Petra Clinic - klinika estetické medicíny

Financujeme estetické zákroky

Jak získat finance na estetický zákrok?

Navštivte internetové stránky estetické kliniky Petra Clinic (klikněte na logo níže) a následně si vyberte zákrok, který chcete podstoupit. Poté klikněte na internetový odkaz pro vyplnění žádosti o půjčku:

https://www.ferratum.cz/?k=PC&p=zadost-o-zapujcku-0

 

Noví zákazníci si mohou zažádat  o 1.000, 2.000, 3.000 nebo 4.000 Kč s dobou splatnosti 10, 20, 30 nebo 40 dní bez poplatku. Opakovaní zákazníci si mohou zažádat o 500 - 19.000 Kč s dobou splatnosti 7 - 360 dní.

Do 10 minut obdržíte SMS zprávu o stavu Vaší žádosti. V případě schválení je nutné odeslat potvrzující SMS zprávu ve tvaru: fer souhlasim na číslo: 736 30 40 30 (cena SMS: standardní cena Vašeho operátora, cca 2 Kč).

Do hodiny po odeslání potvrzující SMS zprávy Vám budou peníze odeslány na Váš bankovní účet.

 

Petra Clinic

Petra Clinic, je přední klinika estetické medicíny v Praze a Karlových Varech. Nabízí široké spektrum služeb pro zeštíhlení hlavně problémových partií, tvarování těla, omlazení pleti, redukci celulitidy a strií, léčbu neduhů pleti (akné, pigmentace apod.) a také procedury z oblasti korektivní dermatologie (botulotoxin, lifting aj, zvětšování prsou, výplně.).

 


V Petra Clinic můžete využít například tato ošetření: 

Bezbolestnou liposukci, Kryolipolýzu, Vanquish, rázovou vlnu, aquaforézu, mikrojehličkovou radiofrekvenci, botulotoxin, Dermio Face, Kolagenárium, odstranění červených žilek, redukci celulitidy, odstranění akné a strií, omlazení pleti, lymfatické masáže, Fotorejuvenaci, permanentní depilaci, kosmetickou péči, lifting a samozřejměkomplexní poradenství. 

Pobočky naleznete v Praze (Pasáž Světozor, Vodičkova 791/39, Praha 1) a Karlových Varech (SPA Resort Sanssouci, U Imperiálu 198/11, Karlovy Vary). 
Objednávky na tel: + 420 603 551 166 nebo emailem: info@petraclinic.cz.