Půjčky před výplatou online ihned na účet

Žádost o půjčku
před výplatou
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 50.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 90 dnech:  @amount.
 • Až 50.000 Kč, první splátka až za 90 dnů
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 20.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem: @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:@amount. 
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu
Částka

 

Kde získat výhodně online půjčky před výplatou

Rychlá půjčka před výplatou od banky Ferratum je chytré řešení krátkodobého finančního nedostatku. Pomůže vám, pokud jste se náhle ocitli bez příjmu, nebo máte nečekané výdaje krátce před výplatou.

Ferratum půjčku vyřídíte snadno online. Nemusíte nikam chodit ani zasílat množství dokladů. Peníze máte po schválení půjčky ihned na účtu a hlavně – po celou dobu jste v péči seriózní bankovní instituce.

Půjčka před výplatou ihned – i o víkendu

Půjčky online od Ferratum Bank mají celosvětovou tradici od roku 2005 a pomohly už milionům klientů. O půjčku zažádáte snadno online – v nonstop režimu, i o víkendu – a online vám ihned posíláme peníze. Rychlá půjčka Ferratum může činit 500 Kč až 10 000 Kč a její splatnost je od 7 do 45 dnů, případně se dá prodloužit až o 60 dnů.

Více o výhodách půjčky před výplatou

Půjčky před výplatou vyřídíte díky internetu ještě dnes! Tohoto komfortu využívá i nonstop servis Ferratum Bank. Požádejte zde online o Micro, Plus nebo Credit půjčku ve stylu kontokorentu do 35 000 Kč, u které si sami určujete výši aktuálně převáděné částky na účet.

Ferratum banka se chce stát online mobilní bankou s maximálním pohodlím pro klienty. Už teď jich má v celém světě okolo 2,5 milionů. Přidejte se k nim také a vezměte si první půjčku až do 9 000 Kč zdarma, bez 1 Kč úroků či poplatků. To znamená, že si půjčíte například 6 000 Kč a v dohodnutém termínu, běžně po výplatě, zase vrátíte 6 000 Kč.

Půjčky před výplatou pro každého zodpovědného klienta

Ferratum půjčky – ať už Micro do 10 000 Kč, Credit do 35 000 Kč nebo Plus do 25 000 Kč pro opakované zákazníky – jsou klientům dostupné nepřetržitě a s minimálními administrativními požadavky. Dosáhnou na ni i nezaměstnaní, studenti, důchodci, rodiče na mateřské nebo začínající podnikatelé. Ti všichni si je v ČR berou již od roku 2005.

Výhod půjčky před výplatou Ferratum využila i samoživitelka paní Milada

Dopřejte si pohodlí nové půjčky Ferratum Credit

Micro půjčky před výplatou jsou pro občany ČR dostupné od 19 let věku, stejně jako dnes velmi žádaný úvěr Ferratum Credit podobný kontokorentu od 2 500 Kč do 35 000 Kč. Jako ověřený zákazník z něho peníze čerpáte opakovaně a za lepších podmínek, než jaké nabízejí Micro půjčky.

Výhodou je, že svůj Ferratum Credit obsluhujete kompletně online. Všechny podmínky půjčky jsou předem dané, jen si hlídejte včasné splácení podle dohodnutého rozpisu. To abyste se v budoucnosti obešli bez registrů a získali i další půjčky, například hypotéku.

S půjčkou před výplatou Ferratum Credit se pojí i další výhody – flexibilní měsíční úhrady, volba doby splácení nebo platební prázdniny až 2× ročně. Vždy hradíte pouze denní úrok (0,2833 %) a poplatek za čerpání částky (12,5 %)

„Vřele doporučuji, projednání ihned, žádné problémy, úplná spokojenost,“ hovoří o výhodách půjčky před výplatou Ferratum Credit paní Jarmila H. Pan Jiří B. dodává:Rychlost a spokojenost. Děkuji.“

Skoro v každé domácnosti se občas musí něco rychle zaplatit, ale zrovna chybí tisícovka nebo pár tisíc. Bohužel dle zákona schválnosti se to většinou stane ve chvíli, kdy jsou účty vyčerpány. Dnes už je ale účinná pomoc nablízku – vyzkoušejte i vy půjčky před výplatou od tradiční a spolehlivé Ferratum Bank.

 

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +