Půjčka ihned na účet do 1 minuty.

Půjčka ihned na váš bankovní účet – do 1 minuty!

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Půjčka ihned na účet? Ano, stačí požádat Ferratum!

Ocitli jste se najednou ve finanční tísni a do výplaty je ještě daleko? Finská půjčka Ferratum vám ihned naplní bankovní účet. Lze o ni žádat v režimu 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Ihned na účet můžete získat až 20 000 Kč.

Vstřícnost při schvalování

Ve Ferratum jsme od roku 2005 vyřídili už přes 2 miliony rychlých půjček ve více než 20 zemích světa. Schválenou online zápůjčku Ferratum ihned posíláme na účet. A ihned znamená také kdykoliv – jak rychlé půjčky, tak flexibilní úvěr Ferratum Credit schvalujeme nonstop: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, tedy i o víkendech.

Ihned na účet 500 až 20 000 Kč

Půjčit si můžete od 500 až po 20 000 Kč – záleží na vaší zodpovědné volbě. Obejdete se bez ručitele, bez většího papírování, bez nutnosti zástavy. Nevyžadujeme více než nezbytné osobní a kontaktní údaje, abychom vyloučili klienty mladší 19 let a ty, kteří už u nás půjčku mají. Pro všechny ostatní je tu rychlá půjčka Ferratum Bank odesílaná ihned na účet.

Další informace o půjčce od banky Ferratum

Ferratum Bank poskytuje férové půjčky před výplatou po celém světě. Proslavily ji rychlé SMS půjčky před výplatou, takzvané finské půjčky. Současná krátkodobá půjčka od Ferratum představuje 500 až 20 000 Kč na 7 až 45 dní (lze ji prodloužit o 2× 30 dnů). 
Peníze ihned na ruku, sms půjčky úplně každému ani půjčky bez registru ve Ferratum Bank neslibujeme, ale zaručujeme vám vždy jasné podmínky a seriózní jednání. 

Ferratum Credit – nová půjčka ihned

Zastavme se u produktu Ferratum Credit – populární nové půjčky ihned odesílané na váš bankovní účet. Stačí si u Ferratum Bank nastavit kredit od 2 500 Kč do 80 000 Kč, a pak už o půjčky s výhodnějšími podmínkami žádáte opakovaně a mnohem jednodušeji. K dispozici tak máte služby podobné kontokorentu, přičemž si u Ferratum Bank nemusíte zřizovat běžný účet. A oproti mikropůjčkám ušetříte až 33 %.

Půjčka ihned Ferratum Credit funguje tak, že měsíčně splácíte domluvenou minimální částku (úrok je pouze 0,2833 procent denně), nebo i více peněz podle vašeho rozhodnutí. K tomu náleží jednorázový poplatek 12,5 % za každé čerpání. Můžete také splatit celou půjčku i s úroky a mít Ferratum Credit zase kompletní – jakožto ihned dostupnou finanční rezervu. Navíc, pokud Ferratum Credit zrovna nevyužíváte, nebo máte splacenou celou vypůjčenou částku, neplatíte žádný poplatek za vedení účtu.

Čerpat peníze je možné okamžitě po schválení limitu. A nenadálé výdaje vás už nezaskočí. „Už jsem Ferratum Credit doporučil několika známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já,“ uvádí Olda z Pardubic.

Také Honza z Plzně hovoří o tom, jak využil služeb Ferratum Bank: „Potřeboval jsem 3 500 Kč na doplatek energií a banka Ferratum mi poskytla půjčku ihned. Do 10 dnů po výplatě jsem peníze vrátil s malým navýšením. Vše proběhlo rychle a bez papírování.“

Pohodlná půjčka bez obav z registrů

Příjemné je, že díky solidní výši půjčky Ferratum Credit zrealizujete i větší záměry. Půjčka ihned až 35 000 Kč, kterou zařídíte kdykoliv online, vám umožní podniknout mnohé – vybavit domácnost, zahradu, pořídit si nový šatník, zajet na dovolenou… Bance Ferratum nemusíte dokládat účel půjčky – pouze dodržujte dohodnuté splátkové termíny. Tím si zároveň zajistíte dobrou úvěrovou historii a do budoucna klid ohledně registrů.

Svou zkušenost s půjčkou Ferratum předává paní Iveta: „Naposledy jsme si z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 8000 Kč na novou televizi a splatili je ve 4 splátkách s rozumným navýšením. Dlouhodobý a diskrétní úvěr Ferratum Credit je pro nás lepší než dřívější malé půjčky od rodiny a přátel. Nechceme, aby nás pořád měli za dlužníky.“

Půjčka ihned je také pro živnostníky nebo ženy na mateřské

Ferratum Credit slouží online také drobným podnikatelům, protože bance Ferratum nemusejí dokládat, na co peníze použili. Díky tomu opakovaně překonávají krátkodobý nedostatek financí, s minimální časovou ztrátou a bez docházení na pobočku.

„Potřebovala jsem pro svou rozvíjející se šicí dílnu 30 000 Kč na nákup zahraničních látek. Nebankovní půjčka se mi zdála riziková, měla vysoké úroky. Pomohla mi Ferratum půjčka ihned, u níž jsem si nastavila tříměsíční splátky a vše bez problémů vyrovnala,“ uvedla paní Hedvika z Prahy, o jejíž modely je na trhu zájem. Kdyby měla přesto s odbytem problémy, mohla by si splácení půjčky Ferratum jednoduše online prodloužit.

Živnostník pan Petr popsal: „Půjčil jsem si ve Ferratum Bank poprvé, konkrétně 5000 Kč na nákup nové tiskárny a spotřebního materiálu. Jakmile jsem získal zpožděné platby od odběratelů, tutéž částku jsem vrátil.“

Půjčka ihned Ferratum je dostupná také pro ženy na mateřské. Je známo, že výbava a výživa kojence a batolete vychází na desítky tisíc korun ročně. Pokud vás na mateřské dovolené překvapí nečekané výdaje, nebojte se využít krátkodobé rychlé půjčky. Jako paní Iveta, která nakupovala na inzerát dětské potřeby za 7000 Kč. Půjčku Ferratum získala poprvé zdarma a vyrovnala ji do měsíce, jakmile přišly na účet pravidelné příjmy domácnosti.

„Rychlá a spolehlivá online půjčka. Peníze mám během pár minut na účtu. Půjčky na mateřské dovolené od Ferratum Bank čerpám už druhý rok,“ přidává svou zkušenost paní Lucie.

Nonstop fungující půjčka Ferratum má jednoduchá pravidla. Jen požádáte klientský servis Ferratum Bank o převod potřebné částky na váš bankovní účet. Kdykoli, celý týden, 24 hodin denně. Od začátku jste v péči mezinárodní banky obsluhující i náročné finanční trhy.

„Ferratum Credit může sloužit jako finanční rezerva pro ty, kteří nemohou mít klasický bankovní kontokorent. Jsem ráda, že ho mám sjednaný,“ doplňuje paní Jana.

Zaujala tato spolehlivá půjčka i vás? Zařiďte si ji ihned online. Do banky Ferratum, která ji poskytuje, se jednoduše proklikáte z těchto stránek.

 

 

Sorry, there are errors on the page: