Rychlá půjčka online

Online žádost o rychlou
půjčku přes internet
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Rychlá půjčka online – do 1 minuty na účet.

Rychlá půjčka do výplaty – online od Ferratum 

Rychlá půjčka online od banky Ferratum vám pomůže vyřešit akutní nedostatek finančních prostředků do výplaty. Vyřídíte ji jednoduše přes internet a získáte ihned – odesílá se do 1 minuty po schválení na váš účet.

Jak získat rychlou půjčku od Ferratum?

Chcete-li získat rychlou půjčku ihned, která typicky řeší finanční potíže před výplatou, potřebujete mít u nás splacené všechny předešlé půjčky. Pokud je vám 21 až 85 let, vystačíte s připojením k internetu. 
Odešlete jednoduchý online formulář, čímž zažádáte o vaši půjčku, kterou se v nonstop režimu začneme ihned zabývat. Novým klientům nabíc nabízíme první rychlou půjčku zdarma – můžete získat na účet až 9 000 Kč na 30 dní a v dohodnutém termínu vrátíte přesně tolik, kolik jste si půjčili.

Bez zbytečné administrativy

K rychlým půjčkám vyžadujeme jen minimum dokladů. Do online formuláře vyplníte jen základní informace a peníze získáte prakticky ihned, v pracovní dny i o víkendech. Výhody půjček Ferratum poznaly od roku 2005 už více než 2 miliony klientů po celém světě.

Rychlá půjčka online pomohla i panu Martinovi z Frenštátu pod Radhoštěm, který uvedl: „Potřeboval jsem 4 000 Kč na nákup materiálu a Ferratum mi půjčilo rychle. Do 25 dnů po zaplacení faktury jsem čtyři tisíce vrátil s malým navýšením. Vše proběhlo přesně dle dohody, toho si dnes vážím.“

Paní Jana ze Šumperka využila Ferratum první půjčku zdarma, když potřebovala 1 000 Kč na zaplacení tábora pro dceru. „Do 15 dnů po výplatě jsem tisícovku vrátila. Vše bylo rychlé a bez papírování,“ řekla.

I pro paní Olgu z Valašského Meziříčí se rychlá půjčka online stala vítaným řešením zapeklité finanční situace. Potřebovala totiž narychlo zaplatit zájezd, a do důchodu bylo ještě daleko. Přiblížila: „Kontaktovala jsem banku Ferratum a půjčila si zde 4 000 Kč na 22 dní. Protože to bylo poprvé, měla jsem půjčku zdarma, tedy s nulovým poplatkem i úrokem. Jen jsem si pohlídala, abych 4 000 Kč opravdu vrátila v dohodnutém termínu, protože jinak by mi naskočil poplatek dle ceníku.“

Půjčky Ferratum jsou opravdu bez zbytečné administrativy – o to důležitější je zodpovědné odhadnutí vašich splátkových možností a v případě problémů včasná komunikace se zákaznickým centrem.

Rychlá půjčka online pohodlně a levněji

Ferratum Credit je výhodnější než běžné krátkodobé půjčky. Jako ověřený zákazník si v případě potřeby necháváte převádět finance na běžný účet. Půjčku Ferratum Credit splatíte buď jednorázově, nebo formou minimálních měsíčních splátek ve výši 12,5 % z celkové dlužné částky.

Vždy hradíte jen denní úrok a poplatek za výběr částky, který je však při prvním využití produktu Ferratum Credit nulový. Navíc, pokud Ferratum Credit nečerpáte, nebo máte splacenou celou vypůjčenou částku, neplatíte žádný poplatek za vedení účtu. Pohodlné je i to, že kvůli produktu Ferratum Credit nemusíte u banky Ferratum zřizovat běžný účet ani čekat na zaslání kreditní karty.

Čerpat peníze můžete okamžitě po schválení limitu. A nečekané výdaje vás už nezaskočí. „Už jsem tuto službu doporučil několika známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já,“ uvádí pan Oldřich, jeden z uživatelů produktu Ferratum Credit.

Získejte více s Ferratum Credit

  • nový moderní produkt od vaší oblíbené banky Ferratum Bank, díky kterému můžete získat finanční rezervu až 80 000 Kč
  • na nenadálé výdaje máte vždy k dipozici pro online převod na váš účet peníze až do výše schváleného limitu
  • minimální splátka 12,5% z čeprané částky
  • čerpejte rozumně a dostanete se na úrokovou sazbu pouze 5,75%
  • pro nové klienty na 30 dní zdarma, bez úroků - když vrátíte do 30 dnů, to co si půjčíte, neplatíte úroky
  • online žádost posoudíme do několika minut a máte rezervu k dispozici

Ferratum Bank rozvíjí neustále své produkty, Ferratum Credit je nejnovější nabídkou pro žadatele o půjčky. Ale chystáme mnohem více. Již brzy online nové druhy úvěrů a půjček pro koncové spotřebitele.