Půjčka 5000 i více před výplatou

Půjčka 5000

Částka

Jsme transparentní, s produktem Ferratum Credit se tedy nemusíte bát žádných (ani skrytých) poplatků spojených s jeho využíváním. 
ČERPANÁ ČÁSTKA: 24500 Kč
CELKEM ZA 30 DNÍ (při získání úrokové sazby 5,75%*): X
DENNÍ ÚROK (procentuální výše denního úroku od: 0.1890%*): 69 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ A VEDENÍ ÚVĚROVÉHO ÚČTU: 0 Kč
POPLATEK ZA ČERPÁNÍ (jednorázový Poplatek za čerpání částky): 0 Kč
POPLATEK ZA PŘEDČASNÉ SPLACENÍ: 0 Kč
POPLATEK ZA ZMĚNU DATA SPLATNOSTI: 0 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ PLATEBNÍCH PRÁZDNIN: 0 Kč
RPSN (Denní úroky jsou již zahrnuty) od: 258.02%

Kalkulátor splátek

Půjčka 5000 Ferratum – půjčka před výplatou!

Půjčku Ferratum Bank získáte rychle a jednoduše online. Vaši žádost o půjčku schválíme do pár minut a do 1 minuty máte peníze na účtu. Třeba 5 000 Kč, ale půjčujeme až 80 000 Kč, anebo i menší částky na neomezenou dobu. Vždy s jasnými pravidly a bez zbytečného papírování.

Získejte snadno půjčku 5 000 Kč!

Rychlá půjčka od Ferratum je známá již od roku 2005, kdy ji jako první v Evropě nabídla finská společnost Ferratum Group. Od počátku klade důraz na rychlost a co nejnižší zatížení klienta papírováním.
Snadno tak získáte třeba 5000 Kč před výplatou. Každému, kdo splní podmínky (věk 19 až 85 let, bez dluhů u Ferratum Bank). Peníze si pošlete ihned na svůj běžný bankovní účet.

Další informace o rychlé půjčce Ferratum

Ferratum Bank dříve vystupovala pod názvem Ferratum Czech a nabízela především rychlé půjčky od 500 Kč. Po získání bankovní licence rozšířila nabídku o flexibilní úvěr Credit Limit a také vyšší úvěr Plus Loan. Mezi oblíbené částky stále patří rychlá půjčka 5000 Kč, kterou si můžete vzít na neomezeně dlouhou dobu ve formě kontokorentu.  

Nejoblíbenější je nyní flexibilní půjčka Ferratum Credit Limit s předem schváleným limitem od 2 500 Kč do 80 000 Kč. Podobá se kontokorentu, ale při jejím zařizování si nemusíte u Ferratum Bank zřizovat běžný účet. Svůj Ferratum Credit řídíte sami – berete si půjčky na účet podle potřeby a bez opakovaných žádostí. Vyhovuje to jak soukromým osobám, tak podnikatelům k překlenutí krátkodobého nedostatku financí. Nyní v akci - první půjčka na 30 dní zcela bez úroků. Co si půjčíte, to do 30 dní vrátíte.

Navíc Ferratum Credit vychází levněji než běžné krátkodobé půjčky (oproti Micro půjčce ušetříte až 33 %). A má i další výhody – flexibilní měsíční úhrady, volbu doby splácení nebo platební prázdniny až 2× ročně. Hradí se jen denní úrok (0,189 %) a poplatek za čerpání částky (12,5 %).

Podmínky této moderní online půjčky jsou vstřícné i tím, že můžete kdykoli uhradit celkovou dlužnou částku nebo zaslat vyšší splátku bez jakýchkoli dodatečných poplatků, čímž si navýšíte částku dostupnou pro opakované čerpání a zmenšíte celkový dluh. Úroková sazba se počítá pouze z vyčerpané částky – pokud Ferratum Credit zrovna nevyužíváte, máte ho po ruce bezplatně

Půjčka 5000 i na vánoční dárky
Půjčka 5000 i na vánoční dárky

Příklad z praxe: půjčka 5000 byla jen začátkem

Flexibilní půjčky z úvěrového účtu Ferratum Credit jsou nadstandardní svou výší až 80 000 Kč. Díky tomu je využili i manželé N. z Olomouce při rekonstrukci bytu. Zpočátku uvažovali jen o nové kuchyňské lince, ale nakonec uskutečnili mnohem více změn. Ferratum Credit jim pomáhal 3 měsíce po sobě. „První měsíc to byla půjčka 5000 Kč, druhý 7500 Kč a třetí dokonce 30 000 Kč na novou plovoucí podlahu,“ popsal pan Robert N. „Všechny 3 půjčky však byly na krátkou dobu – po výplatách jsme je vždy splatili, takže poplatky zůstaly nízké. A protože jsme materiál kupovali v akcích, vyplatil se i se započtením nákladů půjček.“

Dosud jsem nečerpala z povoleného limitu 5000 Kč, ale jsem ráda, že mám Ferratum Credit sjednaný,“ připojuje se paní Ivana ze severní Moravy, která s ním počítá jako s finanční rezervou. Také pan Karel oceňuje odborný přístup klientského centra a rychlé vyřizování Ferratum půjček na účet.

Malé online půjčky do 5000 Kč dnes vyřídíte pohodlně i v bance

Roku 2005 vstoupila na náš finanční trh společnost Ferratum Czech a zavedla zde malé online půjčky. Dnes je Ferratum bankou a poskytuje stále lepší produkty již milionům klientů ve více než 22 zemích světa. „Obvykle půjčky schvalujeme během pár minut s minimální byrokracií. Náš úspěch spočívá v jednoduchém procesu žádosti o půjčku, rychlém servisu a přísném zabezpečení,“ přibližuje Jorma Jokela, zakladatel Ferratum Bank.

Jeho slova potvrzuje pan Martin, drobný podnikatel z Frenštátu pod Radhoštěm, který potřeboval půjčku do 5000 Kč: „Půjčil jsem si ve Ferratum Bank 4000 Kč na nákup materiálu. Do 25 dnů po zaplacení faktury jsem vrátil tu samou částku díky akci první půjčka zdarma.“

Dnes již Ferratum Bank rychlé micro půjčky nenabízí, místo nich je tu finanční rezerva Ferratum Credit až do výše 80 000 Kč. Ale i přes ni si můžete zřídit malou půjčku, protože minimální částka je 2 500 Kč.

Bezpečná půjčka 5000 od Ferratum Bank

Půjčka 5000 a více, až do 80 000 Kč – to je běžný servis banky Ferratum, která denně řeší krátkodobé finanční potíže svých klientů po celém světě. Navíc můžete u půjček počítat s možností 2x ročně si dopřát platební prázdniny a pro nové klienty akci – první čerpání bez úroků, s 0 Kč navýšením.

Po žádaných mikropůjčkách spolehlivým klientům od 19 let jsou nyní k dispozici moderní úvěry Ferratum Credit a Ferratum Business (pro firmy), které opakovaně čerpáte bez registru a neustálého obtěžujícího vyplňování formulářů. Svou finanční situaci tak máte pevně pod kontrolou, přičemž jste v péči seriózní banky.

Půjčka 5000 pro všechny může být vítězstvím
Půjčka 5000 pro všechny může být vítězstvím

První půjčka 5 tisíc zdarma

Žádný reklamní trik. Ferratum Bank nabízí první půjčku pro nové klienty zdarma. Půjčíte si třeba 5 000 korun a do 30 dní vrátíte zase 5 000 korun. Půjčky do 5000 ihned na váš účet!

Ferratum Bank vyřizuje žádosti klientů 7 dní v týdnu / 24 hodin denně a peníze na účet převádí do 1 minuty od schválení. Půjčky jsou určeny pro všechny klienty, kteří nemají žádnou nesplacenou půjčku u Ferratum Bank a je jim minimálně 19 let.

Nejen rychlá půjčka, můžete získat i více!

Půjčka 5000 není jedinou skvělou nabídkou od Ferratum Bank. Doporučujeme si zřídit Ferratum Credit - kontokorentu podobnou finanční rezervu s vyšším limitem, které máte kdykoliv k dispozici. Můžete si půjčit potřebných 5 tisíc korun, ale mít vyšší rezervu, třeba až 80 000 Kč.

V následujících odstavcích si přečtěte, jak rychlé půjčky i nad 5000 Kč pomohly konkrétním klientům.

Manželé N. z Olomouce se zpočátku domnívali, že při rekonstrukci svého bytu vystačí s výplatami, případně jim pomohou rychlé půjčky do 5000. Ale skutečnost byla trošku jiná. Nakonec využívali opakovaně Ferratum Credit. „První měsíc to byla půjčka 5000 Kč, druhý 7500 Kč a naposledy dokonce 30 000 Kč na novou plovoucí podlahu,“ vylíčil pan Robert N. „Všechny půjčky však byly krátkodobé – po výplatách jsme je vždy vyrovnali, takže poplatky zůstaly nízké. A protože jsme materiál kupovali výhodně, vyplatil se i se započtením nákladů půjček.“

Paní Aleně B. z Krnova odeslal zaměstnavatel výplatu se zpožděním. Protože už nedisponovala žádnými penězi a musela dětem zaplatit školu v přírodě, překlenula toto období rovněž s půjčkou 5000 Kč od Ferratum Bank.

Vysokoškolák Filip V. odjel na tříměsíční prázdninovou brigádu do Německa s půjčkou 10 000 Kč z úvěrového účtu Ferratum Credit, kterou použil na ubytování v prvním měsíci. Hned po výplatě celou částku půjčky vyrovnal a díky výdělku v Německu nebude dlouho žádnou půjčku potřebovat. Přesto si úvěrový účet Ferratum Credit ponechá – i proto, že je v období bez půjček veden zdarma (na rozdíl od běžné kreditní karty).

Mám sjednanou možnost Ferratum Credit rychlé půjčky do 5000 Kč. I když jsem z úvěrového účtu dosud nečerpala, klidně spím, protože ho mám jako finanční rezervu,“ uvedla paní Ivana ze severní Moravy.