Půjčka ihned na účet do 1 minuty

Online žádost o
půjčku ihned na účet
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 35.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
 • Až 35.000 Kč s úrokem 0% na 60 dnů*
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 20.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem: @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:@amount. 
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu
Částka

 

Půjčka ihned na váš bankovní účet – do 1 minuty!

Půjčka ihned na účet? Ano, stačí požádat Ferratum!

Ocitli jste se najednou ve finanční tísni a do výplaty je ještě daleko? Finská půjčka Ferratum vám ihned naplní bankovní účet. Lze o ni žádat v režimu 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Ihned na účet můžete získat až 10 000 Kč.

Vstřícnost při schvalování

Ve Ferratum jsme od roku 2005 vyřídili už přes 2 miliony rychlých půjček ve více než 20 zemích světa. Schválenou online zápůjčku Ferratum ihned posíláme na účet. A ihned znamená také kdykoliv – jak rychlé půjčky, tak flexibilní úvěr Ferratum Credit schvalujeme nonstop: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, tedy i o víkendech.

Ihned na účet 500 až 10 000 Kč

Půjčit si můžete od 500 až po 10 000 Kč – záleží na vaší zodpovědné volbě. Obejdete se bez ručitele, bez většího papírování, bez nutnosti zástavy. Nevyžadujeme více než nezbytné osobní a kontaktní údaje, abychom vyloučili klienty mladší 21 let a ty, kteří už u nás půjčku mají. Pro všechny ostatní je tu rychlá půjčka Ferratum Bank odesílaná ihned na účet.

Další informace o půjčce od banky Ferratum

Ferratum Bank poskytuje férové půjčky před výplatou po celém světě. Proslavily ji rychlé SMS půjčky před výplatou, takzvané finské půjčky. Současná krátkodobá půjčka od Ferratum představuje 500 až 10 000 Kč na 7 až 45 dní (lze ji prodloužit o 2× 30 dnů). 
Peníze ihned na ruku, sms půjčky úplně každému ani půjčky bez registru ve Ferratum Bank neslibujeme, ale zaručujeme vám vždy jasné podmínky a seriózní jednání. 

Ferratum Credit – nová půjčka ihned

Zastavme se u produktu Ferratum Credit – populární nové půjčky ihned odesílané na váš bankovní účet. Stačí si u Ferratum Bank nastavit kredit od 2 500 Kč do 35 000 Kč, a pak už o půjčky s výhodnějšími podmínkami žádáte opakovaně a mnohem jednodušeji. K dispozici tak máte služby podobné kontokorentu, přičemž si u Ferratum Bank nemusíte zřizovat běžný účet. A oproti mikropůjčkám ušetříte až 33 %.

Půjčka ihned Ferratum Credit funguje tak, že měsíčně splácíte domluvenou minimální částku (úrok je pouze 0,2833 procent denně), nebo i více peněz podle vašeho rozhodnutí. K tomu náleží jednorázový poplatek 12,5 % za každé čerpání. Můžete také splatit celou půjčku i s úroky a mít Ferratum Credit zase kompletní – jakožto ihned dostupnou finanční rezervu. Navíc, pokud Ferratum Credit zrovna nevyužíváte, nebo máte splacenou celou vypůjčenou částku, neplatíte žádný poplatek za vedení účtu.

Čerpat peníze je možné okamžitě po schválení limitu. A nenadálé výdaje vás už nezaskočí. „Už jsem Ferratum Credit doporučil několika známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já,“ uvádí Olda z Pardubic.

Také Honza z Plzně hovoří o tom, jak využil služeb Ferratum Bank: „Potřeboval jsem 3 500 Kč na doplatek energií a banka Ferratum mi poskytla půjčku ihned. Do 10 dnů po výplatě jsem peníze vrátil s malým navýšením. Vše proběhlo rychle a bez papírování.“

Pohodlná půjčka bez obav z registrů

Příjemné je, že díky solidní výši půjčky Ferratum Credit zrealizujete i větší záměry. Půjčka ihned až 35 000 Kč, kterou zařídíte kdykoliv online, vám umožní podniknout mnohé – vybavit domácnost, zahradu, pořídit si nový šatník, zajet na dovolenou… Bance Ferratum nemusíte dokládat účel půjčky – pouze dodržujte dohodnuté splátkové termíny. Tím si zároveň zajistíte dobrou úvěrovou historii a do budoucna klid ohledně registrů.