Kreditní karta online.

Ferratum Credit - virtuální kreditní karta až 80 000 Kč od Ferratum Bank

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Online kreditní karta bez platby za vedení účtu

Ferratum Bank proslula jako férový poskytovatel rychlých půjček, krátkodobého finančního úvěru. Doposud si mohli klienti Ferratum půjčit 500 Kč až 20 000 Kč na 7 až 45 dní, noví klienti dokonce zdarma bez úroků (do 9 000 Kč).

Nyní je tu Ferratum Credit  finanční rezerva na bázi kreditní karty 2 500 Kč až 80 000 Kč na neomezenou dobu. Peníze můžete čerpat převodem na svůj bankovní účet kdykoliv, první čerpání je bez poplatku.

Nyní v akci - první půjčka na 30 dní zcela bez úroků. Co si půjčíte, to do 30 dní vrátíte.

Co je to kreditní karta?

Klasická kreditní karta patří mezi velmi využívané bankovní úvěrové produkty. Nabízí je takřka každá banka, protože jsou pro ně zdrojem velmi zajímavých příjmů. Jak karta funguje? Zákazník po schválení získá finanční limit, který může čerpat platbou bankovní kartou u obchodníků, nebo si může převést peníze na svůj běžný účet. Následně je mu vystavena minimální měsíční platba, kterou musí zaplatit bance. Splacené peníze může opět využívat, ale banka si účtuje úrok z vyčerpané částky a často i poplatek za vedení kreditního účtu. Tomuto se lze vyhnout častým placením kreditní kartou (akce banky), úroku pak využitím tzv. bezúročného období, kdy může splatit utracené peníze bez úroku.

Variantou klasické kreditní karty jsou online kreditní úvěry, např. Ferratum Credit.

 

kreditní karta zdarma


Kreditní karta online

 

Výhody Ferratum Credit

Jasnou výhodou je nulový poplatek, pokud úvěr nepoužijete, nebo pokud jej máte splacený a v předchozím měsíci nečerpáte peníze. Další výhodou je získání finanční rezervy na online účtě.

Je určena pro všechny obyvatele ČR starší 19 let. Žádost o Ferratum Credit se podává online či přes zákaznickou linku a je vyřízena velmi rychle. Vyplníte jen základní osobní údaje, číslo OP, trvalé bydliště, číslo bankovního účtu, měsíční příjmy a výdaje.

Co říkají o alternativě kreditní karty od Ferratum Bank klienti

Ferratum Credit, půjčka neboli finanční rezerva od Ferratum Bank, je dle ohlasů klientů výhodnější než kreditní karta. Zajímá vás proč? Kreditka totiž více svádí k utrácení, stejně jako běžná platební karta, kterou mají denně u sebe. Naopak majitelé „virtuální“ kreditky Ferratum Credit zjistili, že mnohem více promýšlejí, za co utratit peníze (a za co raději ne).

Zde jsou tři konkrétní zkušenosti s úvěrem Ferratum Credit:

  • „Zjistil jsem, že Ferratum Bank je vstřícná i vůči studentům,“ uvedl 24letý vysokoškolák Filip V. z Frýdku-Místku, který si zařídil tříměsíční prázdninovou brigádu v Německu. Aby mohl na začátku zaplatit ubytování, vypůjčil si 10 000 Kč z úvěrového účtu Ferratum Credit. Ihned po výplatě celý dluh vyrovnal a v blízké budoucnosti úvěry čerpat nechce. Ferratum Credit si ale ponechal, protože neplatí nic za jeho vedení. Potvrdil, že typická kreditní karta by ho vedla k nadměrné spotřebě.
  •  „Splácíme hypoteční úvěr a někdy se stane, že ve finanční tísni do výplaty využijeme ještě služeb Ferratum Bank,“ vylíčil 51letý pan Robert z Olomouce. „Naposledy jsme si z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 5000 Kč a do měsíce je jednorázově vrátili s malým navýšením. Tato flexi půjčka je praktická, protože nemusíme o půjčky žádat pořád dokola.“
  • Paní Olga z Valašského Meziříčí nevlastní kreditní kartu. Před časem hledala výhodnou rychlou půjčku, protože potřebovala zaplatit zájezd v akci. A byla úspěšná: „Kontaktovala jsem banku Ferratum a půjčila si zde 4000 Kč na 22 dní. Protože to bylo poprvé, měla jsem úvěr zdarma, tedy s nulovým poplatkem i úrokem.“ Klientka nemusela bance dokládat, na co finance použila, protože Ferratum úvěry jsou bezúčelové. Stačí respektovat dohodnutá data splátek a nikdo se vás na nic neptá.

 

kreditní karta online


Kreditní karta online na zaplacení útraty

 

U spolehlivého partnera můžete mít půjčky až o třetinu levnější

„Kreditka“ Ferratum Credit navíc vychází až o 33 % levnější než tradiční mikropůjčky. Je určena i pro drobné podnikatele, důchodce, studenty či matky na mateřské. Pro Ferratum Bank je podstatná vaše schopnost splácet a včasná komunikace se zákaznickým střediskem.

V každém případě buďte obezřetní, protože ne každá na první pohled levná půjčka či kreditní karta je důvěryhodná. Spolehlivý poskytovatel půjček a kreditek má být právnická osoba s veškerými oprávněními, která provozuje kvalitní web, uvádí sídlo, poskytuje podporu zákazníkům včetně online kalkulačky a tabulky splátek, předkládá smlouvy k nahlédnutí. Nežádá poplatky předem ani v průběhu vyřízení půjčky. A je o něm online k dispozici dostatek informací i dobré recenze.

CHCI FERRATUM CREDIT

 

Mezinárodní Ferratum Bank má od svého vzniku jednoduché poselství – poskytovat lidem z celého světa férové rychlé půjčky před výplatou. Prvními produkty byly SMS půjčky před výplatou, pro něž se vžilo označení finské půjčky (podle Finska, kde Ferratum založil Jorma Jokkela). Nynější TOP produkt Ferratum Credit, to je limit až 80 000 korun, které si dle potřeby můžete kdykoli převést na svůj bankovní účet.

Proč nahradit kreditní kartu produktem Ferratum Credit

Ferratum Credit slouží nejen jako pružná finanční rezerva, kterou máte trvale k dispozici, ale můžete ho využít i pro každodenní financování vašich potřeb – bez doložení účelu. Ferratum Credit je tak nejrychlejší kreditní karta bez poplatku za vedení úvěrového účtu. Umožní vám splnění vašich finančních požadavků a přání ihned, online, bez nepříjemného papírování.

Určitě vás potěší, že si kvůli úvěru Ferratum Credit nemusíte u Ferratum Bank zřizovat běžný účet. Klienti oceňují také dostupnost Ferratum půjčky pro soukromé osoby i podnikatele. Především začínající živnostníci s ní snadno překlenou přechodný nedostatek finančních prostředků. Ferratum moderní úvěrování je i efektivní pomocí pro studenty, rodiče na MD, seniory či nezaměstnané, jimž jiné instituce mnohdy nevyhoví.

Jaký je průběh úvěrování s produktem Ferratum Credit

Opakovaná půjčka Ferratum Credit funguje tak, že měsíčně splácíte domluvenou minimální částku, nebo i více peněz dle vašeho rozhodnutí. (Úroková sazba je systémem nabídnutá klientům individuálně dle vnitřních kritérií banky a pohybuje se v rozmezí od 0,1890 % do 0,3941 % denně, což je od 5,75 % do 11,99 % měsíčně.) Úroky se počítají jen z částky, již aktuálně využíváte. K tomu se připočte jednorázový poplatek 12,5 procent za každé čerpání (s výjimkou první 30denní bezúročné půjčky). Bez sankcí lze splatit i celou půjčku včetně úroků a mít Ferratum Credit znovu v plné výši.

Souhrn předností Ferratum Credit – kreditní karty 21. století

  • Půjčka ve stylu virtuální kreditní karty až do výše 80 000 Kč.
  • Opakované čerpání půjček s rychlým přehledem online.
  • Pro nové klienty platí prvních 30 dnů úrok 0 %.
  • Úleva od placení – platební prázdniny až 2× ročně.
  • Flexibilní měsíční splátky dle vaší aktuální finanční situace.

Neváhejte, moderní kreditka Ferratum Credit může být vaše ještě dnes!

 

 

Sorry, there are errors on the page: