Půjčka pro nezaměstnané

Online žádost
o půjčku pro nezaměstnané

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Půjčky pro nezaměstnané ihned od Ferratum Bank

Část problémů může vyřešit půjčka pro nezaměstnané

Pokud jste zrovna přišli o práci, jistě pociťujete velkou psychickou zátěž. Postupně však můžete tuto situaci pojmout jako šanci na změnu, která zlepší váš život. Je dobré dívat se dopředu. Určitě se co nejrychleji zaregistrujte na Úřadu práce, hledejte nové pracovní příležitosti na internetu a oslovte také své známé, kteří vám mohou práci zprostředkovat.

Je dobré, máte-li v období nezaměstnanosti k dispozici finanční rezervu. Dočasným řešením nedostatku peněz mohou být i rychlé půjčky pro nezaměstnané. Nebojte se přijmout pomocnou ruku v oblasti financí.

Půjčka pro nezaměstnané do 15 minut od Ferratum Bank

Potřebujete-li využít půjčky pro nezaměstnané ihned, doporučujeme obrátit se online na Ferratum Bank. Při jednání v této bezpečné bankovní instituci nepotřebujete ručitele ani zástavu nemovitostí. Půjčky Ferratum Bank jsou férové a zcela přehledné, určené i pro nezaměstnané, studenty, maminky na mateřské či penzisty.

Žádat o půjčku do 10 000 Kč na 7 až 45 dní můžete i o půlnoci. Do 15 minut se dozvíte, zda je schválena, a peníze ihned obdržíte na účet. Pro nové klienty je dokonce první Ferratum půjčka až do 9 000 Kč s dobou splatnosti až do 30 dnů zdarma.

Svou zkušenost s půjčkou pro nezaměstnané popisuje 52letá paní Ilona z Mohelnice: „Ferratum půjčku mi doporučila sestřenice. I mně půjčku 2 500 Kč schválili do pár minut, peníze jsem měla na účtu hned druhý den ráno.“

Jaké půjčky nabízí banka Ferratum

Ferratum Bank nabízí 3 základní půjčky ověřené zhruba 2,5 miliony klientů po celém světě. Bez problémů poskytuje také půjčky pro nezaměstnané.Samozřejmě s ohledem na zásady zodpovědného úvěrování.

  1. Rychlé půjčky Ferratum Micro představují 500 až 10 000 Kč na 7 až 45 dní. Jejich splatnost lze prodloužit až o 60 dnů.
  2. Ferratum Credit, úvěr do 35 000 Kč ve stylu kontokorentu vám umožní opakované čerpání půjček. Převeďte si kdykoliv na účet částku, jakou zrovna potřebujete. Půjčky splácíte jednorázově nebo dohodnutými měsíčními částkami.
  3. Ferratum Plus je rychlá půjčka pro ověřené zákazníky do 25 000 Kč, kterou lze splatit do 1 roku.

Nejvíce žádaná je kontokorentní půjčka Ferratum Credit

Největší popularitě klientů se těší půjčka Ferratum Credit, určená i pro nezaměstnané a další jinde problémové klienty. Jednoduše pro každého občana ČR od 19 do 85 let, který má vyrovnané předchozí závazky k Ferratum Bank a spolehlivě splácí, ať už se rozhodne pro jednorázové, nebo postupné splácení půjček.

Ferratum Credit získal oblibu díky tomu, že umožňuje opakované půjčování do 35 000 Kč s převodem financí ihned na účet. Ověřené klienty nezdržuje žádná administrativa, vše je rychlé a pohodlné. Úvěr se podobá kontokorentu, ale při jeho sjednávání si nemusíte u Ferratum Bank zařizovat běžný účet. Po schválení úvěrového limitu 2500 až 35 000 Kč si necháváte půjčky převádět na účet podle svých potřeb a bez opakovaných žádostí.

Je to i půjčka pro nezaměstnané či při rozjezdu podnikání

Ferratum Credit vám může pomoci jak v období nezaměstnanosti, tak při rozjezdu podnikání. Jako například paní Hedvice z Prahy, která popsala: „Potřebovala jsem 30 000 Kč na pořízení italských látek. Nebankovní půjčka pro podnikatele se mi zdála riziková kvůli vysokým úrokům a zástavě. Využila jsem Ferratum půjčku, nastavila si tříměsíční splátky a vše bez problémů vyrovnala,“

Ferratum Credit navíc vychází levněji než tradiční rychlé půjčky – oproti mikropůjčce ušetříte až třetinu nákladů. A má i jiné výhody – flexibilní měsíční splátky, volbu doby splácení či platební prázdniny až dvakrát ročně. Při čerpání půjčky platíte pouze úroky za příslušný počet dnů (0,2833 % denně) a 12,5 % z čerpané částky. V údobí bez půjček je váš úvěrový účet Ferratum Credit vedený bezplatně (což nebývá běžné u kreditních karet).

Ferratum Credit: šikovná finanční rezerva pro všechny případy

Myslete na zadní kolečka! Hospodářství sice nyní vzkvétá, ale robotizace nenápadně postupuje, doly se utlumují, úřady zeštíhlují, řada zaměstnavatelů mění ze dne na den své plány. Důsledkem bývá nezaměstnanost, která mnohé lidi hodně zaskočí. Vyrovnaný rodinný rozpočet se pak dává dohromady velice těžko.

Aby to nebyl váš případ, už dnes můžete přijmout účinné opatření a zařídit si půjčku Ferratum Credit, kterou lze při zodpovědném splácení čerpat opakovaně. Funguje tudíž jako finanční rezerva. Její přednosti a bezpečí oceňují v ČR už léta jak klienti, tak finanční odborníci. Například pan René uvádí: „Jsem překvapen rychlostí a vstřícným jednáním Ferratum Bank. Vřele doporučuji.“

Ferratum půjčka je pro vás dostupná přímo z tohoto webu a poprvé ji můžete čerpat zdarma, až do výše 35 000 Kč, až na 30 dnů. Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý online formulář spolu s kopiemi obou stran OP. Zákaznický servis Ferratum Bank funguje v nonstop režimu a bude vás ihned kontaktovat.