Půjčky do výplaty

Žádost o půjčku
do výplaty
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Půjčky do výplaty bez 1 Kč registračního poplatku

Rychlá online půjčka do výplaty – první zdarma

Ferratum Bank je expertem na rychlé půjčky do výplaty odesílané ihned na účet. S finskou půjčkou Ferratum Credit můžete získat až 80 000 Kč. A napoprvé dokonce zdarma, tedy zcela bez úroků a poplatků.

A potřebujete-li půjčky do výplaty častěji, pomůže vám flexibilní úvěr Ferratum Credit až do 80 000 Kč. Všechny půjčky Ferratum jsou bez 1 Kč registračního poplatku, s předem vyjasněnými podmínkami.

Půjčky schvalujeme nepřetržitě

Rychlé online půjčky do výplaty mají svůj přívlastek oprávněně, protože ve Ferratum Bank je vyřizujeme a odesíláme na účty klientů v řádu minut: v nonstop režimu, 24 hodin denně, od pondělí do neděle.

Rychlé půjčky do výplaty už u nás za více než 10 let získaly více než 2 miliony klientů ve více než 20 zemích světa, a noví stále přibývají.

Půjčky do výplaty ihned na účet – získejte až 80 000 Kč

Vaše půjčka do výplaty může být v rozmezí 2 500 Kč až 80 000 Kč. Nepotřebujete ručitele, obejdete se bez nadměrného papírování a zástavy. Stačí nám vaše základní osobní a kontaktní údaje, abychom ověřili věk nad 19 let a vyloučili klienty, kteří už půjčku Ferratum Bank čerpají. Všem ostatním jsou k dispozici rychlé půjčky do výplaty vyřizované komfortně online.

Více informací o rychlé půjčce do výplaty

Společnost Ferratum v minulosti udělovala především nebankovní půjčky do výplaty bez registru. Nyní je bankou a poskytuje rychlé půjčky ihned na účet: Ferratum Credit do 80 000 Kč.

Výhodná je zvláště první půjčka do výplaty zdarma a produkt Ferratum Credit, který umožňuje převádění finančních prostředků podle potřeb klientů, výběr doby splácení i opakované čerpání.

Ferratum Bank má od svého vzniku ve Finsku jasný záměr – poskytovat férové rychlé půjčky do výplaty, k nimž postupně přidává i další moderní online bankovní produkty

Jak konkrétně pomáhají půjčky do výplaty Ferratum

… paní Daniele: Výhod Ferratum Credit, flexibilní půjčky do výplaty, využila i paní Daniela z Hranic, která vyměňovala okna a balkónové dveře v panelákovém obýváku. Materiál a práce byly vyčísleny na 27 000 Kč. Paní Daniela měla část peněz našetřených, konkrétně 20 000 Kč. Zbývajících 7 000 Kč si vypůjčila ze svého úvěrového účtu Ferratum Credit. Přesně za 30 dnů vrátila jednorázově 8 470 Kč a měla půjčku Ferratum Credit opět kompletně k dispozici. „Půjčka na rekonstrukci se mi hodila a je fajn, že jsem ji nemusela zdůvodňovat. Také mi vyhovuje, že pokud zrovna nečerpám peníze, neplatím nic za vedení úvěrového účtu,“ dodala spokojená klientka Ferratum Bank.

… panu Robertovi: Díky možnosti opakovaného čerpání online půjček do výplaty se vyhnete časovým ztrátám a papírování. Jak popsal pan Robert z Olomouce: „V naší rodině je velký provoz, synové sportují, já jsem často pracovně mimo domov. Někdy se stane, že ve finanční tísni do výplaty využijeme služeb Ferratum Bank. Naposledy jsme si z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 5 000 Kč a do měsíce je jednorázově vrátili s malým navýšením. Tato flexi půjčka je praktická a přehledná, bez skrytých poplatků.“

… paní Olze: Paní Olga z Valašského Meziříčí nedávno zjišťovala, kdo nabízí nejvýhodnější půjčky do výplaty. Potřebovala totiž okamžitě zaplatit last minute zájezd. A ve svém pátrání byla úspěšná: „Kontaktovala jsem banku Ferratum a půjčila si zde 4 000 Kč na 22 dní. Protože to bylo poprvé, měla jsem půjčku zdarma, tedy s nulovým poplatkem i úrokem.“

… paní Aleně: Také paní Alena sem tam využije půjčky Ferratum. V recenzi uvedla: „Jsem velmi spokojená. Vždy, když potřebuji, je tu pomoc. Jsou milí a ochotní.“

Půjčky do výplaty Ferratum – shrnutí

Shrnujeme, že Micro půjčka je pro občany ČR dostupná od 19 let věku, stejně jako populární úvěr Ferratum Credit podobný kontokorentu od 2 500 Kč do 80 000 Kč. Jako ověřený klient z něho peníze čerpáte opakovaně a za výhodnějších podmínek, než jaké nabízejí tradiční Micro půjčky do výplaty.

Otevřete si virtuální dveře do Ferratum Bank i vy!