Půjčka na směnku.

Opravdu vám už nezůstala jiná možnost než půjčka na směnku?

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Co je to půjčka na směnku?

Půjčka na směnku je variantou půjčky bez prokazování příjmů. Pochází ze soukromého sektoru a slouží ke zhodnocení jeho investic. Hlavním negativem půjčky na směnku je obvykle nutnost ručení majetkem.

Když už podepisujete směnku, zkontrolujte pečlivě všechny údaje, především částku půjčky a datum splatnosti. Směnka je totiž cenný papír a věřitel s ním může rovnou k soudu.

V nadpisu i textu listiny musí být uvedeno, že je to směnka. Dalšími náležitostmi jsou bezpodmínečný příkaz zaplatit uvedenou částku, datum a místo vystavení směnky, jméno hlavního dlužníka a věřitele, údaj o splatnosti směnky, místo jejího splacení a podpis výstavce směnky.

Pokud se například dohodnete na roční splatnosti, a věřitel by vyplnil dřívější datum, získá mnohem vyšší úroky. Je třeba počítat i s tím, že může směnku odprodat. Jestliže vám půjčka na směnku přerůstá přes hlavu a nedokážete ji splácet, je riziko exekuce velmi reálné…

Ale pozor, dnes už se směnka nesmí používat k zajištění spotřebitelských úvěrů.

Směnka je velmi rizikový cenný papír!

Máte právě hluboko do kapsy a horečně hledáte půjčky na směnku, které fungují? Na trhu jsou sice seriózní společnosti poskytující tento typ úvěrování, avšak vždy je v pozadí velké riziko, ústící až do exekuce vašeho majetku. Tomu se určitě vystavovat nechcete…

Podvodníci jsou vždy o několik kroků vepředu. Mezi jejich triky v oblasti půjček na směnku patří třeba rozhodčí doložka (vyřazující soudy) nebo exekuční zápis (urychlující exekuci). A protože směnku může následně kdokoli odkoupit, nelze spoléhat ani na případné přátelské jednání toho, kdo vám ji poskytl.

Pozor také na lákadla soukromých investorů z nabídkových e-mailů – označených Rychlá půjčka na směnkuPůjčka na směnku 2019 a podobně. S největší pravděpodobností jsou nelegální, protože nebankovní poskytovatelé půjček musí mít v současnosti licenci. Seznamy regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu naleznete na stránkách ČNB – České národní banky.

Půjčka na směnku pro rodiny

Půjčka má být vzájemným vztahem založeným na důvěře

Z výše uvedených důvodů vyhledávejte jen zavedené společnosti, které vám půjčku vyřídí rychle, za přehledných a výhodnějších podmínek, a především s mnohem nižšími úroky, než jaké má půjčka na směnku.

Stačí do internetového vyhledávače zadat název potenciálního poskytovatele půjčky spolu se slovy půjčky, recenze a ihned můžete pročítat zkušenosti lidí, kteří už jeho služby využili. Důležité je také najít webové stránky příslušné společnosti, zkontrolovat adresu jejího sídla, kontakty, přehlednost podmínek a další údaje.

Poskytovatelé solidních úvěrů nabízejí na webech i úvěrové kalkulačky. Nastavíte si v nich odhadovanou měsíční čerpanou částku a okamžitě se dozvíte výsledek – kolik zaplatíte jednorázově za čerpání půjčky a kolik činí úroky.

Slušný věřitel zkrátka považuje půjčku za více než jen finanční záležitost – je pro něho vzájemným vztahem založeným na důvěře. Snaží se dodržovat odpovědné obchodní postupy a zajišťuje, aby veškeré informace poskytované zákazníkům byly transparentní a přesné.

CHCI BEZPEČNOU PŮJČKU

Lepším řešením je půjčka ihned od spolehlivé banky

Půjčka na směnku může mít úroky, které ji nakonec i zdvojnásobí! Proto se raději obraťte na banku, u níž si můžete být jisti, že dodržuje pravidla. Moderní online banky vám rovněž poskytnou půjčku ihned a bez zbytečného papírování.

S absolutní důvěrou se můžete obrátit na Ferratum Bank, jejíž půjčky jsou v ČR k dispozici už řadu let. U Ferratum Bank online jasně vidíte, kolik za půjčku zaplatíte.

Přehled bezpečných půjček od Ferratum Bank

  • Ferratum Credit do 80 000 Kč je moderní půjčka, která vám umožní mít peníze kdykoli k dispozici. Paní Jana z Brna o ní říká: „Ferratum Credit je ideální finanční rezerva pro ty, kteří nemohou mít klasický bankovní kontokorent. Jsem ráda, že ji mám zařízenou. Výhodou je i to, že když zrovna půjčku nečerpám, neplatím žádné poplatky.“

CHCI BEZPEČNOU PŮJČKU

Recenze Ferratum Credit nové půjčky 2018

Současná situace na trhu, typická nárůstem zájmu o půjčky, je rozhodně ovlivněná online rychlými půjčkami, které si každý zájemce vyřídí snadno z pohodlí domova. 

Co z toho vyplývá? Máte-li stabilní a dostatečné příjmy, nemusíte mít z rozumné výše půjčky v roce 2018 i 2019 obavy. K nejoblíbenějším půjčkám patří Ferratum Credit na způsob kontokorentu od mezinárodní Ferratum Bank, doporučovaný českými klienty i finančními poradci jako zcela bezpečná půjčka. Lze si ji brát opakovaně, bez papírování i dalších průtahů a vychází až o 33 procent levněji než opakované Micro půjčky.

Ač se Ferratum Credit řadí mezi nové půjčky, nasbíral už celosvětově tisíce recenzí. Zde jsou některé z nich od českých klientů: „Opravdu jste mi pomohli, díky,“ uvedl pan Jaroslav na webu Ferratum.cz v září 2018. „Jsem s vaší finanční společností spokojen,“ napsal zde pan Antonín o měsíc dříve. Ve stejné době zhodnotil služby Ferratum Bank také pan Radek: „Super. Takto rychlé a jednoduché schválení jsem opravdu nečekal.“


Půjčka na směnku online žádost

 

Ve Ferratum Bank vyřešíte i případné potíže se splácením

A co v případě problémů se splácením? Do těch se samozřejmě může dostat každý, jak u nebankovní, tak u bankovní půjčky. Banka vám však zaručí férový postup – jakmile ji kontaktujete, navrhne vám schůdné řešení, nikoli likvidační jako mnozí poskytovatelé půjček na směnku. Důležité je nehrát si na „mrtvého brouka“ a finanční potíže s bankou řešit okamžitě, jakmile se objeví.

Půjčka na směnku už nefrčí. Dnes je atraktivní půjčka Ferratum Credit až 80 000 Kč. Trvale s ní získáte i Vedení úvěrového účtu, Platební prázdniny a Změnu data splatnosti za 0 Kč.

Dopřejte vaší domácnosti moderní online bankovní služby!

1/12

 

Sorry, there are errors on the page: