Peníze ihned do 1 minuty na účet.

Peníze ihned spolehlivě od Ferratum Bank.

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Ferratum Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Peníze ihned na účet s půjčkou Ferratum

Půjčku Ferratum získáte rychle a bezpečně. Žádosti schvalujeme do 10 minut 24 hodin denně.  Půjčujeme od 2 500 Kč do 80 000 Kč a po schválení si můžete peníze ihned poslat na váš běžný bankovní účet. 

 

Peníze ihned na účet


Peníze ihned do 1 minuty na účet online

 

Ověřená a bezpečná rychlá půjčka, moderní Credit Limit

Půjčka Ferratum funguje již od roku 2005 a od té doby pomohla již více než 2 miliónům klientů ve více než 20 zemích světa.

Díky zápůjčce Ferratum získáte až 80 000 Kč před výplatou. Peníze posíláme ihned na Váš bankovní účet. 

Chcete mít peníze kdykoliv k dispozici? Pak si pořiďte Credit Limit a peníze si posílejte na běžný účet kdykoliv potřebujete.

Další informace o rychlé půjčce Ferratum

Ferratum Bank má od svého vzniku ve Finsku v roce 2005 jasnou vizi – poskytovat férové rychlé krátkodobé půjčky před výplatou. Postupně k nim přibyly další finanční produkty. Ferratum sází na rychlost – peníze posílá ihned po schválení půjčky na váš účet, můžeme ji tedy směle nazývat půjčka ihned na účet.  
 

CHCI FERRATUM CREDIT

Konec papírování – peníze ihned statisícům klientů

Ferratum Bank má pobočky ve více než 23 zemích a pomohla už zhruba 2,5 milionům klientů. Svou zkušenost s půjčkou Ferratum popisuje pan Jan z Plzně: „Potřeboval jsem 3 500 Kč na doplatek energií a Ferratum mi půjčilo ihned. Do 10 dnů po výplatě jsem peníze vrátil s malým navýšením. Vše proběhlo rychle a bez papírování.

Také podnikatel Martin svého času potřeboval peníze ihned ve výši 8 000 Kč na nákup materiálu. „Ferratum mi půjčilo rychle,“ uvádí. „Do 25 dnů po zaplacení faktury jsem osm tisíc vrátil a jako nový klient dokonce bez poplatků navíc. Vše proběhlo přesně podle dohody, a toho si vážím. Navíc mě potěšilo, že mi zůstala rezerva na podobné případy do budoucna.“

Tradice půjčky Ferratum

Díky společnosti Ferratum Czech se na našem trhu objevila roku 2005 nebankovní půjčka, takzvaná finská půjčka. Ta slibovala peníze ihned na účet, nebo poštovní složenkou. Postupně se přidaly dlší produkty a především oblíbené akce první půjčka zdarma. V současnosti je už Ferratum bankou a pro všechny klienty s dobrou úvěrovou historií má připravené spolehlivé úvěrové produkty – Ferratum Credit pro fyzické osoby a Ferratum Business pro firmy.

Populární úvěr Ferratum Credit podobný kontokorentu si můžete sjednat až do výše 80 000 Kč. Jako ověřený zákazník z něho peníze čerpáte opakovaně a za lepších podmínek, než jaké nabízejí tradiční rychlé půjčky.

Peníze ihned do 1 minuty na účet na nákupy

Co udělat pro získání půjčky Ferratum?

Chcete-li získat peníze ihned na váš účet, je třeba, abyste měli splacené předešlé půjčky Ferratum. Stačí mít pouze připojení k internetu a možnost nafotit, nebo naskenovat osobní doklady.

Odesláním vyplněného online formuláře zažádáte o vaši půjčku, kterou se začneme okamžitě zabývat. 

Potřebujete-li peníze častěji, zřiďte si Ferratum Credit – flexi půjčku do 80 000 Kč. Pak už si sami převádíte peníze na účet dle potřeby.

Více o půjčkách ihned převáděných na účet

Společnost Ferratum nabízí v nonstop režimu online půjčky na účet:  Ferratum Credit do 80 000 Kč. Produkt Credit umožňuje převádění finančních prostředků na osobní účet podle vašich potřeb, výběr lhůty splácení i opakované čerpání. Ferratum Bank k půjčkám postupně přidává další moderní produkty online bankovnictví.

Peníze na účet od Ferratum Bank jsou určeny i pro podnikatele, penzisty, studenty či maminky na mateřské. Podstatnější než příjem je pro Ferratum Bank vaše schopnost splácet a spolehlivá komunikace s klientským centrem.

Sjednejte si Ferratum Credit na principu kontokorentu

Aktuálně je nejvíce žádaná flexibilní půjčka Ferratum Credit s předem schváleným limitem od 2 500 Kč do 80 000 Kč. Podobá se kontokorentu, ale nemusíte si kvůli ní u Ferratum Bank zřizovat běžný účet. Svůj Ferratum Credit organizujete sami – posíláte si peníze ihned na účet podle potřeby a bez opakovaných žádostí.

Navíc Ferratum Credit vychází levněji než tradiční krátkodobé půjčky. Oproti Micro půjčce ušetříte až 33 %! A přináší vám i další výhody – flexibilní měsíční úhrady, volbu doby splácení nebo platební prázdniny až 2× ročně. Vždy hradíte jen denní úrok. Podmínky této moderní online půjčky jsou vstřícné i tím, že můžete kdykoli uhradit celkovou dlužnou částku nebo zaslat vyšší splátku bez jakýchkoli dodatečných poplatků, čímž si navýšíte částku dostupnou pro opakované čerpání a zmenšíte celkový dluh. Úroková sazba se počítá jen z vyčerpané částky – pokud Ferratum Credit zrovna nevyužíváte, máte ho k dispozici bezplatně. 

CHCI FERRATUM CREDIT

Zařízením rodinného úvěru Ferratum Credit získáte:

Peníze ihned bez registru – slouží i panu Danielovi

Když si půjčujete opakovaně a spolehlivě splácíte, obejdete se už bez registru. Ferratum Credit je přímo stvořený pro opakované online zápůjčky bez administrativních průtahů. Pomáhá rodinám z celého světa v mnoha situacích. Pan Daniel napsal v internetové recenzi: „Nejlepší je půjčka Ferratum Credit, při opakovaném čerpání s výhodami nebankovní sms půjčky bez registru. Banka Ferratum po vás nežádá poplatky předem, návštěvy na pobočce ani neustálé skenování dokumentů.“

Peníze ihned bez doložení příjmu – vítá je také paní Jana

Ferratum Credit je vynikající. V podstatě pouze vyplníte jednoduchou online žádost a oskenujete obě strany občanského průkazu. Další doklady vyžaduje klientský servis Ferratum Bank jen výjimečně, a i ty odešlete snadno přes internet.

Peníze ihned na účet, z kterého si je vybírá v blízkém bankomatu, vítá i paní Jana. Uvedla: „Někdy nám doma před výplatou schází pár tisíc. Takže jsme na internetu hledali, který úvěr by pro nás byl nejvýhodnější, a padla nám do oka nabídka Ferratum Bank. Přesvědčily nás dobré reference a Ferratum Credit jsme zařídili opravdu snadno. První půjčka na sebe nenechala dlouho čekat. Manžel totiž zatoužil po nové televizi, aby si mohl užít mistrovství světa v hokeji. Na Ferratum Bank se určitě obrátíme zas. Vyhovuje nám férové odesílání peněz ihned na účet.“


Peníze ihned do 1 minuty na účet na vymalování bytu

 

Peníze ihned na ruku – nadchly rovněž paní Elišku

Půjčka se občas hodí každému, důležité je však vědět, od koho si peníze půjčujeme. I přes veškerá státní opatření se dodnes bohužel vyskytují falešné směnky a podpisy prázdných papírů, nezřídka požadované i příbuznými… Rizika mohou plynout i z půjčky ihned na ruku, sms půjčky bez registru pro každého a podobných inzerovaných nabídek.

Raději si rovnou opatřete bezpečnou Ferratum bankovní půjčku, díky níž získáte peníze ihned na účet„Vstřícnost, ochota a ohleduplnost, jakou jsem ještě u žádné finanční společnosti nezažila,“ popsala úvěrování mezinárodní banky Ferratum její klientka paní Eliška.

Neváhejte a zařiďte si i vy Ferratum Credit s předem schváleným limitem až 80 000 Kč!

 

 

Sorry, there are errors on the page: