5 tipů na nejlepší dárky pro rodiny s dětmi

Řešíte právě, jaký dárek rodině s dětmi? Co jim vlastně můžete koupit, co ještě nemají? A opravdu potřebují další dětské oblečení nebo hračky? Pravděpodobně ne. My pro vás však máme pár nápadů.

1)     Samozavírací dudlík

Představte si, že jste v parku nebo ve vlaku a najednou vaše ratolest upustí dudlík na podlahu. Tradičně byste takto znečištěný dudlík měli omýt mýdlovou vodou, než jej dáte dítěti zpět do pusy. Pokud ale takovou možnost nemáte, oceníte samouzavírací dudlík. Ten se při dopadu na zem díky speciální konstrukci uzavře a nedojde tak ke znečištění savičky.

2) Sledování dětí přes iPhone

Dětské chůvičky a nejrůznější přístroje na monitoring životních funkcí dítěte jsou v dnešní době už samozřejmostí. Jelikož ale v dnešní době strávíme daleko více času na telefonech, byla jen otázka času, než někdo přišel s aplikacemi sloužícími k tomu samému účelu. Jedná se například o aplikace Withings smart baby monitor, Lollipop nebo Cloud baby monitor. Přes ně poté rodiče mohou nejen své děti vidět, ale zároveň i dostávat notifikace o pohybu či hluku. Lze díky nim však i dětem zazpívat nebo s rodinou sdílet živá videa.

3) Chytrý dudlík, který měří teplotu dítěte

U dospělých zvýšená teplota sice není žádná tragédie, u dětí je už však třeba být na pozoru. Proto je důležitý v takových případech mít neustálý přehled o to, jak se teplota dítěte vyvíjí. A k tomu jsou právě ideální dudlíky se zabudovaným teploměrem. Některé z nich mají zároveň i primitivní paměť, kam se ukládají předchozí hodnoty, a tak mohou rodiče sledovat vývoj stavu dítěte.

4) Pouzdra na kočárky

Někdy jsou ty nejjednodušší nápady ty nejlepší. A když jste rodič, musíte dávat pozor nejen na své děti, ale zároveň i na všechny věci, které potřebujete. Při tom, kolik toho s sebou musí totiž rodiče na procházce s dětmi brát ven, není těžké si představit, že se tu a tam něco ztratí či vytrousí. Tenhle problém ovšem řeší pouzdra na kočárky, které jednoduše připnete ke kočárku, zavřete a nemusíte se obávat, že něco ztratíte.

5) Voděodolné bryndáky

To nejlepší jsme si schovali na konec! Buďme totiž upřímní, děti je skoro nemožné udržet v čistotě. A to nejen během krmení, kdy polovina jídla skoro vždy skončí na jejich oděvu místo v puse. Voděodolné bryndáky vás jako rodiče ovšem uchrání od každodenního praní. Když se zašpiní, jednoduše je otřete ubrouskem a některé z nich jsou navíc vhodné i do myčky nádobí.

Tak už víte, co dáte svým přátelům s malými dětmi jako dárek?

Sorry, there are errors on the page: