Peníze ihned na účet.

Peníze ihned spolehlivě od Ferratum Bank.

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Stát se mohlo cokoliv. Onemocněli jste a přišli o váš příjem. Rozbilo se vám auto, bez kterého nemůžete fungovat, protože jím denně jezdíte do práce a vozíte děti do školy. Přestala fungovat lednice nebo mrazák. Chcete dětem dopřát lyžařský výcvik, na který již nezbývají finance. Máte vyšší výdaje za léky, protože jste nečekaně onemocněli. Důvodů, proč potřebujete co nejrychleji získat peníze, může být doopravdy mnoho. Někdy se do takové situace dostanete vlivem špatného rozhodnutí, jindy jen kvůli hloupé životní náhodě. Ale kde v tu chvíli hledat peníze? Jak získat peníze ihned na účet?

V prvé řadě vás nejspíš napadne zeptat se vašich blízkých a rodiny. Nemají oni nějakou rezervu, kterou by vám mohli dočasně poskytnout, a vy byste jim ji poté vrátili třeba i s něčím navíc? Půjčit si od blízké osoby je vždy lepší, vyhnete se úrokům, protože rodina vám mnohdy půjčí zcela bezúročně. Samozřejmě ne každý má s rodinou či kamarády takové vztahy, aby tohle bylo možné. Možná s nimi o svých finančních potížích mluvit nechcete, nebo prostě a jednoduše nikoho takového nemáte. V takovém případě nezbývá než se obrátit na nějakou bankovní či nebankovní společnost vyřešit pomocí online půjčky ihned na účet.

Peníze ihned na účet od Ferratum Bank 

Půjčka rychle na účet je řešením akutních finančních nesnází. Ať už potřebujete peníze na cokoliv, na vašem účtu mohou přistát za pár desítek minut. V dnešní době už máme prostředky, které zprostředkování peněz skutečně významně zjednodušují. V minulosti to byly telefony, k dispozici bývaly rychlé SMS půjčky. Dnes se o úvěry žádá prakticky výhradně přes internet.

Stále ještě natrefíte na neflexibilní banky, u nichž jsou peníze ihned na účet leda tak utopií. Žádost o úvěr u nich musíte podat osobně, případně se k nim musíte osobně dostavit na podepsání smlouvy. Ne všichni fungují online spolu se všemi vymoženostmi moderní doby. Ferratum Bank ale rozhodně ano. Tato původem finská banka, která je populární v mnoha státech Evropy, umožňuje sjednání úvěru zcela online, takže nemusíte nikam chodit a peníze vám dorazí na váš účet za pár minut. Analytici Ferratum Bank, kteří mají na starost schvalování úvěrů, pracují neustále. Nemusíte tedy dlouho čekat, jestli vám bude žádost o půjčku schválena, či nikoliv. Verdikt se dozvíte do několika málo minut po odeslání webového formuláře. A pokud bude verdikt kladného rázu, v podstatě vzápětí vám budou zaslány peníze na váš účet. Rychlejší a jednodušší už to může být jen těžko. Ferratum Bank proces maximálně zjednodušila, online půjčka ihned na účet je dostupná každému, kdo má k dispozici internetové připojení. Je jedno, jestli sedíte u počítače, nebo se připojujete třeba z telefonu či z tabletu. O úvěr si pohodlně zažádáte z libovolného zařízení.

Moderní, rychlá půjčka Ferratum Credit

Potřebujete peníze ihned na účet? Zažádejte si o Ferratum Credit. Tato unikátní půjčka se podobá kontokorentu, tedy umožňuje vám čerpat tolik peněz, kolik zrovna potřebujete. Bez problému tedy dokáže nahradit finanční rezervu.

O Ferratum Credit si požádáte jednoduše online. Zvolíte si částku, kterou potřebujete, a podle té se vám vypočítá minimální měsíční splátka. Co znamená minimální splátka? Jedná se o minimální částku, kterou je třeba splatit každý měsíc. Samozřejmě ale můžete splácet i více, případně doplatit celý úvěr najednou. Za toto nepřiplácíte nic navíc, neúčtujeme si žádné hloupé poplatky.

V čem spočívá velká výhoda Ferratum Credit? V tom, že si peníze lze půjčovat flexibilně až do maximální částky, kterou máte nastavenou. A tu lze kdykoliv navýšit, jakmile je vám úvěr již jednou schválen. Ferratum Credit funguje jako měšec peněz, z nějž si sami odebíráte dle potřeby, a každý měsíc do něj musíte aspoň minimální částku vrátit. Vše si ovšem řídíte flexibilně, zcela podle sebe. Nemusíte se přizpůsobovat podmínkám úvěru, protože úvěr se přizpůsobuje vám. Peníze ihned na účet lze získat ve výši 2 500 Kč až 80 000 Kč. Vystačí tedy na občasné vykrytí finančního nedostatku před výplatou, zaplacení nájmu, ale i trošku vyšší výdaj, jakým může být třeba koupě nového spotřebiče či oprava automobilu, který se rozbil.

Ferratum Credit navíc vychází daleko levněji než klasické krátkodobé půjčky. Ve srovnání s konkurenčními mikropůjčkami ušetříte až 80 % a získáte ještě řadu dalších výhod. Kromě flexibilních měsíčních úhrad je velmi zajímavá i možnost platebních prázdnin až dvakrát ročně. Půjčka od Ferratum Bank je moderní, vstřícná a snaží se vám vyjít vstříc. Úroková sazba se navíc počítá pouze z vyčerpané částky. To znamená, že když úvěr nevyužíváte, tedy zrovna nemáte žádné peníze vypůjčené, samozřejmě nic neplatíte. Vše funguje intuitivně a hlavně zcela spravedlivě a transparentně. Snažíme se být ke klientům co nejvíce féroví. Peníze ihned na účet u nás znamenají, že finance získáte skutečně hned bez zdlouhavého čekání nejen na peníze, ale i na rozhodnutí, jestli na ně vůbec máte nárok. Jsme tady pro vás, připraveni vám pomoci, kdykoliv to budete potřebovat.

Peníze ihned na účet – bez papírování

Šetřeme spolu planetu! Na co pro každý úvěr, o který klient žádá, tisknout papírovou smlouvu o několika stranách? Proč dávat každému celou složku papírových listů, když jde všechno vyřešit digitálně? Ve Ferratum Bank se od začátku snažíme přinášet revoluci v bankovnictví a představovat klientům moderní produkty. S tím samozřejmě souvisí také dostupnost úvěrů online a bez papírování.

Víte, kolik při žádosti o úvěr u nás vyplýtváte papírů? Žádný. Naše komunikace se ponese zcela na digitální úrovni. Vy vyplníte formulář a zašlete nám naskenované veškeré dokumenty (zejména osobní doklad totožnosti, doložení příjmu apod.). My si tyto náležitosti online prohlédneme a dáme vám vědět, zda je úvěr schválen. Pokud ano, připravíme vám smlouvu, kterou zašleme elektronicky. Vy ji digitálně podepíšete a odešlete nám zpět. Tím je vyřešeno a my vám prakticky obratem zašleme peníze na váš bankovní účet. Jak je vidět, vše jde vyřešit bez papírů a zbytečného plýtvání nákladů. Ušetříme nejen české lesy, ale také finance na tisk dokumentů. A pak vám a dalším klientům můžeme nabídnout výhodnější úrokové sazby, protože nemáme takové náklady na provoz našich poboček. Řešit finanční záležitosti online je výhodné pro obě strany. Právě proto u nás žádost o peníze ihned na účet můžete podat elektronicky přímo z vašeho prohlížeče. Je jedno, jestli máte v ruce telefon, sedíte u počítače, nebo surfujete po internetu na chytré televizi. Úvěr si zařídíte z jakéhokoliv zařízení připojeného k internetu.

Co udělat pro získání půjčky Ferratum Credit?

Dostali jste se do situace, kdy by vás zachránila jedině půjčka rychle na účet? Produkt Ferratum Credit je tady, aby vám pomohl ve vaší nešťastné finanční situaci. Co udělat, abyste úvěr Ferratum Credit získali?

  1. Vyplňte žádost na webových stránkách Ferratum Bank. Zvolíte si výši úvěru a ihned vidíte, kolik celkem splatíte. Jsme vždy 100% transparentní, nemusíte se tedy bát žádných skrytých poplatků. Dále do žádosti uvedete své jméno, příjmení, e-mail, rodné číslo a číslo mobilního telefonu. Dokončíte žádost.
  2. Vyčkáte, než naši analytici vaši žádost projdou a vyhodnotí, zda úvěr získáte. Následně vás okamžitě kontaktují. Zpravidla se tak děje do několika minut od odeslání žádosti. Pracujeme neustále a nechceme klienty nechat čekat.
  3. Bude-li vám účet schválen, zašleme vám smlouvu k podepsání. Vše se řeší elektronicky, nemusíte chodit na žádnou naši pobočku. Po podepsání a ověření Vám zašleme peníze ihned na účet, který jste uvedli v žádosti.

Půjčka Ferratum Credit je dostupná každému. Nediskriminujeme žádné uchazeče, šanci u nás mají i studenti, důchodci, maminky na mateřské dovolené, lidé bez stálého příjmu nebo i ti, co mají zápis v registru dlužníků.

kušenosti našich klientů s online půjčkou ihned na účet

Lze od Ferratum Bank získat peníze ihned na účet skutečně rychle? Zeptali jsme se našich klientů, jaké mají zkušenosti.

„Potřeboval jsem 3 500 Kč na doplatek energií a Ferratum mi půjčilo ihned. Do 10 dnů po výplatě jsem peníze vrátil s malým navýšením. Vše proběhlo rychle a bez papírování,“ popisuje pan Jan z Plzně.

Také podnikatel Martin svého času potřeboval peníze ihned ve výši 8 000 Kč na nákup materiálu. „Ferratum mi půjčilo rychle,“ uvádí. „Do 25 dnů po zaplacení faktury jsem peníze vrátil. Vše proběhlo přesně podle dohody, a toho si vážím. Navíc mě potěšilo, že mi zůstala rezerva na podobné případy do budoucna.“

Peníze ihned na účet, z kterého si je vybírá v blízkém bankomatu, vítá i paní Jana. Uvedla: „Někdy nám doma před výplatou schází pár tisíc. Takže jsme na internetu hledali, který úvěr by pro nás byl nejvýhodnější, a padla nám do oka nabídka Ferratum Bank. Přesvědčily nás dobré reference a Ferratum Credit jsme zařídili opravdu snadno. První půjčka na sebe nenechala dlouho čekat. Manžel totiž zatoužil po nové televizi, aby si mohl užít mistrovství světa v hokeji. Na Ferratum Bank se určitě obrátíme zas. Vyhovuje nám férové odesílání peněz ihned na účet.“

„Vstřícnost, ochota a ohleduplnost, jakou jsem ještě u žádné finanční společnosti nezažila,“ popsala úvěrování mezinárodní banky Ferratum její klientka paní Eliška.

Neváhejte a zařiďte si i vy Ferratum Credit s předem schváleným limitem až 80 000 Kč!

Sorry, there are errors on the page: