Půjčky online ihned na váš účet

 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 50.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 60 dnech:  @amount.
 • Až 50.000 Kč, první splátka až za 60 dnů
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 20.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem: @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:@amount. 
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu
Částka

Rychlé půjčka online na účet – až 20 000 Kč ihned.

Půjčky online od Ferratum Bank – rychlé online půjčky bez ručitele

Online půjčka Ferratum Bank je chytré a rychlé řešení finančních potřeb. Chybí vám peníze do výplaty, čekáte na mateřskou nebo na platby od zákazníků? Zažádejte jednoduše online o půjčky Ferratum Bank od 500 Kč až po 20 000 Kč. Do pár minut uvidíte výsledek vaší žádosti o online půjčku.

Nemusíte na pobočku, půjčky vyřizujeme online

Půjčky online od Ferratum Bank (dříve Ferratum Czech) fungují již více jak 8 let a za tu dobu pomohly vyřešit finanční potřeby již více než 2 milionům klientů ve více než 20 zemích světa. Vše probíhá online, nemusíte nikam chodit ani zasílat spoustu podkladů. Online zažádáte o půjčku, online vám ihned posíláme peníze.

Online půjčky Ferratum Bank vám přinesou od 500 až do 20 000 Kč na účet, první půjčku až 9 000 Kč můžete mít zdarma. Žádejte ihned online!

Půjčky online - rychlé řešení

Další informace o půjčkách online od Ferratum Bank

Ferratum Bank má vizi stát se online mobilní bankou. Poskytovat nejen půjčky, ale i další běžné bankovní produkty. Vše rychle a bez zbytečných poplatků. Základem jsou nyní online půjčky, dříve propagované jako krátkodobé nebankovní půjčky. Nyní je Ferratum banka a nabízí rychlé půjčky.  

Poznejte výhody nové půjčky online – Ferratum Credit

Aktuálně nejvíce žádaný je úvěr Ferratum Credit od 2 500 Kč do 50 000 Kč, který se podobá kontokorentu, ale nemusíte si kvůli němu u Ferratum banky zřizovat běžný účet. Ferratum Credit umožňuje opakované půjčky, které si okamžitě převádíte na běžný účet. Tato nová půjčka online vychází levněji než tradiční krátkodobé půjčky a přináší vám i další výhody – flexibilní měsíční úhrady, volbu doby splácení nebo platební prázdniny až 2× ročně. Vždy hradíte jen denní úrok a poplatek za čerpání částky, který činí 12,5 %. Oproti mikropůjčkám ušetříte až třetinu nákladů.

Svou online půjčku teď organizujete vy

Podmínky této moderní půjčky online jsou vstřícné i tím, že můžete kdykoliv uhradit celkovou dlužnou částku nebo zaslat vyšší splátku bez jakýchkoliv dodatečných poplatků, čímž si navýšíte částku dostupnou pro opakované čerpání a snížíte celkový dluh. Úroková sazba se počítá jen z vyčerpané částky – pokud si zrovna peníze nepůjčujete, máte Ferratum Credit k dispozici zdarma. 

Půjčky online přes mobil a můžete nakupovat

S Ferratum Credit vás už nečekané výdaje nezaskočí. Tato rychlá půjčka online na účet je pro vás dostupná ihned po schválení limitu. „Službu jsem doporučil několika známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já,“ říká pan Oldřich z Pardubic. „Dosud jsem nečerpala z povoleného limitu, ale jsem ráda, že mám Ferratum Credit sjednaný,“ dodává paní Ivana ze Šumperka, která s ním počítá jako s finanční rezervou.

Online půjčky bez ručitele od Ferratum Bank jsou určeny i pro podnikatele, penzisty, studenty či maminky na mateřské. Podstatnější než příjem je pro banku Ferratum vaše schopnost splácet a spolehlivá komunikace se zákaznickým centrem.

 

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +