Půjčka před výplatou až 80 000 Kč

 

AKCE: Chcete půjčku na 30 dnů zdarma? Podmínky kampaně najdete zde

Částka

Jsme transparentní, s produktem Ferratum Credit se tedy nemusíte bát žádných (ani skrytých) poplatků spojených s jeho využíváním. 
ČERPANÁ ČÁSTKA: 24500 Kč
CELKEM ZA 30 DNÍ (při vrácení celé Čerpané částky za 30 dní): X
DENNÍ ÚROK od 31. dne (procentuální výše denního úroku od: 0.1890%*): 69 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ A VEDENÍ ÚVĚROVÉHO ÚČTU: 0 Kč
POPLATEK ZA ČERPÁNÍ (jednorázový Poplatek za čerpání částky): 0 Kč
POPLATEK ZA PŘEDČASNÉ SPLACENÍ: 0 Kč
POPLATEK ZA ZMĚNU DATA SPLATNOSTI: 0 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ PLATEBNÍCH PRÁZDNIN: 0 Kč
RPSN (Denní úroky jsou již zahrnuty) od: 258.02%

Kalkulátor splátek

Půjčka před výplatou do 1 minuty na účet.

Půjčka před výplatou – první půjčka zdarma

Půjčka před výplatou vám pomůže rychle a bezpečně vyřešit akutní nedostatek finančních prostředků. Ať už máte nečekané výdaje, nebo se vám zpozdil příjem a chybí vám jen pár dnů do výplaty

V letácích je to samá rychlá sms půjčka před výplatou, bez registru… Spousta lidí už bohužel naletěla nepoctivým finančním společnostem, které nabízejí úvěry každému, kdo o ně požádá. Jak tomu předejít? Hledejte zodpovědnou firmu, které bude vždy záležet na vaší bezpečnosti a schopnosti splácet. 

První půjčka před výplatou od Ferratum Bank, světového lídra v poskytování malých půjček, je dokonce zdarma. To znamená, že u ní nezaplatíte žádné poplatky ani úroky, přičemž se stáváte klientem spolehlivé instituce. Banka Ferratum Bank zpracovává žádosti klientů v nonstop režimu a peníze na účet odesílá do 1 minuty od schválení. 

Půjčka před výplatou ihned a bez 1 Kč

Důležité je vyhnout se nabídkám půjček před výplatou, jejichž poskytovatelé po vás chtějí jakýkoliv poplatek předem. Malá půjčka před výplatou Ferratum Bank, ihned a bez 1 Kč poplatku za zřízení půjčky či podpis smlouvy, je dostupná pro každého, kdo splní podmínky. Stačí doklad totožnosti, věk 20 až 85 let a vyrovnané předchozí půjčky u Ferratum Bank.

Další informace o půjčce před výplatou

Ferratum Bank poskytuje férové krátkodobé půjčky před výplatou v řadě zemí. Prvními produkty byly rychlé SMS půjčky před výplatou, takzvané finské půjčky. Dnešní rychlá půjčka před výplatou od Ferratum Bank představuje 2500 až 80 000 Kč s neomezenou dobou splatnosti. 

Zvolte jednoduše nový úvěr Ferratum Credit s nastaveným limitem až 80 000 Kč, v němž získáte trvalou rezervu na uhrazení neplánovaných výdajů, typicky před výplatou.

Jak Ferratum Credit funguje? Měsíčně splácíte dohodnutou minimální částku (úročenou pouze od 0,1890 % denně), nebo i vyšší částku dle svého uvážení. Můžete také splatit celou půjčku i s úroky a mít Ferratum Credit opět kompletní. Měsíční úrok Ferratum Credit výhodně již od 5,75%.

Výhodou je, že se vyhnete opakovaným žádostem o rychlé půjčky. A protože nemáte v peněžence kreditní kartu, odoláváte impulsivním nákupům. Navíc lze dvakrát ročně využít platební prázdniny. Půjčku Ferratum Credit zařídíte snadno prostřednictvím online žádosti na tomto webu.

Půjčka před výplatou Ferratum v recenzích klientů

A takto si Ferratum půjčka před výplatou stojí v recenzích klientů:

  • Paní Ilona z Mohelnice, která marně žádala o jiné půjčky, říká: „Ferratum půjčku mi doporučila sestřenice. I mně přišla půjčka před výplatou do 1 minuty na účet. Půjčila jsem si 2 500 Kč.“
  • Paní Jana ze Šumperka využila akci první půjčka zdarma. Přibližuje: „Potřebovala jsem 1 000 Kč na zaplacení tábora pro dceru a Ferratum mi půjčilo zdarma. Do 15 dnů po výplatě jsem tisícovku vrátila. Vše bylo rychlé a bez papírování.“
  • Podnikatel Martin z Frenštátu p. R. si vypůjčil 4 000 Kč na nákup materiálu. Popisuje: „Půjčka Ferratum byla opravdu rychlá. Do 25 dnů po zaplacení faktury jsem čtyři tisíce vrátil s malým navýšením.“
  • Rychlá půjčka před výplatou pomohla i paní Miladě z Těchonína. Uvádí: „Rychlé půjčky jsem se trochu obávala. Ale nemusela jsem platit nic předem a 2 000 Kč na věci do školy se mi hodily. Vrátila jsem 2 200 Kč po výplatě. Doporučuji!“

Ferratum Credit: ještě lepší půjčka před výplatou první zdarma

Také Ferratum Credit, půjčka až 80 000 Kč, krátkodobá či na splátky, jejichž výši organizujete sami, je poprvé dostupná bez úroků. Jako nový klient si můžete vypůjčit až 80 000 Kč bez poplatku za čerpání a s nulovým úrokem až na 30 dnů. To znamená, že kolik peněz vyčerpáte, tolik do smluveného termínu vrátíte. Například při půjčce 16 000 Kč odešlete bance za 30 dní zase 16 000 Kč. Až od 31. dne se vám začne počítat denní úrok ve výši od 0,1890 % (v tomto modelovém příkladu představují denní úroky 45,33 Kč).

Ferratum Credit půjčka před výplatou se občas hodí i domácnosti paní Jany, která vylíčila: „Někdy nám před výplatou schází pár tisíc. Takže jsme na internetu hledali, který úvěr by pro nás byl nejvýhodnější, a padla nám do oka nabídka Ferratum Bank. Přesvědčily nás dobré reference a Ferratum Credit jsme zařídili opravdu snadno. První půjčka na sebe nenechala dlouho čekat. Manžel totiž zatoužil po nové televizi, aby si mohl užít mistrovství světa v hokeji. Vypůjčili jsme si 17 000 Kč a za 28 dní vrátili stejnou částku, protože jako noví klienti jsme měli první úvěr zdarma. Na Ferratum Bank se určitě obrátíme zas. Vyhovuje nám férové odesílání peněz ihned na účet a bez dokládání příjmu.“

Půjčka před výplatou bez registru? Ve Ferratum běžná praxe

A Ferratum Credit funguje i jako opakovaná půjčka před výplatou bez registru. U zodpovědných klientů už totiž Ferratum Bank nemusí ověřovat registry, a tak je veškeré vyřizování super rychlé a komfortní. V nouzi před výplatou jen vyšlete online požadavek – a už máte peníze na svém běžném účtu.

Půjčka před výplatou ihned na účet – a také nonstop na účet!

Ověřte si sami v online režimu, že ve Ferratum Bank je opravdu dostupná půjčka před výplatou ihned. Nezáleží na tom, kdy o ni požádáte – služby banky fungují nonstop. Potřebná částka je prakticky ihned převedená na váš běžný účet.

„Vstřícnost, ochota a ohleduplnost, jakou jsem ještě u žádné společnosti nezažila,“ zhodnotila služby Ferratum Bank při sjednávání své půjčky před výplatou paní Eliška.

Nechte i vy papírování minulosti a pojďte s námi ještě dnes na půjčky před výplatou nově, moderně!