Osobní půjčky

 

Částka

Jsme transparentní, s produktem Ferratum Credit se tedy nemusíte bát žádných (ani skrytých) poplatků spojených s jeho využíváním. 
ČERPANÁ ČÁSTKA: 24500 Kč
CELKEM ZA 30 DNÍ (při získání úrokové sazby 5,75%): X
DENNÍ ÚROK (procentuální výše denního úroku od: 0.1890%): 69 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ A VEDENÍ ÚVĚROVÉHO ÚČTU: 0 Kč
POPLATEK ZA ČERPÁNÍ (jednorázový Poplatek za čerpání částky): 0 Kč
POPLATEK ZA PŘEDČASNÉ SPLACENÍ: 0 Kč
POPLATEK ZA ZMĚNU DATA SPLATNOSTI: 0 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ PLATEBNÍCH PRÁZDNIN: 0 Kč
RPSN (Denní úroky jsou již zahrnuty) od: 258.02%

Kalkulátor splátek

Osobní půjčky od Ferratum Bank

Poslání společnosti Ferratum je jednoduché - poskytovat nejlepší, nejrychlejší a nejvíce uživatelsky přívětivé úvěrové a bankovní služby, které jsou k dispozici s profesionálním zákaznickým servisem 7 dní v týdnu.

Občas potřebujete získat peníze. A rychle. Proto jsme vyvinuli naši jednoduchou a flexibilní úvěrovou službu, která vám umožní rychle získat přístup k finančním prostředkům.
Osobní půjčky, známé také jako mobilní mikroúvěry nebo SMS půjčky, jsou mimořádně užitečné a často mohou být dokonalým řešením, když se stane něco neočekávaného a nemáte prostředky k dispozici.

Kolik můžete získat od Ferratum Bank

Noví zákazníci společnosti Ferratum Bank mohou požádat o rychlou osobní půjčku v rozmezí od 2 500 Kč až 80 000 Kč - flexibilnější moderní půjčku na bázi kontokorentu, finační rezervu Ferratum Credit 2 500 Kč až 80 000 Kč. Navíc na 30 dní s 0% úrokem. Při opakovaném čerpání po 30 dnech je měsíční úrok již od 5,75%.

Je to rychlé, snadné a zcela zdarma. Rozhodněte se, kterou z našich online půjček potřebujete, dobu trvání, kterou potřebujete ke splacení, a poté klikněte na tlačítko ZAŽÁDAT a vyplňte formulář žádosti.

Osobní půjčky - žádejte jednoduše online

Požadované informace a doba zpracování

S využitím naší sofistikované a pokročilé technologie trvá jen několik vteřin, než se posoudí vaše žádost o jednu z našich osobních půjček. Na obrazovce se pak objeví rozhodnutí, a to vše na mrknutí oka.

Bez papírování, nevyžadujeme papírové potvrzení o příjmech a od té doby, co se vše vyřizuje online, nemusíte stát fronty na pobočkách. Budete procházet několika virtuálními "kontrolami", které budou vaše informace ověřovat. Během tohoto procesu ověříme vaše osobní údaje, zkontrolujeme váš rating a vaši schopnost splácet půjčku v den splatnosti.

Na konci žádosti vás požádáme, abyste potvrdili, že chcete pokračovat v žádosti o jednu z našich půjček a pak pošleme PIN do mobilního telefonu. Takže se budeme pouze chtít ujistit, že máte mobilní telefon. Zní to prostě, že?

Kdy a jak získáte peníze

Peníze budou zaslány přímo na váš bankovní účet dle výběru do dvou hodin. Finanční prostředky z rychlé on-line půjčky mají zákazníci velmi často ještě rychleji!

Osobní půjčky pro rodiny

Online splácení osobních půjček Ferratum Bank

Umožníme vám splatit váš úvěr předčasně a na rozdíl od mnoha jiných bank, Ferratum vám nebude účtovat "předčasné splátky", pokud splácíte svůj úvěr předčasně. Je to pro vás lepší, protože úroky jsou vypočítány denně, pokud se vám podaří splácet váš úvěr dříve, váš zůstatek bude menší.

Zákazníci, kteří chtějí splatit své on-line půjčky dříve, nás mohou jednoduše informovat na telefonním čísle 245 001 715 a mluvit s naším týmem pro péči o zákazníky. 

 

Ferratum Bank je ve všech svých aktivitách zcela transparentní. Potvrzují to i zkušenosti klientů:

„Super zpracování, jednoduché vyplnění a připojení k bance,“ napsal do své recenze Ferratum osobní půjčky pan Petr. Připojila se k němu paní Iveta: „Naposledy jsme si doma z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 8000 Kč na novou televizi a splatili je v několika splátkách s rozumným navýšením. Ferratum rychlá půjčka nám pomáhá před výplatou diskrétně a na dřívější drahé nebankovní půjčky, sms půjčky nebo půjčování od přátel si už ani nevzpomeneme.“

„O víkendu v Lidlu končila super akce na zahradní vybavení,“ vylíčila paní Adéla. „Napadlo nás, že si na ně vypůjčíme. Na internetu nás zaujala nabídka Ferratum Bank a hned jsme si zařídili Ferratum Credit. I kdybychom nestihli první bezplatnou půjčku vrátit do 30 dnů, denní úroky jsou přijatelné. Potěšila nás rychlost vyřízení, pouze jsme okopírovali občanku a vyplnili stručnou online žádost. Vše klaplo na jedničku.“

„Můžete si kdykoli půjčit a postupně splácet,“ dosvědčila další klientka Ferratum Bank, paní Květoslava.

Osobní půjčky pro žadatele od 19 let

Osobní půjčka se občas hodí i studentům. Příznivé je, že od 19 let věku dosáhnete na studentské bankovní půjčky Ferratum. Tato půjčka pomohla třeba studentu Ivanovi, který uvedl: „Potřeboval jsem 2000 Kč na doplatek energií v pražském podnájmu a Ferratum mi půjčilo zdarma. Do 15 dnů po výplatě peněz z brigády jsem dva tisíce vrátil. Vše proběhlo rychle a bez předkládání jakýchkoli papírů.“ Stejně tak funguje Ferratum Credit i pro OSVČ, rodiče na mateřské, penzisty… Podstatnější než garantovaný příjem je pro Ferratum Bank vaše schopnost splácet a v případě obtíží včasné jednání s klientským centrem.

Dle klientů, kteří poznali praxi mnoha věřitelů, jsou bankovní půjčky Ferratum stejně rychlé jako nebankovní půjčky. Zařídíte si je na pár kliknutí přes stručný online formulář. Banka uplatňuje individuální přístup: pokud si z kontokorentního úvěru Ferratum Credit zodpovědně půjčujete opakovaně, jsou už vaše osobní půjčky bez registru a solusu. „Vstřícnost, ochota a ohleduplnost, jakou jsem ještě u žádné společnosti nezažila,“ zhodnotila chod Ferratum Bank paní Eliška.

S Ferratum Bank je to tak jednoduché.

Flexibilní, přátelské, rychlé osobní půjčky od společnosti Ferratum. Žádejte dnes.