Půjčky - jak a kde si půjčit bezpečně

Na trhu najdete desítky typů půjček, stovky poskytovatelů z řad bank i nebankovních společností. Jak se v půjčkách vyznat?

Půjčky podle účelu

Rozlišujeme účelové a bezúčelové půjčky. Účelové jsou například konsolidační půjčky, půjčky na auta, půjčky na bydlení včetně hypoték, půjčky na rekonstrukci bytu, nábytek, spotřební zboží a podobně. Praktické je využít krátkodobé bezúčelové půjčky před výplatou, které se vyřizují rychle a online. Veškeré půjčky Ferratum jsou bezúčelové, což znamená, že nemusíte dokládat, na jaký účel jste je využili. Může to být doplatek energie stejně jako pořízení first minute dovolené!

Půjčky podle poskytovatele

Existuje řada poskytovatelů půjček. Někteří jsou shovívavější, ale obvykle požadují vyšší úroky a mají horší podmínky. Nejlepší je obrátit se rovnou na banku. Bankovní, dříve nebankovní půjčky online Ferratum fungují od roku 2005, a pomohly už více než 2,5 milionům klientů po celém světě. Snadno je získáte i vy – při dodržení věkového rozmezí 19 až 85 let a splacení předchozích půjček. Navíc, zvolíte-li bankovní půjčku Ferratum, která je stejně rychlá jako nebankovní půjčka, budete po celou dobu pod ochranou nadnárodní finanční společnosti.

Půjčky od Ferratum Bank

Půjčky podle doby splácení

Rozlišujeme dlouhodobé a krátkodobé půjčky. Základní rozdíl mezi těmito úvěry tkví ve výši poskytnuté částky, a samozřejmě také v délce splácení. U krátkodobých půjček se nejedná o velkou finanční částku, proto je doba splácení mnohem kratší než u dlouhodobých úvěrů. Další rozdíl spočívá v nárocích na schválení krátkodobé půjčky. Nepotřebujete žádné speciální formuláře nebo výpisy, čímž se krátkodobá půjčka stává velmi dostupnou. Ferratum Bank poskytuje krátkodobé půjčky ve výši 500 Kč až 20 000 Kč na 7 až 45 dní. A pro nové klienty je zde připravena první půjčka zdarma.

Půjčky podle podmínek

I v bance je dnes dostupná rychlá půjčka bez doložení příjmu – pro všechny klienty s dobrou úvěrovou historií. K uzavření smlouvy o půjčce v bance Ferratum vám obvykle stačí jen základní doklady, a nemusíte ani na osobní schůzku. Podstatné je dodržet zásady zodpovědného půjčování, a to oboustranně. Vše, co banka zjišťuje, je v zájmu vaší bezpečnosti a plynulého splácení. Půjčku vyřídíte z domova online, přes počítač nebo mobil. Připojte se a informujte se o svých možnostech půjčky bez dokládání příjmu i bez registru.

Půjčky podle typu a stavu žadatele

Menší podnikatelé, ženy na mateřské dovolené, důchodci, studenti a lidé s nízkým příjmem bývají v tradičních bankách považováni za problémové klienty. Často mají pocit, že jim nezbývá nic jiného než nevýhodná SMS půjčka. Online půjčky od Ferratum Bank jsou však dostupné i těmto skupinám zájemců. Navíc je získáte bez ručitele, zástavy a s minimální administrativou. Stačí, jste-li ve věku 19 až 85 let a máte splacené předchozí půjčky Ferratum. Nejlepší podmínky pak mají bankovní půjčky pro opakované klienty, jejichž spolehlivost a schopnost splácet již byla ověřena.

Půjčky pro partnery

Podle výše půjčky

Půjčky do 5 000 Kč bývaly doménou nebankovních společností, které však často požadovaly nadměrně vysoké úroky. Dnes si tyto mikro půjčky můžete sjednat rychle a online i v bance. Okamžitá půjčka na účet od Ferratum Bank  může být od 500 Kč do 10 000 Kč. Půjčku získáte, je-li váš věk v rozmezí 21 až 85 let a máte vyrovnané předchozí závazky u banky Ferratum. Bez ručitele, zástavy a zbytečného papírování. Kromě mikro půjček banka nabízí i další moderní finanční produkty, například Ferratum Credit ve stylu kontokorentu do výše 50 000 Kč.

Flexibilní půjčky – finanční rezerva

Úvěrový účet Ferratum Credit, nastavený jednoduše online od 500 Kč do 50 000 Kč, vám umožní flexibilní půjčky s efektem finanční rezervy, ihned odesílané na účet. Výhodou je, že Ferratum Credit zajišťuje vždy peníze po ruce, ale když je zrovna nečerpáte, neplatíte žádné poplatky. Na rozdíl od krátkodobých půjček před výplatou máte svobodu ve splácení – můžete kdykoli splatit celou částku, nebo zvolit splátky v libovolné výši. Jedinou podmínkou je odeslat měsíčně alespoň 12,5 % z aktuálně dlužné částky. Kromě flexibilní měsíční úhrady a možnosti opětovného čerpání peněz bez registru nabízí Ferratum Credit novým klientům první půjčky zdarma – až 50 000 Kč s úrokem 0 % na 30 dnů.

Krátkodobé rychlé půjčky před výplatou

Potřebujete-li získat peníze jednoduše a rychle, je správnou volbou Ferratum Micro, krátkodobá půjčka před výplatou od 500 do 20 000 Kč. Dobu splatnosti si nastavíte při sjednání půjčky až na 45 dnů, takže okamžitě víte, kdy a v jaké výši je třeba provést úhradu. Půjčku získáte ihned na účet. Splatnost půjčky můžete navíc prodloužit až o 60 dnů. Pro nové klienty je první půjčka zdarma – půjčíte si až 9000 Kč a za 30 dnů 9000 Kč vrátíte. Zjistíte-li, že by vám u půjčky vyhovovaly spíše měsíční splátky, můžete kdykoli požádat o Ferratum Credit. Oproti opakovaným Micro půjčkám ušetříte – Ferratum Credit vychází až o 33 % levněji.

Spotřebitelské půjčky pro opakované klienty

Potřebujete-li větší finanční obnos a chcete měsíčně hradit splátku v pevné výši, zvolte Ferratum Plus. Při sjednání této půjčky online si zvolíte dobu splatnosti od 2 měsíců do 1 roku. Pokud však chcete splacené prostředky čerpat opakovaně a sami určovat výši splátky i dobu splatnosti, využijte flexibilní půjčky z úvěrového účtu Ferratum Credit. Ferratum Plus je dostupný jen ověřeným klientům, kteří si ve Ferratum Bank půjčují opakovaně.

 

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +