Rychlé půjčky

 

AKCE: Chcete půjčku na 30 dnů zdarma? Podmínky kampaně najdete zde

Částka

Jsme transparentní, s produktem Ferratum Credit se tedy nemusíte bát žádných (ani skrytých) poplatků spojených s jeho využíváním. 
ČERPANÁ ČÁSTKA: 24500 Kč
CELKEM ZA 30 DNÍ (při vrácení celé Čerpané částky za 30 dní): X
DENNÍ ÚROK od 31. dne (procentuální výše denního úroku od: 0.1890%*): 69 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ A VEDENÍ ÚVĚROVÉHO ÚČTU: 0 Kč
POPLATEK ZA ČERPÁNÍ (jednorázový Poplatek za čerpání částky): 0 Kč
POPLATEK ZA PŘEDČASNÉ SPLACENÍ: 0 Kč
POPLATEK ZA ZMĚNU DATA SPLATNOSTI: 0 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ PLATEBNÍCH PRÁZDNIN: 0 Kč
RPSN (Denní úroky jsou již zahrnuty) od: 258.02%

Kalkulátor splátek

Kdo je Ferratum?

Ferratum je předním mezinárodním poskytovatelem mobilních finančních služeb a od roku 2005 je průkopníkem v oblasti finančních technologií. Jako průkopníkům v oblasti finančních technologií je naším cílem revoluce v bankovnictví. Naše poslání je jednoduché - poskytovat nejlepší, nejrychlejší a nejvíce uživatelsky přívětivé úvěrové a bankovní služby, které jsou k dispozici s osobním zákaznickým servisem 7 dní v týdnu. Nabízíme našim zákazníkům rychlé, jednoduché a inovativní mobilní bankovnictví a úvěrové řešení a pyšníme se inovacemi, jednoduchostí a transparentností služeb.

Kdo využívá služby Ferratum Bank?

Naši zákazníci jsou různorodí. Jediná věc, která naše zákazníky spojuje, je, že pokud jde o peníze, vědí, že se mohou spoléhat na Ferratum díky jednoduchým rychlým půjčkám. Chápeme, že bez ohledu na vaši situaci někdy potřebujete další peníze. A rychle.

Mám akutní problém. Mohu požádat o rychlou půjčku, která mi pomůže?

Jistě. Pokud jste narazili na neočekávané výdaje, ať už jde o naléhavou opravu automobilu nebo nouzovou situaci v domácnosti, která prostě nemůže počkat, až přijde příští výplata, jsme zde, abychom vám pomohli. Naše on-line půjčky zajistí, že dostanete peníze, které potřebujete, když je budete potřebovat. Měsíční úrok flexibilní půjčky Ferratum Credit je již od 5,75%.

Rychlé půjčky - žádejte online

Co když potřebuji peníze, ale ne akutně?

Naše rychlé půjčky mohou být využity na co chcete a jsou v mnoha případech ideálním řešením pro Vaši krátkodobou potřeby peněz. Někdy stačí jen pár korun. Možná je to nadcházející dovolená, překvapivá narozeninová párty nebo možná vaše svatba, bez ohledu na důvody, které máte.

Můžu získat jednu z vašich rychlých půjček, která mi pomůže, dokud mi nepřijdou peníze?

Rozhodně. Chápeme, že každý zákazník je jedinečný. Možná pracujete na plný úvazek, nebo možná jste dodavatel nebo nezávislý. Kromě pracovní doby a životního stylu jsou situace lidí a potřeby peněz stejně různorodé a jedinečné. Online rychlé půjčky jsou často perfektní pomocí mezi vašimi výplatami a placením složenek.

A co další poplatky?

Se všemi produkty společnosti Ferratum jsou náklady vždy jasné. To, co vidíte, je to, co dostanete. Neexistují žádné skryté poplatky a to, co vidíte na své nabídce půjčky, je prostě částka, kterou splácíte v den splácení úvěru.
S Ferratum Bank je to opravdu tak jednoduché.

Rychlé půjčky a můžete vyrazit na nákupy

Využít příležitosti

Většina lidí souhlasí s tím, že rychlé půjčky mohou být skvělým řešením, pokud potřebujete další peníze, a zvláště pokud tyto peníze mohou pomoci a posílit vás, a pomůže vám třeba využít zajímavou příležitost.

Když příležitost zaklepe

Někdy se objeví příležitost a musíte se okamžitě rozhodnout. Například si představte, že jste požádali o své vysněné zaměstnání a právě jste obdrželi telefonní hovor od zaměstnavatele, který vás požádá, abyste přišli na pracovní pohovor. Představte si, že se rozhovory konají na konci týdne a probíhají na druhé straně země. Aniž byste mrkli očima, víte, že musíte říci "ano" a rezervovat jízdenky a hotel co nejdříve, ale bohužel máte omezené finanční prostředky a nebudete na tom lépe až do příštího týdne. Když příležitost zaklepá, musíte jí otevřít dveře.

Peníze na pár kliknutí

V mnoha případech jsou rychlé půjčky (k dispozici tentýž den) nejrychlejší a nejsnadněji dostupný způsob zajištění finančních prostředků. Proto jsme ve Ferratum Bank navrhli jednoduché, flexibilní a rychlé půjčky, které vám umožní rychle získat přístup k finančním prostředkům.

Ferratum je mezinárodní poskytovatel mobilních spotřebitelských úvěrů. Jako průkopník v oblasti finančních technologií a mobilních půjček jsme rozšířili svou činnost a od roku 2005 rozšířili své působení do 24 zemí.

Existuje nekonečno důvodů, proč zákazníci žádají o naše rychlé půjčky online. Náš zákaznický tým pomohl tisícům lidí stejných jako vy s online půjčkami. A to nejlepší, naše online půjčky můžete získat tentýž den, což znamená, že získáte peníze, když je budete potřebovat.

Žádosti jsou řešeny prostřednictvím naší elegantní a snadno použitelné mobilní aplikace nebo prostřednictvím online platformy. Jednoduše vyberte, která z našich rychlých půjček vám nejlépe vyhovuje a obdržíte rozhodnutí během několika minut.

Protože o zákazníky pečujeme

Když se rozhodnete požádat Ferratum rychlé půjčky, můžete si být jisti, že jste v dobrých rukou. Věříme v úplnou transparentnost. Žádné skryté poplatky. Nikdy.

Chápeme, že vztahy jsou důležité a protože jsme přímým věřitelem, mnoho našich zákazníků využívá naše služby opakovaně. Jakmile požádáte o jednu z našich rychlých půjček online, vytvoříme vám účet, který můžete znovu použít, kdykoliv bude potřeba. Naším cílem je mít šťastné zákazníky.

Poslání společnosti Ferratum je jednoduché - poskytovat nejlepší, nejrychlejší a nejvíce uživatelsky přívětivé úvěrové a bankovní služby, které jsou k dispozici s personálním zákaznickým servisem 7 dní v týdnu.