Půjčka do výplaty až 50 tisíc

Online žádost o rychlou
půjčku do výplaty
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 50.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 90 dnech:  @amount.
 • Až 50.000 Kč, první splátka až za 90 dnů
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 20.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem: @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:@amount. 
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu
Částka

Půjčka do výplaty – do 1 minuty na účet.

Půjčka do výplaty – ihned od Ferratum

Půjčka do výplaty je rychle vyřízená online půjčka od Ferratum Bank. Základní podmínkou pro její získání je české občanství, věk od 21 do 85 let a vyrovnané předchozí závazky u Ferratum. 
Půjčka je poskytována ihned, bez zástavy a ručitele, na základě rychlé online žádosti. Navíc, jste-li nový klient, máte první půjčku do výplaty zdarma – až do výše 9 000 Kč, až na 30 dní. To znamená, že částku, kterou si půjčíte, v dohodnutém čase zase vrátíte – nebude vám účtován žádný poplatek ani úroky.

Nejen rychle, ale také bezpečně

Ačkoliv stále existují půjčky do výplaty bez registru a bez doložení příjmu, většinou mají extrémní úroky a nejasné podmínky. Seriózní banky si základní informace o klientech zjišťují, protože jim vždy záleží na jejich bezpečí a schopnosti splácet. Kdo je spolehlivý, nemusí mít z registrů žádné obavy. 
Ferratum Bank, světový lídr v poskytování rychlých online půjček do výplaty, zpracovává žádosti klientů 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Půjčky odesílá na bankovní účet ihned do 1 minuty od schválení. Tím zajišťuje jejich podstatu – pomoci klientům v nepříznivé finanční situaci v kritickém období do výplaty.

Další informace o rychlé půjčce do výplaty

Ferratum Bank má od svého vzniku v roce 2005 stejné krédo – poskytovat férové rychlé krátkodobé půjčky do výplaty v řadě zemí celého světa. Prvními produkty byly rychlé SMS půjčky do výplaty, pro které se vžilo označení finské půjčky (podle Finska, kde Ferratum založil Jorma Jokkela). Současná půjčka před výplatou od Ferratum Bank představuje 500 až 10 tisíc korun na 7 až 45 dní s možností prodloužení splatnosti o 2× 30 dnů. 

Ferratum Credit – nová půjčka do výplaty

K dispozici je také Ferratum Credit – oblíbený flexibilní úvěr fungující podobně jako kontokorent nebo revolvingový úvěr. Kdykoliv převedeme na váš účet až 50 000 Kč, a jen na vás je, kdy a v kolika splátkách nám peníze vrátíte. Můžete splatit celou půjčku najednou, nebo formou libovolných měsíčních splátek bez jakýchkoliv poplatků navíc. Hradíte jen denní úrok a poplatek za čerpání částky ve výši 12,5 %. U půjčky do 6 000 Kč splácíte pouze 1 000 Kč měsíčně. Spočítali jsme, že oproti mikropůjčkám ušetříte až 33 %. Samozřejmě platí, že úrok se počítá jen z vyčerpané částky – pokud si zrovna peníze nepůjčujete, máte Ferratum Credit po ruce zdarma.  Navíc si můžete až dvakrát ročně dopřát platební prázdniny.

Ferratum Credit je prostě pohotová půjčka do výplaty, která vám pomůže, když se vyskytnou nečekané výdaje. Jak uvádí paní Ivana ze Šumperka: „Zajímavý produkt, finanční rezerva na horší časy. Zatím jsem nečerpala z povoleného limitu, ale jsem ráda, že ho mám k dispozici.“ Ferratum Credit přibližuje také pan Oldřich N. z Pardubic: „Několikrát mi už doslova vytrhl trn z paty, když jsem musel bleskově uhradit některé platby. Doporučil jsem ho i několika známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já.“

A tato moderní půjčka do výplaty může pomoci i vám – sjednejte si ji pohodlně online, přímo na tomto webu.

 

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +