Půjčka bez registru do 1 minuty

Online žádost o rychlou
půjčku před výplatou
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 35.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech: 
@amount.
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady
 • doba splacení úvěru je jen na Vás

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 10.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem:
 @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:
 @amount.
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu

Půjčka bez registru – jak na ni i v bance.

Půjčka bez registru ihned

Internet i reklamní letáky jsou zavaleny inzeráty na půjčky bez registru, bez Solusu či doložení příjmu. Řada poskytovatelů slibuje všechno možné, jen aby získala nové klienty. Na co si dát pozor?

Půjčka bez registru – snadněji schválená, ale s vyššími úroky

Pokud vás odmítli v bance, zvažujete možná nebankovní společnost. Zde však riskujete vysoké úroky a celkově nesolidní podmínky. Nebankovní půjčka bez registru má obvykle méně omezující podmínky pro schválení. S novým spotřebitelským zákonem se to však změní a podmínky pro „nebanky“ i banky se sjednotí. Také nebankovní společnosti budou podléhat přísným pravidlům. Rychlá půjčka bez registru tak již bude méně nabízená.

Získejte 5 000 i 10 000 Kč ihned na účet 

I na dnešním poněkud nepřehledném trhu už existují banky, které jsou pružné, rychlé a nabízejí zajímavé produkty s jasnými pravidly. Jednou z nich je Ferratum Bank, někdejší nebankovní společnost, která dříve poskytovala půjčky bez registru.

Půjčka vyřízená ihned, bez zástavy a ručitele, peníze na účtu do 1 minuty od schválení – to je stálé krédo dnes již banky. Získejte od ní 500 až 10 000 Kč na 7 až 45 dní s možností prodloužení splatnosti o 2× 30 dnů. Klienti s dobrou úvěrovou historií nemusejí mít obavy z registrů. Vždy je uplatňován individuální přístup.

Bezpečná půjčka se snadnou žádostí online

Seriózní bankovnictví vyžaduje čestný přístup obou stran – věřitele i dlužníka. Dnes je díky internetu značně usnadněna administrativa, čehož využívá i nonstop servis Ferratum Bank, jehož prostřednictvím můžete požádat o Micro, Plus nebo Credit půjčku ve stylu kontokorentu opravdu jednoduše. 

Populární úvěr Ferratum Credit v rozmezí 2 500 Kč až 35 000 Kč vám opakovaně pokryje přechodný nedostatek peněz před výplatou, nebo pomůže v případě nečekaných výdajů. Jejich účel přitom nemusíte dokládat – je jedno, zda zaplatíte opravu auta, kterým jezdíte do práce, nebo si pořídíte třeba dovolenou ve first minute akci. Pro ověřené klienty je Ferratum Credit půjčka (opakované čerpání bez registru), tudíž bez administrativních průtahů. 

Díky solidní výši půjčky Ferratum Credit zrealizujete i větší záměry. S částkou až 35 000 Kč kdykoliv k dispozici se už dá podniknout mnohé. Co třeba pořídit nové kuchyňské vybavení, nábytek či elektroniku do obýváku, zahradní stroj…?

Při čerpání půjčky Ferratum Credit hradíte jen denní úrok a poplatek za výběr částky, který je však při prvním využití produktu nulový. Navíc, pokud Ferratum Credit nečerpáte, nebo máte splacenou aktuální půjčku v celé výši, neplatíte žádný poplatek za vedení účtu. Pro opakované čerpání není třeba nahlížet do registru. Proto je Ferratum Credit také oblíbenou finanční rezervou. A může se vám hodit i v kritických situacích, jak popisuje paní Iva: „Zajímavý produkt. Nedávno mi pomohl po krádeži peněženky v autobuse.“