Rychlá půjčka

 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
 • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 20.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem: @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:@amount. 
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu
Částka

Pro rychlou půjčku do banky

Rychlá půjčka Ferratum Bank

Potřebujete rychle malou půjčku? Sem tam se diskrétní úvěr hodí skoro každému, obvykle před výplatou. Dříve bylo vyřízení půjček složitější, ale dnešní rychlá půjčka online od Ferratum Bank se na vašem účtu objeví prakticky ihned po schválení.

Ferratum rychlá půjčka před výplatou je na našem finančním trhu už od roku 2005, a od té doby nepřetržitě pomáhá tisícům domácností. Na nezávislých finančních serverech je označovaná jako zcela bezpečná půjčka od spolehlivé banky Ferratum, která má po celém světě více než 2,5 milionů klientů.

Recenze půjčky Ferratum

Nechme z tohoto těžko představitelného množství vystoupit 4 konkrétní lidi, aby popsali své zkušenosti s půjčkami.

 • Paní Ilona z Mohelnice, která se marně pokoušela získat jiné půjčky, říká: „Ferratum půjčku mi doporučila sestřenice. I mně půjčku 2 500 Kč schválili do pár minut, peníze jsem měla na účtu hned druhý den ráno.“
 • Podnikatel Martin z Frenštátu p. R. potřeboval 4 000 Kč na nákup materiálu. Sděluje: „Půjčka Ferratum byla opravdu rychlá. Do 25 dnů po zaplacení faktury jsem čtyři tisíce vrátil s malým navýšením.“
 • Půjčka Ferratum pomohla i paní Miladě z Těchonína. Oznamuje: „Rychlé půjčky jsem se trochu obávala. Ale nemusela jsem platit nic předem a 2 000 Kč na věci do školy se mi hodily. Vrátila jsem 2 200 Kč po výplatě. Doporučuji!“
 • Paní Jana ze Šumperka využila akci Ferratum první půjčka zdarma. Přibližuje: „Potřebovala jsem 1 000 Kč na zaplacení tábora pro dceru a Ferratum mi půjčilo zdarma. Do 15 dnů po výplatě jsem tisícovku vrátila. Vše bylo rychlé a bez papírování.“

Rychlá půjčka

Podmínky půjčky Ferratum

Získejte i vy od banky Ferratum 500 až 20 000 Kč na 7 až 45 dní, a jste-li nový klient, navíc první rychlou půjčku zdarma – až do výše 9 000 Kč, až na 30 dní (vrátíte přesně tolik, kolik jste si půjčili). Podmínkou je pouze váš věk v rozmezí 21–85 let a splacení předchozích půjček Ferratum. Půjčku si můžete prodloužit až o 60 dní.

Ferratum Credit – rychlá půjčka ihned a levněji

Finanční produkty Ferratum se však stále mění, a tak by vás mohla zaujmout nová rychlá půjčka Ferratum Credit. Tento moderní flexibilní úvěr využívá podobného principu jako kontokorent či revolvingový úvěr.

Kdykoliv převedeme až 80 000 Kč na váš účet a jen na vás je, kdy a v kolika splátkách peníze vrátíte. Buď splatíte celou vypůjčenou částku jednorázově, nebo formou libovolných měsíčních splátek bez jakéhokoliv poplatku navíc. Vždy hradíte pouze denní úrok a poplatek za čerpání částky ve výši 12,5 %. Oproti tradičním mikropůjčkám ušetříte až 33 %.

Rychlá půjčka pro rodiny

Ferratum Credit je rychlý a snadný způsob, jak mít peníze po ruce ve chvílích, kdy je nejvíce potřebujete. A pro spolehlivé, ověřené klienty funguje Ferratum Credit jako rychlá půjčka bez registru. Užijte si i vy svobodu ve splácení půjček!

Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu a vše potřebné společně zařídíme rychle a online.

Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny

Obstarání kontokorentu Ferratum Credit je snadné. Stačí, když si ve Ferratum Bank online nastavíte limit od 2500 do 80 000 Kč a z něho pak čerpáte opakované výhodné půjčky do výplaty (i za jinými účely) bez administrativních průtahů, přičemž první půjčku získáte bezúročně. K tomu máte i Vedení účtu, Platební prázdniny a Změnu data splatnosti za 0 Kč.

Opakovaná půjčka Ferratum Credit s možností splátek se osvědčila jako účinná pomoc i pro studenty, rodiče na mateřské, seniory nebo nezaměstnané, které jiné finanční společnosti mnohdy opomíjejí.

Spolehlivá rychlá půjčka před výplatou

Dejte si pozor zejména na půjčky před výplatou, které po vás požadují jakýkoli poplatek předem. Nač byste také měli platit ještě dříve, než něco obdržíte… Rychlá půjčka před výplatou od Ferratum Bank funguje zcela bez doprovodných poplatků. Platíte jen předem domluvenou splátku v jednoznačně stanoveném termínu.

Rychlá půjčka ihned na účet bez poplatku a bez doložení příjmu je určená každému, kdo splní podmínky – stačí doklad totožnosti, věk 21 až 85 let a nesmíte mít předchozí nesplacenou půjčku u Ferratum Bank.

Na trhu najdete i rychlé půjčky před výplatou bez registru, obvykle je však doprovázejí nadměrné úroky a nepřehledné podmínky. Svěřte se raději do péče solidní bankovní instituce. Ferratum Czech byla první nebankovní společnost v ČR, která zde získala bankovní licenci. Její služby doporučují spokojení klienti i finanční poradci.

Rychlá půjčka 24 hodin denně

Ferratum Bank zpracovává žádosti klientů nepřetržitě po celý týden. Peníze odesílá na bankovní účty ihned, do 1 minuty od schválení. „V dřívější době jsme si doma brali půjčky od známých i nebankovní půjčky. V současnosti využíváme Ferratum Credit 50 000 Kč jako rychlou půjčku a zároveň finanční rezervu, a je po starostech. Opravujeme totiž dům, a to jsou pořád nějaké výdaje. Po výplatě dluhy obvykle ihned vyrovnáme, aby nenarůstaly. Bankovní servis Ferratum je rychlý a funguje 24 hodin denně,“ potvrzuje klientka paní Marcela.

Rychlá půjčka ihned na účet

„Super. Takto rychlé a jednoduché schválení jsem opravdu nečekal,“ napsal na web Ferratum Bank pan Radek v srpnu 2018. Přidala se i paní Květoslava: „Paráda, můžete si kdykoli půjčit a postupně splácet.“

Zaujaly vás zkušenosti zákazníků Ferratum Bank? I vy se jimi můžete stát. Zařiďte si jednoduše Micro půjčku až 20 000 Kč nebo finanční rezervu Ferratum Credit až 80 000 Kč a v obou případech čerpejte až 30 dnů vaši první půjčku bez úroků.

Řekněte ano svému vysněnému životu

Život má omezené trvání, přesto pozemšťanům denně nabízí možnost rozhodování – buď pro pouhé snění o jeho vylepšení, nebo pro postupné uskutečnění snů a vytyčených cílů.

Ve Ferratum Bank usilujeme o překonávání překážek mezi životem, o kterém lidé sní, a tím, který opravdu žijí. Chceme klientům pomáhat plnit jejich sny a pomoci zrealizovat i zdánlivě nemožné záměry. Proto jsme uvedli na trh Micro půjčky a kontokorent Ferratum Credit jako nástroje, které zájemcům umožňují říkat ano vysněnému životu mnohem častěji.

S radostí poskytujeme peníze akčním jedincům, kteří si věří a nebojí se vstupovat do neznáma. Jako stabilní mezinárodní bankovní společnost a průkopník ve finančních technologiích pomáháme našim zákazníkům plnit sny od roku 2005, s využitím jednoduchých, rychlých a inovativních půjček.

Rádi vyjdeme vstříc i vám. Obraťte se na nás ještě dnes!

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +