Revolvingový úvěr.

Ferratum Credit – finanční rezerva na bázi revolvingu až 80 000 Kč

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Co je to revolvingový úvěr?

Revolvingový úvěr je krátkododobý úvěr s možností obnovování až do výše smluveného limitu. Je to obdoba kontokorentu, ale je nezávislý na běžném účtu. Jedním z nejnovějších je Ferratum Credit.

Ten poskytuje Ferratum Bank, dosud známá především jako poskytovatel krátkodobých půjček před výplatou do 10 tisíc korun. Splatnost těchto půjček byla maximálně 45 dní. Ferratum Credit však můžete používat neomezeně dlouhou dobu.

Co je to Credit Limit, neboli Ferratum Credit?

Credit Limit se podobá revolvingovému úvěru. Také můžete kdykoliv na svůj bankovní účet čerpat peníze (úvěr) až do výše schváleného limitu (2 500 Kč až 80 000 Kč). Poté každý měsíc splácíte minimální částku (denní úrok je od 0,189 %), nebo i vyšší částku dle svého uvážení. Můžete rovněž splatit celou půjčku i s úroky a tím zase získat zpět schválený limit. Když úvěr splácíte, banka vám může limit navýšit. Vše si pohodlně spočítáte díky online úvěrové kalkulačce.

Revolving Credit Limit je ideální finanční rezerva na horší časy. O peníze žádáte pouze jednou, po schválení a prověření na vás čekají peníze kdykoliv k dispozici k převedení na bankovní účet.

Revolvingový úvěr je oblíbený úvěrový produkt právě pro svou flexibilitu a volnost. 

Více o revolvingu a úvěrech od Ferratum Bank

Revolvingový úvěr CFerratum Credit je určen pro všechny obyvatele ČR starší 19 let. Žádost o Credit Limit se podává online a je vyřízena velmi rychle. Vyplníte jen základní osobní údaje, číslo OP, trvalé bydliště, číslo účtu, měsíční příjmy a výdaje.

Komunikovat budeme přednostně online. Ostatně na webových stránkách, snadnosti a rychlosti používání je založena i koncepce oblíbené Ferratum rychlé půjčky – peníze do 1 minuty na účtu.

Revolvingový úvěr je oblíbený úvěrový produkt právě pro svou flexibilitu a volnost. 

4 zkušenosti klientů s úvěrem Credit Limit

  1. Když se paní Marcela N. dozvěděla o produktu Credit Limit, netušila, co je revolvingový úvěr. Ale zjistila, že se používá snadno, intuitivně, a nyní jí slouží opakovaně. Uvádí: „Naše domácnost má zařízený kredit 35 000 Kč jako finanční rezervu. Opravujeme totiž dům, a tak se nám úvěr občas hodí na materiál v akci nebo na řemeslníka. Servis Ferratum Bank funguje nonstop a je velmi rychlý.“
  2. Mám sjednaný Ferratum Credit do 5000 Kč. Zatím jsem z úvěrového účtu nečerpala, ale předpokládám, že mě v případě náhlých finančních problémů tento online revolving ihned zachrání!“ připojuje se paní Ivana S.
  3. Pan Daniel P. uvádí: „Nejlepší je Ferratum Credit, revolvingový úvěr, který opakovaně funguje jako půjčka bez registru. Banka Ferratum po vás skutečně nevyžaduje návštěvy na pobočce ani neustálé skenování dokumentů.“
  4. „Z úvěrového účtu Credit Limit jsem čerpal už čtyřikrát a vždy bez problémů. Doporučuji!“ dodává pan Petr R.

Účtování revolvingového úvěru

Pokud jste soukromá osoba, nedělejte si s účtováním revolvingového úvěru starosti. Podnikatel ovšem své zdroje uvést musí. Nejlepší je kontaktovat účetního, který vše zařídí. Takže jen stručně. V účetnictví je revolvingový úvěr cizím zdrojemzávazkem, který podnikateli vzniká vůči bance. Odlišně se účtují krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé úvěry. Úvěr se účtuje ihned po uzavření smlouvy, ale účetní případ až po zaznamenání pohybu na běžném účtu či v pokladně. Nelze opomenout ani účtování souvisejících poplatků.

Vše upravuje zákon o účetnictví a Český účetní standard.

Více o revolvingu a úvěrech od Ferratum Bank

Revolvingový úvěr Credit Limit je určen pro všechny obyvatele ČR starší 19 let. Žádost o Credit Limit se podává online a je vyřízena prakticky ihned. Vyplníte jen základní osobní údaje, číslo OP, trvalé bydliště, číslo účtu, měsíční příjmy a výdaje.

Komunikovat budeme přednostně online. Ostatně na webových stránkách, snadnosti a rychlosti používání je založena i koncepce oblíbené Ferratum rychlé půjčky – peníze do 1 minuty na účtu. Můžete se na nás obrátit 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

CHCI RYCHLOU PŮJČKU

 

Shrnutí: 6 důvodů PRO revolvingový úvěr Ferratum

  1. Opakované online půjčky až 80 000 Kč – zařiďte si ve Ferratum Bank online limit od 2500 do 80 000 Kč a z něho pak čerpejte opakované výhodné úvěry bez administrativních průtahů, přičemž první úvěr získáte bezúročně. K tomu využívejte další bezplatné služby: Vedení účtu, Platební prázdniny a Změnu data splatnosti.
  2. Nepřetržité úvěrování – zvolíte-li Ferratum Bank, úvěry a všechno okolo nich vyřešíte pohodlně z domova, v kterékoli denní nebo noční hodině, přes počítač nebo mobil. Novým klientům také připomínáme, že prvních 30 dnů je úrok 0 %.
  3. Online úvěr pro každého, i na splátky – revolvingový úvěr Ferratum Credit s možností splátek se osvědčil jako účinná pomoc i pro živnostníky, studenty, rodiče na mateřské, seniory nebo nezaměstnané, které jiné finanční společnosti mnohdy opomíjejí. Ferratum úvěr je téměř pro každého, stačí být občanem ČR do věku 85 let a bez předchozích závazků vůči této bance.
  4. Komfort osobní půjčky – Ferratum Bank postupuje individuálně a vždy se snaží najít nejlepší řešení podle aktuální situace konkrétního klienta. Stačí zvolit pro vás nejpříjemnější způsob komunikování a pracovníci banky vám okamžitě zodpoví jakýkoli dotaz.
  5. Využití peněz na cokoli – díky otevřenému revolvingovému úvěrovému účtu Ferratum je pro vás dostupná opakovaná krátkodobá i delší půjčka, třeba na novou televizi, ojetý automobil, na neodkladné platby v domácnosti… Hodil by se vám menší úvěr na dokoupení vánočních dárků, nábytek, zahradní stroj v akci…? Nebo vám najednou odešel elektrospotřebič a nutně potřebujete nový? Pro všechny takové a podobné případy je zde úvěr Ferratum Credit.
  6. Rychlé a bezproblémové schválení – při vyřizování úvěru Ferratum většinou vystačíte s vyplněním online formuláře a nahráním kopií obou stran občanského průkazu. „Super. Takto rychlé a snadné schválení jsem opravdu nečekal,“ potvrdil pan Radek. Nechte i vy papírování minulosti a pojďte s námi ještě dnes na úvěry před výplatou nově, moderně.

Vyzkoušejte sami, jak dobrým řešením je Ferratum Credit revolvingový úvěr!

 

 

Sorry, there are errors on the page: