Půjčka online až 10 000 Kč

Online žádost o rychlou
půjčku před výplatou
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 50.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 90 dnech:  @amount.
 • Až 50.000 Kč, první splátka až za 90 dnů
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 20.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem: @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:@amount. 
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu
Částka

Půjčka online – ihned na váš účet, i o víkendu

Půjčka online od banky Ferratum Bank: s výhodami nebankovní půjčky

Půjčka online od banky Ferratum Bank je chytré řešení krátkodobého finančního nedostatku. Pomůže každému, kdo se náhle ocitl bez příjmu nebo má nečekané výdaje těsně před výplatou.

Ferratum půjčka je stejně jako nebankovní půjčka rychlá a vyřízená snadno online. Nemusíte nikam chodit ani zasílat množství podkladů. Neplatíte předem žádné poplatky, peníze máte ihned na účtu a hlavně – neustále jste v rukou seriózní bankovní instituce.

Rychlá půjčka online – k dispozici ihned, i o víkendu

Půjčky online od Ferratum Bank (dříve nebankovní půjčky od Ferratum Czech) fungují od roku 2005 a pomohly už více než 2 milionům klientů ve více než 20 zemích světa. Online zažádáte o půjčku – v nonstop režimu, třeba i o víkendu – a online vám ihned posíláme peníze.
Rychlá půjčka online Ferratum Bank vám přinese od 500 Kč až do 10 000 Kč na účet, přičemž první půjčku až 9 000 Kč můžete mít zdarma. Zařiďte si ji ihned online!

Další informace o rychlých půjčkách online

Společnost Ferratum dříve nabízela především nebankovní půjčky. Nyní je bankou a nabízí rychlé půjčky online i novinky – flexibilní úvěr Ferratum Credit a vyšší úvěr PlusLoan. Má vizi stát se online mobilní bankou poskytující svým klientům stále více komfortních bankovních služeb - online půjčka bude jen jednou z nich.

Půjčka online Ferratum pomohla i panu Ivanovi K. z Rakovníka, který popisuje: „Potřeboval jsem 2000 Kč na doplatek elektřiny a Ferratum mi půjčilo zdarma. Do 15 dnů po výplatě jsem dva tisíce vrátil. Vše proběhlo rychle a bez předkládání jakýchkoliv papírů.“

Další možností je nová půjčka online Ferratum Credit na způsob kontokorentu až do výše 50 000 Kč, která vychází levněji než běžné rychlé půjčky. Klienti si ji berou opakovaně a splácejí jednorázově, nebo v dohodnutých měsíčních splátkách. A až dvakrát ročně si přitom užívají platební prázdniny.

Jako pan Oldřich N. z Pardubic, který uvádí: „Ferratum Credit mi už několikrát doslova vytrhl trn z paty, když jsem musel bleskově uhradit některé platby. Doporučil jsem ho i několika známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já.“ Také paní Jana N. z Brna je uživatelkou úvěru Ferratum Credit. Doporučuje ho všem, kteří chtějí mít finanční rezervu a klasický bankovní kontokorent mít nemohou.

Zaujala moderní Ferratum online půjčka i vás? Zařídíte si ji snadno: klikněte o něco výše vlevo na oranžové tlačítko „Čerpat Ferratum Credit“, a dál se řiďte pokyny klientského centra.

 

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +