Půjčka 5000 i více před výplatou

Online žádost o rychlou
půjčku 5 000 Kč
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Půjčka 5000 Ferratum – půjčka před výplatou!

Půjčku Ferratum Bank získáte rychle a jednoduše online. Vaši žádost o půjčku schválíme do pár minut a do 1 minuty máte peníze na účtu. Třeba 5 000 Kč, ale půjčujeme až 80 000 Kč, anebo i menší částky na neomezenou dobu. Vždy s jasnými pravidly a bez zbytečného papírování.

Získejte snadno půjčku 5 000 Kč!

Rychlá půjčka od Ferratum je známá již od roku 2005, kdy ji jako první v Evropě nabídla finská společnost Ferratum Group. Od počátku klade důraz na rychlost a co nejnižší zatížení klienta papírováním.
Snadno tak získáte třeba 5000 Kč před výplatou. Každému, kdo splní podmínky (věk 19 až 85 let, bez dluhů u Ferratum Bank). Peníze si pošlete ihned na svůj běžný bankovní účet.

Další informace o rychlé půjčce Ferratum

Ferratum Bank dříve vystupovala pod názvem Ferratum Czech a nabízela především rychlé půjčky od 500 Kč. Po získání bankovní licence rozšířila nabídku o flexibilní úvěr Credit Limit a také vyšší úvěr Plus Loan. Mezi oblíbené částky stále patří rychlá půjčka 5000 Kč, kterou si můžete vzít na neomezeně dlouhou dobu ve formě kontokorentu.  

Nejoblíbenější je nyní flexibilní půjčka Ferratum Credit Limit s předem schváleným limitem od 2 500 Kč do 80 000 Kč. Podobá se kontokorentu, ale při jejím zařizování si nemusíte u Ferratum Bank zřizovat běžný účet. Svůj Ferratum Credit řídíte sami – berete si půjčky na účet podle potřeby a bez opakovaných žádostí. Vyhovuje to jak soukromým osobám, tak podnikatelům k překlenutí krátkodobého nedostatku financí. Nyní v akci - první půjčka na 30 dní zcela bez úroků. Co si půjčíte, to do 30 dní vrátíte.

Navíc Ferratum Credit vychází levněji než běžné krátkodobé půjčky (oproti Micro půjčce ušetříte až 33 %). A má i další výhody – flexibilní měsíční úhrady, volbu doby splácení nebo platební prázdniny až 2× ročně. Hradí se jen denní úrok (0,189 %) a poplatek za čerpání částky (12,5 %).

Podmínky této moderní online půjčky jsou vstřícné i tím, že můžete kdykoli uhradit celkovou dlužnou částku nebo zaslat vyšší splátku bez jakýchkoli dodatečných poplatků, čímž si navýšíte částku dostupnou pro opakované čerpání a zmenšíte celkový dluh. Úroková sazba se počítá pouze z vyčerpané částky – pokud Ferratum Credit zrovna nevyužíváte, máte ho po ruce bezplatně

Příklad z praxe: půjčka 5000 byla jen začátkem

Flexibilní půjčky z úvěrového účtu Ferratum Credit jsou nadstandardní svou výší až 80 000 Kč. Díky tomu je využili i manželé N. z Olomouce při rekonstrukci bytu. Zpočátku uvažovali jen o nové kuchyňské lince, ale nakonec uskutečnili mnohem více změn. Ferratum Credit jim pomáhal 3 měsíce po sobě. „První měsíc to byla půjčka 5000 Kč, druhý 7500 Kč a třetí dokonce 30 000 Kč na novou plovoucí podlahu,“ popsal pan Robert N. „Všechny 3 půjčky však byly na krátkou dobu – po výplatách jsme je vždy splatili, takže poplatky zůstaly nízké. A protože jsme materiál kupovali v akcích, vyplatil se i se započtením nákladů půjček.“

Dosud jsem nečerpala z povoleného limitu 5000 Kč, ale jsem ráda, že mám Ferratum Credit sjednaný,“ připojuje se paní Ivana ze severní Moravy, která s ním počítá jako s finanční rezervou. Také pan Karel oceňuje odborný přístup klientského centra a rychlé vyřizování Ferratum půjček na účet.