Osobní půjčky

 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
 • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 20.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem: @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:@amount. 
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu
Částka

Osobní půjčky od Ferratum Bank

Poslání společnosti Ferratum je jednoduché - poskytovat nejlepší, nejrychlejší a nejvíce uživatelsky přívětivé úvěrové a bankovní služby, které jsou k dispozici s pprofesionálním zákaznickým servisem 7 dní v týdnu.

Občas potřebujete získat peníze. A rychle. Proto jsme vyvinuli naši jednoduchou a flexibilní úvěrovou službu, která vám umožní rychle získat přístup k finančním prostředkům.
Osobní půjčky, známé také jako mobilní mikroúvěry nebo SMS půjčky, jsou mimořádně užitečné a často mohou být dokonalým řešením, když se stane něco neočekávaného a nemáte prostředky k dispozici.

Kolik můžete získat od Ferratum Bank

Noví zákazníci společnosti Ferratum Bank mohou požádat o rychlou osobní půjčku v rozmezí od 500 až 20 000 Kč s termínem od 7 do 45 dnů. Anebo využít flexibilnější moderní půjčku na bázi kontokorentu, finační rezervu Ferratum Credit 2500 Kč až 80 000 Kč. Navíc na 30 dní s 0% úrokem. Při opakovaném čerpání po 30 dnech je měsíční úrok již od 5,75%.

Je to rychlé, snadné a zcela zdarma. Rozhodněte se, kterou z našich online půjček potřebujete, dobu trvání, kterou potřebujete ke splacení, a poté klikněte na tlačítko ZAŽÁDAT a vyplňte formulář žádosti.

Osobní půjčky - žádejte jednoduše online

Požadované informace a doba zpracování

S využitím naší sofistikované a pokročilé technologie trvá jen několik vteřin, než se posoudí vaše žádost o jednu z našich osobních půjček. Na obrazovce se pak objeví rozhodnutí, a to vše na mrknutí oka.

Bez papírování, nevyžadujeme papírové potvrzení o příjmech a od té doby, co se vše vyřizuje online, nemusíte stát fronty na pobočkách. Budete procházet několika virtuálními "kontrolami", které budou vaše informace ověřovat. Během tohoto procesu ověříme vaše osobní údaje, zkontrolujeme váš rating a vaši schopnost splácet půjčku v den splatnosti.

Na konci žádosti vás požádáme, abyste potvrdili, že chcete pokračovat v žádosti o jednu z našich půjček a pak pošleme PIN do mobilního telefonu. Takže se budeme pouze chtít ujistit, že máte mobilní telefon. Zní to prostě, že?

Kdy a jak získáte peníze

Peníze budou zaslány přímo na váš bankovní účet dle výběru do dvou hodin. Finanční prostředky z rychlé on-line půjčky mají zákazníci velmi často ještě rychleji!

Osobní půjčky pro rodiny

Online splácení osobních půjček Ferratum Bank

Umožníme vám splatit váš úvěr předčasně a na rozdíl od mnoha jiných bank, Ferratum vám nebude účtovat "předčasné splátky", pokud splácíte svůj úvěr předčasně. Je to pro vás lepší, protože úroky jsou vypočítány denně, pokud se vám podaří splácet váš úvěr dříve, váš zůstatek bude menší.

Zákazníci, kteří chtějí splatit své on-line půjčky dříve, nás mohou jednoduše informovat na telefonním čísle 245 001 715 a mluvit s naším týmem pro péči o zákazníky. 

S Ferratum Bank je to tak jednoduché.

Flexibilní, přátelské, rychlé osobní půjčky od společnosti Ferratum. Žádejte dnes.