Online si dnes lze půjčit peníze i o víkendu ve tři ráno

Dnešní moderní a dynamická doba se odráží v leckdy až zběsilém životním tempu, kdy náš pracovní i rodinný život připomíná rychle se točící kolotoč povinností, z kterého není možné vystoupit. Zrychlený životní styl s sebou přináší i potřebu pružně reagovat na proměnlivost finančních potřeb. Této potřebě vycházejí vstříc takzvané flexi půjčky s volně nastavitelnou dobou splácení i výší splátek, z nichž můžete peníze čerpat i o víkendu ve tři hodiny ráno. Jak to funguje a komu se vyplatí?

Finanční potřeby často přicházejí nečekaně

Flexibilní půjčky reagují na proměnlivost finančních potřeb v životě každého člověka bez ohledu na výši pravidelného výdělku, neboť do problémů s přechodným nedostatkem financí se může dostat každý z nás bez výjimky. Situaci, kdy na pokrytí neočekávaných výdajů chybí peníze, stále častěji čelí i lidé s průměrnými a lehce nadprůměrnými příjmy. Nenadálé výdaje představují velkou zátěž i pro vyrovnaný rodinný rozpočet, a mohou tak citelně zasáhnout každodenní fungování. Je to přirozené, protože dny, týdny a měsíce neplynou stejně a v závislosti na nich se odvíjí náš život. Dlouhodobá pracovní neschopnost v důsledku nemoci či úrazu, zpožděná výplata, nezaplacené faktury od odběratelů, porouchaná pračka, nový počítač pro děti… To jsou nejběžnější případy, kdy mohou neplánované výdaje udělat díru do rozpočtu a na něž je nutné pružně reagovat. Často jde navíc jen o přechodný nedostatek financí v určitém období, například před výplatou, kdy víte, že peníze budete moci v brzké době vrátit.

Výhody flexi půjček na bázi finanční rezervy

Vznik neplánovaných výdajů jde často ruku v ruce s potřebou získání okamžitého přístupu k půjčeným penězům, bez nutnosti dlouhého schvalování a dalšího zbytečného papírování. Moderní flexi půjčky na bázi finanční rezervy umožňují mít peníze rychle a jednoduše právě tehdy, kdy je nejvíce potřebujete. Nezáleží na tom, zda je všední den, či víkend, ráno, nebo noc, přístup k penězům máte okamžitě a bez zdlouhavé byrokracie. Na rozdíl od krátkodobých půjček máte svobodu ve splácení – můžete kdykoliv splatit celou částku jednorázově, nebo si nastavit libovolnou výši splátek. U klasických mikro půjček si dobu splatnosti volíte už při sjednání, takže jste vázáni tím, kdy a v jaké výši je potřeba provést úhradu.

Komu se vyplatí?

Tento typ flexi půjček je vhodný pro každého, koho čas od času postihnou nečekané výdaje, ať už dochází do zaměstnání, nebo působí jako osoba samostatně výdělečně činná. Čerpat ji lze bez jednorázově i opakovaně, splácení si následně přizpůsobíte vaší aktuální finanční situaci. Ferratum Bank nabízí finanční rezervu Ferratum Credit s možností opakovaného čerpání finančních prostředků na neomezené období, a to až do výše 35 000 Kč. Každý měsíc uhradíte pouze minimální povinnou měsíční splátku ve výši 12,5 % z celkově čerpané částky, případně si zvolíte, kolik peněz vložíte navíc. Tím si sami určujete dobu splácení. Žádost o Ferratum Credit je rychlá, bezpečná a důvěrná. Stačí vyplnit online žádost na webu a zbytek za vás zařídí profesionálně proškolený zákaznický servis, který je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Po vyřízení žádosti máte požadovanou částku během pár minut na účtu a můžete s ní nakládat dle potřeby. Při opakovaném čerpání už není nutné kontaktovat zákaznickou linku, stačí se přihlásit do vytvořeného online konta a peníze si nechat zaslat na váš účet během několika minut, bez nutnosti účasti třetí strany. 

Sorry, there are errors on the page: