Půjčka bez registru do 1 minuty

 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Půjčka bez registru – jak na ni i v bance.

Půjčka bez registru ihned

Internet i reklamní letáky jsou zavaleny inzeráty na půjčky bez registru, bez Solusu či doložení příjmu. Řada poskytovatelů slibuje všechno možné, jen aby získala nové klienty. Na co si dát pozor?

Půjčka bez registru – snadněji schválená, ale s vyššími úroky

Pokud vás odmítli v bance, zvažujete možná nebankovní společnost. Zde však riskujete vysoké úroky a celkově nesolidní podmínky. Nebankovní půjčka bez registru má obvykle méně omezující podmínky pro schválení. S novým spotřebitelským zákonem se to však změní a podmínky pro „nebanky“ i banky se sjednotí. Také nebankovní společnosti budou podléhat přísným pravidlům. Rychlá půjčka bez registru tak již bude méně nabízená.

Získejte 5 000 i 80 000 Kč ihned na účet 

I na dnešním poněkud nepřehledném trhu už existují banky, které jsou pružné, rychlé a nabízejí zajímavé produkty s jasnými pravidly. Jednou z nich je Ferratum Bank, někdejší nebankovní společnost, která dříve poskytovala půjčky bez registru.

Půjčka vyřízená ihned, bez zástavy a ručitele, peníze na účtu do 1 minuty od schválení – to je stálé krédo dnes již banky. Získejte od ní 2500 až 80 000 Kč s dobou splatnosti, která se přizpůsobí potřebám klienta. Klienti s dobrou úvěrovou historií nemusejí mít obavy z registrů. Vždy je uplatňován individuální přístup.

Půjčka bez registru a jste v pohodě

Bezpečná půjčka se snadnou žádostí online

Seriózní bankovnictví vyžaduje čestný přístup obou stran – věřitele i dlužníka. Dnes je díky internetu značně usnadněna administrativa, čehož využívá i nonstop servis Ferratum Bank, jehož prostřednictvím můžete požádat o Ferratum Credit půjčku ve stylu kontokorentu opravdu jednoduše. 

Populární úvěr Ferratum Credit v rozmezí 2 500 Kč až 80 000 Kč vám opakovaně pokryje přechodný nedostatek peněz před výplatou, nebo pomůže v případě nečekaných výdajů. Jejich účel přitom nemusíte dokládat – je jedno, zda zaplatíte opravu auta, kterým jezdíte do práce, nebo si pořídíte třeba dovolenou ve first minute akci. Pro ověřené klienty je Ferratum Credit půjčka (opakované čerpání bez registru), tudíž bez administrativních průtahů. 

Díky solidní výši půjčky Ferratum Credit zrealizujete i větší záměry. S částkou až 80 000 Kč kdykoliv k dispozici se už dá podniknout mnohé. Co třeba pořídit nové kuchyňské vybavení, nábytek či elektroniku do obýváku, zahradní stroj…?

Při čerpání půjčky Ferratum Credit hradíte jen denní úrok za období, kdy finance využíváte. Navíc, pokud Ferratum Credit nečerpáte, nebo máte splacenou aktuální půjčku v celé výši, neplatíte žádný poplatek za vedení účtu. Pro opakované čerpání není třeba nahlížet do registru. Proto je Ferratum Credit také oblíbenou finanční rezervou. A může se vám hodit i v kritických situacích, jak popisuje paní Iva: „Zajímavý produkt. Nedávno mi pomohl po krádeži peněženky v autobuse.“

Také 47letá paní Jana N. z Olomouce využívá Ferratum Credit. Popisuje: „V naší rodině je rušno, synové sportují, manžel vyjíždí za prací. Někdy se stane, že využijeme půjčku od Ferratum Bank. Naposledy jsme si z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 5 000 Kč a do měsíce je jednorázově vrátili s malým navýšením. Tato flexi půjčka je praktická, protože nemusíme o půjčky žádat pořád dokola.“

Půjčka bez registru online žádost

Jestliže i vás obtěžuje podávání stále nových žádostí o půjčku kvůli několika tisícům, které vám občas chybí před výplatou, chcete se obejít bez registrů a mít půjčky celkově levnější, neváhejte a sjednejte si Ferratum Credit přímo na těchto webových stránkách. Je ideální finanční službou pro ty, kteří si chtějí trvale užívat svobodu ve splácení.

Ferratum Bank obsluhuje i náročné zahraniční trhy

Rychlá půjčka bez registru se v České republice objevila roku 2005 z iniciativy společnosti Ferratum. Ta byla prvním nebankovním poskytovatelem půjček, který získal bankovní licenci. Dnes má Ferratum Bank po celém světě okolo 2,5 milionů klientů a obsluhuje i náročné trhy, například německý, francouzský, britský a nizozemský. Podle nezávislých finančních expertů patří půjčky Ferratum mezi nejznámější a nejlépe ověřené malé půjčky.