Nejlevnější půjčka – půjčka od online banky.

Vypůjčte si peníze nejlevněji od online banky – Ferratum Bank.

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Ferratum Credit – moderní úvěr ve vaší režii

Finanční produkt Ferratum Credit podobný kontokorentu vám nabízí mimořádný komfort. Rychlá bankovní půjčka je díky němu dostupná více než kdy předtím. V nonstop režimu, okamžitě po schválení půjčky, převedeme na váš účet až 80 000 Kč.

Jen na vás záleží, kdy a v kolika splátkách půjčku splatíte, abyste ji měli co nejlevnější. Půjčku vyrovnáte buď jednorázově v plné výši, nebo odesíláte minimální splátky. Určitě uvítáte i možnost opakovaných žádostí. Úroky z produktu Ferratum Credit platíte jen při skutečném čerpání peněz, přičemž vedení konta je bezplatné.

Další informace o nejlevnějších online půjčkách

Ferratum Bank odesílá půjčky na účty klientů bezprostředně po schválení v řadě zemí světa. Levnější a pohodlnější půjčky online Ferratum jsou na finančním trhu už od roku 2005. Za tu dobu společnost získala více než 2 miliony spokojených klientů.

Dnes si můžete od Ferratum Bank výhodně vypůjčit 2 500 až 80 000 Kč na neomezenou dobu s možností navýšení limitu. K dispozici jsou i další moderní finanční produkty a nové stále přibývají.

Půjčky Ferratum jsou u nás již prověřené

Banka Ferratum je na našem finančním trhu už řadu let (nejdříve jako společnost Ferratum Czech) a je prověřená jako zcela bezpečná finanční instituce. Dokládají to recenze nezávislých finančních expertů i zkušenosti klientů, které jsou zveřejněné na internetu.

Nejlevnější půjčka je pochopitelně půjčka zdarma

Nejlevnější půjčka je pochopitelně půjčka zdarma, bez úroků či jiných poplatků. Pokud váš účet zeje prázdnotou a do výplaty zbývá ještě mnoho dní, je tu i pro vás bezúčelová půjčka Ferratum první zdarma.

Banka totiž nabízí novým klientům, aby poznali její služby prostřednictvím první půjčky zdarma. To znamená, že si půjčíte až 80 000 Kč (až na 30 dní), a v domluveném termínu vrátíte tutéž částku (například půjčka 7 500 Kč = vrácení 7 500 Kč). Jen dodržte datum splatnosti – za zpoždění, ale i záměrné prodloužení půjčky (až o 60 dnů) se už platí.

Vítaná i jako krátkodobý úvěr pro podnikatele

Také podnikatel Petr R. z Kroměříže zjistil, že krátkodobý úvěr od Ferratum Bank je pro něho nejlevnější půjčka. Ocenil ho jako rychlou půjčku bez zástavy a ručitele, vyřízenou bez administrativních průtahů. Uvádí:„Půjčil jsem si ve Ferratum Bank poprvé, konkrétně 5 000 Kč na nákup nové tiskárny a spotřebního materiálu. Jakmile byly na můj účet připsány zpožděné platby, tutéž částku jsem vrátil. Vše bylo rychlé a bez papírování, což oceňuji.“

I paní Alena využívá výhod nejlevnější půjčky Ferratum Bank, o jejímž klientském servisu hovoří takto: Vždycky, když potřebuji, je tu pomoc. Jsou milí a ochotní.“

CHCI NEJLEVNĚJŠÍ PŮJČKU

Ferratum Credit: až 80 000 Kč, poprvé zdarma

Připomínáme, že na vašem úvěrovém účtu Ferratum Credit můžete mít k dispozici až 80 000 Kč, ať už jste soukromá osoba, nebo podnikatel. Získáte ho za jasných podmínek a s ochranou vaší osoby bankovní institucí. Nečekané výdaje nebo potíže s cash flow vás už pak nerozhodí. Sami si určíte, kolik peněz a kdy vyčerpáte na aktuální půjčku.

Zařiďte si Ferratum Credit online z pohodlí vašeho domova či kanceláře ještě dnes! Pro každého nového klienta je to nejlevnější půjčka, protože napoprvé si můžete půjčit až 80 000 Kč bez poplatku za čerpání a s úrokem 0 % na 30 dnů. Znamená to, že kolik peněz si půjčíte, tolik za 30 dnů vrátíte – stejně jako u první Micro půjčky. Například při úvěru ve výši 16 000 Kč vrátíte Ferratum Bank za 30 dní zase 16 000 Kč. Až od 31. dne vám začne „naskakovat“ denní úrok ve výši 0,2833 %. U půjčky z tohoto příkladu představují denní úroky 45,33 Kč.

Díky možnosti opakovaného čerpání s minimem administrativy se Ferratum Credit řadí mezi nejlevnější půjčky a nasbíral už celosvětově tisíce recenzí. Takto se vyjádřili někteří čeští klienti: „Opravdu jste mi pomohli, díky,“ napsal pan Jaroslav na web Ferratum.cz v září 2018. „Jsem s vaší finanční společností spokojen,“ uvedl pan Antonín o měsíc dříve. Ve stejné době zhodnotil Ferratum půjčku také pan Radek: „Super. Takto rychlé a jednoduché schválení jsem opravdu nečekal.“

Zkušeností s online půjčkami není nikdy dost, a tak přidáváme ještě dvě: „Jsem překvapen rychlostí a vstřícným jednáním. Ferratum Bank vřele doporučuji,“ uvedl pan René.

„Dříve nám doma občas pomáhaly půjčky od nebankovních společností nebo soukromníků,“ přiblížila paní Marcela. „Dnes máme sjednaný Ferratum Credit 50 000 Kč jako finanční rezervu. Opravujeme totiž dům, a to jsou pořád nějaké výdaje. Po výplatě dluhy obvykle okamžitě vyrovnáme, aby nenarůstaly. Co můžeme, vyřídíme ve Ferratum Bank přes sms. Servis tu funguje nonstop.“

Je váš věk v rozmezí 19 až 85 let a nemáte závazky vůči Ferratum Bank? I pro vás je zde připravená půjčka až 50 000 Kč, poprvé s nulovým úrokem – nejlevnější půjčka na trhu.

CHCI NEJLEVNĚJŠÍ PŮJČKU

Získejte trvalou finanční rezervu od 2 500 Kč do 80 000 Kč

A jak Ferratum Credit funguje? Jednoduše si zvolíte výši rezervy od 2 500 Kč do 80 000 Kč, která je po schválení pro vás připravená k převodu na váš účet. Až budete potřebovat peníze, jen požádejte o jejich zaslání. Protože je všechno předjednané, bude převod okamžitý. Takto lze vyčerpat celý Ferratum Credit naráz, nebo si ho nechat zasílat postupně, přesně jak potřebujete. Nebojte se vysokých nákladů, vše se dozvíte v kalkulačce před odesláním.

Půjčku vyrovnáte buď jednorázově, anebo měsíčními splátkami ve výši 12,5 % z momentální dlužné částky, minimálně tisíc korun. Platí, že úroková sazba se počítá jen z vyčerpané částky – pokud si zrovna peníze nepůjčujete, máte Ferratum Credit k dispozici zdarma. U půjčky Ferratum Credit do 6 000 Kč splácíte jen 1 000 Kč měsíčně. K tomu si můžete až dvakrát do roka dopřát platební prázdniny.

Nejlevnější půjčka Ferratum pomůže i vám

Díky prvnímu čerpání zdarma je Credit Ferratum nejlevnější půjčka na českém finančním trhu rychlých půjček. Půjčku využila také paní Olga z Valašského Meziříčí, která potřebovala peníze na zaplacení zájezdu. Uvádí: „Obrátila jsem se na banku Ferratum a půjčila si zde 4 000 Kč na 22 dní, abych mohla doplatit zájezd. Protože to bylo poprvé, měla jsem půjčku zdarma, tedy s nulovým poplatkem i úrokem. Po 14 dnech jsem tu stejnou částku vrátila a vše bylo opravdu bez poplatků, bez úroků.“

Zjistěte snadno online v kalkulačce splátek, jak by tato nejlevnější půjčka mohla pomoci i vám.

Jen základní informace a minimum dokladů

Půjčka bez zástavy a ručitele, peníze na účtu do 1 minuty od schválení – to je stálé heslo Ferratum Bank. Jste-li ve věku od 19 do 85 let, můžete od ní snadno získat 2 500 až 80 000 Kč na neomezenou dobu, kdykoliv k dispozici k převodu na váš běžný účet u banky.

Krátkodobá půjčka Ferratum je bezúčelová a klientský servis banky vyžaduje jen základní informace. Vyřídíte ji skutečně rychle, stejně jako už více než 3 miliony klientů po celém světě. Ano, Ferratum Bank najdete ve více než 20 zemích po celém světě, kde jejích služeb využívají denně statisíce klientů. A to už je pořádná porce zodpovědnosti a důvěry.

Vyberte si nejlevnější produkt – pohodlně online

Nonstop servis Ferratum Bank s vámi komunikuje online. Vyberte si úvěr Ferratum Credit ve stylu kontokorentu ten, který vám bude nejvíce vyhovovat z hlediska ceny i dalších podmínek.

Vyzkoušejte služby banky díky první půjčce zdarma a využijte produkt Ferratum Credit, u kterého si peníze na běžný účet převádíte dle potřeby, přičemž za vedení konta nic neplatíte.

Klienty nejoblíbenější je půjčka Ferratum Credit, která vychází až o 33 % levněji než běžné krátkodobé půjčky před výplatou. Takto o ní hovoří pan Radek: „Prostudoval jsem řadu nabídek, někde chtěli poplatky, nebo zaslat drahou sms. Nakonec jsem využil půjčky Ferratum Credit na způsob kontokorentu. Půjčil jsem si 3 000 Kč na 14 dní."Paní Iva ho doplňuje: „Dosud jsem nečerpala z povoleného limitu, ale jsem ráda, že mám Ferratum Credit po ruce jako finanční rezervu.“

Peníze čerpáte ihned po schválení limitu

Vždy hradíte jen denní úrok a poplatek za výběr částky, který je ale při prvním využití produktu Ferratum Credit nulový. Navíc, pokud máte Ferratum Credit jen tak v rezervě, nebo jste vyrovnali celou vypůjčenou částku, neplatíte nic za vedení účtu, jak tomu často bývá u jiných bank. Komfortní je i to, že kvůli produktu Ferratum Credit nemusíte u banky Ferratum zřizovat běžný účet ani čekat na to, až vám přijde domů kreditní karta.

Čerpat peníze můžete ihned po schválení limitu. Nejlevnější půjčka Ferratum Credit se tak postará o to, aby vás už nečekané výdaje nezaskočily. „Tuto službu jsem doporučil několika známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já,“ uvádí pan Oldřich z Pardubic. „Zatím jsem nečerpala z povoleného limitu, ale jsem ráda, že mám Ferratum Credit sjednaný,“ připojuje se k němu paní Ivana ze Šumperka.

CHCI NEJLEVNĚJŠÍ PŮJČKU

Nejlevnější půjčky u banky – na cokoliv a bez registru

Ferratum Bank využívá mobilní, 100% zabezpečené a uživatelsky vstřícné technologie propojené s lidským přístupem. Díky tomu si zde můžete půjčovat levně, na cokoliv a opakovaně bez registru. Ferratum Credit je přímo stvořený pro opětovné online zápůjčky bez administrativních průtahů, ověřování registrů a příjmů.

Ve Ferratum Bank je vše založené na oboustranné důvěře. Co se v tomto smyslu žádá od klientů? Jak se můžete sami ochránit před nadměrným zadlužováním, aby pro vás půjčky nebyly „noční můrou“? Stručně řečeno, každou půjčku je třeba dobře promyslet a poté ji zodpovědně splácet.

Carrie ze Sexu ve městě vidí své peníze nejraději ve skříni

Experti doporučují půjčovat si jen na nutné věci, nejlépe ty, které máte pořád na očích – elektrospotřebiče, auto na cesty do práce… I Carrie Bradshaw ze seriálu Sex ve městě přidává svůj tip:„Mám své peníze ráda tam, kde je můžu vidět. Ve skříni.“ A proč ne – důležitá je rozumná výše zadlužení a reálné zhodnocení splátkových možností.

Šetřete dnes a denně díky flexibilitě úvěru Ferratum Credit

U banky Ferratum je výhodou možnost operativních změn při splácení půjček, které nejsou zpoplatněné. Nezvládnete aktuálně splatit, kolik jste chtěli? Nevadí, rozložte si splátky aktuální půjčky z úvěrového účtu Ferratum Credit pomocí úvěrové kalkulačky na delší dobu. Anebo naopak – přišly vám v práci nečekané odměny a chcete celou půjčku „smazat“? Vyrovnejte svůj Ferratum Credit a mějte ho zase k dispozici v plné výši, navíc vedený zdarma.

A pokud se dostanete do potíží se splácením půjček, řešte je ihned. Nesnáze tohoto typu mohou potkat kohokoliv, ale ve Ferratum Bank se vždy domluvíte na přijatelném řešení. Klientský servis zde pracuje 24 hodin denně a přihlíží k individuálním potřebám klientů.

Půjčka Ferratum Credit může dlouhodobě diskrétně pomáhat i vaší domácnosti. Sjednejte si ji komfortně online co nejdříve, abyste mohli využít možnosti první až 30denní půjčky pro nové klienty zdarma, až do výše 80 000 Kč. Nejlevnější půjčky = Ferratum!

 

 

Sorry, there are errors on the page: