Půjčka na rekonstrukci.

Dostupná malá půjčka na rekonstrukci

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Ferratum Credit se hodí i jako rychlá půjčka na menší rekonstrukci

Na větší rekonstrukce v řádu statisíců korun jsou určeny úvěry ze stavebního spoření, případně hypotéky, ale pokud vystačíte s tisíci až desetitisíci korunami, můžete vyzkoušet pohotovější úvěr Ferratum Credit.

O půjčky ihned převáděné na váš běžný účet můžete žádat bezprostředně po schválení limitu, který si nastavíte od 2 500 Kč do 35 000 KčBezúčelové půjčky od Ferratum Bank jsou určeny i pro podnikatele, důchodce, studenty či maminky na mateřské. Důležitější než výše příjmu je pro banku Ferratum vaše spolehlivé splácení a komunikace se zákaznickým centrem.

Sami rozhodujete, kdy a v kolika splátkách peníze vrátíte

Splácení půjčky Ferratum je organizačně na vás. Buď splatíte celou sumu naráz (obvykle po výplatě), nebo formou dohodnutých měsíčních splátek bez jakéhokoli poplatku navíc. Hradíte jen denní úrok a poplatek za čerpání příslušné částky ve výši 12,5 %. Oproti tradičním krátkodobým půjčkám ušetříte na úrocích a poplatcích až 33 %.

2 příklady z praxe

  1. Ferratum Credit využili i manželé N. z Olomouce při menší rekonstrukci. Nejdříve chtěli jen vyměnit kuchyňskou linku, ale nakonec uskutečnili mnohem více změn. Ferratum Credit jim pomáhal 3 měsíce. „Poprvé jsme čerpali 5 000 Kč, podruhé 7 500 Kč a potřetí dokonce 30 000 Kč na novou plovoucí podlahu,“ uvedl pan Robert N. „Opravdu se ale jednalo o krátkodobé půjčky – po výplatách jsme je vždy splatili, takže poplatky byly nízké. A protože jsme materiál kupovali v akcích, vyplatil se i se započtením nákladů půjček.“
  2. Paní Daniela S. z Hranic se rozhodla pro výměnu oken a balkonových dveří v panelákovém obýváku, která byla vyčíslena na 27 000 Kč. Část financí měla pohromadě, konkrétně 20 000 Kč. Zbylých 7 000 Kč si vypůjčila ze svého úvěrového účtu Ferratum Credit. Přesně za 30 dnů vrátila jednorázově 8 470 Kč a měla půjčku Ferratum Credit opět k dispozici v kompletní výši. Půjčka na rekonstrukci se mi hodila a je fajn, že jsem ji nemusela zdůvodňovat. Také mi vyhovuje, že pokud zrovna nečerpám peníze, neplatím nic za vedení úvěrového účtu,“ doplnila paní Daniela.

Informujte se i vy o podmínkách této moderní půjčky na cokoli!

 

 

Sorry, there are errors on the page: