Půjčka pro nezaměstnané.

Půjčky pro nezaměstnané ihned od Ferratum Bank.

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Část problémů může vyřešit půjčka pro nezaměstnané

Pokud jste zrovna přišli o práci, jistě pociťujete velkou psychickou zátěž. Postupně však můžete tuto situaci pojmout jako šanci na změnu, která zlepší váš život. Je dobré dívat se dopředu. Určitě se co nejrychleji zaregistrujte na Úřadu práce, hledejte nové pracovní příležitosti na internetu a oslovte také své známé, kteří vám mohou práci zprostředkovat.

Je dobré, máte-li v období nezaměstnanosti k dispozici finanční rezervu. Dočasným řešením nedostatku peněz mohou být i rychlé půjčky pro nezaměstnané. Nebojte se přijmout pomocnou ruku v oblasti financí.

Půjčka pro nezaměstnané do 15 minut od Ferratum Bank

Potřebujete-li využít půjčky pro nezaměstnané ihned, doporučujeme obrátit se online na Ferratum Bank. Při jednání v této bezpečné bankovní instituci nepotřebujete ručitele ani zástavu nemovitostí. Půjčky Ferratum Bank jsou férové a zcela přehledné, určené i pro nezaměstnané, studenty, maminky na mateřské či penzisty.

Žádat o půjčku můžete i o půlnoci. Do 15 minut se dozvíte, zda je schválena, a peníze ihned obdržíte na účet. 

Svou zkušenost s půjčkou pro nezaměstnané popisuje 52letá paní Ilona z Mohelnice: „Ferratum půjčku mi doporučila sestřenice. I mně půjčku 2 500 Kč schválili do pár minut, peníze jsem měla na účtu hned druhý den ráno.“

Jaké půjčky nabízí banka Ferratum

Ferratum Bank nabízí půjčku Ferrautum Credit s ohledem na zásady zodpovědného úvěrování. Ferratum Credit, úvěr do 80 000 Kč ve stylu kontokorentu vám umožní opakované čerpání půjček. Převeďte si kdykoliv na účet částku, jakou zrovna potřebujete. Půjčky splácíte jednorázově nebo dohodnutými měsíčními částkami.

CHCI PŮJČKU PRO NEZAMĚSTNANÉ

Nejvíce žádaná je kontokorentní půjčka Ferratum Credit

Největší popularitě klientů se těší půjčka Ferratum Credit, určená i pro nezaměstnané a další jinde problémové klienty. Jednoduše pro každého občana ČR, který má vyrovnané předchozí závazky k Ferratum Bank a spolehlivě splácí, ať už se rozhodne pro jednorázové, nebo postupné splácení půjček.

Ferratum Credit získal oblibu díky tomu, že umožňuje opakované půjčování do 80 000 Kč s převodem financí ihned na účet. Ověřené klienty nezdržuje žádná administrativa, vše je rychlé a pohodlné. Úvěr se podobá kontokorentu, ale při jeho sjednávání si nemusíte u Ferratum Bank zařizovat běžný účet. Po schválení úvěrového limitu 2500 až 80 000 Kč si necháváte půjčky převádět na účet podle svých potřeb a bez opakovaných žádostí.

Je to i půjčka pro nezaměstnané či při rozjezdu podnikání

Ferratum Credit vám může pomoci jak v období nezaměstnanosti, tak při rozjezdu podnikání. Jako například paní Hedvice z Prahy, která popsala: „Potřebovala jsem 30 000 Kč na pořízení italských látek. Nebankovní půjčka pro podnikatele se mi zdála riziková kvůli vysokým úrokům a zástavě. Využila jsem Ferratum půjčku, nastavila si tříměsíční splátky a vše bez problémů vyrovnala,“

Ferratum Credit navíc vychází levněji než tradiční rychlé půjčky – oproti mikropůjčce ušetříte až třetinu nákladů. A má i jiné výhody – flexibilní měsíční splátky, volbu doby splácení či platební prázdniny až dvakrát ročně. Při čerpání půjčky platíte pouze úroky za příslušný počet dnů (0,2833 % denně). V údobí bez půjček je váš úvěrový účet Ferratum Credit vedený bezplatně (což nebývá běžné u kreditních karet).

 

Ferratum Credit: šikovná finanční rezerva pro všechny případy

Myslete na zadní kolečka! Hospodářství sice nyní vzkvétá, ale robotizace nenápadně postupuje, doly se utlumují, úřady zeštíhlují, řada zaměstnavatelů mění ze dne na den své plány. Důsledkem bývá nezaměstnanost, která mnohé lidi hodně zaskočí. Vyrovnaný rodinný rozpočet se pak dává dohromady velice těžko.

CHCI PŮJČKU PRO NEZAMĚSTNANÉ

Aby to nebyl váš případ, už dnes můžete přijmout účinné opatření a zařídit si půjčku Ferratum Credit, kterou lze při zodpovědném splácení čerpat opakovaně. Funguje tudíž jako finanční rezerva. Její přednosti a bezpečí oceňují v ČR už léta jak klienti, tak finanční odborníci. Například pan René uvádí: „Jsem překvapen rychlostí a vstřícným jednáním Ferratum Bank. Vřele doporučuji.“

Ferratum půjčka je pro vás dostupná přímo z tohoto webu až do výše 80 000 Kč. Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý online formulář spolu s kopiemi obou stran OP. Zákaznický servis Ferratum Bank funguje v nonstop režimu a bude vás ihned kontaktovat.

Ferratum půjčky pro nezaměstnané v roce 2019

Ferratum představuje bankovní dům, který opravdu myslí na klienty. Pro Ferratum Bank není rozhodující, zda jste zaměstnanec s nízkými příjmy či dokonce nezaměstnaný, začínající živnostník, student, penzista nebo matka na mateřské, ale zda půjčky zodpovědně splácíte podle nastaveného splátkového kalendáře.

Problémem tu nemusí být ani půjčka pro dlužníky – vše záleží na rozboru osobní situace. Někdy se totiž člověk dostane do registrů v důsledku drobnosti, kterou lze jednoduše napravit. K prověření svých záznamů v registrech můžete využít webový portál kolikmam.cz, kde požádáte o (levný) elektronický výpis. Pouze hotovostní půjčka pro nezaměstnané není možná – Ferratum Bank upřednostňuje odesílání půjček na běžné účty klientů. Vyzkoušejte Ferratum úvěrování i vy – roku 2019 si zde můžete vypůjčit až 80 000 Kč.

Rychlé, přehledné a bezpečné online půjčky

„Vstřícnost, ochota a ohleduplnost, jakou jsem ještě u žádné společnosti nezažila,“ přiblížila postoj banky paní Eliška. 

I podle další zkušenosti je patrné, že rodinným financím často vládnou ženy. Paní Jaroslava přiblížila: „Každé naše čerpání z úvěrového účtu Ferratum Credit je stejně jako dřívější nebankovní půjčka ihned na účtu. Ferratum Credit nám vyhovuje více než půjčování od rodiny a přátel. Nechceme být mezi nimi za dlužníky.“ Mamince tří dětí z Jihlavy, která je už dlouhodobě v domácnosti, pomáhá Ferratum Credit poměrně často. Typicky týden před výplatou mateřské, když se něco musí okamžitě zaplatit a na účtu chybějí peníze.

Statisíci klientů i finančními poradci ověřené online půjčky čekají také na vás. Vyplňte na našich stránkách Ferratum.cz krátký formulář a hned se dozvíte, jakou částku můžete získat!

 

 

Sorry, there are errors on the page: