Spotřebitelský úvěr.

Spotřebitelský úvěr, jehož splátky řídíte sami

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Kde si vzít spotřebitelský úvěr výhodně

Spotřebitelský úvěr typicky slouží k nákupu spotřebního zboží, ojetých automobilů, dovolené, vybavení bytu, zahrady a podobně.

Zastřešuje ho Zákon o spotřebitelském úvěru (č. 257/2016 Sb.), který se na našem finančním trhu snaží zajistit lepší podmínky pro dlužníky. Jeho cílem je zabránit činnosti nesolidních poskytovatelů nebankovních půjček.

Vždy však záleží i na spotřebiteli, kde si půjčí peníze. Spolehlivým věřitelem je u nás už léta Ferratum Bank, která získala bankovní licenci jako první nebankovní společnost v ČR. Působí celosvětově a má už okolo 2,5 milionů klientů.

Poznejte moderní spotřebitelský úvěr Ferratum Credit

Moderní spotřebitelský úvěr Ferratum Credit slouží soukromým osobám i podnikatelům, občanům České republiky od 19 do 85 let. Ferratum Credit získáte bez ručitele, zástavy, s minimálním papírováním a bez návštěvy pobočky.

Vyplatí se jako finanční rezerva kdykoli k dispozici. Sjednáte si výši uvěrového limitu od 2 500 Kč do 80 000 Kč, a pak už můžete čerpat půjčky dle potřeby. A pokud Ferratum Credit zrovna nevyužíváte, neplatíte žádné poplatky.

Potěšitelná je svoboda ve splácení – můžete kdykoli splatit celou částku, nebo si zvolit libovolnou výši splátek. Podmínkou je pouze odeslání alespoň minimální splátky měsíčně (ve výši 12,5 % z aktuálně dlužné částky). Kolik budete platit? To vám prozradí úvěrová kalkulačka.

Reference na spotřebitelský úvěr Ferratum Credit

Paní Iveta z Karviné líčí: „Naposledy jsme si z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 8000 Kč na novou televizi a splatili je ve 4 splátkách s rozumným navýšením. Dlouhodobý a diskrétní úvěr Ferratum Credit je pro nás lepší než dřívější nepříjemné půjčování od rodiny a přátel.“

Pan Oldřich se připojuje: „Několikrát mi už doslova vytrhl trn z paty, když jsem musel bleskově uhradit některé platby. Doporučil jsem ho i několika známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já.“

Běžné spotřebitelské úvěry jsou jen pro soukromé osoby, ale Ferratum Credit slouží i podnikatelům, jak potvrzuje Daniel z Brna, který potřeboval 15 000 Kč na nákup ojetého automobilu: „Ferratum mi půjčilo rychle. Využívám minimálních měsíčních splátek, a pokud vydělám více, vyrovnám úvěr mimořádnou splátkou, která je bez dodatečných poplatků.“

Dodáváme, že spotřebitelský úvěr Ferratum Credit není vázán zřízením běžného účtu u Ferratum Bank (jiné banky si při poskytování spotřebitelských úvěrů tuto podmínku často kladou).

Hledáte-li tedy výhodný spotřebitelský úvěr, sjednejte si Ferratum Credit.

CHCI SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR

Možnosti využití úvěru Ferratum Credit až 80 000 Kč

Úvěr Ferratum Credit až 80 000 Kč je bezúčelový, což znamená, že ho můžete použít opravdu na cokoli. Banka Ferratum po vás nevyžaduje žádné dodatečné doklady. Z výše uvedených referencí vyplývá, že to může být úvěr na novou televizi, ojetý automobil i na neodkladné platby v domácnosti. A těch je skutečně široké spektrum. Jistě znáte ten pocit, kdy nutně potřebujete spotřebitelský úvěr na dokoupení vánočních dárků, nábytek či zahradní stroj v akci, nebo se vám v domácnosti znenadání pokazil elektrospotřebič a vy chcete místo něho koupit nový. Zároveň ale bojujete s časem, peníze musíte získat co nejrychleji a nejpohodlněji.

Ve všech těchto případech využijte úvěr Ferratum Credit. Díky rychlému schválení úvěru získáte potřebnou hotovost ihned a bez skrytých poplatků. Přitom není podstatné, jste-li soukromá osoba, nebo podnikatel. Transparentní podmínky úvěrů Ferratum jsou platné pro všechny poctivě splácející bez rozdílu.

CHCI SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR

Příklady z praxe

Ferratum spotřebitelský úvěr na bydlení

Například paní Daniela se rozhodla pro výměnu oken a balkonových dveří v panelákovém obýváku, vyčíslenou na 27 000 Kč. Větší část financí, konkrétně 20 000 Kč, měla k dispozici. Zbytek si vypůjčila ze svého úvěrového účtu Ferratum Credit. Přesně za 30 dnů spotřebitelský úvěr vyrovnala, včetně mírného navýšení o úroky. (Denní úroky se klientům nastavují individuálně v rozmezí od 0,1890 % do 0,3941 %, což je od 5,75 % do 11,99 % měsíčně.) „Malý úvěr na bydlení se mi hodil a je fajn, že jsem ho nemusela zdůvodňovat. Také mi vyhovuje, že pokud zrovna nečerpám peníze, neplatím nic za vedení úvěrového účtu,“ dodala paní Daniela. Čas šetří i to, že pokud si ve Ferratum Bank půjčujete opakovaně a zodpovědně splácíte, jednotlivé zápůjčky už proudí na váš běžný účet bez zdržování s nahlížením do registrů.

Ferratum spotřebitelský úvěr na auto

Chcete nové auto, motocykl či karavan? Nemáte-li po ruce potřebnou hotovost, využijte spotřebitelský úvěr Ferratum. Může vám pomoci i s tolik potřebnou investicí do zimní údržby auta. Podle zkušeností z minulých let nabízejí české servisy před zimou i během zimy řadu akčních servisních akcí, které se opravdu vyplatí. A ve Ferratum Bank sjednáte spotřebitelský úvěr na auto i jeho údržbu raz dva. „Potěšila nás rychlost vyřízení, pouze jsme okopírovali občanku a vyplnili stručnou online žádost. Vše klaplo na jedničku,“ dosvědčuje klientka banky paní Adéla.

Ferratum maloobchodní úvěr

Spotřebnímu úvěru se někdy říká také maloobchodní úvěr. Představuje totiž úvěrování pro širokou veřejnost, na rozdíl od velkoobchodního bankovnictví, určeného pro velké společnosti. Maloobchodní úvěry Ferratum Bank oceňuje v recenzi další klient: „Nejlepší jsou Ferratum Credit opakované rychlé úvěry. Banka po vás skutečně nevyžaduje návštěvy na pobočce ani neustálé skenování dokumentů. Na základě online žádosti vám jdou peníze ihned na účet.“

Nyní akce: spotřebitelský úvěr až 80 000 Kč poprvé zdarma

Pokud jste dosud úvěr Ferratum Credit nevyužili, můžete si poprvé vypůjčit až 80 000 Kč bez poplatku za čerpání a s nulovým úrokem až na 30 dnů. To znamená, že kolik peněz vyčerpáte, tolik k dohodnutému termínu vrátíte. Například při úvěru ve výši 16 000 Kč vrátíte za 30 dní zase 16 000 Kč. 

Zkušeností se spotřebními úvěry není nikdy dost, a tak přidáváme ještě dvě: „Jsem překvapen rychlostí a vstřícným jednáním. Ferratum Bank vřele doporučuji,“ uvedl pan René.

„Dříve nám doma občas pomáhaly úvěry od nebankovních společností nebo soukromníků,“ přiblížila paní Marcela. „Dnes máme sjednaný Ferratum Credit 50 000 Kč jako finanční rezervu. Opravujeme totiž dům, a to jsou pořád nějaké výdaje. Po výplatě dluhy obvykle okamžitě vyrovnáme, aby nenarůstaly. Co můžeme, vyřídíme ve Ferratum Bank přes sms. Servis tu funguje 24 hodin denně.“

Dopřejte si i vy ihned dostupný spotřebitelský úvěr až 80 000 Kč, poprvé s úrokem 0 % při splatnosti až 30 dní!

CHCI SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR

 

 

Sorry, there are errors on the page: