Neplánované výdaje: co s tím?

Každodenní finanční výdaje jsou vždy plánovány předem. Když jsme dostali plat, zhruba víme, kolik by mělo být vyčleněno na jídlo, cestování a placení účtů. Ale co dělat, když dojde k neočekávanému finančnímu propadu? Zvažte důležité tipy, jak se před takovými situacemi chránit.

Úspory
Vaše vlastní úspory jsou důležitou součástí finančního zabezpečení a zárukou, že vás žádná kritická situace nepřekvapí. Jaká je minimální částka pro Vás? Za každých okolností byste měli mít finanční polštář - osobní kapitál ve výši minimálně tří měsíčních příjmů. Musíte si ho naspořit co nejdřív a šetřit alespoň 10% z každého příjmu. Mít své vlastní investice a úspory je záruka klidného života.

Pojištění
Ve vyspělých zemích světa není pojištění jen obyčejná věc, ale i povinná. V době, kdy je jakákoli oprava a ošetření drahou záležitostí, je naivní nebýt pojištěn proti nepředvídaným situacím, jako stomatologické pojištění nebo cestovní pojištění.

Půjčky a úvěry je způsob, jak řešit neočekávané výdaje
Pokud se ocitnete v situaci, kdy naléhavě potřebujete peníze na ošetření nebo nákup nové elektroniky, správným rozhodnutím by bylo požádat o půjčku od Ferratum Bank. Je to mnohem pohodlnější než kontaktovat banky. Nemusíte někam chodit, sbírat seznam dokumentů, stát ve frontě, čekat na rozhodnutí banky. Po odeslání žádosti na webu až po připsání peněz na účet obvykle trvá až 15 minut.

Mít své vlastní investice a úspory je záruka klidného života.

Sorry, there are errors on the page: