Půjčky online ihned na váš účet

 

Akce pro nové klienty: první měsíc zdarma

Částka

Jsme transparentní, s produktem Ferratum Credit se tedy nemusíte bát žádných (ani skrytých) poplatků spojených s jeho využíváním. 
ČERPANÁ ČÁSTKA: 24500 Kč
CELKEM ZA 30 DNÍ: X
DENNÍ ÚROK (procentuální výše denního úroku: 0.3452%): 69 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ A VEDENÍ ÚVĚROVÉHO ÚČTU: 0 Kč
POPLATEK ZA ČERPÁNÍ (jednorázový Poplatek za čerpání částky): 0 Kč
POPLATEK ZA PŘEDČASNÉ SPLACENÍ: 0 Kč
POPLATEK ZA ZMĚNU DATA SPLATNOSTI: 0 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ PLATEBNÍCH PRÁZDNIN: 0 Kč
RPSN (Denní úroky jsou již zahrnuty) od: 258.02%

Kalkulátor splátek

Rychlé půjčka online na účet – až 80 000 Kč ihned.

Půjčky online od Ferratum Bank – rychlé online půjčky bez ručitele

Online půjčka Ferratum Bank je chytré a rychlé řešení finančních potřeb. Chybí vám peníze do výplaty, čekáte na mateřskou nebo na platby od zákazníků? Zažádejte jednoduše online o půjčky Ferratum Bank od 2500 Kč až po 80 000 Kč. Do pár minut uvidíte výsledek vaší žádosti o online půjčku.

Nemusíte na pobočku, půjčky vyřizujeme online

Půjčky online od Ferratum Bank (dříve Ferratum Czech) fungují již více jak 8 let a za tu dobu pomohly vyřešit finanční potřeby již více než 2 milionům klientů ve více než 20 zemích světa. Vše probíhá online, nemusíte nikam chodit ani zasílat spoustu podkladů. Online zažádáte o půjčku, online vám ihned posíláme peníze.

Online půjčky Ferratum Bank vám přinesou od 2500 až do 80 000 Kč na účet, první půjčku až 80 000 Kč můžete mít zdarma. Žádejte ihned online!

Půjčky online - rychlé řešení

Další informace o půjčkách online od Ferratum Bank

Ferratum Bank má vizi stát se online mobilní bankou. Poskytovat nejen půjčky, ale i další běžné bankovní produkty. Vše rychle a bez zbytečných poplatků. Základem jsou nyní online půjčky, dříve propagované jako krátkodobé nebankovní půjčky. Nyní je Ferratum banka a nabízí rychlé půjčky.  

Poznejte výhody nové půjčky online – Ferratum Credit

Aktuálně nejvíce žádaný je úvěr Ferratum Credit od 2 500 Kč do 80 000 Kč, který se podobá kontokorentu, ale nemusíte si kvůli němu u Ferratum banky zřizovat běžný účet. Ferratum Credit umožňuje opakované půjčky, které si okamžitě převádíte na běžný účet. Tato nová půjčka online vychází levněji než tradiční krátkodobé půjčky a přináší vám i další výhody – flexibilní měsíční úhrady, volbu doby splácení nebo platební prázdniny až 2× ročně. Oproti mikropůjčkám ušetříte až třetinu nákladů. Měsíční úrok Ferratum Credit se pohybuje již od 5,75%. 

Svou online půjčku teď organizujete vy

Podmínky této moderní půjčky online jsou vstřícné i tím, že můžete kdykoliv uhradit celkovou dlužnou částku nebo zaslat vyšší splátku bez jakýchkoliv dodatečných poplatků, čímž si navýšíte částku dostupnou pro opakované čerpání a snížíte celkový dluh. Úroková sazba se počítá jen z vyčerpané částky – pokud si zrovna peníze nepůjčujete, máte Ferratum Credit k dispozici zdarma. 

Půjčky online přes mobil a můžete nakupovat

S Ferratum Credit vás už nečekané výdaje nezaskočí. Tato rychlá půjčka online na účet je pro vás dostupná ihned po schválení limitu. „Službu jsem doporučil několika známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já,“ říká pan Oldřich z Pardubic. „Dosud jsem nečerpala z povoleného limitu, ale jsem ráda, že mám Ferratum Credit sjednaný,“ dodává paní Ivana ze Šumperka, která s ním počítá jako s finanční rezervou.

Online půjčky bez ručitele od Ferratum Bank jsou určeny i pro podnikatele, penzisty, studenty či maminky na mateřské. Podstatnější než příjem je pro banku Ferratum vaše schopnost splácet a spolehlivá komunikace se zákaznickým centrem.

Pět P Ferratum půjček online

Když si nyní vše shrneme, získáme „pět P“ moderního Ferratum úvěrování:

1.Půjčky online dostupné nonstop

Ferratum Bank funguje nonstop, od pondělí do neděle, 24 hodin denně. Nemusíte si tedy dělat starosti s pracovní dobou či dopravní dostupností vašeho věřitele. Když se obrátíte na Ferratum Bank, půjčky a všechno okolo nich vyřešíte z pohodlí domova, v jakékoli denní nebo noční hodině. A to se počítá!

2.Půjčky online ihned na účet do vaší banky

Jak se říká, čas jsou peníze, a při úvěrování to platí mnohonásobně. Ferratum online půjčky se neprodleně po schválení převádějí na běžné účty klientů. Dočkáte se jich opravdu rychle a nemusíte si kvůli nim otevírat žádný nový běžný účet. Ve Ferratum Bank automaticky získáte přehledný zákaznický účet Ferratum Credit, za jehož vedení nic neplatíte. Teprve až čerpáte půjčku, hradíte rozumný denní úrok ve výši od 0,1890 %.

3.Půjčky online bez dokládání příjmu

Při vyřizování půjčky Ferratum obvykle vystačíte s vyplněním online formuláře a nahráním kopií obou stran občanského průkazu. „Super. Takto rychlé a jednoduché schválení jsem opravdu nečekal,“ potvrzuje v recenzi služby Ferratum Bank pan Radek. Ani vy se nezdržujte se zbytečným papírováním a vyzkoušejte Ferratum půjčky online bez potvrzení příjmu.

4.Půjčky online bez telefonu

Pan Bell by se asi divil. Jakmile se ve 21. století rozšířily počítače, lidská komunikace je možná i bez jeho úžasného vynálezu – telefonu. Samozřejmě se mobil občas může hodit, třeba když potřebujete operativně poradit, využijte Ferratum telefonní linku 245 001 715. Ale Ferratum půjčky opravdu zařídíte od A do Z online! Kromě internetového formuláře máte k dispozici také e-mail (info@ferratumbank.cz) nebo klientský chat.

5.Půjčky online ihned bez registru

Jak se zbavit registrů? Využíváním online půjčky Ferratum Credit! Je přímo stvořená pro opakované online půjčky bez administrativních průtahů, ověřování registrů a příjmů. Dokládá to recenze pana Daniela: „Nejlepší je půjčka Ferratum Credit, při opakovaném čerpání s výhodami nebankovní půjčky online ihned bez registru. Banka Ferratum po vás nevyžaduje poplatky předem, návštěvy na pobočce ani neustálé skenování dokumentů.“

I vám rádi poskytneme výhodné a komfortní půjčky online.