Získat flexibilní půjčku.

Jednoduchý a okamžitý účet pro každodenní používání.

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Ferratum Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Získejte úvěrový limit snadno online

Úvěrový limit je skvělý způsob, jak získáte finanční flexibilitu. Úvěrový limit jsou finanční prostředky, které jsou k dispozici, kdykoliv je potřebujete nebo je jen chcete využít pro Vaše nákupy. Porouchala se Vám pračka? Přišel Vám vyšší účet za energie? Byl tento měsíc plat o něco nižší, než jste očekávali? To jsou případy, kdy je úvěrový limit opravdu užitečný.

Ve společnosti Ferratum jsme přesvědčeni, že otevření úvěrového účtu je velmi snadné. Proto můžete pohodlně požádat o úvěr online přímo po telefonu nebo notebooku. Chcete-li požádat, jednoduše zvolte částku úvěru a stiskněte Požádat. Po vyplnění požadovaných informací budete informováni o výsledku žádosti během několika minut!

Kdo může získat flexibilní půjčku od společnosti Ferratum?

Kritéria k získání půjčky:

  • Je Vám alespoň 20 let.
  • Máte pravidelný zdroj příjmů, který je dostatečný pro řádné splácení půjčky.
  • Bez evidence v insolvenčním rejstříku.
  • Trvalé bydliště v ČR a platný občanský průkaz.

Kolik si můžu půjčit?

Výše půjčky zcela závisí na Vašich osobních potřebách. Na co si chcete půjčit? Je to jednorázová věc nebo potřebujete finanční flexibilitu na delší časové období? Chcete zjistit, jak velkého úvěrového limitu byste mohli dosáhnout? Vyzkoušejte naši online úvěrovou kalkulačku výše a zjistěte, jak velká by byla minimální měsíční splátka.

Tato měsíční splátka závisí na výši vyčerpané částky - pokud jste nevyčerpali žádnou částku, neplatíte žádnou měsíční splátku ani jiné poplatky. Všimněte si, že kdykoliv můžete ZDARMA splatit zbývající dlužnou částku. Tímto způsobem můžete ušetřit na úrocích Vaší půjčky a opětovně čerpat, když budete potřebovat.

Sorry, there are errors on the page: