Jak přijít k penězům rychle a zároveň nenaletět

Ocitli jste se v tíživé situaci a potřebujete získat rychlý přístup k penězům? Ztráta zaměstnání ze dne na den, rozbitá lednice nebo vysoké výdaje za zdravotní péči… neočekávané finanční potřeby jsou různé, avšak pro všechny bez rozdílu by mělo platit společné pravidlo. Pokud se chystáte půjčit si peníze z cizích zdrojů, kromě snadného a rychlého přístupu k penězům by jedním z rozhodujících kritérií měla být i důvěryhodnost poskytovatele. Na co si dávat pozor, aby u vás jednoho dne nezazvonili exekutoři?

Stačí se rozhlédnout kolem. V novinách, na reklamních nabídkách u zastávek MHD i na internetu najdete bezpočet inzerátů, které vás lákají na půjčky bez jakéhokoliv dokazování příjmů, zástavy nebo nahlížení do registru. Na trhu existuje mnoho nebankovních poskytovatelů či zprostředkovatelů půjček, mezi nimiž je vysoké procento podvodníků, kteří chtějí vydělat na cizím neštěstí. Nedostatečná obezřetnost vás v krajním případě může připravit i o střechu nad hlavou, proto se řiďte dobře známým „důvěřuj, ale prověřuj“.

Pokud potřebujete rychle získat finanční obnos na zaplacení neočekávaných výdajů, s nimiž váš rozpočet nepočítal, pravděpodobně budete volit cestu online půjčky. Přímo z pohodlí domova, aniž byste strávili hodiny vyjednáváním s úředníkem v bance a obstarávali potřebné dokumenty, můžete mít požadovanou sumu během pár minut na účtu. Jenže právě u půjček online je velmi obtížné odlišit seriózní nabídky od těch nesolidních. Jak poznat bezpečnou půjčku a nenaletět na obchodní trik podvodníkům?

Peníze rychle a bezpečně

Výhodou půjček online je rychlost vyplacení peněz. Peníze můžete mít do 60 minut na svém účtu, pokud máte účet zřízený u stejné banky jako poskytovatel. Poskytovatelé online půjček mají zpravidla založené účty u většiny velkých českých bank, proto vyplacení nikdy netrvá v řádu dní. Zvláště populární jsou na finančním trhu tzv. půjčky před výplatou. Mají povahu finanční rezervy, z níž můžete i opakovaně flexibilně čerpat libovolné částky a pružně je dle aktuálních finančních možností splácet. Dobrou zprávou je, že i mezi poskytovateli online půjček se najdou seriózní subjekty nabízející transparentní podmínky. Stačí si dát pozor na několik klíčových kritérií.

Půjčka pouze u prověřeného poskytovatele

Zjistěte si o poskytovateli více, dříve než si u něj půjčíte. Jak dlouho působí na trhu? Je součástí nějaké širší finanční skupiny? Kolik má zákazníků? Jaké s ním mají zkušenost? Ferratum Bank je součástí celosvětové skupiny Ferratum Group, která působí ve 20 zemích světa a má více než 1,5 milionu klientů. Poskytuje bezpečné půjčky se všemi výhodami – rychlost, jednoduchost, transparentnost a nekomplikovanost služeb. Většinu půjček schvaluje během pár minut s minimální byrokracií a zároveň máte záruku solidní a stabilní společnosti. Proces žádosti o půjčku je jednoduchý a rychlý, stejně jako následný zákaznický servis. Přísné zabezpečení a profesionální a etické chování je samozřejmým standardem.

Využijte nabídku první půjčky zdarma

Řada společností nabízí svým klientům první půjčku zdarma. Jednoduše si půjčíte a ve sjednaném termínu půjčku splatíte, aniž byste přeplatili byť jen korunu navíc. Nutné je pouze pohlídat si termín splatnosti. Můžete si tak nezávazně vyzkoušet, jaký servis a komunikaci daná instituce poskytuje, a podle toho se rozhodnout dále.

Sorry, there are errors on the page: