Překlenovací úvěr.

Využijte Ferratum Credit až 80 000 Kč i jako překlenovací úvěr

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Co je překlenovací úvěr ze stavebního spoření?

Překlenovací úvěr poskytuje stavební spořitelna klientům, kteří potřebují získat prostředky pro financování bydlení dříve, než splní podmínky pro přidělení cílové částky a získání úvěru ze stavebního spoření. Překlenovací úvěr upravuje § 5 odst. 5 zákona o stavebním spoření. Slouží tedy k překlenutí doby do poskytnutí úvěru ze stavebního spoření.

Využijte jako překlenovací úvěr Ferratum Credit

Jako překlenovací úvěr lze využít také produkt Ferratum Credit od Ferratum Bank, z něhož můžete opakovaně a bez obtěžujícího papírování čerpat půjčky až do výše 80 000 Kč.

Při rekonstrukci bytu pomohl také rodině N. z Olomouce. „První měsíc jsme si vypůjčili 5000 Kč, druhý 7500 Kč a potřetí dokonce 30 000 Kč na novou plovoucí podlahu,“ přiblížil pan Robert N. „Ve Ferratum Bank jsme si vždy nastavili splátkový kalendář podle našich aktuálních možností. Vše okolo půjček je tam rychlé a přehledné.“

Splácení úvěru Ferratum Credit

Se splácením úvěru Ferratum Credit je to tak, že ho vyrovnáte buď naráz, nebo formou minimálních měsíčních splátek ve výši 12,5 % z celkové dlužné částky. Praktické je i to, že v období bez půjček máte úvěrový účet Ferratum Credit veden zdarma. Tím se liší od jiných produktů, za které platíte, i když je nepoužíváte.

Překlenovací úvěr nebo hypotéka?

Možná zrovna řešíte, zda je lepší překlenovací úvěr nebo hypotéka, případně refinancování překlenovacího úvěru. Zvažte ještě možnosti, které vám dává Ferratum Credit – moderní flexibilní úvěr na způsob kontokorentu. Jeho výhodou je solidní výše až 80 000 Kč a bezúčelové použití. Ferratum Bank tedy nemusíte dokládat, na co jste vypůjčené peníze vynaložili.

Je vám alespoň 19 let? Vyzkoušejte Ferratum Bank

Ferratum Bank má dnes filiálky ve 24 zemích světa, u nás je od roku 2005. Zaměřuje se na jednoduché používání a neustálé vylepšování služeb, transparentnost a personalizovaný klientský servis 24 hodin denně, každý den v týdnu. Díky tomu je prakticky každému ihned dostupná Micro půjčka i úvěr Ferratum Credit. Stačí české občanství a věk od 19 let.

Při žádosti o alternativní překlenovací úvěr Ferratum Credit (nebo jen opakované půjčky před výplatou) vyplníte online základní osobní údaje, číslo OP, trvalé bydliště, číslo účtu, měsíční příjmy a výdaje. A to je všechno.

Banku příležitostně využívá i paní Alena, která říká: „Jsem velmi spokojena. Vždy, když potřebuji, je tu pomoc. Jsou milí a ochotní.“

 

 

 

Sorry, there are errors on the page: