Půjčka pro nezaměstnané

Půjčka pro nezaměstnané až 80 000 Kč

AKCE: Chcete půjčku na 30 dnů zdarma? Podmínky kampaně najdete zde

Částka

Jsme transparentní, s produktem Ferratum Credit se tedy nemusíte bát žádných (ani skrytých) poplatků spojených s jeho využíváním. 
ČERPANÁ ČÁSTKA: 24500 Kč
CELKEM ZA 30 DNÍ (při vrácení celé Čerpané částky za 30 dní): X
DENNÍ ÚROK od 31. dne (procentuální výše denního úroku od: 0.1890%*): 69 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ A VEDENÍ ÚVĚROVÉHO ÚČTU: 0 Kč
POPLATEK ZA ČERPÁNÍ (jednorázový Poplatek za čerpání částky): 0 Kč
POPLATEK ZA PŘEDČASNÉ SPLACENÍ: 0 Kč
POPLATEK ZA ZMĚNU DATA SPLATNOSTI: 0 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ PLATEBNÍCH PRÁZDNIN: 0 Kč
RPSN (Denní úroky jsou již zahrnuty) od: 258.02%

Kalkulátor splátek

Půjčky pro nezaměstnané ihned od Ferratum Bank

Část problémů může vyřešit půjčka pro nezaměstnané

Pokud jste zrovna přišli o práci, jistě pociťujete velkou psychickou zátěž. Postupně však můžete tuto situaci pojmout jako šanci na změnu, která zlepší váš život. Je dobré dívat se dopředu. Určitě se co nejrychleji zaregistrujte na Úřadu práce, hledejte nové pracovní příležitosti na internetu a oslovte také své známé, kteří vám mohou práci zprostředkovat.

Je dobré, máte-li v období nezaměstnanosti k dispozici finanční rezervu. Dočasným řešením nedostatku peněz mohou být i rychlé půjčky pro nezaměstnané. Nebojte se přijmout pomocnou ruku v oblasti financí.

Půjčka pro nezaměstnané do 15 minut od Ferratum Bank

Potřebujete-li využít půjčky pro nezaměstnané ihned, doporučujeme obrátit se online na Ferratum Bank. Při jednání v této bezpečné bankovní instituci nepotřebujete ručitele ani zástavu nemovitostí. Půjčky Ferratum Bank jsou férové a zcela přehledné, určené i pro nezaměstnané, studenty, maminky na mateřské či penzisty.

Žádat o půjčku do 10 000 Kč na 7 až 45 dní můžete i o půlnoci. Do 15 minut se dozvíte, zda je schválena, a peníze ihned obdržíte na účet. Pro nové klienty je dokonce první Ferratum půjčka až do 9 000 Kč s dobou splatnosti až do 30 dnů zdarma.

Svou zkušenost s půjčkou pro nezaměstnané popisuje 52letá paní Ilona z Mohelnice: „Ferratum půjčku mi doporučila sestřenice. I mně půjčku 2 500 Kč schválili do pár minut, peníze jsem měla na účtu hned druhý den ráno.“

Půjčka pro nezaměstnané potěší celou rodinu
Půjčka pro nezaměstnané potěší celou rodinu

Jaké půjčky nabízí banka Ferratum

Ferratum Bank nabízí 3 základní půjčky ověřené zhruba 2,5 miliony klientů po celém světě. Bez problémů poskytuje také půjčky pro nezaměstnané.Samozřejmě s ohledem na zásady zodpovědného úvěrování.

  1. Rychlé půjčky Ferratum Micro představují 500 až 10 000 Kč na 7 až 45 dní. Jejich splatnost lze prodloužit až o 60 dnů.
  2. Ferratum Credit, úvěr do 80 000 Kč ve stylu kontokorentu vám umožní opakované čerpání půjček. Převeďte si kdykoliv na účet částku, jakou zrovna potřebujete. Půjčky splácíte jednorázově nebo dohodnutými měsíčními částkami.
  3. Ferratum Plus je rychlá půjčka pro ověřené zákazníky do 25 000 Kč, kterou lze splatit do 1 roku.

Nejvíce žádaná je kontokorentní půjčka Ferratum Credit

Největší popularitě klientů se těší půjčka Ferratum Credit, určená i pro nezaměstnané a další jinde problémové klienty. Jednoduše pro každého občana ČR od 19 do 85 let, který má vyrovnané předchozí závazky k Ferratum Bank a spolehlivě splácí, ať už se rozhodne pro jednorázové, nebo postupné splácení půjček.

Ferratum Credit získal oblibu díky tomu, že umožňuje opakované půjčování do 80 000 Kč s převodem financí ihned na účet. Ověřené klienty nezdržuje žádná administrativa, vše je rychlé a pohodlné. Úvěr se podobá kontokorentu, ale při jeho sjednávání si nemusíte u Ferratum Bank zařizovat běžný účet. Po schválení úvěrového limitu 2500 až 80 000 Kč si necháváte půjčky převádět na účet podle svých potřeb a bez opakovaných žádostí.

Je to i půjčka pro nezaměstnané či při rozjezdu podnikání

Ferratum Credit vám může pomoci jak v období nezaměstnanosti, tak při rozjezdu podnikání. Jako například paní Hedvice z Prahy, která popsala: „Potřebovala jsem 30 000 Kč na pořízení italských látek. Nebankovní půjčka pro podnikatele se mi zdála riziková kvůli vysokým úrokům a zástavě. Využila jsem Ferratum půjčku, nastavila si tříměsíční splátky a vše bez problémů vyrovnala,“

Ferratum Credit navíc vychází levněji než tradiční rychlé půjčky – oproti mikropůjčce ušetříte až třetinu nákladů. A má i jiné výhody – flexibilní měsíční splátky, volbu doby splácení či platební prázdniny až dvakrát ročně. Při čerpání půjčky platíte pouze úroky za příslušný počet dnů (0,2833 % denně) a 12,5 % z čerpané částky. V údobí bez půjček je váš úvěrový účet Ferratum Credit vedený bezplatně (což nebývá běžné u kreditních karet).

Půjčka pro nezaměstnané na nákupy
Půjčka pro nezaměstnané na nákupy

Ferratum Credit: šikovná finanční rezerva pro všechny případy

Myslete na zadní kolečka! Hospodářství sice nyní vzkvétá, ale robotizace nenápadně postupuje, doly se utlumují, úřady zeštíhlují, řada zaměstnavatelů mění ze dne na den své plány. Důsledkem bývá nezaměstnanost, která mnohé lidi hodně zaskočí. Vyrovnaný rodinný rozpočet se pak dává dohromady velice těžko.

Aby to nebyl váš případ, už dnes můžete přijmout účinné opatření a zařídit si půjčku Ferratum Credit, kterou lze při zodpovědném splácení čerpat opakovaně. Funguje tudíž jako finanční rezerva. Její přednosti a bezpečí oceňují v ČR už léta jak klienti, tak finanční odborníci. Například pan René uvádí: „Jsem překvapen rychlostí a vstřícným jednáním Ferratum Bank. Vřele doporučuji.“

Ferratum půjčka je pro vás dostupná přímo z tohoto webu a poprvé ji můžete čerpat zdarma, až do výše 80 000 Kč, až na 30 dnů. Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý online formulář spolu s kopiemi obou stran OP. Zákaznický servis Ferratum Bank funguje v nonstop režimu a bude vás ihned kontaktovat.

Ferratum půjčky pro nezaměstnané v roce 2019

Ferratum představuje bankovní dům, který opravdu myslí na klienty. Pro Ferratum Bank není rozhodující, zda jste zaměstnanec s nízkými příjmy či dokonce nezaměstnaný, začínající živnostník, student, penzista nebo matka na mateřské, ale zda půjčky zodpovědně splácíte podle nastaveného splátkového kalendáře.

Problémem tu nemusí být ani půjčka pro dlužníky – vše záleží na rozboru osobní situace. Někdy se totiž člověk dostane do registrů v důsledku drobnosti, kterou lze jednoduše napravit. K prověření svých záznamů v registrech můžete využít webový portál kolikmam.cz, kde požádáte o (levný) elektronický výpis. Pouze hotovostní půjčka pro nezaměstnané není možná – Ferratum Bank upřednostňuje odesílání půjček na běžné účty klientů. Vyzkoušejte Ferratum úvěrování i vy – roku 2019 si zde můžete vypůjčit až 80 000 Kč.

Rychlé, přehledné a bezpečné online půjčky

„Vstřícnost, ochota a ohleduplnost, jakou jsem ještě u žádné společnosti nezažila,“ přiblížila postoj banky paní Eliška. Nezapomeňte, že tak jako paní Eliška, i vy máte první půjčku Ferratum bez úroků. To znamená, že kolik peněz si půjčíte, tolik do 30 dnů vrátíte (např. při půjčce 40 000 Kč odešlete zpět 40 000 Kč). Teprve od 31. dne začíná „naskakovat“ denní úrok, nastavený individuálně podle vnitřních kritérií banky (od 5,75 % do 11,99 % měsíčně).

I podle další zkušenosti je patrné, že rodinným financím často vládnou ženy. Paní Jaroslava přiblížila: „Každé naše čerpání z úvěrového účtu Ferratum Credit je stejně jako dřívější nebankovní půjčka ihned na účtu. Ferratum Credit nám vyhovuje více než půjčování od rodiny a přátel. Nechceme být mezi nimi za dlužníky.“ Mamince tří dětí z Jihlavy, která je už dlouhodobě v domácnosti, pomáhá Ferratum Credit poměrně často. Typicky týden před výplatou mateřské, když se něco musí okamžitě zaplatit a na účtu chybějí peníze.

Statisíci klientů i finančními poradci ověřené online půjčky čekají také na vás. Vyplňte na našich stránkách Ferratum.cz krátký formulář a hned se dozvíte, jakou částku můžete získat!