Půjčka 5000 i více před výplatou

Online žádost o rychlou
půjčku 5 000 Kč
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 50.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 60 dnech:  @amount.
 • Až 50.000 Kč, první splátka až za 60 dnů
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 20.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem: @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:@amount. 
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu
Částka

 

Půjčka 5000 Ferratum – půjčka před výplatou!

Půjčku Ferratum Bank získáte rychle a jednoduše online. Vaši žádost o půjčku schválíme do pár minut a do 1 minuty máte peníze na účtu. Třeba 5 000 Kč, ale půjčujeme až 20 000 Kč, anebo i menší částky na 7 až 45 dní. Vždy s jasnými pravidly a bez zbytečného papírování.

Získejte snadno půjčku 5 000 Kč!

Rychlá půjčka od Ferratum je známá již od roku 2005, kdy ji jako první v Evropě nabídla finská společnost Ferratum Group. Od počátku klade důraz na rychlost a co nejnižší zatížení klienta papírováním.
Snadno tak získáte třeba 5000 Kč před výplatou. Každému, kdo splní podmínky (věk 19 až 85 let, bez dluhů u Ferratum Bank). Peníze posíláme ihned na účet.

Další informace o rychlé půjčce Ferratum

Ferratum Bank dříve vystupovala pod názvem Ferratum Czech a nabízela především rychlé půjčky od 500 Kč. Po získání bankovní licence rozšířila nabídku o flexibilní úvěr Credit Limit a také vyšší úvěr Plus Loan. Mezi oblíbené částky stále patří rychlá půjčka 5000 Kč, kterou si můžete vzít na 7 až 45 dní a splatnost až dvakrát prodloužit.  

Nejoblíbenější je však flexibilní půjčka Ferratum Credit Limit s předem schváleným limitem od 2 500 Kč do 50 000 Kč. Podobá se kontokorentu, ale při jejím zařizování si nemusíte u Ferratum Bank zřizovat běžný účet. Svůj Ferratum Credit řídíte sami – berete si půjčky na účet podle potřeby a bez opakovaných žádostí. Vyhovuje to jak soukromým osobám, tak podnikatelům k překlenutí krátkodobého nedostatku financí.

Navíc Ferratum Credit vychází levněji než běžné krátkodobé půjčky (oproti Micro půjčce ušetříte až 33 %). A má i další výhody – flexibilní měsíční úhrady, volbu doby splácení nebo platební prázdniny až 2× ročně. Hradí se jen denní úrok (0,2833 %) a poplatek za čerpání částky (12,5 %).

Podmínky této moderní online půjčky jsou vstřícné i tím, že můžete kdykoli uhradit celkovou dlužnou částku nebo zaslat vyšší splátku bez jakýchkoli dodatečných poplatků, čímž si navýšíte částku dostupnou pro opakované čerpání a zmenšíte celkový dluh. Úroková sazba se počítá pouze z vyčerpané částky – pokud Ferratum Credit zrovna nevyužíváte, máte ho po ruce bezplatně

Příklad z praxe: půjčka 5000 byla jen začátkem

Flexibilní půjčky z úvěrového účtu Ferratum Credit jsou nadstandardní svou výší až 50 000 Kč. Díky tomu je využili i manželé N. z Olomouce při rekonstrukci bytu. Zpočátku uvažovali jen o nové kuchyňské lince, ale nakonec uskutečnili mnohem více změn. Ferratum Credit jim pomáhal 3 měsíce po sobě. „První měsíc to byla půjčka 5000 Kč, druhý 7500 Kč a třetí dokonce 30 000 Kč na novou plovoucí podlahu,“ popsal pan Robert N. „Všechny 3 půjčky však byly na krátkou dobu – po výplatách jsme je vždy splatili, takže poplatky zůstaly nízké. A protože jsme materiál kupovali v akcích, vyplatil se i se započtením nákladů půjček.“

Dosud jsem nečerpala z povoleného limitu 5000 Kč, ale jsem ráda, že mám Ferratum Credit sjednaný,“ připojuje se paní Ivana ze severní Moravy, která s ním počítá jako s finanční rezervou. Také pan Karel oceňuje odborný přístup klientského centra a rychlé vyřizování Ferratum půjček na účet.

 

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +