Půjčka na ruku.

Online půjčka rychlá jako někdejší půjčka na ruku

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Půjčka na ruku je nyní pod přísným dohledem ČNB

Hotovostní půjčka na ruku, obvykle zatížená vysokými úroky a RPSN, je nyní pod přísným dohledem ČNB. V souvislosti s novou zákonnou úpravou u nás značně ubylo nebankovních poskytovatelů úvěrů, kteří využívali jen ŽL. Vydávání licencí však ČNB potrvá, takže se stále mohou objevovat lichváři.

Vždy záleží na klientovi, komu dá důvěru. Mezi ověřené produkty patří Ferratum půjčka, známá také jako krátkodobá finská půjčka, která přišla na český trh roku 2005 díky společnosti Ferratum Czech. Ta posléze získala bankovní licenci – jako první nebankovní poskytovatel půjček v ČR.

Varianty půjček od světoznámé Ferratum Bank

Všem zájemcům od 19 do 85 let s dobrou úvěrovou historií je dostupná Ferratum Micro půjčka už od 500 Kč (do 20 000 Kč), navíc první zdarma.

K ní nabízí Ferratum Bank i další moderní úvěrování: Ferratum Credit na způsob kontokorentu (první čerpání rovněž zdarma). Tento úvěr s předem schváleným limitem od 2500 Kč do 80 000 Kč je nyní velmi žádaný. Výhodou je, že si kvůli němu u Ferratum Bank nemusíte zařizovat běžný účet. Svůj Ferratum Credit řídíte sami – půjčky čerpáte dle potřeby a bez opakovaných žádostí.

Oproti Micro půjčkám ušetříte až 33 % a máte dostupné i další výhody – flexibilní měsíční úhrady, volbu doby splácení nebo platební prázdniny až 2× ročně. Platí se jen denní úrok (0,2833 %) a poplatek za čerpání částky (12,5 %) – podle přehledného rozpisu.

Konec šedivé teorie, zde jsou zkušenosti lidí

Půjčka Ferratum pomohla například paní Olze, která potřebovala peníze na úhradu zájezdu. Protože už zbývalo jen několik míst, musela cestovní kanceláři zaplatit okamžitě. Uvedla: „Kontaktovala jsem banku Ferratum a půjčila si zde 4000 Kč na 22 dní. Protože to bylo poprvé, měla jsem půjčku bez úroků.“

Paní Marcela popisuje: „Dříve naší domácnosti občas pomáhala půjčka na ruku. Dnes máme sjednaný Ferratum Credit 50 000 Kč jako finanční rezervu. Opravujeme totiž dům, a to jsou pořád nějaké výdaje. Po výplatě dluhy obvykle okamžitě vyrovnáme, aby nenarůstaly. Co můžeme, vyřídíme ve Ferratum Bank přes sms. Servis tu funguje 24 hodin denně a je velmi rychlý.“

Very good… Zkuste to! Všechno zařídíte přes internet, nemusíte nikam chodit ani zvát agenty domů,“ doporučuje pan Jakub.

CHCI RYCHLOU PŮJČKU

Ferratum Credit versus půjčka ihned v hotovosti na ruku

Ferratum Credit navíc funguje i jako opakovaná půjčka před výplatou bez registru. U zodpovědných klientů už totiž Ferratum Bank nemusí ověřovat registry a veškeré vyřizování je ještě rychlejší. V nouzi před výplatou stačí rychlá online žádost – a už máte peníze na svém běžném účtu. Tento systém slučuje klady, které má půjčka ihned na ruku, ale k tomu vám poskytuje záštitu mezinárodní bankovní instituce.

„Vstřícnost, ochota a ohleduplnost, jakou jsem ještě u žádné společnosti nezažila,“ zhodnotila služby pohotové Ferratum Bank při sjednávání své půjčky před výplatou paní Eliška.

Rychlá půjčka Ferratum až 80 000 Kč poprvé zdarma

Navíc: noví klienti si mohou vypůjčit až 80 000 Kč bez poplatku za čerpání a s nulovým úrokem až na 30 dnů. To znamená, že kolik peněz si půjčíte, tolik bance k domluvenému datu vrátíte. Například při půjčce 25 000 Kč odešlete za 30 dní zpět opět 25 000 Kč. Teprve od 31. dne se vám začne počítat denní úrok (nastavený individuálně dle vnitřních kritérií banky v rozmezí od 0,1890 % do 0,3941 %).

Ferratum Credit půjčky ihned na ruku – tedy na účet, z kterého si je okamžitě vybírá v blízkém bankomatu – vítá i paní Jana. Vylíčila: „Někdy nám doma před výplatou schází pár tisíc. Takže jsme na internetu hledali, který úvěr by pro nás byl nejvýhodnější, a padla nám do oka nabídka Ferratum Bank. Přesvědčily nás dobré reference a Ferratum Credit jsme zařídili opravdu snadno. První půjčka na sebe nenechala dlouho čekat. Manžel totiž zatoužil po nové televizi, aby si mohl užít mistrovství světa v hokeji. Vypůjčili jsme si 17 000 Kč a za 28 dní vrátili stejnou částku, protože jako noví klienti jsme měli první úvěr zdarma. Na Ferratum Bank se určitě obrátíme zas. Vyhovuje nám férové odesílání peněz ihned na účet a bez dokládání příjmu.“

Ferratum online bankovní půjčky – ihned a nonstop!

Rychlá půjčka ihned na ruku může být občasným dobrým řešením mezi přáteli, k diskrétním opakovaným půjčkám však využijte Ferratum Bank. Pokud ještě nejste jejími klienty, určitě i vy jděte do akce Poprvé bez úroků.

Ferratum Bank pracuje nonstop, od pondělí do neděle, 24 hodin denně. Nemusíte se tedy ohlížet na pracovní dobu či dopravní dostupnost vašeho věřitele. Když se obrátíte na Ferratum Bank, úvěry a všechno okolo nich vyřešíte z pohodlí domova, v kterékoli denní nebo noční hodině, přes PC nebo mobil. A to se může velmi hodit…

 

 

Sorry, there are errors on the page: