Půjčka nejvýhodnější

Online žádost o
půjčku nejvýhodnějšíEdit Title/Image
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Která půjčka Ferratum je nejvýhodnější?

Ferratum Credit: flexibilní bankovní půjčka

Chcete se vyhnout podávání stále nových žádostí o půjčku kvůli několika tisícům, které vám občas scházejí před výplatou, a celkově si půjčovat levněji?

Za těchto okolností vás určitě zaujme flexibilní bankovní půjčka Ferratum Credit, kterou lze čerpat opakovaně. Ferratum Credit je půjčka podobná kontokorentu, která se dokáže přizpůsobit vašim aktuálním potřebám. Můžete získat půjčku Ferratum Credit od 2000 Kč do 50 000 Kč.

O jejím čerpání rozhodujete sami

Ovládání výhodné půjčky Ferratum Credit máte ve své režii – nastavujete si výše splátek i data splatnosti. Podmínkou je měsíční úhrada alespoň 12,5 % z aktuálně dlužné částky, kterou tvoří čerpaná částka, poplatek za čerpání a denní úroky za 30 dní.

Za poskytnutí ani vedení půjčky Ferratum Credit nic neplatíte. Hradíte pouze úroky při skutečném čerpání peněz. Po splacení měsíčního minima si můžete půjčit znovu a lze i navýšit limit.

Nejvýhodnější půjčka Ferratum ihned na vašem účtu

Vedle půjčky Ferratum Credit je tu tradiční půjčka Ferratum Micro ve výši 500 až 20 000 Kč na 7 až 45 dní. Její splatnost je možné prodloužit až o 60 dnů. Společnost Ferratum, dnes světová banka, je už od roku 2005 známá okamžitým odesíláním půjček na účty klientů – ihned po schválení, v řádu minut.

A to není všechno, aktuálně nabízí nejvýhodnější půjčku Ferratum Micro v historii – pro nové klienty poprvé zdarma – až do výše 9 000 Kč, až na 30 dní. To znamená, že tutéž částku, kterou si poprvé vypůjčíte a ihned obdržíte na účet, v domluveném termínu zase vrátíte. Ani o korunu více!

Potvrzuje to pan Ivan K. z Rakovníka: „Potřeboval jsem 2000 Kč na doplatek elektřiny a Ferratum mi půjčilo zdarma. Do 15 dnů po výplatě jsem dva tisíce vrátil. Vše proběhlo rychle a bez předkládání jakýchkoliv papírů.“

I Ferratum Credit je poprvé zdarma. Získejte bezúročně až 50 000 Kč!

Také na Ferratum Credit lze uplatnit akci První půjčka zdarma. Ještě jste u vás doma nebo firmě Ferratum Credit nevyužili? V tom případě si můžete vypůjčit až 50 000 Kč bez poplatku za čerpání a s úrokem 0 %. To znamená, že v dohodnutém termínu vrátíte stejný obnos.

Mám sjednanou možnost Ferratum Credit flexi půjčky do 40 000 Kč. Zatím jsem z úvěrového účtu nečerpala, ale předpokládám, že mě v případě náhlých finančních problémů ihned zachrání,“ uvádí paní Ivana.

„Občas před výplatou nevyjdeme s penězi. Když jsme na internetu hledali, která půjčka by pro nás byla nejvýhodnější, narazili jsme na nabídku Ferratum Bank,“ popisuje dění ve své domácnosti paní Jana. „Zaujaly nás dobré reference, tak jsme si také zařídili Ferratum Credit. První půjčka na sebe nenechala dlouho čekat. Tentokrát to nebyla finanční nouze, ale touha manžela po nové televizi, aby si mohl lépe užít mistrovství světa v hokeji. Vypůjčili jsme si 17 000 Kč a za 28 dní stejnou částku vrátili. Na Ferratum Bank se určitě obrátíme zas.“

Ferratum Bank využívá také pan Radek, který líčí: „Prošel jsem řadu nabídek, někde chtěli poplatky, jinde zaslat drahou sms. Nakonec jsem jako nejvýhodnější vyhodnotil půjčku od Ferratum Bank. Půjčil jsem si 3000 Kč na 14 dní. Vše bylo na jedničku, jsem spokojený."

Paní Renata přibližuje i další výhody Ferratum Credit bezúčelové půjčky, které spočívají v individuální péči o zákazníka: „Z rodinných důvodů jsem musela odložit splátku rychlé půjčky. Obávala jsem se zápisu do registrů, ale díky vstřícnosti zákaznického servisu Ferratum se tak nestalo. Flexi půjčku jsem si za rozumný poplatek prodloužila a na banku se můžu opět kdykoli obrátit.“

Ferratum Credit opakovanou půjčku až 50 000 Kč zařídíte z domova

Pan Daniel píše v recenzi: Nejvýhodnější je Ferratum Credit, půjčka na způsob kontokorentu. Banka po vás skutečně nevyžaduje návštěvy na pobočce ani neustálé skenování dokumentů.“ Přidává se paní Monika: „Půjčka Ferratum Credit mi jako jedna z mála půjček opravdu pomohla a férově.“

„Laskavé a profesionální jednání. Moc děkuji za pomoc!“ doplňuje pan Štefan.

Moderní úvěrový produkt Ferratum Credit je dostupný i pro vás, jste-li občan ČR ve věku 19 až 85 let a máte vyrovnané závazky vůči Ferratum Bank. Požádáte o něho jednoduše prostřednictvím stručné online žádosti, k níž přiložíte kopie obou stran občanského průkazu. Řiďte se pokyny na tomto webu a očekávejte, že vás Ferratum Bank bezprostředně zkontaktuje. Po schválení jde půjčka ihned na váš běžný účet.