Půjčka online až 80 000 Kč.

Půjčka online od banky Ferratum Bank: s výhodami nebankovní půjčky

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Půjčka online – ihned na váš účet, i o víkendu

Půjčka online od banky Ferratum Bank: s výhodami nebankovní půjčky

Půjčka online od banky Ferratum Bank je chytré řešení krátkodobého finančního nedostatku. Pomůže každému, kdo se náhle ocitl bez příjmu nebo má nečekané výdaje těsně před výplatou.

Ferratum půjčka je stejně jako nebankovní půjčka rychlá a vyřízená snadno online. Nemusíte nikam chodit ani zasílat množství podkladů. Neplatíte předem žádné poplatky, peníze máte ihned na účtu a hlavně – neustále jste v rukou seriózní bankovní instituce.

Rychlá půjčka online – k dispozici ihned, i o víkendu

Půjčky online od Ferratum Bank (dříve nebankovní půjčky od Ferratum Czech) fungují od roku 2005 a pomohly už více než 2 milionům klientů ve více než 20 zemích světa. Online zažádáte o půjčku – v nonstop režimu, třeba i o víkendu – a online vám ihned posíláme peníze.
Rychlá půjčka online Ferratum Bank vám přinese od 500 Kč až do 20 000 Kč na účet, přičemž první půjčku až 9 000 Kč můžete mít zdarma. Zařiďte si ji ihned online!

Další informace o rychlých půjčkách online

Společnost Ferratum dříve nabízela především nebankovní půjčky. Nyní je bankou a nabízí rychlé půjčky online i novinky – flexibilní úvěr Ferratum Credit a vyšší úvěr PlusLoan. Má vizi stát se online mobilní bankou poskytující svým klientům stále více komfortních bankovních služeb – online půjčka bude jen jednou z nich.

Půjčka online Ferratum pomohla i panu Ivanovi, který popsal: „Potřeboval jsem 2000 Kč na doplatek elektřiny a Ferratum mi půjčilo zdarma. Do 15 dnů po výplatě jsem dva tisíce vrátil. Vše proběhlo rychle a bez předkládání jakýchkoliv papírů.“

„Jsem překvapen rychlostí a vstřícným jednáním. Ferratum Bank vřele doporučuji,“ přidal na web Ferratum.cz svou online recenzi pan René.

CHCI ONLINE PŮJČKU

 

Moderní půjčka online: kontokorent Ferratum Credit

Další možností je nová půjčka online Ferratum Credit na způsob kontokorentu až do výše 80 000 Kč, která vychází levněji než běžné rychlé půjčky. Klienti si ji berou opakovaně a splácejí jednorázově, nebo v dohodnutých měsíčních splátkách. A až dvakrát ročně si přitom užívají platební prázdniny.

Konkrétně je to tak, že splátky půjčky Ferratum Credit nastavujete sami, ale každý měsíc je třeba uhradit alespoň minimum, 12,5 % z aktuálně dlužné částky. U půjčky do výše 6000 Kč stačí splácet jen 1000 Kč za měsíc. Můžete také kdykoli splatit celou půjčku nebo zaslat vyšší splátku (bez dodatečných poplatků) a tím si navýšit částku, která je dostupná pro opětovné čerpání a snížit celkovou dlužnou částku.

Zkušenosti českých klientů s Ferratum Credit půjčkou online

Ferratum Credit je snadný způsob, jak mít v případě potřeby peníze ihned k dispozici. Je ideální pro opakované online půjčky bez administrativních průtahů, ověřování registrů a příjmů.

Uživatel pan Oldřich uvedl: „Ferratum Credit mi už několikrát doslova vytrhl trn z paty, když jsem musel bleskově uhradit některé platby. Doporučil jsem ho i několika známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já.“ Také paní Jana je uživatelkou úvěru Ferratum Credit. Doporučuje ho všem, kteří chtějí mít finanční rezervu a klasický bankovní kontokorent mít nemohou.

Paní Iveta vylíčila: „Naposledy jsme si u nás doma z účtu Ferratum Credit vypůjčili 8000 Kč na novou televizi a splatili je v několika splátkách s rozumným navýšením. Diskrétní půjčka online Ferratum Credit je pro nás lepší než dřívější hotovostní půjčky od rodiny a přátel. Nechceme, aby nás pořád měli za dlužníky.“

Výhod půjčky online na splátky využil i pan Daniel, konkrétně při koupi ojetého auta určeného k podnikání. Popsal: „Ferratum mi půjčilo rychle. Využívám minimálních měsíčních splátek, a pokud vydělám více, vyrovnám úvěr mimořádnou splátkou, která je bez dodatečných poplatků.“ Ocenil i to, že úvěr Ferratum Credit není vázaný zřízením běžného účtu u Ferratum Bank, zatímco jiné banky tím poskytnutí autopůjčky podmiňovaly.

Ferratum Credit pomáhá i OSVČ na startu podnikání. Jako třeba paní Hedvice, samostatné krejčové, která uvedla: „Shromáždila jsem objednávky na ušití oděvů, ale chybělo mi 30 000 Kč na pořízení zahraničních látek. Nebankovní půjčka pro podnikatele se mi zdála riziková kvůli vysokým úrokům a zástavě. Využila jsem půjčku na splátky Ferratum Credit a vše do tří měsíců bez potíží splatila.“

 „O víkendu nás napadlo, že by se nám ihned hodila online půjčka. V Lidlu totiž končila super akce na zahradní vybavení,“ vylíčila paní Adéla. „Na internetu nás zaujala nabídka Ferratum Bank a hned jsme si zařídili Ferratum Credit. I kdybychom nestihli první bezplatnou půjčku vrátit do 30 dnů, denní úroky jsou přijatelné. Potěšila nás rychlost vyřízení, pouze jsme okopírovali občanku a vyplnili stručnou online žádost. Vše klaplo na jedničku.“

„Vstřícnost, ochota a ohleduplnost, jakou jsem ještě u žádné společnosti nezažila,“ zhodnotila služby Ferratum Bank při sjednávání své online půjčky paní Eliška.

Chuť si půjčovat mají Češi i v roce 2019 – je to i díky velmi nízké nezaměstnanosti a ekonomice, jíž se daří. Jako obvykle, největší rozmach půjček se očekává v posledním čtvrtletí roku, kdy je třeba nakoupit vánoční dárky, sezónní sportovní potřeby či třeba zaplatit zálohy na first minute dovolené.

Ferratum bezúčelová bankovní půjčka online odesílaná ihned na účet čeká i na vás, a to nonstop po celý rok. Neváhejte, poprvé je bez úroků i poplatků!

Nyní akce: online půjčka až 80 000 poprvé zdarma

Jestliže jste dosud online půjčku Ferratum Credit nevyužili, můžete si poprvé vypůjčit až 80 000 Kč bez poplatku za čerpání a s nulovým úrokem až na 30 dnů. To znamená, že kolik peněz vyčerpáte, tolik k domluvenému termínu vrátíte. Například při půjčce ve výši 16 000 Kč vrátíte bance Ferratum za 30 dní zase 16 000 Kč. Až od 31. dne se začíná počítat denní úrok 0,2833 % (u příslušné půjčky představuje 45,33 Kč).

Zaujala moderní Ferratum online půjčka první zdarma i vás? Zařídíte si ji snadno: klikněte o něco výše vlevo na oranžové tlačítko „Čerpat Ferratum Credit“, a dál se řiďte pokyny klientského centra.

 

 

Sorry, there are errors on the page: