Scházejí vám často peníze do výplaty?

Scházejí vám často peníze do výplaty? Existuje lepší řešení než klasická půjčka

Situace, kdy před výplatou chybí peníze na pokrytí neočekávaných výdajů, se netýká pouze sociálně slabších jedinců. Naopak, často jí čelí i lidé s průměrnými a lehce nadprůměrnými výdělky. Výjimečné výlohy dokážou udělat díru i do jinak pečlivě vybalancovaného rozpočtu a citelně tak zasáhnout každodenní fungování. Této specifické finanční potřebě vychází vstříc flexibilní půjčka.

 

Do problémů s přechodným nedostatkem financí se může dostat každý. Je to přirozené, neboť dny, týdny i měsíce neplynou vždy stejně a je potřeba pružně reagovat na vzniklé finanční potřeby. Pracovní neschopnost v důsledku náhlé nemoci nebo úrazu, zpožděná výplata, neproplacené faktury od odběratele, urgentní výdaje na lékařskou péči a léky, zaplacení školného, kroužků a volnočasových aktivit pro děti, dovolená, nákup hodnotného daru, pořizování elektronické výbavy nebo třeba jen časově omezená akční nabídka, na níž je potřeba rychle reagovat. To je namátkou výčet těch nejběžnějších případů, které mohou nad rámec pravidelných výdajů nastat v životě každého člověka, ať už dochází do zaměstnání, nebo působí jako osoba samostatně výdělečně činná.

 

Ferratum Credit – finanční rezerva nabízející opakované čerpání

Situaci, kdy před výplatou chybí pár tisíc na zaplacení nepředpokládaných výdajů, řeší řada lidí klasickou mikro půjčkou před výplatou. Ta však vzhledem ke skutečnosti, že je žadatel schopen v řádu dní až týdnů celou nebo alespoň část půjčky splatit a svůj dluh tak vyrovnat, není finančně výhodná. Této potřebě lépe vyhovuje půjčka do výplaty na bázi finanční rezervy s libovolným splácením, již lze dle aktuální potřeby opakovaně čerpat. Při dorovnání celé dlužné částky může úspora na zaplacených úrocích činit oproti běžné půjčce až 70 %. Ferratum Bank nabízí flexibilní virtuální půjčku Ferratum Credit do výše až 35 000 Kč. Tento limit lze využít celý, nebo jen částečně, záleží na vašich potřebách. Sami se také každý měsíc můžete rozhodnout, zda splatíte celou částku, nebo jen minimální splátku. Splacené peníze jsou navíc kdykoliv k dispozici k opětovnému čerpání. Úroky a ostatní poplatky přitom platíte pouze tehdy, kdy peníze opravdu využíváte. V období, kdy se vám daří pokrývat výdaje z vlastních zdrojů, tedy nic neplatíte, a to ani za vedení tohoto konta.

 

Peníze ihned bez zdlouhavého vyřizování a papírování

Vznik neplánovaných výdajů jde často ruku v ruce s okamžitou potřebou získání přístupu k půjčeným penězům, bez nutnosti dlouhého schvalování v klasické bance a dalšího zbytečného papírování. Peníze čerpané v rámci produktu Ferratum Credit jsou tu od toho, aby pomohly individuální situace klientů řešit okamžitě. Zažádat o ně můžete jednoduše online na pár kliknutí. Všechny žádosti se posuzují ihned, od schválení žádosti k připsání peněz na účet uběhne v průměru 15 minut. Jakmile si jednou Ferratum Credit zařídíte, můžete si prostřednictvím online účtu poslat peníze na účet kdykoli, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, ve všední den i o víkendu.

Sorry, there are errors on the page: