Pět tipů, jak zvládnout rekonstrukci bez zbytečného stresu

Ušetřete na profesionálech

Pozváním profesionálů pouze na speciální práce máte možnost ušetřit slušné peníze. Část opravy (demontáž starých nátěrů, odstranění tapet a dlaždic) lze skutečně provést samostatně. Můžete si také sami odvézt stavební odpad - mnoho specialistů si za tuto službu účtuje vysoký příplatek. Proces vyrovnávání stěn, podlah a malování stěn lze úspěšně nastudovat i na Youtubu.

Určení stylu

Chcete-li ušetřit peníze na opravách, měli byste dodržovat jednoduché, funkční a vizuálně atraktivní stylové směry: skandinávský, moderní apod.

Který strop je levnější?

Nejjednodušším a nejlevnějším způsobem, jak ušetřit peníze na dokončení stropu, zvolit si napínané stropy. Plátno má mnoho výhod: jeho instalace trvá jen několik hodin, plastový materiál se nedeformuje a nepraská, a co je nejdůležitější, skryje žluté skvrny a odlupující se vápno na starém stropu.

Levná podlahová krytina

Nejlevnější možností ochrany podlahy je linoleum. Je hygienické a snadno se udržuje, má širokou škálu barev. Při výběru mezi levným laminátem a linoleem by mělo být upřednostňováno druhé. Je odolnější proti opotřebení, vodě a poškrábání.

Šetříme na dokončení koupelny

Při renovaci koupelny je těžké ušetřit peníze, ale pečlivým prostudováním katalogů železářství, porovnáním cen a letáků můžete výrazně snížit výdaje.

Existuje mnoho způsobů, jak vytvořit levnou a stylovou renovaci. Pokud máte chuť, čas a touhu, můžete vytvořit autorský interiér bez ztráty kvality a rozpočtu.

Sorry, there are errors on the page: