Paní Jana N. z Olomouce přiblížila dění ve své rodině: „Naposledy jsme si z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 5000 Kč a do měsíce je jednorázově vrátili s malým navýšením. Ferratum  půjčka ihned na účet je pro nás výhodnější než dřívější nepříjemné půjčování od rodiny a přátel.“

1. online půjčka až 80 000 Kč!

Ferratum Bank má dnes ve 24 zemích světa více než 2,5 milionu zákazníků včetně náročných Němců, Dánů, Britů či Nizozemců. Zařaďte se mezi klienty Ferratum Bank i vy! Půjčky ihned na účet získáte jednoduchou žádostí přímo na tomto webu.

První půjčku si vzal i podnikatel Petr R. z Kroměříže, který popsal: „Půjčil jsem si ve Ferratum Bank poprvé, konkrétně 5000 Kč na nákup nové tiskárny a náhradních náplní. Jakmile jsem získal zpožděné platby od odběratelů, částku jsem vrátil s malým navýšením. Bez poplatků navíc.“

Co udělat pro získání finanční rezervy Ferratum Credit?

Stačí mít pouze připojení k internetu a nemít nesplacené předchozí půjčky u Ferratum Bank.  

Odesláním vyplněného online formuláře zažádáte o flexi půjčku, kterou se začneme ihned zabývat - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Ferratum Credit je úvěr na bázi kontokorentu, kdy máte k dispozici až 80 tisíc korun online k převodu na váš běžný účet. Platíte pouze za převod a za vyčerpaný limit. Pokud Credit nevyužíváte, tak nic neplatíte.

Za jak dlouho se k vám dostanou peníze?

Prakticky ihned! Už 1 minutu po schválení půjčky jsou peníze na vašem kontu u Ferratum Bank k dispozici pro převod na váš běžný bankovní účet, který si nastavíte v online administraci produktu Ferratum Credit.

CHCI FERRATUM CREDIT

Ferratum půjčka ihned na účet slouží i jako:

Půjčka ihned bez registru

Pokud si ve Ferratum Bank půjčujete opakovaně a zodpovědně splácíte, zápůjčky už proudí na váš běžný účet bez zdržování s nahlížením do registrů. Ferratum Bank navíc uplatňuje individuální přístup v každé situaci, tedy i při využívání registrů.

Vždy se vyplatí pečovat o svou dobrou úvěrovou historii, tedy včasnou úhradu veškerých splátek půjček i služeb pojišťoven, mobilních operátorů a dalších společností. K prověření svých záznamů v bankovním nebo nebankovním registru můžete využít webový portál kolikmam.cz, kde požádáte o elektronický výpis v ceně 100 Kč. Možná zjistíte jen drobnou nesrovnalost a rychle vše uvedete do pořádku.

Půjčka ihned

Ferratum Credit, podobný kontokorentu, je rychlé a jednoduché úvěrování neboli způsob, jak mít v případě potřeby peníze ihned k dispozici. Je znamenitý pro opakované půjčky bez papírování. V podstatě jen vyplníte stručnou online žádost a oskenujete obě strany občanského průkazu. O další doklady vás klientský servis požádá jen výjimečně, a i ty odešlete jednoduše online.

Ferratum zápůjčky jsou efektivní pomocí i pro studenty, rodiče na MD a seniory, kterým jiné instituce mnohdy nevyhoví. 

Půjčka ihned na ruku

Každý si sem tam potřebuje půjčit, podstatné je ale prověřit poskytovatele půjčky.
Rizikové jsou hlavně falešné směnky a podpisy prázdných papírů, což bohužel někdy zkoušejí i příbuzní. Nebezpečné mohou být také inzerované půjčky ihned na ruku, sms půjčky bez registru poskytované úplně každému a podobně.

Lepší je vzít si rovnou Ferratum půjčku ihned na ruku – totiž na váš běžný účet!

CHCI FERRATUM CREDIT

Půjčka bez poplatku za sjednání či vedení

Ferratum Bank vám zajistí půjčku ihned na účet bez poplatku za její sjednání, vedení i doplacení. Po zadání žádosti o půjčku Ferratum se praktikuje jen odeslání 1 Kč z vašeho běžného účtu pro potvrzení, že vám skutečně patří. Ferratum Bank si tak může být jistá, že jste opravdu majitelem účtu, z kterého budou odcházet splátky.

Půjčka ihned na účet nahrazující kreditní kartu

O Ferratum půjčky můžete žádat 24 hodin denně, i o víkendu, třeba ve 4 hodiny ráno… Lidé si je oblíbili také jako náhradu kreditních karet, které jsou často zatížené poplatky, i když se nepoužívají.

Úvěrový účet Ferratum Credit je dostupný i pro studenty, jejichž rozpočet může být najednou velmi napjatý. Že je Ferratum Bank vstřícná i vůči studentům, potvrdil 24letý vysokoškolák Filip V. z Frýdku-Místku, který si zařídil tříměsíční prázdninovou brigádu v Německu. Aby mohl na začátku uhradit ubytování, vypůjčil si 10 000 Kč z úvěrového účtu Ferratum Credit. Ihned po výplatě celý dluh vyrovnal a v blízké budoucnosti úvěry čerpat nemíní. Ferratum Credit si ale ponechal, protože neplatí nic za jeho vedení. Zvolil si ho místo kreditní karty, která by ho neustálým nošením u sebe vedla k nadměrné spotřebě. Zatímco výdaj z úvěrového účtu Ferratum Credit si Filip mnohem více promyslí.

Bezpečná půjčka od profesionálů

„Zákazníci si vybírají bezpečnou půjčku od Ferratum Bank z mnoha důvodů. Využívají výhod bezpečnosti a profesionality banky. Užívají si rychlosti, jednoduchosti a otevřenosti našich nekomplikovaných služeb,“ přibližuje zakladatel a generální ředitel instituce Jorma Jokela. „U nás věříme ve finanční technologie, které jsou mobilní, uživatelsky vstřícné, mezinárodní a vysoce zabezpečené.“

Zaujaly Ferratum půjčky i vás? Zařiďte si je ihned online. Do banky Ferratum, která je poskytuje, se snadno proklikáte z těchto stránek.

 

 

Sorry, there are errors on the page: